Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A combine-on a Steelers képviselői találkoztak Isaiah Peaddel (RB, Cincinnati). Jó játékos, 2-3. körös prospect, de korábban Colbert is azt nyilatkozta, hogy ő maga sem tekinti prioritásnak az RB draftot.

Kugler pedig a helyi Pitt volt guardjával, Lucas Nix-szel beszélt szerdán. RG-t és RT-t is játszott egyetemen, az NFL-ben guardként számolnak vele. 4-5. körbe várható.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
ha ez így van, akkor pláne botorság lenne elengedni Mikeyt, h Hines és Co maradjon még 1 évet. Bármennyire is kedvelem Wardot. 1 évért feláldozni egy ilyen elkapót, akkora lúzerség lenne, mint Big Bent kibasznikishaszi
Igazad van, viszont azt nem szabad elfelejteni, hogy nem csak rajta és a csapaton múlik, hogy marad-e. Colbert elmondta, mindent megtesznek azért, hogy megtartsák, viszont ha csak egy első körös RFA tenderre tudunk helyet teremteni a capben, akkor a továbbiakban legfeljebb annyit tehetünk, hogy imádkozunk, ne érkezzen ajánlat érte, mert azt aligha tudnánk matchelni, és akkor mennie kell.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 600 — 毎日何かを学ぶ
ha ez így van, akkor pláne botorság lenne elengedni Mikeyt, h Hines és Co maradjon még 1 évet. Bármennyire is kedvelem Wardot. 1 évért feláldozni egy ilyen elkapót, akkora lúzerség lenne, mint Big Bent kibasznikishaszi
És ebből indul a pletyka. Big Bent kibasszuk??? 😀
Ne vegye senki komolyan, csak viccnek szántam 😀
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
ha ez így van, akkor pláne botorság lenne elengedni Mikeyt, h Hines és Co maradjon még 1 évet. Bármennyire is kedvelem Wardot. 1 évért feláldozni egy ilyen elkapót, akkora lúzerség lenne, mint Big Bent kibaszni

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Jövőre kezdődik elölről kb, az ilyen Big Ben 15 millió a kalpaban dolgoktól.kishaszi
http://www.steelersdepot.com/2012/02/how-bad-are-all-of-the-restructured-contracts-hurting-the-steelers-in-2013/

2014-ben pedig az új tévés szerződések miatt drasztikusan nőni fog a cap, úgyhogy onnantól kényelmesen leszünk.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Összefoglalva, miként csökkentettük eddig közel 30 millió $-ral az idei cap számot, és hogy áll a helyzet jelenleg:
http://www.steelersdepot.com/2012/02/math-of-khan-how-the-steelers-trimmed-over-29-million-off-the-2012-salary-cap/vassadi
Jövőre kezdődik elölről kb, az ilyen Big Ben 15 millió a kalpaban dolgoktól.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Összefoglalva, miként csökkentettük eddig közel 30 millió $-ral az idei cap számot, és hogy áll a helyzet jelenleg:
http://www.steelersdepot.com/2012/02/math-of-khan-how-the-steelers-trimmed-over-29-million-off-the-2012-salary-cap/
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Franchise tagből is van két altípus.
A non-exclusive esetén jár a két első kör, attól a csapattól, aki elviszi. Ami a Steelersnek óriási biznisz, hiába Wallace király.
Amennyiben két első köröse van valakinek, akkor az "eredeti" első köröse kerül a játékost elengedő csapathoz.ulpianus
Igen ez így van. Ugyanis az "exclusive" franchise tag esetén a játékos nem is tárgyalhat más csapattal, ergó nem is tud elmenni.Soldados
Cleveland - RGIIIas karistolás- maybe baby!
Washington - naja RendeljEl- vihetik
Jaksonville - úúúú a Khánok csatàja
Chicago- yes, money?
Indianapolis- Aarians meggyőzi Irsayt mia pàja 😂
Pats- Kraft, áh

Elkellene itt egy JJneszíéé-féle 32 csapatelemzés Valaszra


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Franchise tagből is van két altípus.
A non-exclusive esetén jár a két első kör, attól a csapattól, aki elviszi. Ami a Steelersnek óriási biznisz, hiába Wallace király.
Amennyiben két első köröse van valakinek, akkor az "eredeti" első köröse kerül a játékost elengedő csapathoz.ulpianus
Igen ez így van. Ugyanis az "exclusive" franchise tag esetén a játékos nem is tárgyalhat más csapattal, ergó nem is tud elmenni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
Franchise tagből is van két altípus.
A non-exclusive esetén jár a két első kör, attól a csapattól, aki elviszi. Ami a Steelersnek óriási biznisz, hiába Wallace király.
Amennyiben két első köröse van valakinek, akkor az "eredeti" első köröse kerül a játékost elengedő csapathoz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ya, de a tegre kapunk elsőkörtsutianap
Ez sem igaz. 😛

