Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
de most komolyan láttatok már mostanában képet MaxiBébiről 150 felett van, nyaksérülésből jön vissza, ennyire nem lehet rózsaszinű szemüvegetek :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Ez a hírt mindenképpewn titeket igazol:
Starks and Flozell cut. J.Scott not eligible to practice until Aug. 4. Starting LT on Fri was Kyle Jolly, a practice squad guy in 2010
A twitten jelent meg Steelers digest hír.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Soldi az idei évben ki játszott LT-t sokat? Scott. Mi volt a végállomás? SB. Tudom Bent agyonverték párszor, na jó minden meccsen, de a végén mégiscsak ott voltunk a döntőben. Vagyis az idén is kiegyeznék ezzel, te nem?polamalu
Arra nem lehet alapozni egy szezont, hogy Scott-tal egyszer sikerült eljutni az SB-ig, akkor talán most is...vassadi
Fiatal barátom alapoztak a világtörténelemben már ennél vékonyabb jégre is dolgokat és volt ami bejött. Nagyobb horderejű kérdésekben. Ez egy kicsi, fasz nagyon, hazárdjáték, de mi van ha.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Soldi az idei évben ki játszott LT-t sokat? Scott. Mi volt a végállomás? SB. Tudom Bent agyonverték párszor, na jó minden meccsen, de a végén mégiscsak ott voltunk a döntőben. Vagyis az idén is kiegyeznék ezzel, te nem?polamalu
Arra nem lehet alapozni egy szezont, hogy Scott-tal egyszer sikerült eljutni az SB-ig, akkor talán most is...vassadi
Magam sem írhattam volna jobb választ. Scott-tal még egyszer nem megyünk SB-be, bárkinek állom erre az amit eszel-iszol mondást.

16+3/4 meccset így nem lehet túlélni, ha a 2. legfontosabb poszton egy ekkora fos van. Nála még a liszteszsáknak csúfolt Starks legrosszabb évében is fényévekkel jobb volt. Lendületből a csapat lehozta vele ezt az évet erőn felül, de nem véletlenül mondtuk páran, hogy ez erőn felül volt, az egész idényt így nem lehet végigcsinálni.Soldados
Tudom én és azért írtam, hogy agyonverték Bent, de a tények tények. Erőn felül volt? Igen ebben megegyezünk, de mi van ha megint arra alapoznak a csapatnál, hogy ez jó lesz az idén is? Az újonc meg lasan beépül és jövőre már stabil kezdő. Idén lehet, hogy nincs SB vagy rájátszás, de meg lehet alapozni hosszútávra az LT kérdést? Mondom mi van ha. Ne vegyétek le a fejem én is csak filozofálok, mint mindannyian, mivel minket nem kérdeznek meg a döntés előtt, vagy igen?
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nekem úgy rémlik, hogy amikor megnyertük a SB-t, Ben volt az egyik (ha nem a) legtöbb sacket benyelő QB.Jan
Ez igaz, de nem csak a sackek száma számít (hogy ilyen szépen fogalmazzak)...
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Soldi az idei évben ki játszott LT-t sokat? Scott. Mi volt a végállomás? SB. Tudom Bent agyonverték párszor, na jó minden meccsen, de a végén mégiscsak ott voltunk a döntőben. Vagyis az idén is kiegyeznék ezzel, te nem?polamalu
Arra nem lehet alapozni egy szezont, hogy Scott-tal egyszer sikerült eljutni az SB-ig, akkor talán most is...vassadi
Nekem úgy rémlik, hogy amikor megnyertük a SB-t, Ben volt az egyik (ha nem a) legtöbb sacket benyelő QB.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi az idei évben ki játszott LT-t sokat? Scott. Mi volt a végállomás? SB. Tudom Bent agyonverték párszor, na jó minden meccsen, de a végén mégiscsak ott voltunk a döntőben. Vagyis az idén is kiegyeznék ezzel, te nem?polamalu
Arra nem lehet alapozni egy szezont, hogy Scott-tal egyszer sikerült eljutni az SB-ig, akkor talán most is...vassadi
Magam sem írhattam volna jobb választ. Scott-tal még egyszer nem megyünk SB-be, bárkinek állom erre az amit eszel-iszol mondást.

