Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyébként paycut esetén miért nem lett volna pénz Ward-ra?laby
Kb vetminimumra kellett volna lenyomni a fizuját. Ugyanis 4-5. WR-.nek értelmetlen többet fizetni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Egyébként paycut esetén miért nem lett volna pénz Ward-ra?

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Ward mega lé dologban, nem tudom mennyi van, visszakellene zötyögni az időben, a lokáút szituációban asszem két playánkról volt hír valakinek mintha a házát is árverezték volna valakinek. Aa.Smith semmi meglepő - sőt egy-két plussz évet biztosítottunk számára, még így hatmeccses gyerekként is. Wardnak meg semmi. Ja hát az ő bűne a faszé húzta 12ig. Kemó pipa. Ú ha Koloncot is kibaszhatnánk esőtáncot járnék. Ha Warriort is kibasszuk és Fúti marad helyette akkor lesznek kívánságaim...................................... Ez olyan szép kezdet volt a balansz kibaszására a Mekfedden hozzágyöhetne a Kemo és én előbb baszarintottam volna ki Kézi - mer a búbánatos rosdebb lett volna ha egyértelmű, hogy az elsőkörünk nózira megy? Skizoidok lesznek a kolbertiánusok? Megmég ha az egész Valasz tagér megy és ígyse bírjuk rábaszni, akkor törekedjünk, hogy szép pikkek gyöjjenek érte, lehetőleg a napfényes Cincinátusbó! Kátrány doktornak, igen émmondtam tavaly, hogy igen kemény vágások voltak, csak az a kérdés, hogy a Híp-mézon duóval átmentetek volna a nyúlinglenden? (Y) Skilesz a frencsiteges MelegVili?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Ward én is nagyon sajnálom, én azért őt megtartottam volna playcuttal, mint ahogy Smith is......akár, hogy is van, ők azért már letettek valamit az asztalra itt.
Nagyon sajnálom mind a kettőt, Ward egy hihetetlen pali volt, maga a Steelers....
Smith, meg személyes kedvenc (Top3.-ik)....

Kemoeatu...én imádom a szamoai játékosokat, de az ő távozását nagyon nem bánom....nagyon gyengén produkált már az utóbbi években.

több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Jó viszony, meg Steelers-szív, meg faszom. Kivágtuk, mint macskát szarni úgy, hogy gyakorlatilag meg sem próbáltunk vele egyezkedni. Elfogadom én a döntést, mert pénzügyileg érthető és racionális, csak ne tegyünk már mellé mesét, mindenféle romantikus maszlaggal fűszerezve.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Azt hiszem, hogy ez a hír most nem okoz akkora drámát, mint Wardé, de Chris Kemoeatut is kivágtátok.Schleck
Nem hogy akkora drámát nem okozott, hanem konkrétan semekkorát. Várható volt.laby
Igen, ennek kifejezetten örülünk.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mert az volt. alap volt futásblokkolásoknál. Aztán elindult a lejtőn érthetetlen okokból.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát nem tudom, én emlékszem, hogy amikor tavaly beírtam PFF alapján, hogy kihozták kb. a legszarabb guardnak hurrogást kaptam, hogy mennyire alapember. Aztán idén látványosan is szar volt.
Jöjjön a jövő!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Azt hiszem, hogy ez a hír most nem okoz akkora drámát, mint Wardé, de Chris Kemoeatut is kivágtátok.Schleck
Nem hogy akkora drámát nem okozott, hanem konkrétan semekkorát. Várható volt.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azt hiszem, hogy ez a hír most nem okoz akkora drámát, mint Wardé, de Chris Kemoeatut is kivágtátok.

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
Nem hiszem hogy átmegy máshová. Kenyérre nem kell,Ő a steelersben játszana,ha még.Blitzburgh
De menni fog. A cut után a közleményében ezt is leszögezte, hogy ő még játszani akar, sajnálja, hogy így alakult, de játszani akar. És pont ezért szerettük, nem a pénzért játszott, hanem mert élvezte, azért hogy mosolyogjon egy megcsinált block, egy megcsinált 3rd and long után.Soldados
És most akkor forgathatják újra a batmant?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Elolvastam a PG-n a csapattársak tweetjeit, Hines mérföldköveit, Collier írását, s bizony közel voltam hozzá, hogy könny szökjön a szemembe. Mennyi csodálatos emlék, micsoda karrier, micsoda csapattárs, micsoda pályafutás és mindezt csak úgy élvezetből adta, mosollyal az arcán. Hát van annál fantasztikusabb dolog, hogy Ő csak játszotta ezt a játékot úgy, ahogy ő élvezte, s éppen ez a szívből jövő játék tette legendává a mi szemünkben!?

