Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Steelers re-signed NT Chris Hoke to a one-year contract.
Hoke, now 35, returns for yet another year as Casey Hampton's backup. He had 12 tackles in 15 games a year ago.
😊Newman
Végre, ő még mindenképpen kellett. A többi UFA közül szerintem esetleg még Warrent visszaigazoljuk, Dixon meg eldönti, mit akar, aztán nagyjából ennyi. TE-t még gondolom hoznak, ha annyira szükségét érzi a staff, aztán már csak a hosszútávú kontraktusok vannak hátra, illetve - amennyiben szükségesek - a szerződésátalakítások.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Steelers re-signed NT Chris Hoke to a one-year contract.
Hoke, now 35, returns for yet another year as Casey Hampton's backup. He had 12 tackles in 15 games a year ago.
😊

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Állítólag Starks szolid 400 font körül jár mostanába ezért cutoltátok.empty taxi
Igen, nyilván ez is közrejátszott abban, hogy Stars és Colon közül utóbbira szavazott a staff.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Állítólag Starks szolid 400 font körül jár mostanába ezért cutoltátok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Lehet, hogy ez egyfajta üzenet Colbertnek?!polamalu
Ben lobbizott annyira Colon újraigazolásáért, az FO vissza is hozta, Starks-nak pedig gyakorlatilag emiatt kellett mennie. Lehet, hogy az üzenet nem Colbertéknek szól, sokkal inkább Starks-nak, mint egyfajta bocsánatkérés.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Félig-meddig OFF:

Régen amikor nem tudtam az amerikai fociról még a sima gurulós foci miatt gyűjtöttem posztereket meg találtam 2 sztársport számot(2005)
Most szortírozok és előkerültek.

A sors iróniája hogy a poszter gyűjteményem megtalált részén egy amerikai focista van és az BigBen, és a 2 sztársport közül az egyiknek a főszereplője 'The Bus' és róla is van poszter.

Ezt hívják szerencsének?? 😀laby
Mázlista vagy. Az első igazi kedvencem a csapatból a Bus volt, de aztán megláttam a lobogó hajú ördögöt 😀 Most már nincs kérdés. Csak, ha ő szögre akasztja, leszek nehézben. Ennyi nagyszerű játékosból választani. 😉
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Baron Batch állítólag nagyon villogott a pass blocking drilleknél, alázta a pass rushereket, többek között Harrisont is. 😊

Big Ben a mai edzésen Starks 78-as számú mezét viseli.vassadi
Lehet, hogy ez egyfajta üzenet Colbertnek?!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Félig-meddig OFF:

Régen amikor nem tudtam az amerikai fociról még a sima gurulós foci miatt gyűjtöttem posztereket meg találtam 2 sztársport számot(2005)
Most szortírozok és előkerültek.

A sors iróniája hogy a poszter gyűjteményem megtalált részén egy amerikai focista van és az BigBen, és a 2 sztársport közül az egyiknek a főszereplője 'The Bus' és róla is van poszter.

Ezt hívják szerencsének?? 😀

több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Gay Steeler marad.Spy
Érdekes lépés. A CB-állományunk szerintem nélküle is megfelelő lett volna, de újraigazoltuk, TE-t keresünk (Graham szerződés nélkül távozott), Plaxico lehetséges szerződtetéséről volt szó, ellenben LT posztra, ahol jelen állás szerint egy Jonathan Scottnak kell majd kezdenie, nem akarnak (vissza)hozni senkit. Furcsa.vassadi
Szerintem Scott nem lesz rossz idén, tavaly is sokat fejlődött, ahhoz képest ahogy kezdte a PO-ban már egész jól nyomta (volt is itt erre vmi stat nemrég). Persze nem lesz elit LT sosem, de Liszteszsák se volt az, szal ez szerintem BigBen mobilitásávaé elég lehet & ha gáz van még mindig be lehet vetni Gilbertet, ha már őt szánjuk franchise LT-nek a jövőben nem baj, ha elkezdi szokni a nyomást.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A Steelers Digest szerint a csapat megegyezett Mewelde Moore-ral. Most már aztán végképp nem értem... Mondjuk ha így megy tovább, akkor lehet, hogy a végén még Starks-t is újraigazoljuk.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Amúgy ha Batch ennyire jó passzblokkoló akkor még Dwyert is kiszoríthatja, mert ott ő sajna elég szar.tenorx
Hát, meg mondom, amilyen formában Dwyer megjelent a TC-n...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem nagy rá egy kicsit?
Amúgy ha Batch ennyire jó passzblokkoló akkor még Dwyert is kiszoríthatja, mert ott ő sajna elég szar.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Baron Batch állítólag nagyon villogott a pass blocking drilleknél, alázta a pass rushereket, többek között Harrisont is. 😊

