Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hali, egyszer találtam az 5350-es poszt volt.polamalu
Nézd meg az 5258-ast: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=285792#p285792 😊
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Meg nem mondom, talán a face-en valamelyik oldal bejegyzései közt. Azért írtam az állítólag kifejezést. Ha nem igaz akkor az jobb.polamalu
Csak mert már másodszorra írtad, hogy elküldtük, de még mindig Latrobe-ban van. 😊vassadi
Hali, egyszer találtam az 5350-es poszt volt. De mindegy is, ha marad akkor meg minek vitázunk róla, fals hír volt és kész.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na most 10 napra eltűnök, majd vkit megkérek egy rövid összefoglaló megírására, amikor hazajöttem! Go Steelers!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Meg nem mondom, talán a face-en valamelyik oldal bejegyzései közt. Azért írtam az állítólag kifejezést. Ha nem igaz akkor az jobb.polamalu
Csak mert már másodszorra írtad, hogy elküldtük, de még mindig Latrobe-ban van. 😊
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Swéd is repült állítólag.polamalu
Ezt megint hol olvastad? 😊

Úgy néz ki, Plaxico nem jön, Sweed megkapja a lehetőséget a bizonyításra.

Pryort pedig már velünk is összehozták. 😂vassadi
Meg nem mondom, talán a face-en valamelyik oldal bejegyzései közt. Azért írtam az állítólag kifejezést. Ha nem igaz akkor az jobb.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
polamalu: jó lengyel sör, ez oximoron😊kishaszi
Nem az, valóban van jó lengyel sör, tudom mert két hete egy hétig teszteltem😉
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Steelersdepot.com-on egy értékelés a Steelers OL-t illetően 2010-re snap/siker %-ban. A SB előtti utolsó 4 meccsen a kezdők közül toronymagasan Ramon Foster teljesített a legjobban (87,25% átlag), a második J. Scott (85,75%). Ebben benne lehet Pouncey és Kemoeatu mint falszomszéd, de az ő átlaguk jóval alacsonyabb. Valamint az utolsó 5 meccsen Scott vezet toronymagasan(87,4%) és 16. héttől folymatosan javuló teljesítményt nyújtott hétről-hétre, a SB-ra 94%-ban volt sikeres. Ettől még persze nem lesz kezdő LT, és a videoelemző szeméről sem sokat tudni, de Scott megtartására és Foster RG ambícióira adhat magfyarázatot, hacsak kis igazság van is benne.A PO-ban messze ők voltak a legjobban teljesítő OL-k és nem a többiek romlása miatt. Mindenesetre érdekes elemzés, ha valakit érdekel: http://www.steelersdepot.com/2011/07/steelers-2010-offensive-line-player-grades-breakdown/
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Swéd is repült állítólag.polamalu
Ezt megint hol olvastad? 😊

Úgy néz ki, Plaxico nem jön, Sweed megkapja a lehetőséget a bizonyításra.

Pryort pedig már velünk is összehozták. 😂
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
polamalu: jó lengyel sör, ez oximoron😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
amikor megtömtük a fal zsebeit mint állat, annak volt értelme, nem. Jaó Flo jött, a magam részéről maradok szkeptikus vele kapcsolatban, egy csomót ütközött Bennel. Ha Kuglerre bizzunk, márpedig bizzuk, akkor elvagyunk a kicsikkel is. Volt valami döbbenetes szar a tavalyi falban az azelőtti "hihetetlen"-hez képest? no, és ez nem egyedül Flo miatt volt igy, Punci, Legu kömény gyerekek és rájuk lehetett testálni a pozikat, nem hiába mentünk rá a gatorsOLschoolra, Gilbert sikerált.
Emlékezzetek a Maxibébi fencsáztegre mi ment itt! S eddig még nem hálálta meg.

