Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most még tudtommal PUP-on lehet lenni, nem jelent automatikus 6 meccses pihit. Aki a szezon kezdetén (53-as rosterhirdetésnél ott van, az hagyja ki az első 6 hetet. Legalábbis ha jól emlékszem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy ha visszajön Starks szerintem is mennie kell Flozellnak, egyszerűen túl sokat keres. Esetleg ha belemegy egy paycutba, akkor látom azt, hogy maradhat.

tenorx
Ha Starks visszajön, akkor paycuttal se marad, mert mindhárom kezdeni akar. Az pedig lehetetlen.

Colonnak mákja van, hogy 10 millával vagyunk cap felett, amúgy sansza nem lett volna maradni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
- Ward és Kemo PUP-listen kezdi az idényt.Soldados
Aki PUP-listán van annak ki kell hagyni az első 6 meccset??laby
begins the regular season on the PUP - korrektül, az dobja az első hatot


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
- Ward és Kemo PUP-listen kezdi az idényt.Soldados
Aki PUP-listán van annak ki kell hagyni az első 6 meccset??laby
Ha jól tudom igen.

Amúgy ha visszajön Starks szerintem is mennie kell Flozellnak, egyszerűen túl sokat keres. Esetleg ha belemegy egy paycutba, akkor látom azt, hogy maradhat.

Colon: Na ennyit jelent, hogy bírja a franchiset. Emlékszem ő ott volt minden meccsen sérülten is az oldalvonal mellett, még a Packersben pl. a fele gárda egyre se ment el (lásd Barnett) lett is belőle balhé. Nagyon örülök, hogy nálunk marad.
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
- Ward és Kemo PUP-listen kezdi az idényt.Soldados
Aki PUP-listán van annak ki kell hagyni az első 6 meccset??

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Jézusom...Ocho, Haynesworth a Pats-be, durvák lesznek szokás szerint idén is (sajnos).laby
Ugyan Ocho csak bohócnak jó. Képességei megvannak, de kihasználni nem tudja. Nem tőle lesz jó a Pats, az inkább a partvonal mellett álló szürke pulcsis zseni miatt nagy igazán.polamalu
Bellicheck-nél nem lesz olyan bohóc, legalább is a pályán nem. Pályán kívül biztos hozza a szokásost, de az nem is baj.
Szerintem hatalmas nyereség a Pats-nek.laby
Azért Nyolcötnek nincs a száján lakat, az önbizalma pedig végtelen - BigAl-al megerősitve a védelemben simán szét tudják zilálni a fejeket gyorsan, ha Belicsikk kicsit kienged vége a csapatának, ezáltal az öreg Braunnak mindenképpen kell majd adni egy Medal of Honort. 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Jézusom...Ocho, Haynesworth a Pats-be, durvák lesznek szokás szerint idén is (sajnos).laby
Ugyan Ocho csak bohócnak jó. Képességei megvannak, de kihasználni nem tudja. Nem tőle lesz jó a Pats, az inkább a partvonal mellett álló szürke pulcsis zseni miatt nagy igazán.polamalu
Bellicheck-nél nem lesz olyan bohóc, legalább is a pályán nem. Pályán kívül biztos hozza a szokásost, de az nem is baj.
Szerintem hatalmas nyereség a Pats-nek.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sztem ha Starks visszajön akkor Adams cut lesz.Szesze
Ez nem (szinte) kérdés.