16+3/4 meccset így nem lehet túlélni, ha a 2. legfontosabb poszton egy ekkora fos van. Nála még a liszteszsáknak csúfolt Starks legrosszabb évében is fényévekkel jobb volt. Lendületből a csapat lehozta vele ezt az évet erőn felül, de nem véletlenül mondtuk páran, hogy ez erőn felül volt, az egész idényt így nem lehet végigcsinálni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Soldi az idei évben ki játszott LT-t sokat? Scott. Mi volt a végállomás? SB. Tudom Bent agyonverték párszor, na jó minden meccsen, de a végén mégiscsak ott voltunk a döntőben. Vagyis az idén is kiegyeznék ezzel, te nem?polamalu
Arra nem lehet alapozni egy szezont, hogy Scott-tal egyszer sikerült eljutni az SB-ig, akkor talán most is...
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Smith egyértelmű kezdő sztem, nincs nála jobb 3-4-es DE - már ha persze egészséges.

Hood így simán besegíthet NT-ként (és persze DE-ként is), plusz ott van a fiatal UDFA Gray. Ez teljesen rendben van így.

Én továbbra is LT-ért aggódok. Sztem muszáj lenne hozni vkit, akár Starksot, de vkinek jönnie kell, mert ez így halál. De ez azért nehéz kérdés, mert Gilbertet 2. körösként tuti jövőre (legkésőbb 2013-ban) kezdőnek szánjuk, na de ha Starksot újraigazoljuk, akkor van 2 OT-nk hosszú és igen zsíros szerződéssel azok után, hogy Colon 5 évre aláírt. Starks tuti nem fogad el 4 évesnél rövidebb szerződést. E két újraigazolás pedig így Gilberttel a háttérben kissé pazarlásnak tűnik. :/ Nehéz és bonyolult most az LT-helyzet. De vki kell, az tuti, vagy ha bevállaljuk Scott-tal a szezont, akkor túl sok reményem nincs a szezont illetően, de legalábbis az mindenképpen hazárdjáték lenne...Soldados
Soldi az idei évben ki játszott LT-t sokat? Scott. Mi volt a végállomás? SB. Tudom Bent agyonverték párszor, na jó minden meccsen, de a végén mégiscsak ott voltunk a döntőben. Vagyis az idén is kiegyeznék ezzel, te nem?
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
visszakanyarodva a CB fétisre 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Akkor az újoncok közül már csak a 3. körös CB, Curtis Brown maradt hátra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Heyward is aláírt.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Smith egyértelmű kezdő sztem, nincs nála jobb 3-4-es DE - már ha persze egészséges.

Hood így simán besegíthet NT-ként (és persze DE-ként is), plusz ott van a fiatal UDFA Gray. Ez teljesen rendben van így.

Én továbbra is LT-ért aggódok. Sztem muszáj lenne hozni vkit, akár Starksot, de vkinek jönnie kell, mert ez így halál. De ez azért nehéz kérdés, mert Gilbertet 2. körösként tuti jövőre (legkésőbb 2013-ban) kezdőnek szánjuk, na de ha Starksot újraigazoljuk, akkor van 2 OT-nk hosszú és igen zsíros szerződéssel azok után, hogy Colon 5 évre aláírt. Starks tuti nem fogad el 4 évesnél rövidebb szerződést. E két újraigazolás pedig így Gilberttel a háttérben kissé pazarlásnak tűnik. :/ Nehéz és bonyolult most az LT-helyzet. De vki kell, az tuti, vagy ha bevállaljuk Scott-tal a szezont, akkor túl sok reményem nincs a szezont illetően, de legalábbis az mindenképpen hazárdjáték lenne...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Anthony GrayWyatt
najá a kis Szürke, még az legújabbak nincsenek a fejembenbimbammm


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Ha Smith bírja, Hood segíthet NT-ben. De érdekes mire megy ez a csapat egy "szedett-vedett" OL-al és meddig jutna egy szedett-vedett- DL-el. A D alapja dőlne be középen, ha nincs Hampton mögött ember...de nem akarom látni..ezért szorítok Hoke-ért
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Anthony Gray

