Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Nem lenne ez annyira problémás, ha nem nyomnánk a folyamatos középre futást, meg a futás-futás-passz sémát - ezen is löhetne javitani tisztelt Aarians.
sutianap
Mennyire különbözőek vagyunk...
Én ezt a taktikát folyamatában látva verném szét a berendezést körülöttem.
Kell a középrefutás, de nem folyamatosan mert a nagyon randa 3&outok meg a D-t teszik hosszúf.szra.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
nálunk mindenki jól blokkol, még Mendenhó is a tigrisbukfenceivel. Az első hullámmal sosenincs gondunk, csak ha őszentsége Ngatya úr kolbászol szembe. A szélső szekkek felvétele mindig a problémás, ekkor megy Miller meg mindenki más, s BigBen szépen eltáncol a zsebkendőn, ha éppen nem jön szembe Flo. Nem lenne ez annyira problémás, ha nem nyomnánk a folyamatos középre futást, meg a futás-futás-passz sémát - ezen is löhetne javitani tisztelt Aarians.
Akkor elmondom a sötét jövőt - Kézi drágaságom megsérül és nincs ott nekünk Húk, na az a szopattyú, nem a nyikhaj tekköl


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Nem a guardokkal van baj... Nincs vakoldali tackle... Pontosabban van egy újonc, meg egy cserének szódával elmegy játékosunk... Ez a baj, nem az hogy az RG posztért majd Legu, Foster, esetleg Essex csatázik, az nem befolyásolja annyira a fal teljesítményét, mint az LT. Qrva nagy szarban vagyunk, ha Scottra vagy egy rookie-ra bízzuk a modern football 2. legfontosabb posztját...Soldados
akkor futunk, nagy kaland 😂sutianap
Hááát, Süti, ha a fal egyik fele lyukas akkor futni sem fogunk, mert mire odaérnénk hogy szaladunk az LB-k és a DE-k már sebességből szembetámadtak, ha nincs blokk nincs futás sem. Fontos lenne egy megbízható LT, de egyenlőre csak sötét jövőt látok. Ahogy Yoda mondta anno "sötét fátyol burkolja a jövőt, nem látok tisztán" vagy valami hasonló. Talán egy jó Jedi trükk az sokat lökhetne a szekéren.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nem a guardokkal van baj... Nincs vakoldali tackle... Pontosabban van egy újonc, meg egy cserének szódával elmegy játékosunk... Ez a baj, nem az hogy az RG posztért majd Legu, Foster, esetleg Essex csatázik, az nem befolyásolja annyira a fal teljesítményét, mint az LT. Qrva nagy szarban vagyunk, ha Scottra vagy egy rookie-ra bízzuk a modern football 2. legfontosabb posztját...Soldados
Rendben, én csak leírtam a véleményemet a guardokról. 😊
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem a guardokkal van baj... Nincs vakoldali tackle... Pontosabban van egy újonc, meg egy cserének szódával elmegy játékosunk... Ez a baj, nem az hogy az RG posztért majd Legu, Foster, esetleg Essex csatázik, az nem befolyásolja annyira a fal teljesítményét, mint az LT. Qrva nagy szarban vagyunk, ha Scottra vagy egy rookie-ra bízzuk a modern football 2. legfontosabb posztját...Soldados
akkor futunk, nagy kaland 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
naja ez meg a másik fele - a powaback plussz mégegy potenciális No1.WR lökne a szekéren, a falmunkán es