Személy szerint Hoke-ért vérezni fogok, ha elküldjük- Flo meg baszódjon megsutianap
Hagyd már Adamst békén. Kb. sokkal jobb volt, mint starks, vagy Kolon valaha is. Az első 3-4 meccsen fogalmatlan volt, de után nagyon is odatette, amit kellett.
Max mert azér lett tages, mert kényszerhelyzet volt súlyos T restancia miatt.
Az meg oké, hogy kugliban bíznk egyesek, csak egyelőre nem tudom mire.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Megegyeztünk Curtis Brownnal is.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az tényleg teljesen kizárt hogy Gilbert legyen a kezdő LT?
Tavaly Móricka is kifújta Hartwig orrát a TC-ben és nem voltak restek kezdetni.
Tudom fontos poszt meg rutin meg minden, nade ha mondjuk szarrá veri Scottot TC-ben Gilbert, akkor miért ne kezdhetne?The terrible towel
Hát ha Scott-tal kell párbajoznia, akkor akár még ez is megtörténhet, de az azt jelenti, vagy qrva nagy szarban vagyunk (99,9%), vagy iszonyat mákunk van Gilberttel (0,1%), hogy már rookie-ként megállja a helyét LT-ként.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Miért Max-szal kezdtek? Hát ennél egyszerűbb nincs: 10 millával voltunk a cap felett és ő ebbe 7-tel számított bele. Ennyi. Colont csak azért tartottuk meg, és nem engedtük el, mert az ő újraigazolásával 1,5 millát fogyaszt az idei capből. Így már azt hiszem világos Max miért cut, Colon miért re-sign. Ha nem állunk ennyire ramatyul capileg, akkor Colon pápá és Max-Adams OT-páros lett volna egy évig, aztán Gilbert átvette volna Adams helyét.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
McFadden, Allen, Battle - csut
gyerekek a futóink meg szaré-húgyé, rasztaqurva nem is nézem tovább megy fel az agyvizem
Kemo=az összes futó


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Tony Hils a 2008-ba draftolt OT korlátozott tendert kapott. Hmmm érdekes.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
A cap helyzetünk itt megtalálható. Nincs minden lefrissítve, de számolgatható.

http://www.steelersdepot.com/2011/02/steelers-2011-salary-cap-total-current-roster/
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
A kezdő hely nem Scotté jelenleg. Sztem fogalmuk sincs ki fog ott állni a Hollók ellen. Gilbert , mondjuk 5%, és Soldi már ezért is elküld melegebbre .-). Visszajön valaki kevesebbért hááááát? Scott 65%. Tudom, hogy hülye vagyok, de a jelenlegi állapotot nézve talán ez lehet.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
értem én, csak akkor miért Kolon volt a prioritás, amit ki is nyilatkoztattak? Mikoron még én is tudom, hogy belőle lehet a legtöbbet préselni, mert BigBennel egymás szivicsülkei. Az hogy Flo nem volt hajladó és vágtuk, rendben, de az első lépés mér Maxi vágása volt? Mongyuk, ha felhivjuk Lightot az mennyit enne el?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Az tényleg teljesen kizárt hogy Gilbert legyen a kezdő LT?
Tavaly Móricka is kifújta Hartwig orrát a TC-ben és nem voltak restek kezdetni.
Tudom fontos poszt meg rutin meg minden, nade ha mondjuk szarrá veri Scottot TC-ben Gilbert, akkor miért ne kezdhetne?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A fal teljesen jó (a korábbiakhoz képest mindenképpen) volt tavaly, amíg Starks játszott. Az átlag azért lett szar, mert jött Scott, akit hülyére vert minden arra járó védő. Legalább 3 meccs ment el rajta... 2010-es fal >>>> 2008-as fal. Ez oké, de a 2010-es fal Scott-tól kezdve <<<<< 2008-as fal.