Flo, starks, Colon nem azért nem lesz egyzserre rosteren mert mi ne akarnánk, persze az zsír ha 3 kezdőd van 2 helyre, hisz qrva mély vagy. De aki nem kezdő, az azonnal trédet vagy cutot kér és mi ezt (ahogy annó Foote-nál - respektáljuk, no meg a capünk sem teszi lehetővé, hogy 3 embernek kezdő OT bére legyen. A 3-ból tuti, hogy csak 2 lesz rosteren, ha mégis mindhárom, akkor Colbert nem zseni, hanem vmi földöntúli matektudós. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Sztem ha Starks visszajön akkor Adams cut lesz.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Colon, Flo, Foster, Gilbert, Harrison, Jolly, Scott, Starks, Turner
Brooks, Kemo, McKaskill, Scott, Williams
Legu, Miller, Pouncey
ezzel mentünk neki az FA-nak, sok a fiatal, de ez nem vékony, főleg ha számitásba veszed a KuglerNeueWall-t
a rüszter 20%-a OL!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Én ebben már nem hiszek. 😊 Tutira jönnek majd a sérülések az OL-ben, akkor pedig Gilbert time.
Mármint melyikben? Abban, hogy vékony paddal megyünk a szezonnak bevállalva, hogy megint gáz lesz? Na abban én sem. Ezért mondom, hogy inkább több ember lesz a rosteren, esetleg az újoncok a reserve-ben és akkor már biztosabb a szezon.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Tutira jönnek majd a sérülések az OL-ben, akkor pedig Gilbert time.vassadi
Maxi és Colon sérülésből gyön vissza Gilbertünk meg szezonból. Flo indul előnyből atöbbi TC-n


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Én nem igazán hiszek abban, hogy Starks, Flozell és Colon is rosteren lesz. Ez 3 kezdő OT, aki kimarad a kezdőből, az menni fog. A la Hartwig vagy Mahan.Soldados
Félreérthető volt, nem arra próbáltam utalni, hogy ők hárman rosteren lesznek, hanem hogy Starks-t vissza tudjuk hozni, de akkor Flozellnek mennie kell, és ezzel az opcióval talán még jobban is járnánk hosszútávon.

Soldi,
Szerintem pont az elmúlt év mutatta meg, hogy egy ilyen poszton nem biztos, hogy elég a Steelers tradíció. Azért, hogy végre ne úgy menjünk neki, hogy nincs két egyforma hét a falban azt gondolom most megpróbáljuk másképpen.polamalu
Én ebben már nem hiszek. 😊 Tutira jönnek majd a sérülések az OL-ben, akkor pedig Gilbert time.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Soldi,
Szerintem pont az elmúlt év mutatta meg, hogy egy ilyen poszton nem biztos, hogy elég a Steelers tradíció. Azért, hogy végre ne úgy menjünk neki, hogy nincs két egyforma hét a falban azt gondolom most megpróbáljuk másképpen. Talán Kugler edző is más mint az eddigiek, mást kért és mást gondol.
Persze ez is mint most sok minden csak találgatás, majd a biztos hivatalos hírekből megtudjuk.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
azzal, hogy Colon és Jonathan Scott aláírt, sztem nem fogjuk újraigazolni Starksot, bár a PG szerint ezen vagyunk. Ha viszont őt is újraigazoljuk, akkor pedig Flozell maradását nem látom, pedig állítólag őt is megtartanánk, csak kisebb fizut akarunk neki. Mindenesetre Maxi is maradni akarna.Soldados
Flozellnek nyilvánvalóan ez az utolsó szezonja, Starks-ra még néhány évig számíthatunk, idén alapesetben a két játékos nagyjából ugyanannyit keresne, a paycut viszont mindkettejüknél megoldható, sőt... - Nincs akadálya annak, hogy visszahozzuk Starks-t.

Szerintem rövidesen Aaron Smith szerződésének átalakítására is sor kerül, és várom, hogy mikor lépünk már valamit Woodley és Troy ügyében.vassadi
Én nem igazán hiszek abban, hogy Starks, Flozell és Colon is rosteren lesz. Ez 3 kezdő OT, aki kimarad a kezdőből, az menni fog. A la Hartwig vagy Mahan.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
azzal, hogy Colon és Jonathan Scott aláírt, sztem nem fogjuk újraigazolni Starksot, bár a PG szerint ezen vagyunk. Ha viszont őt is újraigazoljuk, akkor pedig Flozell maradását nem látom, pedig állítólag őt is megtartanánk, csak kisebb fizut akarunk neki. Mindenesetre Maxi is maradni akarna.Soldados
Flozellnek nyilvánvalóan ez az utolsó szezonja, Starks-ra még néhány évig számíthatunk, idén alapesetben a két játékos nagyjából ugyanannyit keresne, a paycut viszont mindkettejüknél megoldható, sőt... - Nincs akadálya annak, hogy visszahozzuk Starks-t.