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem a guardokkal van baj... Nincs vakoldali tackle... Pontosabban van egy újonc, meg egy cserének szódával elmegy játékosunk... Ez a baj, nem az hogy az RG posztért majd Legu, Foster, esetleg Essex csatázik, az nem befolyásolja annyira a fal teljesítményét, mint az LT. Qrva nagy szarban vagyunk, ha Scottra vagy egy rookie-ra bízzuk a modern football 2. legfontosabb posztját...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ott van Legu és Foster, szükség esetén Gilbert is tud guardot játszani (zárójelben megemlítem Keith Williams-t is), nem hiszem, hogy Essext újraigazolnánk. Hoke-ot szerintem a szűkös keretek között is valahogy belesűrítjük, Plaxico kellene...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
amikor megtömtük a fal zsebeit mint állat, annak volt értelme, nem. Jaó Flo jött, a magam részéről maradok szkeptikus vele kapcsolatban, egy csomót ütközött Bennel. Ha Kuglerre bizzunk, márpedig bizzuk, akkor elvagyunk a kicsikkel is. Volt valami döbbenetes szar a tavalyi falban az azelőtti "hihetetlen"-hez képest? no, és ez nem egyedül Flo miatt volt igy, Punci, Legu kömény gyerekek és rájuk lehetett testálni a pozikat, nem hiába mentünk rá a gatorsOLschoolra, Gilbert sikerált.
Emlékezzetek a Maxibébi fencsáztegre mi ment itt! S eddig még nem hálálta meg.

Személy szerint Hoke-ért vérezni fogok, ha elküldjük- Flo meg baszódjon meg


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Számításaim szerint olyan 15 millát spóroltunk a capen Starks (7), Flozell (5) és Randle El (3) kivágásával, de mivel Ike, Colon, Scott és Suisham aláírt, így kb nullán állhatunk most - legalábbis szerény - és egyáltalán nem biztos számításaim szerint, vagy max csak picivel lehetünk már csak cap felett. A rookie-k olyan 4 millát fognak fogyasztani idén a capből, amit Woodley és Troy hosszabbításával kell előteremtenünk sztem. Plusz még 1-2 hasznos kiegészítő jöhet olcsón (pl Burress Essex, vagy pl Hoke, de sztem utóbbi nem biztos, Burress meg nem biztos, hogy olcsó)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
adams-t azután vágtuk ki, hogy visszautasította a paycutot... Egyre rosszabb érzésem van, úgy tűnik Jonathan Scott lesz az LT idén is, ahogy Starks sérülése után... Az egyetlen jó hír, hogy Adams után nincs caphitünk, mert nem volt aláírási bónusza tavaly, amikor aláírt.

Behined The Steel Curtain:
"Scott will likely be the left tackle again this season, and Colon will return to the right side. Colon, who was one of the best right tackles in the game in 2009, missed all of 2010 after rupturing his Achilles tendon in mini-camp last May. Second-year and returning Pro Bowl C Maurkice Pouncey will return after breaking his foot in the AFC Championship game against New York. While it's reported LG Chis Kemoeatu was placed on the Physically Unable to Perform (PUP) list due to swelling in his knee, he's projected to assume his position at left guard. Ramon Foster appears to be the front-runner for the right guard position, although veteran OL Trai Essex could be brought back and compete for that spot. He is currently a free agent.

Ez vmi penetránsan szarul hangzik... De sajnos várható volt, hogy lesz nagy szívás, miután kiderült, hogy 10 millával vagyunk a cap felett... Nagyon-nagyon szeretném, hogy liszteszsák visszatérjen. :/ De sajna kevés esélyt látok rá a caphelyzet miatt, így valszeg Scott-tal kell megint végigszenvedni a szezont...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
gilbertgilbertgilbertgilbertgilbert - ha sokat mondod te is hiszel majd benne 😛
szerintem simán végignyomták a nyarat Mórickával, s miért rosszabb mint a sérülésből visszatértek, ők se topok


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez így azért necces...

Jelenleg van egy RT-nk, aki a falemberek számára legveszélyesebb Achilles-ínsérülésből jön vissza... Jobban örültem volna, ha előbb újraigazoljuk Starksot és csak utána b.sszuk ki Flozellt. Plusz van egy rookie OT és egy cserének talán-talán jó OT Scott személyében...

