Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Woodley: "Got a surprise 4 yall once the lockout ends"

Remélem nem kellemetlen meglepetésre céloz...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Á, ha ilyen jólelkű, tuti nem ismeri a pereskedés fogalmát sem

több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Perelje is, teljesen igaza van.
Jan: Mendenhall nem olyan kőbunkó, mint mondjuk Harrison, én kifejezetten értelmes embernek tartom.
...
tenorx
Szerintem a legjobban azzal segít magán, ha nyugton marad.

Más téma, hogy az ominózus kijelentése teljesen korrekt és vállalható volt, de ő nem a megmondóember. Ő egy futó.
Oké, hogy van véleménye, de ha ez teljesen szembemegy a hivatalos amerikai véleménnyel, akkor ne írja ki a twitterre, vagy facebookra vagy akárhova. Mondja el a cimboráinak szűk körben, vitassák meg oszt jóvan.

Ha meg kiírja, akkor bizony ami történt, az benne van a pakliban, nem kell csodálkozni rajta. És ha van egy csöpp esze, akkor nem rágja tovább ezt a csontot, hanem nyugodtan ül a seggén. Mert szvsz ebből jól nem jöhet ki.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Márpedig valakit be kell tenni a kezdő O lineba ha elmegy Colon és Flozell is.
Lehet nem Gilbert és az tuti, ha ő akkor sem az elejétől, de nem vagytok T ből annyira eleresztve.Delonso_
Szvsz ha Flozellt kivágjuk, akkor Jonathan Scottot szánják RT-nek. De az alapterv tuti nem Gilbert, hisz még edzésen se látták.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Márpedig valakit be kell tenni a kezdő O lineba ha elmegy Colon és Flozell is.
Lehet nem Gilbert és az tuti, ha ő akkor sem az elejétől, de nem vagytok T ből annyira eleresztve.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Colon se lenne olcsóbb, úgyhogy az no chance. Gilbertet pedig kezdőbe vizionálni erős túlzás, mert alapból 10 évente egy szokott rookie-ként kezdő lenni nálunk, másrészt még egyetlen edzésen sem vett részt, úgyhogy jelenleg Tomlinék tuti nem Gilberttel számolnak a kezdőben, hisz azt se tudjuk/tudják, mit tud.

FA-n pedig egész konkrétan sztem senkit nem hozunk. Nincs rá pénz, nemhogy Aso nem lesz, de idén sztem egyetlen ember se jön majd kezdőbe. Max vet.minért vmi csereember. (De azt azért zárójelben megjegyzem, hogy feleslegesnek nevezni Asót butaság, hatalmas upgrade lenne a védelmünknek.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én is, de ha 10 millióval így is cap felett vagyunk, Flozell meg ilyen idősen 5 milliót keres lehet, hogy tényleg el kellene küldeni. Lehet, hogy bedobjuk a mélyvízbe Gillbertet, vagy talán mégis megtartjuk Colont. Mindenesetre érdekes offseasonunk lesz (és remélem a sok külföldi hülye elhallgat, aki Asot akarja 😀 Kinek van arra pénze)tenorx
pont azt akartam írni még szánshájn megjegyzése után, hogy kell CB, de aki beírja, hogy Asomugha kell, azt elgáncsolom! Csak nem én akartam elsőre Ashowzni, kezdje más. 😛

De mindenesetre sztem úgy mindenestül egyáltalán nagy baromság lenne elég sok csapatba Asomumghát megfizetni, pokoli drága.
Isten a pályán, de sokan nem ezzel lesznek előrébb, hogy egy CB-t visznek olyan védelembe, ahol 1. ez nem számít annyit (például itt) 2. Nem ez a fő gond.ulpianus
Egyetértek, hozzánk totál felesleges lenne (vagyis nem felesleges, de nem lenne annyival jobb a védelmünk, mint amennyi pénzt ér ő jelenleg)
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Gilbert könnyen lehet akár így akár úgy de kezdő lesz idén.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Én is, de ha 10 millióval így is cap felett vagyunk, Flozell meg ilyen idősen 5 milliót keres lehet, hogy tényleg el kellene küldeni. Lehet, hogy bedobjuk a mélyvízbe Gillbertet, vagy talán mégis megtartjuk Colont. Mindenesetre érdekes offseasonunk lesz (és remélem a sok külföldi hülye elhallgat, aki Asot akarja 😀 Kinek van arra pénze)tenorx
pont azt akartam írni még szánshájn megjegyzése után, hogy kell CB, de aki beírja, hogy Asomugha kell, azt elgáncsolom! Csak nem én akartam elsőre Ashowzni, kezdje más. 😛