Big Ben a mai edzésen Starks 78-as számú mezét viseli.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Semmi bántó szándék nem volt benne, csak nekem tetszett ez a szóösszetétel így, no offense 😊Wyatt
Lehet, ha egyből leírod nem tetszett volna, de mivel nekem nem esett le, hogy a kohóra gondolsz, így a poént magyarázva (ami ugye nem szokott jó lenni) nekem bejött, nem találom bántónak😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Gay Steeler marad.Spy
Lesz kit szivatni 😛


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Semmi bántó szándék nem volt benne, csak nekem tetszett ez a szóösszetétel így, no offense 😊

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
...sutianap
Válaszok: 😊
Hoke - Egyetértek, vissza kell hozni.
Warren - Nem ártana újraigazolni.
Fox - Ő se jönne rosszul, de nem sok esélyt látok rá.
Dixon - Ki tudja. Állítólag olyan csapathoz akar menni, ahol megadják neki az esélyt arra, hogy kezdő QB legyen. 😂
Essex - Nem.
Harris - Szintén.
Madison - Kizárt.
Moore - Őt sem fogjuk újraigazolni.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Gay Steeler marad.Spy
Érdekes lépés. A CB-állományunk szerintem nélküle is megfelelő lett volna, de újraigazoltuk, TE-t keresünk (Graham szerződés nélkül távozott), Plaxico lehetséges szerződtetéséről volt szó, ellenben LT posztra, ahol jelen állás szerint egy Jonathan Scottnak kell majd kezdenie, nem akarnak (vissza)hozni senkit. Furcsa.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Gay Steeler marad.Spy
Hát ez azért elég magaslabda 😀Wyatt
MelegVili az Acélváros fia újra - hogy hangzik? 😉

kérdések:
Hoke
Warren
Fox
Dixon
Essex
Harris
Madison
Moore

ebbű Húúúúúk életbevágó NEKEM
http://www.youtube.com/watch?v=CPae32aeWuI
http://www.youtube.com/watch?v=Piv1VUZXLu4
http://www.youtube.com/watch?v=iEiRf1-xdOA
aki ezek után kirakja az dögöljön meg


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
catattack 3 520
pojénvót!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Wyatt barátokat szerez. Rosszul csinálod rovat.ulpianus
Nagyon rosszul csinálja. Egy kicsit értetlenül állok, de ha neki ez esik jól, ám tegye.
több mint 13 éve
catattack 3 520
Elég gyenge szóvicc lehetett volna a nevének jelentésével kapcsolatban. Konkrétan valami „a kis buzi maradt nálatok, mert itt legalább jó meleg van (kohó)” féle esetleg a „buzi steeler” kifejezés lehetett még vicces 😛
De nem akartam ilyen olcsó beszólást 😛Wyatt
Pedig mennyivel jobb lett volna! 😂
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Wyatt barátokat szerez. Rosszul csinálod rovat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ez azért elég magaslabda 😀Wyatt
????????
Mi a magas ebben? William Gay a szabadügynök CB-nk újra aláírt a csapatnál.
Egyébként egy pár életkép a vasárnapi napról:
http://www.steelers.com/video-and-audio/photo-gallery/2011-Steelers-Training-Camp-Saturday-Morning-July-30/c16310da-da12-442d-bba6-f47d1c5a6dcapolamalu
Elég gyenge szóvicc lehetett volna a nevének jelentésével kapcsolatban. Konkrétan valami „a kis buzi maradt nálatok, mert itt legalább jó meleg van (kohó)” féle esetleg a „buzi steeler” kifejezés lehetett még vicces 😛
De nem akartam ilyen olcsó beszólást 😛Wyatt

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Hát ez azért elég magaslabda 😀Wyatt
????????
Mi a magas ebben? William Gay a szabadügynök CB-nk újra aláírt a csapatnál.
Egyébként egy pár életkép a vasárnapi napról:
http://www.steelers.com/video-and-audio/photo-gallery/2011-Steelers-Training-Camp-Saturday-Morning-July-30/c16310da-da12-442d-bba6-f47d1c5a6dcapolamalu
Elég gyenge szóvicc lehetett volna a nevének jelentésével kapcsolatbanWyatt
Hát arra gondoltam én is, de nem igazán akartam érteni 😉