A listeszsákot legalább meg kellett kerülni, ezt az embert még megkerülni se kell. Eddig mindenki jött, hogy Bent egyszer összetörik, és hülye a front office, de ez csak blabla volt, minden poszton egyik csapat sem lehet erős és határon belül voltunk Ben mozgékonyságát, erejét nézve, meg hogy nem egy sérülékeny típus. De ha Scott egy egész idényen át lesz a vakoldalán, garantálom, hogy Ben nem játssza végig a szezont. Mások szerint eddig is hazárdjátékot játszottunk a 100 millás future HoF franchise QB-nkkal, én nem így gondoltam, de ha ez így marad, akkor ez lesz az igazi hazárdjáték, hogy ki és mikor vadássza le Bent. Igazából nem is akarom elhinni, hogy vakoldali OT-nek tényleg Scottot gondoljuk... Siralmas. Vele a PO-t se látom igazán. :/

Ha nem SB-esélyes csapatunk lenne, 1 évre megfelelne nekem Scott, amíg Gilbert belerázódik, na de Aaronnak, Warriornak, Wardnak, Hamptonnak vajon még 2 éve...? Nem hisze, legalábbis mindnek biztos nincs... 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
az már szorulás 😂 nekem jó a középkemény, a D legyen mint a vasbeton


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Rk Team Exp Att Yds Avg TDs 1st Neg +10Y Pwr 1st Neg +10Y Pwr 1st Neg +10Y Pwr Sacks QB Hits
2 2009 256 428 1,793 4.2 10 27 14 17 63 19 7 3 88 50 19 27 60 50 78
8 2010 290 471 1,924 4.1 15 30 20 16 77 29 10 8 61 47 12 26 55 43 78
hát tessék emlékezni, hogy a kib.. 2009es falnál trágyább szar, - a teletömött zsebű Maxival meg Kolonccal - nem volt. S akkor Kugler csodát tett ( adott keretek közt ). Azért a középső futások 50 igen qurva ÖTVEN SZÁZALÉKKAL javultak. És a nagy Maxi korban mondta ugye mindeki, hogy valamit köll már tennünk, s teszünk es egy kicsit csúszva, de teszünk, és be is jön - erre itt meg megy a nyikorgás. Legalább a szaros Kuglerről tuggyuk, hogy tuggya mit hogyan akar és ehhez az FO-tól meg is kapja a bizalmat. uffsutianap
Ezt már én is kielemeztem egy cikkben, hogy a szidott fal jobb volt mint előtte. Szar az igaz, de a szarnak is vannak fokozatai. Ez most a közép-kemény. Lesz ez keményebb meglátjátok.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Swéd is repült állítólag.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Rk Team Exp Att Yds Avg TDs 1st Neg +10Y Pwr 1st Neg +10Y Pwr 1st Neg +10Y Pwr Sacks QB Hits
2 2009 256 428 1,793 4.2 10 27 14 17 63 19 7 3 88 50 19 27 60 50 78
8 2010 290 471 1,924 4.1 15 30 20 16 77 29 10 8 61 47 12 26 55 43 78
hát tessék emlékezni, hogy a kib.. 2009es falnál trágyább szar, - a teletömött zsebű Maxival meg Kolonccal - nem volt. S akkor Kugler csodát tett ( adott keretek közt ). Azért a középső futások 50 igen qurva ÖTVEN SZÁZALÉKKAL javultak. És a nagy Maxi korban mondta ugye mindeki, hogy valamit köll már tennünk, s teszünk es egy kicsit csúszva, de teszünk, és be is jön - erre itt meg megy a nyikorgás. Legalább a szaros Kuglerről tuggyuk, hogy tuggya mit hogyan akar és ehhez az FO-tól meg is kapja a bizalmat. uff


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
de most komolyan láttatok már mostanában képet MaxiBébiről 150 felett van, nyaksérülésből jön vissza, ennyire nem lehet rózsaszinű szemüvegetek :cool:sutianap
Attól még Scott nem lesz jobb LT... 😊

De én se hiszek abban igazán, hogy visszahozzuk, ha pedig Flozell a paycutba nem akart belemenni, akkor esélytelen az újraigazolása. Úgy tűnik, az utolsó, halvány reménysugár, hogy Gilbert továbbviszi a Gator-hagyományokat, és Pouncey-módjára valami nagyon nagyot alkot TC-ben. 😊