Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Na BigBen boldog lehet, maradt a cimbi 😀
szerk: A bohóc meg átment a Patshez, biztos elege volt a csúnya nagyfiúk csoportjából 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 477
Colon 5 évre aláírt, 29 milába fog fájni.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Majd kap Goodelltől 😀Wyatt
Kíváncsi vagyok, idén mennyire fog ugrálni. Én a helyében a lockout után szépen meghúznám magam, és nem dobálóznék úgy a büntetésekkel, mint ahogy azt az előző szezonban tette.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd kap Goodelltől 😀

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Harrison nem kap büntetést a csapatnál.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Pár okoskodás a részemről:

OT:
1. opció: visszahozzuk Starksot olcsóbban -> Starks LT, Flozell RT, Colon megy
2. opció: Flozell LT, Colon visszajön RT-nek
3. opció: Colon visszajön LT-nek, Flozell RT - én ezt szeretném legkevésbé, mert Colon még életében nem játszott LT-t.
4. opció: se Starks, se Colon, de vkit akkor muszáj hozni, mert ezen elmehet a szezon.

Soldados
3. opció sztem kizárt, teljesen logikátlan lenne, a 2. lesz akkor már. Viszont Starks nélkül ez az OL még a szokásosnál is sokkal vékonyabb lesz akárhogy is álltok fel, kb öngyilkosság lenne így nekimenni a szezonnak sztem.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Sepu:
Lejárt szerződése van, így nem kell elküldenünk. Szinte biztos, hogy őt nem igazoljuk újra.Soldados
Igaz. Viszont én még sehol nem találkoztam olyan hírrel, hogy biztosan nem igazoljuk őt vissza, illetve hogy Sweedet cutoljuk.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pár okoskodás a részemről:

OT:
1. opció: visszahozzuk Starksot olcsóbban -> Starks LT, Flozell RT, Colon megy
2. opció: Flozell LT, Colon visszajön RT-nek
3. opció: Colon visszajön LT-nek, Flozell RT - én ezt szeretném legkevésbé, mert Colon még életében nem játszott LT-t.
4. opció: se Starks, se Colon, de vkit akkor muszáj hozni, mert ezen elmehet a szezon.

Sepu:
Lejárt szerződése van, így nem kell elküldenünk. Szinte biztos, hogy őt nem igazoljuk újra.

Spaeth:
Biztos volt hogy megy. Így is cap felett vagyunk és ha újraigazoljuk, akkor minimum ötödéves vetmint kellett volna kapnia, márpedig azt a minimális szerepet, amit kapott Miller mögöt, azt egy rookie is bőven eljátssza.

A legsürgősebb a fal. Ott van a legtöbb és legnagyobb kérdőjel, azt mielőbb rendezni kell. De közben a cap miatt Troyjal és Woodleyval is el kellene kezdeni tárgyalni, mert rajtuk lehetne spórolni, plusz kellene Aaron Smith-nél és ha belemegy, akkor Flozellnél egy paycut.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Ez jó a Bengirls Gradkowski -t hozzák Palmer helyett... :cool:

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Speath Medves lett...

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
laci23 Pittsburgh Steelers 6
Sziasztok!

Nem tudom mennyire hiteles/pontos, de érdekes lehet:
http://www.steelersdepot.com/2011/02/steelers-2011-salary-cap-total-current-roster/
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Spaeth állítólag már meg is egyezett a Bears-szel.

