Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Aaron Bates punter a 19. UDFA a keretben. A Michigan State puntere volt 42,0 átlaggal rugdos.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
http://www.sportpost.com/video/view/Troy+Polamalu+Gets+His+Million+Dollar+Hair+Buzzed+Off+By+A+TeammateWyatt
😛
De nyilván

több mint 13 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 561 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ugye ez csak fake:
http://www.youtube.com/watch?v=iD19xO9NDzQ

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
kiker-pánter? Vagy az már egyértelmű, hogy Sepura meg Zsuzsámra nem lesz kérő?sutianap
Sztem marad Sepu és Szusam is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Jó kérdés. És sztem az sem annyira egyértelmű, hogy kik lesznek az áldozatok. Lehet, hogy vkinél bejátszhat pl paycut (Aaron Smith mondjuk...?) Szóval sztem van azért nyitott kérdés, nem olyan egyértelmű, hogy Hotelt elküldjük, sőt lehet ő is belemenne a paycutba, elvégre ő gyűrűt akar. 😊Soldados
Aaron Smith-nél mindenki paycutot vizionál, és anélkül szerintem Flozell se maradhat.

kiker-pánter? Vagy az már egyértelmű, hogy Sepura meg Zsuzsámra nem lesz kérő?sutianap
Szerintem biztosra veszik ezeket a dolgokat, ha UDFA-t se hoztak egyik posztra sem.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 295 — capitaine du château de Vienne 1487
kiker-pánter? Vagy az már egyértelmű, hogy Sepura meg Zsuzsámra nem lesz kérő?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na erről van szó. Ike volt az idei off-season elsőszámú prioritása. Gay sztem nem tudjuk megtartani a cap helyzet miatt. Most kell Troy és LaMarr hosszútávúja. Méghozzá sürgősen, mert cap felett vagyunk.Soldados
és mikor lesz a vágás?sutianap
Jó kérdés. És sztem az sem annyira egyértelmű, hogy kik lesznek az áldozatok. Lehet, hogy vkinél bejátszhat pl paycut (Aaron Smith mondjuk...?) Szóval sztem van azért nyitott kérdés, nem olyan egyértelmű, hogy Hotelt elküldjük, sőt lehet ő is belemenne a paycutba, elvégre ő gyűrűt akar. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 295 — capitaine du château de Vienne 1487
és mikor lesz a vágás?sutianap
Szerintem csak azután, ha meglesz Woodley hosszútávú szerződése, és az újoncok is aláírtak.vassadi
áááááááá érzem, hogy fájni fog - mönnyi időnk van az átstruktúrálásra?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
és mikor lesz a vágás?sutianap
Szerintem csak azután, ha meglesz Woodley hosszútávú szerződése, és az újoncok is aláírtak.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 295 — capitaine du château de Vienne 1487
Na erről van szó. Ike volt az idei off-season elsőszámú prioritása. Gay sztem nem tudjuk megtartani a cap helyzet miatt. Most kell Troy és LaMarr hosszútávúja. Méghozzá sürgősen, mert cap felett vagyunk.Soldados
és mikor lesz a vágás?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na erről van szó. Ike volt az idei off-season elsőszámú prioritása. Gay sztem nem tudjuk megtartani a cap helyzet miatt. Most kell Troy és LaMarr hosszútávúja. Méghozzá sürgősen, mert cap felett vagyunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Woodley: "Congrats 2 ike!!! now what steeler player u think theyre gonna try 2 do long term deal w next?? lol" Rajta nem fog múlni, hogy Steeler marad-e.

Gay-t szerintem nem fogjuk újraigazolni.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Így kell ezt csinálni kéremszépen. Ő maradni akart, mi azt akartuk, hogy maradjon, ennyi 😀 Nagyon örülök, hogy maradt Ike. Még Woodleynak kell egy zsíros szerződést adni, meg kivágni a Hotelt és akkor szerintem lassan meg is van az off-season.
Egyébként ezért is imádom a Steelerst, mi nem vágjuk ki a veterán játékosainkat, a la szarkák 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Tegnap elfelejtettem linkelni, folyamatosan frissülő cikk a free agency-ről és a training campről:
http://steelers.hu/free-agency-training-camp/
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 295 — capitaine du château de Vienne 1487
a leányregény végére:
"I think all those guys know that James would never do something like that to criticize his own teammates I don't think." - Keisel - a Mormon Visszacsap című részéből 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
4 éves szerződés Ike-nak. Helyi idő szerint tegnap 11:30 körül.
http://www.behindthesteelcurtain.com/2011/7/26/2296640/nfl-free-agency-pittsburgh-steelers-free-agent-signings-ike-taylor-resigns-new-contract
A CB alakzatunk is alakul az újoncokkal együtt nem lesz ez már olyan rossz. Előre a 7. gyűrűért.polamalu
Király. Remélem ma Woodley-t is intézik.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
4 éves szerződés Ike-nak. Helyi idő szerint tegnap 11:30 körül.
http://www.behindthesteelcurtain.com/2011/7/26/2296640/nfl-free-agency-pittsburgh-steelers-free-agent-signings-ike-taylor-resigns-new-contract
A CB alakzatunk is alakul az újoncokkal együtt nem lesz ez már olyan rossz. Előre a 7. gyűrűért.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A 18 UDFA ismertetője:
http://www.steelers.com/news/article-1/Profiles-of-18-undrafted-rookies/e870280c-c4df-4a3c-8b3f-9bcfdd0a7dc4

Heyward kb. egy órával ezelőtt érkezett meg a Pittsburgh létesítményébe. A hírek szerint még (helyi idő szerint) ma szerződést kötünk mind a hét idén draftolt játékossal.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Tudom, hogy most pörögnek az események, de ma sikerült megkapnunk az amerikai társoldalunktól egy szintén ma megjelent interjút. Antonio Brownt a másodéves elkapót faggatták telefonon.:
http://steelers.hu/exkluziv-antonio-brown/
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Újabb három UFA érkezett:
Ty Boyle, DE (North Dakota)
Joshua Harrison, T (South Carolina State)
Derek Chard, LS (Connecticut)
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Graynek örülök.Soldados
Nem vagy egyedül 😀
De Harveynak is szorítsatok még helyet 😊

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 295 — capitaine du château de Vienne 1487
Graynek örülök.Soldados
skléj? 😉
meg az atyám Lorenzo Brinkley is érdekesss


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Graynek örülök.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hivatalos lista a steelers.comról:
Vaughn Charlton, TE/HB (Temple)
John Clay, HB (Wisconsin)
Terrence McCrae, WR (Ohio)
Armand Robinson, WR (Miami University)
Adam Mims, WR (Furman)
Weslye Saunders, TE (South Carolina)
Colin Miller, C (Central Michigan)
Trevis Turner, OT (Abilene Christian)
Brent Greenwood, S (Iowa)
Niles Brinkley, CB (Wisconsin)
Eric Clanton, OLB (Citadel)
Mario Harvey, MLB (Marshall)
Miguel Chavis, DE (Clemson)
Anthony Gray, DT (Southern Miss)
Eric Greenwood, WR (Idaho)
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Behúztátok a következő tíz év kiemelkedő NT-jét 😊 De mondhatnám úgy is, hogy a legjobb helyre jött 😀