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
"DE Aaron Smith says he’s fully healthy and will accept whatever role Mike Tomlin decides on for him. Right now, Smith is listed as the Steelers starter at defensive end."
Az öreg az utolsó évében remélem robbant és jobb lesz mint valaha, bár az nehéz mert annál jobb amilyen fénykorában volt 😀polamalu
Kezdő lesz, ez nem kérdés; aztán bízzunk benne, hogy nem kell kihagynia a fél szezont sérülés miatt. 😉vassadi
Hát ha igen a tavalyi helyettesítés is nagyon jól megoldja a feladatot. A futás ellen ne feledjük a történelem egyik legjobb szezonját produkáltuk, Az öreg nélkül. Azért ne legyen sérült és a döntőn nagyon jól játsszon és akár még MVP is legyen. Tudom ez álom, de azért megérdemelné.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
"DE Aaron Smith says he’s fully healthy and will accept whatever role Mike Tomlin decides on for him. Right now, Smith is listed as the Steelers starter at defensive end."
Az öreg az utolsó évében remélem robbant és jobb lesz mint valaha, bár az nehéz mert annál jobb amilyen fénykorában volt 😀polamalu
Kezdő lesz, ez nem kérdés; aztán bízzunk benne, hogy nem kell kihagynia a fél szezont sérülés miatt. 😉
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez így tuti nem elég, egy LT-nek még jönnie kell. Sztem Starks újra lesz igazolva.Szesze
milyen áron? ha látnánk már a SmittVugyliPola átszabást boldogabb lennék


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ez így tuti nem elég, egy LT-nek még jönnie kell. Sztem Starks újra lesz igazolva.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
A RG kérdés a két játékos ügye ez már tuti.
"OL coach Sean Kugler said that Ramon Foster and Doug Legursky will battle for the right guard position."
valamint egy jó hír:
"DE Aaron Smith says he’s fully healthy and will accept whatever role Mike Tomlin decides on for him. Right now, Smith is listed as the Steelers starter at defensive end."
Az öreg az utolsó évében remélem robbant és jobb lesz mint valaha, bár az nehéz mert annál jobb amilyen fénykorában volt 😀
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
1. láttuk
2. igaz csak a második év Kuglerrel, de egy rúkit azonnal bedobott középre, egy addig nemhasznált PS töltelékből kezdő szintet faragott, igaz ebben benne van a muszály is. Ilyen fényben, mármint a tavalyi OL kidőlés, mögvilágitva a NOSE kérdést, azzal megfejelve, hogy Húk nem gyön vissza - ha csak Harasó men vágja a rezet a fogaival - vagyok borúlátó.
3. tömve vagyunk OL meg DL emberrel, kivéve a Nose és hozzácsettintve az LB-k, úgylátom a futógárda es robusztus lesz- ám a fasz van, ha Hines nem kezd ( mondjuk ez költői kérdé inkább - ha a vonat vitte volna le a karját, akkor se lenne kezdéskor PUPon ) visszaszivva
4. na majd ha jön a vágás, akkor nyigok mááááááááááááá


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Láttátok Baby Beard belépőjét? Milyen király járgánnyal jött.
Aki nem látta a steelers.hu-n a folyamatosan frissített cikkben fent van.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A teköl már most gáz, hogy ki a valószínűsíthető kezdő... A modern foci 2. legfontosabb posztja és már a kezdő gáz, tehát még el sem mentem addig, mint Te Caseyvel, hogy mi van sérülés esetén...

Az NT-t pedig egyáltalán nem érzem problémának, mert 1. Casey amúgy is csak a snapek felében van fenn, mert a mai foci qrva sok 3-4-5 WR-es felállásában alkalmazott nickel és dime felállásban amúgy sincs pályán. De ha meg is sérül, akkor azért egyrészt van 3 nagyon jó és 1 nagyon ígéretes DE-ünk, s sztem vki közülük menne be NT-nek. Persze nem mondom, hogy ez ideális lenne, de egy évtizede az állandóság jegyében kiválóan működő rendszerbe ez talán elviselhető. A DL és a D úgy unblock a jó rendszer miatt több veszteséget bír el. (Kivéve Troy 😊)

Az OL még csak most fog 2. éve Kuglerrel dolgozni, ott még nem beszélhetünk kialakult rendszerről, sokkal inkább a blokkolási sémák átalakítása közben vagyunk, s ez - amíg Gilbert nem szerez egy kis tapasztalatot - az átmeneti év valszeg Scott LT pozícióját eredményezi, ami önmagában félelmetes, engem pedig speciel rettegéssel tölt el. Erre a szezonunk rámehet, míg arra azért kevésbé hogy mi van ha Casey megsérül.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Jól böfögöd barátom. A sérülés szinte garantált egy doboz jó lengyel söröm van bárkivel rá. Az első jelentkezővel fogadok. 😀
Bajban leszünk sztem is a passz séma pedig nem változhat mert Laci barátom megenné a kalpját, ha már ez a biztos pont sem lenne az életében. 😀