Opciók:
1. franchise tag - ha nem matcheljük az érkező ajánlatot, akkor két 1. körös picket (2012, 2013) kapunk érte.
2. RFA-tender (legmagasabb, 1. körös tender) - ha nem matcheljük az érkező ajánlatot, akkor egy 1. körös picket (2012) kapunk érte.
3. megtartjuk franchise taggel, vagy RFA-tenderrel, majd 2013-ban távozik, akkor - adott körülmények esetén - egy 3. körös picket (2014) kaphatunk érte.
4. (és ez fog történni) kötünk vele egy hosszútávú szerződést és itt marad hosszú évekre. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Ya, de a tegre kapunk elsőkört


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ulpi, vagy somoskovig mintha azt írta volna nemrég, hogy nem kaphatunk 3. picknél jobbat Wallaceért. Akokr ezzel most mi a szitu?kishaszi
somos írta és azt arra az esetre, ha most megtartjuk RFA-tenderrel, vagy franchise taggel egy évre, s jövőre UFA-ként távozik, akkor 2014-es drafton kaphatunk érte kompenzációs picket, de abból a 3. körös lehet a legjobb.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
ulpi, vagy somoskovig mintha azt írta volna nemrég, hogy nem kaphatunk 3. picknél jobbat Wallaceért. Akokr ezzel most mi a szitu?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Én sem törnék össze, ha Wallace-t elvinnék, és természetesen még egy első körös pick is jól jönne, másrészt viszont szerintem a jelenlegi pickekkel is meg tudjuk oldani a needjeinket.

Sanders tavaly rengeteget volt sérült, ezért ő még nem tudta megmutatni magát, de ha idén egészséges tud maradni, akkor Wallace távozása esetén szerintem jó lehet második számú WR-nek. Cotchery és Ward maradna, előbbivel pedig megvan a red zone target, így a drafton én egy Wallace-hoz hasonló speedstert hoznék, pl. Joe Adams-t a negyedik körben. Slotban is lehet használni (vagy főként ott), illetve visszahordásokban is jó, úgyhogy válthatná a második számú elkapóvá előlépő Sanders-t returnerként.

De én is azon az állásponton vagyok, hogy inkább maradjon Wallace.

Colbert pedig azt nyilatkozta, hogy a tervek szerint Leftyt és Batchet is visszahozzák csere QB-nak. (Ez egyben azt is jelenti - ahogy az várható volt -, hogy Dixont elengedjük, illetve, ha mindkét QB-t visszahozzuk, akkor egyáltalán nem lesz QB pick a drafton.)Soldados
Talán a legjobb megoldás. Dixon helyett pedig jöhet majd undraftedként a másik egykori oregoni QB, Darron Thomas, practice squad projectnek. 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Közben Redman és McLendon is megkapta a tenderét, mint ERFA, azaz mindkettő biztosan marad 2012-re. (ERFA ha tendert kap, akkor mindenképpen marad. Ez még nagyobb kötöttség, mint az RFA, mert utóbbi pickes ellenérték cserében távozhat, ha az eredeti klub nem matcheli a másik klub ajánlatát, míg az ERFA ha tendert kapott, nem is tárgyalhat más csapattal.)

Colbert pedig azt nyilatkozta, hogy a tervek szerint Leftyt és Batchet is visszahozzák csere QB-nak. (Ez egyben azt is jelenti - ahogy az várható volt -, hogy Dixont elengedjük, illetve, ha mindkét QB-t visszahozzuk, akkor egyáltalán nem lesz QB pick a drafton.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na az egészben akkor a lényeg, hogy maradjon Wallace, de ha úgy adódik egy 1 körös pick-é mehetne is.

1 esetben nézünk nagyot, ha megy és csak majd egy 3-4 körös pick kapunk majd érte....vagy ez nem lehetséges...Darth
Ez nem lehetséges szerencsére. Mert ha a legnagyobb RFA-tendert tesszük rá és vki elviszi, akkor egy 1. körös pick vándorol hozzánk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Na az egészben akkor a lényeg, hogy maradjon Wallace, de ha úgy adódik egy 1 körös pick-é mehetne is.

1 esetben nézünk nagyot, ha megy és csak majd egy 3-4 körös pick kapunk majd érte....vagy ez nem lehetséges...

