Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Evvel a nyilatkozattal az a baj hogy feszültséget visz az öltözőbe...ebben biztos lehet mindegyikünk. Nem egészen látom tisztán mi a kapcsolat az ostoba durva megnyilvánulások és a kemény sport között... de én kérek elnézést! A játékos társai persze védik az ostoba seggét -- Hááát semmi baj, James ilyen stb.... -- de hát ez azért nem egészen így lesz.
Pl az jutott, hogy Keisel meg Ben jó haverok vagy barátok is talán, szóval nem hiszem hogy ez az egész ostoba cirkusz következmények nélkül marad.

Egyébként love you steeler nation hungary !!! :cool:

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Látom megy a szájtépés ezerrel Vihar egy kanál vízben. Qrva jók vagyunk és azok is maradunk a nyilatkozattól függetlenül, ennek oka pedig hogy különleges a klub. Az más kérdés, hogy azt egyesek nem akarják látni, hogy ez nem azt jelenti, hogy hibátlan is egyben. 😊 Kilengések mindenhol vannak, de alapvetően a Steelers-nél máshogy működnek a dolgok, mint más kluboknál.Soldados
Ja pl kicsit több a trash😊

Amúgy ezzel a nyilatkozattal az a gond ha Goddel előveszi, akkor majd átmegy bűnbánóba hogy el ne meszeljék érte. Ami már nevetségessé teszi. Avagy meghackelték az újságírót/ valótlant állított.Delonso_
Ilyenért nem lehet eltiltani szvsz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gsn 3 548
Amúgy ezzel a nyilatkozattal az a gond ha Goddel előveszi, akkor majd átmegy bűnbánóba hogy el ne meszeljék érte.Delonso_
Harrison esetében ettől nem kell tartani. 😊vassadi
Már tegnap visszakozott, szokásos "taken out of context" és "twisted". Ezt mondta Roethlisbergernek, amikor felhívta.
Probléma: Az újságírónak, akinek nyilatkozott, megvan az egész beszélgetés rögzítve.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Amúgy ezzel a nyilatkozattal az a gond ha Goddel előveszi, akkor majd átmegy bűnbánóba hogy el ne meszeljék érte.Delonso_
Harrison esetében ettől nem kell tartani. 😊
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Látom megy a szájtépés ezerrel Vihar egy kanál vízben. Qrva jók vagyunk és azok is maradunk a nyilatkozattól függetlenül, ennek oka pedig hogy különleges a klub. Az más kérdés, hogy azt egyesek nem akarják látni, hogy ez nem azt jelenti, hogy hibátlan is egyben. 😊 Kilengések mindenhol vannak, de alapvetően a Steelers-nél máshogy működnek a dolgok, mint más kluboknál.Soldados
Ja pl kicsit több a trash😊

Amúgy ezzel a nyilatkozattal az a gond ha Goddel előveszi, akkor majd átmegy bűnbánóba hogy el ne meszeljék érte. Ami már nevetségessé teszi. Avagy meghackelték az újságírót/ valótlant állított.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Látom megy a szájtépés ezerrel Vihar egy kanál vízben. Qrva jók vagyunk és azok is maradunk a nyilatkozattól függetlenül, ennek oka pedig hogy különleges a klub. Az más kérdés, hogy azt egyesek nem akarják látni, hogy ez nem azt jelenti, hogy hibátlan is egyben. 😊 Kilengések mindenhol vannak, de alapvetően a Steelers-nél máshogy működnek a dolgok, mint más kluboknál.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 295 — capitaine du château de Vienne 1487
nem ez a baj süti, hanem a kettős mérce amit az egész klubotok (vezérszurkolóstól) képvisel.gabtsi
hát én egyrészt rúla nem tehetek, másrészt meg én a csontzene miatt lettem drukker. Azt hogy nincsen politikai érzéke az Ezüsthátúnak, hát igen inkább szájkaratézzon, ha már lenyomta a tréninget. Ha meg eléáll valaki, hogy mondd meg fijjam a véleményed, akkor meg megmondja. BB is ha kislattyog a stadion kapuján rögtön átveszi az egyszemű az irányítást. Mendenhall meg a menny fia, ozt megsajnálja szegény embereket. Persze őszintébb lenne az FO-tól, ha azt mondanók, hogy úgy látják valakit kordában tudnak tartani, valakit meg nem. De hát perzse mindig mindennek van valami fennkölt ideológiája. Sportévébe es mennyire odáig vannak, hogy micsodi angyali pofa Troy, azért azt megkérdezném, hogy kecsöpföldön szeretnél-e mondjuk bíbormezben előtte szalagálni. A helyes válasz, a faszom akarna a nyakába tigrisbukfenccel érkező állatot a képibe - mer ez van, ha mikorfont lát, akkor meg mosolyog. Ánnyi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
hát ezaz nem futotta már médiatanácsadóra meg beszédíróra. A tavalyi szezonban azért egy szép céltábla volt rajta, én megértem az indulatait. BingBangről meg mindenki tuggya amit tud. Ezt nem szeretem, hogy megjátccuk a katolikszúlgölrt, hogy micsodi remek gyerekek, a faszt. Játsszanak, s majd azt alapján legyenek megítélve, a többi meg le van szarva. Persze sírjuk szarrá magunkat a KarelWojtina életrajzon, dddddddde Uraim azért itten a nagytöbbség nem a vatikáni közvetítéseket nézi, hanem mit is?sutianap
De akkor ne jöjjön nekem senki azzal, hogy a Steelers mennyivel másabb klub, mint a többi. Meg hogy ez egy nagy család... Lófaszt! Én azért szeretem a Steelerst, mert kőkemény a védekezése, kőkemény a futása (az volt, mikor megszerettem). Ez különbözteti (különböztette) meg a többi csapattól, nem a humbuk.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem ez a baj süti, hanem a kettős mérce amit az egész klubotok (vezérszurkolóstól) képvisel.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 295 — capitaine du château de Vienne 1487
hát ezaz nem futotta már médiatanácsadóra meg beszédíróra. A tavalyi szezonban azért egy szép céltábla volt rajta, én megértem az indulatait. BingBangről meg mindenki tuggya amit tud. Ezt nem szeretem, hogy megjátccuk a katolikszúlgölrt, hogy micsodi remek gyerekek, a faszt. Játsszanak, s majd azt alapján legyenek megítélve, a többi meg le van szarva. Persze sírjuk szarrá magunkat a KarelWojtina életrajzon, dddddddde Uraim azért itten a nagytöbbség nem a vatikáni közvetítéseket nézi, hanem mit is?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Saját csapattársait miért?
Sajnálom, én ezért kibasznám a picsába.