Vmelyiket muszáj újraigazolni sürgősen, mert az mindig drágítja a helyzetet, ha egy csapat kényszerpályára kerül, márpedig azzal, hogy csak egy kezdő OT-nk van, kényszerpályára tettük magunkat, hisz mindenképpen, ergó minden áron szükségünk van egy OT-re.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
a Kampó maradjon csak, ő a legjobb énekes - bár egypár Nose kivágódott a halpiacra


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Nick Eason Cardinal lett...Hoke-nak szorítok
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hoppá, Flozellt állítólag cutoltuk!vassadi
Na akkor jöhet Starks vissza és lassan véget is ér az offseasonunk 😀 Még egy-két szerződéshosszabbítás és szerintem ennyi.tenorx
Úgy nem maradnak, mint ahogy Colont se igazoljuk vissza? 😊tenorx
Tessék. 😀

Szerk.: Nála is azt mondják, mint Starks-nál, vagyis lehet, hogy olcsóbban hozzuk vissza.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hoppá, Flozellt állítólag cutoltuk!vassadi
Na akkor jöhet Starks vissza és lassan véget is ér az offseasonunk 😀 Még egy-két szerződéshosszabbítás és szerintem ennyi.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
BarnaTóni is Rózsaházas, ez eddig kimaradt - :o


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hoppá, Flozellt állítólag cutoltuk!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Most még tudtommal PUP-on lehet lenni, nem jelent automatikus 6 meccses pihit. Aki a szezon kezdetén (53-as rosterhirdetésnél ott van, az hagyja ki az első 6 hetet. Legalábbis ha jól emlékszem.Soldados
pötty ezt irtam: regular szezonkezdés időpontjában, ha PUP-on van, akkorsutianap
A most PUP-on lévő játékosokat nem számítják a 90-es rosternél.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Most még tudtommal PUP-on lehet lenni, nem jelent automatikus 6 meccses pihit. Aki a szezon kezdetén (53-as rosterhirdetésnél ott van, az hagyja ki az első 6 hetet. Legalábbis ha jól emlékszem.Soldados
pötty ezt irtam: regular szezonkezdés időpontjában, ha PUP-on van, akkor


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kemo van még PUPon, nem Keisel.
Azt se felejtsük el egyébként, hogy a macik guardnak akarták Colont vinni, még egy Starks-Kemo-Pouncey-Colon-Flozell fal is bejátszhat, ha mindhárom maradna olcsón. (Bár én se tartom túl valószínűnek, Flozell vszeg menni fog)tenorx
Igaz, elírtam.

Felesleges gyártani az elméleteket, nem maradnak mindketten. 😊vassadi
Úgy nem maradnak, mint ahogy Colont se igazoljuk vissza? 😊
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Kemo van még PUPon, nem Keisel.
Azt se felejtsük el egyébként, hogy a macik guardnak akarták Colont vinni, még egy Starks-Kemo-Pouncey-Colon-Flozell fal is bejátszhat, ha mindhárom maradna olcsón. (Bár én se tartom túl valószínűnek, Flozell vszeg menni fog)tenorx
Igaz, elírtam.

Felesleges gyártani az elméleteket, nem maradnak mindketten. 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kemo van még PUPon, nem Keisel.
Azt se felejtsük el egyébként, hogy a macik guardnak akarták Colont vinni, még egy Starks-Kemo-Pouncey-Colon-Flozell fal is bejátszhat, ha mindhárom maradna olcsón. (Bár én se tartom túl valószínűnek, Flozell vszeg menni fog)
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Amúgy ha visszajön Starks szerintem is mennie kell Flozellnak, egyszerűen túl sokat keres. Esetleg ha belemegy egy paycutba, akkor látom azt, hogy maradhat.tenorx
Ha Starks visszajön, akkor paycuttal se marad, mert mindhárom kezdeni akar. Az pedig lehetetlen.Soldados
Nem is az a fő gond, hogy mindegyikük kezdeni akarna, hanem az, hogy paycuttal se férnének bele mindhárman a capbe. Vagy Flozell, vagy Starks.

Wardnak és Keiselnek nem kell kihagynia az első hat meccset.