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Plaxico és Holmes nem azért ment el, mert nem tudtuk megtartani, hanem előbbit nem akartuk (balhé és Warddal való zsörtölődés), utóbbit meg elküldtük (balhé). Washington más tészta, ő 3. WR volt és lehetett nálunk, de kezdő kaliber volt, így el kellett engedni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azért arra volt esély mondjuk. arra viszont nem látok sanszot, hogy egy ilyen kijelentés miatt most elengedjük😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Plakikó balhés volt. Nem szerette a húsvéti hímes tojást és arcos volt.
Sánta nínó balhés. Füves. Még mindig itt kavircolna, ha nem balhézik, s talán 1-2 zsengezseninket sosenem draftoljuk-
A féminges meg nem volt top WR, azóta se az. Bár én csíptem.kishaszi
És a kis tarajosnak ugyan ki a spannya? James. H. Onnan csak szépet tanul? DeBoooooooooooo Az arc már felépítve - 2kY karistolás mi?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Plakikó balhés volt. Nem szerette a húsvéti hímes tojást és arcos volt.
Sánta nínó balhés. Füves. Még mindig itt kavircolna, ha nem balhézik, s talán 1-2 zsengezseninket sosenem draftoljuk-
A féminges meg nem volt top WR, azóta se az. Bár én csíptem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Vigyék a francoskrumplit.
Egyébként pon nem igaz h csak díptrít és nem trót, nem összeveklerni. Idén az lett kiemelve h már slotban is lehetett számolni rája, de mondjuk ha emlékeztek, akkor elég balfasz hívások voltak rá. Jellemzően darálóba dobták neki rövid rútokon is.,,,...
Ward meg bármekkora ikon, nem a jövő. Ha azon múlik Có cserri és Hímes, akkor részemről Mikey maradjon. Ráadásul az, hogy nem tudunk top wrt megtartani az mondjuk nagyon "jó", mer ezzel az erővel monnyunk le idénre tarajosról, jövőre barnatóniról, 2 év múlva meg Maniról???
Szóval ez így nem playa.-
Jah, és olyan sokat nem is droppolt. Voltak, de idén kinek nem voltak?kishaszi
elékezz. micimackó. emlékezz. Plastikó - SanTónió - Vasington. Mi lenni elit-risziver-kiképző-kommandó. majdjönnek-majdmennek................
Hímes inkább lenne tőr szívébe, bele neki, nem látni vigyor, tarkótól-tarkóig sisak alatt világítni......
csak puszta szívét kivágni grund közepébe és küzdeni végső lehelletig... az hiány....... bizony.....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Vigyék a francoskrumplit.
Egyébként pon nem igaz h csak díptrít és nem trót, nem összeveklerni. Idén az lett kiemelve h már slotban is lehetett számolni rája, de mondjuk ha emlékeztek, akkor elég balfasz hívások voltak rá. Jellemzően darálóba dobták neki rövid rútokon is.,,,...
Ward meg bármekkora ikon, nem a jövő. Ha azon múlik Có cserri és Hímes, akkor részemről Mikey maradjon. Ráadásul az, hogy nem tudunk top wrt megtartani az mondjuk nagyon "jó", mer ezzel az erővel monnyunk le idénre tarajosról, jövőre barnatóniról, 2 év múlva meg Maniról???
Szóval ez így nem playa.-
Jah, és olyan sokat nem is droppolt. Voltak, de idén kinek nem voltak?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyrészt sztem nem lesz itt semmi gond a megtartásával, másrészt akkor se dőlnék a kardomba, ha menne.Soldados
skeptikus vagy mindenképpen jóljárunk?sutianap
😊

Nézd, akit a Steelers meg akar tartani, azt mindig megtartotta, tehát Wallace sztem 90-95%, hogy marad. Nem is emlékszem olyan esetre, amikor a Steelers kijelentette, hogy hosszútávú dealt akar és nem sikerült megállapodni. Ezek a tények.

A mondatom másik fele pedig a szubjektív véleményemre utal, hogy én speciel akkor sem dőlnék a kardomba, ha ellenértékért cserébe távozna (értsd: pickek). Ez nem azt jelenti, hogy én nem szeretem Wallace-t, vagy azt akarom, hogy távozzon, mert annak örülnék ha maradna, de mégiscsak egy WR-ről beszélünk, ráadásul jobban szeretem a Ward és Tóni féle WR-eket. Ha kapunk érte legalább egy 1. kört, akkor annyira nem ütne sziven a távozása, még akkor sem ha egy jó formában lévő Wallace a liga legveszélyesebb WR-e talán.

De 90-95%, hogy marad, de engem speciel a fennmaradó 5-10% sem zavar. Utóbbi persze egyeseket zavarna, és meg is tudom érteni, mert fasza játékos.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!