Állítólag a Swéd és Sepu is repült. Nem hivatalos, de két-három helyen már láttam leírva. A Bears pedig nagyon nyomul Koloncra.polamalu
Sepulveda elküldése megintcsak érdekes lenne. Ha Sweedet most kitesszük, akkor szerintem Plaxicóhoz jóval közelebb vagyunk, mint amire az eddig megjelent hírek következtetni engednek...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Idén Colon a bal, Flozell a jobb oldalon, jövőre viszont Colon visszakerülne az eredeti helyére, és Gilbert lenne az LT, ez az én meglátásom. Gilbert ebben a szezonban szerintem legfeljebb Legursky helyett férhet be az egyik guard posztra, de erre sincs sok esélye. Azért halkan megjegyzem, hogy hátravan még a teljes TC, várjunk még egy kicsit a találgatással, hátha az idén hozott Gator is hasonlóképp mutatkozik be, mint régi-új csapattársa...
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
látom nem hiszel az aligátorszpowábansutianap
Újonc kezdőként nem. Főleg nem OT poszton.Soldados
És főleg nem LT poszton. Nem kellene agyon veretni BBt.
Most már még jobban bízok abban, hogy Colont vissza tudjuk hozni, és rakjuk át LTbe, ő lenne a legjobb opció.tenorx
Ha Scottnál rosszabb teljesítményt nyújt a rúki akkor most akasszuk rá azonnal a bust taget 😛
Asszem idén se sok nyugta lesz BB-nek, velünk együtt 😀
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Állítólag a Swéd és Sepu is repült. Nem hivatalos, de két-három helyen már láttam leírva. A Bears pedig nagyon nyomul Koloncra.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem csak az, hogy lassú, hanem süket a jobb fülére, ezért is volt annyi false startja a Dallasnál.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mi van akkor ha Flozell-t visszatennénk LT-be, nem idegen az a poszt neki és van ideje újra visszaszokni, hiába volt nagyon jó RT-be lehet az lenne a legjobb megoldás és Colon meg maradna RT.
Hülyeség?laby
Én oda már lassúnak érzem őt.
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Mi van akkor ha Flozell-t visszatennénk LT-be, nem idegen az a poszt neki és van ideje újra visszaszokni, hiába volt nagyon jó RT-be lehet az lenne a legjobb megoldás és Colon meg maradna RT.
Hülyeség?

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Arról is beszélnek, hogy Starksot visszahozzuk a cut után egy átstrukturált szerződéssel.
Ha ez így lenne akkor más a leányzó fekvése egy kicsit. Az, hogy Gatorbébi kezdjen annak én sem látom esélyét.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
látom nem hiszel az aligátorszpowábansutianap
Újonc kezdőként nem. Főleg nem OT poszton.Soldados
És főleg nem LT poszton. Nem kellene agyon veretni BBt.
Most már még jobban bízok abban, hogy Colont vissza tudjuk hozni, és rakjuk át LTbe, ő lenne a legjobb opció.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
látom nem hiszel az aligátorszpowábansutianap
Újonc kezdőként nem. Főleg nem OT poszton.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
látom nem hiszel az aligátorszpowában


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
(másik Scott) Gilbert-Legu-Pouncey-Kemo-Flo nagyon meredek lenne? hűűűűűűűűsutianap
No chance.

?-Kemo-Pouncey-Legu?-Flozell - én így látom most a falat.

A kérdés az, mi lesz Flozell-lel, ha Colon marad. Ha nem marad, akkor tuti megtartjuk Flozellt, de ha Colon marad, akkor lehet ő a következő cut, bár ezt korántsem tartom biztosnak. Lehet, hogy Colon LT (bár ott még sosem játszott) és Flozell RT-t tervezik az okosok, de igazán fordítva lenne sztem igazán racionális.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Gilbert szvsz sehogy sem lesz kezdő, akkor már inkább Scottot tartom valószínűbbnek. De Starks elküldése szerintem kizárólag annak tudható be, hogy Colont meg akarjuk tartani. Flozell viszont véleményem szerint így sem ússza meg a szerződés-átalakítást (ez segítheti Plaxico megszerzését is). Gilbertből pedig szerintem 2012-ben egyből LT lesz.

Randle El állítólag 2 millió körül keresett volna. Az ESPN-es John Clayton számításai szerint a hét draftolt rookie valamivel kevesebb mint 4 millió $-ba fog kerülni.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
(másik Scott) Gilbert-Legu-Pouncey-Kemo-Flo nagyon meredek lenne? hűűűűűűűű


Aki nem hiszi, annak utánajárnak