De mindenesetre sztem úgy mindenestül egyáltalán nagy baromság lenne elég sok csapatba Asomumghát megfizetni, pokoli drága.
Isten a pályán, de sokan nem ezzel lesznek előrébb, hogy egy CB-t visznek olyan védelembe, ahol 1. ez nem számít annyit (például itt) 2. Nem ez a fő gond.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én is, de ha 10 millióval így is cap felett vagyunk, Flozell meg ilyen idősen 5 milliót keres lehet, hogy tényleg el kellene küldeni. Lehet, hogy bedobjuk a mélyvízbe Gillbertet, vagy talán mégis megtartjuk Colont. Mindenesetre érdekes offseasonunk lesz (és remélem a sok külföldi hülye elhallgat, aki Asot akarja 😀 Kinek van arra pénze)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pont most írtak cikket az ESPNen a Steelers caphelyzetéről, náluk Flozell kibaszása lenne az első lépés, mert 5! milliót keres:
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/29541/steelers-guide-to-cap-relieftenorx
Mondjuk ez esetben kíváncsi vagyok kit tervezünk RT-nek... :/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Pont most írtak cikket az ESPNen a Steelers caphelyzetéről, náluk Flozell kibaszása lenne az első lépés, mert 5! milliót keres:
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/29541/steelers-guide-to-cap-relief
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Meg Colon ügynöke le is nyilatkozta, hogy nem kereste meg őket még meg a Steelers. Valószínűleg távozik, majd meglátjuk, hogy hova megy, meg hogy egyáltalán mennyire épült fel. Lehet, hogy azért nem tervezünk vele, mert nem tud már formába lendülni szakadt szalaggal.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Woodleyval és Troyjal azonnal szerződést kell hosszabbítani, azzal máris jópár millát lehetne spórolni. No és persze Ike.Soldados
Igen, őket ott az első három napban el kell intézni, az ő megtartásuk, illetve Troy szerződéshosszabbítása a legfontosabb. Utána ahogy mondtam, én max. két játékost várok FA-ről, nem mi leszünk a legaktívabbak. Colontól akkor szerintetek elköszönünk?vassadi
Colon tuti menni fog. nincs pénz rá, plusz ott van idénre Flozell, jövő évtől pedig Pouncey floridás társa, akit most draftoltunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 295 — capitaine du château de Vienne 1487
BB fekete lelke távozik


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Woodleyval és Troyjal azonnal szerződést kell hosszabbítani, azzal máris jópár millát lehetne spórolni. No és persze Ike.Soldados
Igen, őket ott az első három napban el kell intézni, az ő megtartásuk, illetve Troy szerződéshosszabbítása a legfontosabb. Utána ahogy mondtam, én max. két játékost várok FA-ről, nem mi leszünk a legaktívabbak. Colontól akkor szerintetek elköszönünk?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Woodleyval és Troyjal azonnal szerződést kell hosszabbítani, azzal máris jópár millát lehetne spórolni. No és persze Ike.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ike-ot itt kell tartani, ez lesz a CB-igazolásunk. Ha minden igaz, 10 millióval a cap felett indulunk, fel van adva a lecke az FO-nak...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 295 — capitaine du château de Vienne 1487
kb CB?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Elvileg jövő csütörtökön indul a free agency, milyen erősítéseket vártok? Szerintem az OL-be hozunk valakit, esetleg még egy safety jöhet, és kész.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez nem is kérdés, nekünk volt a legnehezebb menetrendünk az alapszakaszban. Jan arra gondolt, hogy a PO-ban volt szerencsénk a tekintetben, hogy mindig számunkra kedvező ellenfelet kaptunk.Soldados
Ha egy csapat erős akkor teljesen mindegy, hogy ki az ellenfél. Sőt, minél nehezebb a menetrendet, annál többet lehet belőle tanulni, és folyamatosan jobb játékra törekedni. Senki sem fog leereszteni és nem lesz szokatlan a PO-ban, hogy négy negyeden keresztül kell a koncentráció, mert ott ritkán lehet az első két negyedben megnyerni a meccseket.

Szurkolóként, játékosként, csapatvezetőként is gondolkodás nélkül a minél nehezebb ellenfelekre voksolnék.DoM
Ez mondjuk szépen hangzik, de nincs így. Sportolóként az ember tudja, hogy ha állandóan maxra van feszítve, ebben a kőkemény sportban még inkább, és minden meccs vért izzadós, csonttörős, akkor sokkal nagyobb a sansz arra, hogy a csapat fele kórházban köt ki, akkor meg könnyen megbomlik a jó kis rendszer. Ráadásul számtalan példa bizonyítja, hogy bajnokságot lehet nyerni úgy is a schedule ellenére is, hogy a szezon elején szopóágon vagy, aztán belelendülsz. Na most egy folyamatos brutál menetrend esetén mi a garancia arra, hogy majd egyre jobb lesz? Hát nem sok.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A tavalyi azért nem kudarc, mert szvsz már azzal erőn felül teljesített a csapat, hogy SB résztvevő volt.

A 2008-as más volt. Nagyon egyben volt a csapat, plusz a kiemelkedő egyéni teljesítmények, és nagyjából nekünk kedvező stílusú ellenfeleket kaptunk végig. Mondhatni minden összejött, hogy meglegyen az eredmény.Jan
Nem úgy értettem, hogy kudarc, hanem, hogy rosszabb veszteni döntőben, mint korábban, mert ott már tényleg annyira közel vagy a sikerhez.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Saját csapattársait miért?
Sajnálom, én ezért kibasznám a picsába.

Ráadásul pont olyanokat, akik nem is érdemlik meg.Tibi76
Hallottál-e már a tesztoszteronról? 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Perelje is, teljesen igaza van.
Jan: Mendenhall nem olyan kőbunkó, mint mondjuk Harrison, én kifejezetten értelmes embernek tartom.

Jah és ajánlom mindenkinek az Everything to Prove mostani részeit, Cam Heywardot követik A.J. Green mellett, kicsit bepillanthatunk, hogy mivel tölti a szabadidejét, illetve mesél az apjáról. (Igazából az egész sorozatot csak ajánlani tudom, nekem nagyon tetszik, hogy bepillanthatunk a rookiek feladataiba)
http://www.nfl.com/videos/nfl-everything-to-prove/09000d5d820bc755/Everything-to-Prove-Episode-21-Part-1
http://www.nfl.com/videos/nfl-everything-to-prove/09000d5d820bc7e5/Everything-to-Prove-Episode-21-Part-2
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 295 — capitaine du château de Vienne 1487
Mendenhall gondolkodik azon, hogy bepereli a Championt, amiért felbontották a szerződését a twitter incidens miatt.gsn
" ahol szabadság van, ott szabadság van"


Aki nem hiszi, annak utánajárnak