Szerintem rövidesen Aaron Smith szerződésének átalakítására is sor kerül, és várom, hogy mikor lépünk már valamit Woodley és Troy ügyében.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
hát Maxibébi is meghálálhatná eccer a beléfeccölt suskát - oszt zárhatnánk a fal témát,
ma meg virithatna Plax, akkor nem rinék Spétér......
haladunk a totallyblackbranch felé


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
- Colon 3 millával többet kapott a Bears-től mégis maradt - ez az amit a Steelers jelent...

- azzal, hogy Colon és Jonathan Scott aláírt, sztem nem fogjuk újraigazolni Starksot, bár a PG szerint ezen vagyunk. Ha viszont őt is újraigazoljuk, akkor pedig Flozell maradását nem látom, pedig állítólag őt is megtartanánk, csak kisebb fizut akarunk neki. Mindenesetre Maxi is maradni akarna.

- egyelőre senki nem tudja, csak találgatás van, hogy akkor a Flozell-Colon páros közül melyik lesz LT és RT. Tomlin azt mondta, hogy holnapra lesz LT is... Talán Starks?

Passz, még mindig sok a kérdőjel.

- Ward és Kemo PUP-listen kezdi az idényt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Starks nyilatkozott, hogy a vére arany és fekete, ráadásul a család is imádja a várost, szerintem folynak a tárgyalások és visszajön egy átstrukturált szerződéssel, a cap alatt maradás volt a lényeg és ezt ő is pontosan tudja. Neki is jobb, ha ezzel a csellel egy ütőképesebb csapatban meg tudja nyerni a 3. gyűrűt.polamalu
Meg szépen járjon a szaunába hogy leadja 15 kg pluszt....Steelers-Nation
Nézd sérülten nem azt az edzésmunkát végzi az ember, viszont, ha van egy megszokott kalóriabevitel akkor törvényszerű a hízás. Ez szaunával nem megy, próbáltam párszor a pályafutásom során, az csak az időleges pont mérlegléskori súlyra jó. Odafigyelés és rendes edzésmunka, kb. 2 hét alatt formába hozzák a csapatnál, olyanba amilyen sose volt.
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Starks nyilatkozott, hogy a vére arany és fekete, ráadásul a család is imádja a várost, szerintem folynak a tárgyalások és visszajön egy átstrukturált szerződéssel, a cap alatt maradás volt a lényeg és ezt ő is pontosan tudja. Neki is jobb, ha ezzel a csellel egy ütőképesebb csapatban meg tudja nyerni a 3. gyűrűt.polamalu
Meg szépen járjon a szaunába hogy leadja 15 kg pluszt....

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Starks nyilatkozott, hogy a vére arany és fekete, ráadásul a család is imádja a várost, szerintem folynak a tárgyalások és visszajön egy átstrukturált szerződéssel, a cap alatt maradás volt a lényeg és ezt ő is pontosan tudja. Neki is jobb, ha ezzel a csellel egy ütőképesebb csapatban meg tudja nyerni a 3. gyűrűt.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Jézusom...Ocho, Haynesworth a Pats-be, durvák lesznek szokás szerint idén is (sajnos).laby
Ugyan Ocho csak bohócnak jó. Képességei megvannak, de kihasználni nem tudja. Nem tőle lesz jó a Pats, az inkább a partvonal mellett álló szürke pulcsis zseni miatt nagy igazán.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Scott 2 éves deal-t kapott.
http://www.steelersdepot.com/2011/07/steelers-come-to-terms-with-jonathan-scott/
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Jézusom...Ocho, Haynesworth a Pats-be, durvák lesznek szokás szerint idén is (sajnos).

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Akkor jól éreztem szezon közben. Már csak azt sajnálom, hogy nem hoztam el Solditól Gm gameben 😕