Ráadásul pont olyanokat, akik nem is érdemlik meg.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Persze, szíve joga elmondani a véleményét, de ha az nem építő jellegű hanem csak romboló... akkor gond van.

Amikor viszont már a franchise QB-t szidja, na az gond. Elsődleges főnök az edző (tudom, hogy van GM és tulaj is) és utána a QB. Amennyiben elkezdünk szidni egy 2 SB győztes QB-t, az nem építi a csapategységet. Én úgy gondolom ez nem megengedett. Én úgy gondolom, hogy a QB-nak ne szóljon be nyilvánosan senki a csapatból. Mondja el face-to-face és kész. Ne a médián keresztül ilyen stílusban. Ez aláássa a tekintélyét egy QB-nak. Erre valamit reagálni kell, mert ha megengedik, akkor majd más okoska is pofázni kezd. Harrison játéka élmény, de ettől ez még nem jogosítja fel erre.

Másik dolog, hogy a sportág megítélésének is árt az ilyen ember. Persze ez nem kislányok sportja, de a média/átlagember sem jó ha úgy tekint erre a sportra, hogy bűnözők, bunkók és maguktól elszállt gazdag ostobák társasága.
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Ezzel a nyilatkozattal egy gond van, hogy a saját csapattársait kritizálja. Most nem elég tökös, hogy odaálljon BB vagy Mendenhall elé és elmondja a véleményét vagy egyszerűen gerinctelen? Én nem vagyok olyan megértő vele szemben, ez a pali egy alja ember, akinek nagy szerencséje, hogy létezik ez a sportág.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 295 — capitaine du château de Vienne 1487
mér butaság, ha elmondja a véleményét? Attól, hogy valakinek tecc Brusky, neki meg nem. Amiben kérdőjelezhető, hogy muszály-e ezt nyilvánosság előtt tenni. Mivel superman-syndromás, a válasz, igen muszáj. Ha ő hallgatja magáról a faszságokat, akkor ő is teljes nyíltsággal és őszinteséggel elmondhatja a véleményét. Inkább annak örvendezzünk, hogyha emiatt valaki lehülyézi, azt nem veri kerekbe pofán, mondja csak mondja meg nekik ami a lelkit nyomja. Őszinte, kőkemény. http://www.youtube.com/watch?v=PwqX2UYgfY0


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Sajnos Harrison egy fasz. Bizonyosan szépen csőbe húzták (az újságírók ebből élnek hogy ostoba embereket csőbehúzna...) de ha tudomásul veszed, hogy buta vagy nem járatod feleslegesen a szádat. Nyílván elmondhatod a véleményed (főleg ott) de a stílus az azért fontos. Az vicces mikor egy okos ember hülyéskedik, szánalmas mikor egy hülye okoskodik. Én biztosan kibasznám... Sajnálom, hogy evvel az ostobaságával feszültséget kelt egy amúgy kényes időszakban...(mindenféle szempontból. Nem tudom mennyire volt az ő teljesítménye a toppon a Döntőben de ha csak egy tekli....

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
The new Hit Man. Igaza van Soldinak, járjon a szája most, aztán a szezonban meg a lába és a karja. Asszonyt nem verünk, mert ki tudja mikor lehet szükség arra, hogy ágyba hozza a kaját. Azért ez nem kisasszonysport főleg nem úgy ahogyan JH űzi 😀. Nem az esze a lényeg, tudja Coach dad sémáit és azzal k..va jól elvan. Minek gondolkozzon többet? Atomfizikus nem lesz belőle.