Asszem most kezdem igazán felfgoni, hogy jövőre ő már nem viseli a Steelers-mezt. 😕 Mióta rendszeresen nézem ezt a sportot hétről hétre, azóta ő mindig ott volt. Hiányozni fog. Remélem, majd edzőként visszatér - egyszer. És Canton is várja majd - egyszer.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
More moves coming in Pittsburgh: Steelers releasing Aaron Smith. (Adam Schefter)PredatorAbsolute
Ez borítékolható volt. 😕 Ezzel a csapat mindkét egységéből elveszett mindkét kedvencem. But keep moving forward. (Antonio Brownban már látom a jövő Wardját, ugyanaz a work ethic, ugyanaz a clutch playa 😊)

Mindenesetre azt tudni kell, hogy nem egyedi esetről van szó, a Steelers addig húzza, addig tartja meg legjobbjait, az értékeit, amíg csak lehet, de ha eljön a pont, akkor megteszi a szükséges lépéseket. Lehetne sorolni a példákat, Franco Harris, Mike Webster, Greg Lloyd, Levon Kirkland. De mindannyian Steelerek maradtak a vérükben, Ward is az marad mindig, ahogy azt ki esjelentette pontosan így szó szerint.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ravens are releasing CB Chris Carr and Steelers are releasing DL Aaron Smith
több mint 12 éve
PredatorAbsolute New England Patriots Florida Gators 42
More moves coming in Pittsburgh: Steelers releasing Aaron Smith. (Adam Schefter)
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Én örültem. Tököm tele volt már velük😛kishaszi
😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én örültem. Tököm tele volt már velük😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Hmm,srácok,az én memóriám szitára hasonlít,de arra emlékszek,mennyire megszóltátok a Ravens tavalyi racionális döntését Gregg,Heap,Mase és McGahee cut után... 😕


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Asszem akkor mégjobban becsülöm. Ennyi évesen/úgy hogy csak itt játszott/ új közeg,új playbook,új minden,csak a bogyó ugyanolyan..

Ésakkor elmegy máshová,és játszunk velük,és Troy megcsinálja rajta a brutál tacklet...vagy leütközi,ahogy Reed-et....
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem hiszem hogy átmegy máshová. Kenyérre nem kell,Ő a steelersben játszana,ha még.Blitzburgh
De menni fog. A cut után a közleményében ezt is leszögezte, hogy ő még játszani akar, sajnálja, hogy így alakult, de játszani akar. És pont ezért szerettük, nem a pénzért játszott, hanem mert élvezte, azért hogy mosolyogjon egy megcsinált block, egy megcsinált 3rd and long után.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Nem hiszem hogy átmegy máshová. Kenyérre nem kell,Ő a steelersben játszana,ha még.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én örülnék a Cardsnak, meg a Jetsnek is, mindkét csapatot bírom. 😊 Előbbinek azért is örülnék, mert Fucu megérdemelné a "törődést". 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Most komolyan más mezbe kell látni Ward-ot?

több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Inkább Arizona akkor már, Whizivel elnosztalgiáznak majd a "kisSteelers"-ben 😊
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Szar ez akármerről nézzük. Tegnap estig nekem ha felmerült Ward elküldése úgy gondoltam, hogy szar a cap helyzet, szép volt jó volt de nem mai gyerek már, ha más nincs akkor menni kell. Ma reggel rájöttem, hogy mindezt azért gondoltam eddig így mert nem hittem, hogy megtörténhet. Minden érvet megértek amely a Ward cut-ot magyarázza. Megértem, de elfogadni nem tudom. Amikor megismertem a Steelers-t két nevet tanultam meg először. Jerome Bettis és Hines Ward ...kittli
Egyetértek. A legnagyobbak. Nem mint futó és elkapó, hanem mint játékos, mint futballista, mint csapatember, mint vezér és min t ember.

Bettis visszavonulásakor nem gondoltam, hogy valaha fogok még annyira játékost szeretni, mint őt. De Ward felnőtt arra a szintre. Az a mosoly a pályán... Utánozhatatlan, az fog a legjobban hiányozni. És milyen méltósággal viselte az elmúlt szezonban is visszaminősítést. Példamutató volt, egy rossz szava sem volt, csak tette a dolgát tovább. A csapatért.

Szörnyű érzés az ő elvesztése. Bettisé szebb volt a pódiumon. 😀 De akárhova is megy, nagyon-nagyon drukkolni fogok neki.Soldados
Dzsetcc a gyűjtő, Ben is ott végzi majd...........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak