Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Burress egyébként már több, mint 6 órája van nálunk. Tegnap a Giantsnél másfél órát volt.tenorx
ő tuggya igazán mi a különbség egy ManningLemming meg a Lőcs között 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
érik az a PlasticCo 😉
Johannsont tényleg FB helyen használjuk sokat, de már láttunk nehány FB passzot, nem beszélve a pónizásról. Mi van ha a Clay fiú is olyan szerepkörbe jön, hogy powaback+shoryardage elkapó. Mégha Grisham rösztlitúléléssel mondjuk beüzemelnénk a quickkeket akkor bőven elég Miller meg még valami töltelék, ha minden kötél szakad, mer Johannsont visszadobjuk TE-re,


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Jonhson FB alapvetően, a TE kérdés azért is fontos, mert az első számú sem mai gyerek és a mélység azért kellene a két futás egy passz meglepő O taktikához 😀polamalu
Johnson félig FB, Saunders problémás gyerek, de ez a két játékos elég lehet TE poszton Miller mögött.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Burress egyébként már több, mint 6 órája van nálunk. Tegnap a Giantsnél másfél órát volt.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Hát ha Saunders kurva jó lesz, szerintem akkor kerülhet rosterre #3 TEként. De még akkor is kell egy #2, mert nincs senki. Ha olcsón le tudnánk igazolni Grahamet, akkor oda tökéletes lenne.tenorx
David Johnsonvassadi
Őt valóban használtuk TEnek, de azért ő inkább FB. Mindegy, majd kiderül, valószínűleg nem ok nélkül hívtuk vizitre Grahamet.tenorx
Jonhson FB alapvetően, a TE kérdés azért is fontos, mert az első számú sem mai gyerek és a mélység azért kellene a két futás egy passz meglepő O taktikához 😀
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem mostmár csütörtökig csak a hosszútávúak jönnek Troy és Woodley. Ha ott tudnak valamit felszabadítani akkor talán még valamiről lehet szó.polamalu
Jövőre mindketten UFA-k lennének, nem lehet rizikózni. Tudjuk, mennyire elkötelezettek a Steelers iránt, de akkor is. Még idén kell a hosszútávú szerződés, lehetőleg mindkettejüknél, nem mellékesen a cap miatt. Csak nem tudom, hogy miért várnak ezzel ennyit...vassadi
Szerintem ez velük is le van beszélve. Gondolom Colbert azzal, kezdte, hogy srácok a piacot először rendbe rakjuk utána jöttök ti. Gondoljátok ki mit akartok és mi aláírjuk. Gondolom nagy vita nem lesz. Mindkét fél tudja mit is jelent a számára a másik ezért úgy is kezeli. Ezért mondta Colbert, hogy most már a veteránok szerződései jönnek,mással nem akar már foglalkozni (Pittsburgh Post Gazette és még máshol is ).
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát ha Saunders kurva jó lesz, szerintem akkor kerülhet rosterre #3 TEként. De még akkor is kell egy #2, mert nincs senki. Ha olcsón le tudnánk igazolni Grahamet, akkor oda tökéletes lenne.tenorx
David Johnsonvassadi
Őt valóban használtuk TEnek, de azért ő inkább FB. Mindegy, majd kiderül, valószínűleg nem ok nélkül hívtuk vizitre Grahamet.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hát ha Saunders kurva jó lesz, szerintem akkor kerülhet rosterre #3 TEként. De még akkor is kell egy #2, mert nincs senki. Ha olcsón le tudnánk igazolni Grahamet, akkor oda tökéletes lenne.tenorx
David Johnson
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Szerintem mostmár csütörtökig csak a hosszútávúak jönnek Troy és Woodley. Ha ott tudnak valamit felszabadítani akkor talán még valamiről lehet szó.polamalu
Jövőre mindketten UFA-k lennének, nem lehet rizikózni. Tudjuk, mennyire elkötelezettek a Steelers iránt, de akkor is. Még idén kell a hosszútávú szerződés, lehetőleg mindkettejüknél, nem mellékesen a cap miatt. Csak nem tudom, hogy miért várnak ezzel ennyit...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Woodley-t idézem facebook-ról:

"Plaxico is in the house"laby
Szó szerint értette, mivel Burress a St. Vincent College-ben reggelizett és ebédelt, a csapattal. A Giants a hírek szerint nem kívánja újraigazolni, helyettük képbe került a Jets, ráadásul ők nagyobb fizetést is tudnak neki kínálni, mint a másik New York-i csapat. Állítólag a 49ers is meghívta Plaxicót egy látogatásra.

Saunders-re szerintem számíthatunk majd mint második, vagy legalábbis harmadik számú TE, ebben az esetben pedig nincs szükség Grahamre.vassadi
Hát ha Saunders kurva jó lesz, szerintem akkor kerülhet rosterre #3 TEként. De még akkor is kell egy #2, mert nincs senki. Ha olcsón le tudnánk igazolni Grahamet, akkor oda tökéletes lenne.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Woodley-t idézem facebook-ról:

"Plaxico is in the house"laby
Szó szerint értette, mivel Burress a St. Vincent College-ben reggelizett és ebédelt, a csapattal. A Giants a hírek szerint nem kívánja újraigazolni, helyettük képbe került a Jets, ráadásul ők nagyobb fizetést is tudnak neki kínálni, mint a másik New York-i csapat. Állítólag a 49ers is meghívta Plaxicót egy látogatásra.