Persze, hogy nem lesz cutolva, hisz fegyvere van, veszélyes 😀

Hollywood
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Persze, hogy nem lesz cutolva, hisz fegyvere van, veszélyes 😀

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
lemaradtam valamiről?sutianap
Nekiment Goodellnek, Cushingnak, Rodney Harrisonnak, Bruschinak, Mendenhallnak és Roethlisbergernek egy interjúban.
...

gsn
A bírókat meg sem említette? Köcsög tulajdonosok, vagy valami?

Ehhh, már Harrison sem a régi... 😛Jan
😀 😀

Tuti nem cutoljuk ilyenért.

Amúgy meg hadd magyarázzon, inkább mint asszonyt verjen 😊, lássátok az előrelépést, azóta szól be mindenkinek, mióta elment a fejdokihoz, hogy ne verje az asszonyt, mert az nem jó. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
harrison ismét bizonyította mennyi esze van.gabtsi
lemaradtam valamiről?sutianap
Nekiment Goodellnek, Cushingnak, Rodney Harrisonnak, Bruschinak, Mendenhallnak és Roethlisbergernek egy interjúban.
...

gsn
A bírókat meg sem említette? Köcsög tulajdonosok, vagy valami?

Ehhh, már Harrison sem a régi... 😛
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Szerintem kb az lehetett hogy a firkászok feldobtak neki egy kevés pénzmagot hogy járassa meg egy kicsit a száját, legyen min csámcsogni egy keveset. Mindenkinek a könyökén jön már ki ez a nagyon folynak a tárgyalások, és holnap ez repül ide meg oda és többet haladtunk mint eddig bármikor- féle bullshit. 😀
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Vagy ha nem cutoljátok egy ilyen szöveg után.
Azért trashban nem vagytok gyenge csapat, Rooneyék ide vagy oda.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Azt értem,h Goodellt mért nem szereti és joga is van a véleményéhez mégha nem is túl kultúrált, sőt azt is megértem,h ha kritikával illet egy-egy támadóoldal beli csapattársat, mert valami frusztrálja (például, h tényleg sokszor a D#nek kell az O#-t kihúzni a szarból ...bár nem állítom,h teljesen objektíven ítél)... mág talán azt is megértem,h Rodney-t valamiért nem bírja, hisz ő elég karakteres és megosztó személyiség volt Pats játékosként...

...de hogy egy Tedy Bruschiba, aki felülkerekedett egy agyvérzésen és jóformán a sportszerű csapatjátékos mintaképe, és kifejezetten objektív megnyilatkozásai vannak, miért próbál belerúgni... ez nekem magas._bb
Rodneybe azért rug bele, mert volt egy elképesztő megmozdulása, amikor kvázi felszállt a csináljuk ki a "James Harrison féléket" hajóra, amit még Goodell indított. Emléxem ült a szűrke háttér előtt olyan gondterhelten, mint Karpov a 82 es világbajnoki döntőn, és arról beszélt, hogy ő is ilyen volt, de ma már belátja, hogy ez szörnyű, és átérzi a sok fájdalmat, amit okozott -mindezt megrázó zenei aláfestéssel-.
TBruschi kb ugyanezen a hajón utazgat meg megtalálja a szerinte sportszerűtlen játékosokat. Mondjuk ő legalább tényleg hiteles, már ha a sportszerűség a téma.

Harrison addig fog így játszani, amíg egy durva OL tényleg valagra nem fejeli- erre azonban nem sok esélyt látok.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Harrison nem született diplomatának. Született ellenben rohamozni a pályán másokat. Így rohamoz azon kívül is. A média meg imádja ezt. Legalábbis nehezebb hírré válni azzal, ha valaki nem mond sosem semmi mást, mint: "I think, XY a great player".
Ettől még hülyeségeket beszél, de úgysem fog megváltozni. És őszintén szólva mi is ezeket a híreket esszük inkább, mint az általam fentebb kreáltat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
😂

Hülye, fasz. 😀

De tényleg ő az, akire legjobban illik: nem az eszéért szeretjük. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt értem,h Goodellt mért nem szereti és joga is van a véleményéhez mégha nem is túl kultúrált, sőt azt is megértem,h ha kritikával illet egy-egy támadóoldal beli csapattársat, mert valami frusztrálja (például, h tényleg sokszor a D#nek kell az O#-t kihúzni a szarból ...bár nem állítom,h teljesen objektíven ítél)... mág talán azt is megértem,h Rodney-t valamiért nem bírja, hisz ő elég karakteres és megosztó személyiség volt Pats játékosként...

...de hogy egy Tedy Bruschiba, aki felülkerekedett egy agyvérzésen és jóformán a sportszerű csapatjátékos mintaképe, és kifejezetten objektív megnyilatkozásai vannak, miért próbál belerúgni... ez nekem magas.