Saunders-re szerintem számíthatunk majd mint második, vagy legalábbis harmadik számú TE, ebben az esetben pedig nincs szükség Grahamre.vassadi
Úúú, de egy rugóra járunk szerkesztőtárs. 😉
Szerintem mostmár csütörtökig csak a hosszútávúak jönnek Troy és Woodley. Ha ott tudnak valamit felszabadítani akkor talán még valamiről lehet szó.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Woodley-t idézem facebook-ról:

"Plaxico is in the house"laby
Szó szerint értette, mivel Burress a St. Vincent College-ben reggelizett és ebédelt, a csapattal. A Giants a hírek szerint nem kívánja újraigazolni, helyettük képbe került a Jets, ráadásul ők nagyobb fizetést is tudnak neki kínálni, mint a másik New York-i csapat. Állítólag a 49ers is meghívta Plaxicót egy látogatásra.

Saunders-re szerintem számíthatunk majd mint második, vagy legalábbis harmadik számú TE, ebben az esetben pedig nincs szükség Grahamre.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Woodley-t idézem facebook-ról:

"Plaxico is in the house"laby
Igen akkor tárgyaltak, reggeliztek vele Colberték. Azután elutazott, mert állítólag a Jetsnél is személyesen tesz látogatást. Most, úgy, hogy a kedvezményeket igénybe vesszük kb 123 millánál járunk vagyis nullán. Nem hiszem, hogy lenne pénz rá.
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Woodley-t idézem facebook-ról:

"Plaxico is in the house"

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
És ha Mende boldog akkor mi is azok vagyunk. 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Daniel Grahamet nézegetjük, én egyáltalán nem bánnám ha aláírna, fasza kis blokkoló TE (egyesek szerint a legjobb a ligában). Mendenhall biztos örülne.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
A mai reggeli után Colbert kockázatosnak érzi, bár tudja, hogy nem kis potenciál van benne, Plexico igazolását. Több mint két éve nem foglalkozott focival, csak a pályán derülhetne ki milyen formában és állapotban van. Nyilatkozta. A találkozóról több helyen is jelent meg írás (steelers.com,http://burgh.us/6b0, stb).
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Plaxicóval helyi idő szerint ma reggel volt a meeting, a Giants illetékeseivel már tegnap találkozott; szerintem legkésőbb holnap az ő ügye is lezárul.

Hoztunk egy újabb UDFA-t, a DE poszton játszó Corbin Bryantet.vassadi
Az új UDFA: The 6-foot-4, 298-pound Bryant ran the 40-yard dash in 5.02 seconds at his Pro Day workout bench pressed 225 pounds 31 times.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem nem is lenne baj, ha nem nálunk játszana. Én személy szerint annyira nem bánnám, ha jön akkor bizonyítson, ha nem akkor nélküle is képesek leszünk bármire. Vannak a keretben nagyszerű elkapók.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Plaxicóval helyi idő szerint ma reggel volt a meeting, a Giants illetékeseivel már tegnap találkozott; szerintem legkésőbb holnap az ő ügye is lezárul.
vassadi
Ha nem adtok/adtatok neki lényegesen jobb ajánlatot, mint mi, akkor sztem nagy eséllyel nálunk folytatja.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Plaxicóval helyi idő szerint ma reggel volt a meeting, a Giants illetékeseivel már tegnap találkozott; szerintem legkésőbb holnap az ő ügye is lezárul.

Hoztunk egy újabb UDFA-t, a DE poszton játszó Corbin Bryantet.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Én azt hiszem, tetszik vagy sem az LT kérdés eldölni látszik

We have three players on the roster to compete for the spot, and Tomlin loves competition. We know that Jonathan Scott, the imperfect 2010 replacement who is nevertheless a fine backup swing tackle, is good enough for the Steelers to win with. He seems like the default choice, but with recent draft picks Tony Hills and Marcus Gilbert on the roster, the starting job is by no means his already.
http://www.behindthesteelcurtain.com/2011/7/29/2302411/we-dont-need-to-sign-a-new-left-tackle
Van 3 emberünk meccseljék le Scott egy kis előnyt élvez mert azért már tapasztalt, de igazán a táboron és az elő szezonon fog múlni. Vagyis még az a Soldi által szinte elképzelhetetlen is előállhat, hogy Gilbert bizony LT-t játszik. Azt hiszem ha csak nem dől össze a világ, Burrest leszámítva, bár sztem nem ír nálunk alá, más igazán nagy mozgás már nem várható.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
😉
Rendben, ez már tetszik.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nyertél. Befogom és nem írok többet 😉polamalu
Szó sincs róla, csak nem is tudom ki mondta, hogy álljak ki az igazamért... 😊
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Hali, egyszer találtam az 5350-es poszt volt.polamalu
Nézd meg az 5258-ast: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=285792#p285792 😊vassadi
Nyertél. Befogom és nem írok többet 😉