Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 295 — capitaine du château de Vienne 1487
hajrá John Clay.
kellett powerback ?Höri
wwwwwwwwwúúúúúúúúúú
hun kell szignózni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
hajrá John Clay.
kellett powerback ?Höri
Idejött Clay?
Szurkolok neki, bár nem vagyok valami nagy Steelers fan. 😛

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hajrá John Clay.
kellett powerback ?

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én is, de hát ez van. Egyébként most az a hír, hogy mégse biztos a Ravens, de elég valószínű. Saunders viszont nagy fogás lehet, Spaeth sajnos eddig nem semmit mutatott.
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Herzlich sajnos a szarkákhoz ment, hozzánk viszont érkezik Wesley Saunders TE. Nagyon nagy potenciál van a srácban, ha nincsenek problémái az egyetemen szerintem a 2-3. kör környékére is beérhetett volna.tenorx
Sajnálom, nagyon reméltem, hogy hozzánk jön...

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Herzlich sajnos a szarkákhoz ment, hozzánk viszont érkezik Wesley Saunders TE. Nagyon nagy potenciál van a srácban, ha nincsenek problémái az egyetemen szerintem a 2-3. kör környékére is beérhetett volna.tenorx
no nehogymá lecseréljük Spétet!sutianap
Pedig ez valószínű.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 295 — capitaine du château de Vienne 1487
Herzlich sajnos a szarkákhoz ment, hozzánk viszont érkezik Wesley Saunders TE. Nagyon nagy potenciál van a srácban, ha nincsenek problémái az egyetemen szerintem a 2-3. kör környékére is beérhetett volna.tenorx
no nehogymá lecseréljük Spétet!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Herzlich sajnos a szarkákhoz ment, hozzánk viszont érkezik Wesley Saunders TE. Nagyon nagy potenciál van a srácban, ha nincsenek problémái az egyetemen szerintem a 2-3. kör környékére is beérhetett volna.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A free agentjeink listája:
Willie Colon, OT
Dennis Dixon, QB (RFA)
Nick Eason, DE
Trai Essex, G
Keyaron Fox, ILB
William Gay, CB
Tony Hills, OT (RFA)
Chris Hoke, NT
Jeremy Kapinos, P (RFA)
Doug Legursky, G
Anthony Madison, CB
Mewelde Moore, RB
Ryan Mundy, S
Jonathan Scott, OT
Daniel Sepulveda, P
Matt Spaeth, TE
Ike Taylor, CB
LaMarr Woodley, OLB (Franchise tag)
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Steelers players to report to Saint Vincent College on Thursday, July 28. The first practice that will be open to the public will be on Friday, July 29.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Polamalu én is itthon leszek, segítek szívesen ha kell 😊tenorx
Nagyon köszönöm, több szem több hírt talál. Facebookon vagy itt hagyhatsz üzenetet. Esetleg a zfizel@magyartoyoseat.hu mailcímre tudsz fájlt küldeni.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Ádi, csütörtöktől megpróbálunk aktív üzemmódba kapcsolni? TC cikk naponta frissítve a történésekkel, már ami kiszivárog😉polamalu
Természetesen. Az ígéretem a rövid összefoglaló cikkről még mindig áll, de szerintem is az lenne a legjobb, ha folyamatosan jelennének meg a hírek az oldalon.vassadi
Ámen
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ádi, csütörtöktől megpróbálunk aktív üzemmódba kapcsolni? TC cikk naponta frissítve a történésekkel, már ami kiszivárog😉polamalu
Természetesen. Az ígéretem a rövid összefoglaló cikkről még mindig áll, de szerintem is az lenne a legjobb, ha folyamatosan jelennének meg a hírek az oldalon.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Polamalu én is itthon leszek, segítek szívesen ha kell 😊
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Ádi, csütörtöktől megpróbálunk aktív üzemmódba kapcsolni? TC cikk naponta frissítve a történésekkel, már ami kiszivárog😉
Végre vége, ez rosszabb volt mint az Elm utcai rémálom. Újra foci, Yesssssss
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Na végre bazzeg erre jó hazajönni Prágából 😀The terrible towel
Welcome home; welcome back, football! 😉
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Na végre bazzeg erre jó hazajönni Prágából 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Csütörtökön kezdjük a TCt! 😀 Alig várom már a híreket.
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Na végre...k*rva Goodell (Na jó ez csak megszokásból jött 😀)

több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Fakanál....! Vége....! Kezdődhet az edzőtábor !!! Húúááááááá !!!! :cool:

Love you man!

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Egyébként ez így természetes, vannak játékosok akiket el sem tudnék képzelni más csapat mezében. Persze vannak akik azután megmutatják, hogy fel tudják venni, lásd Favre.polamalu
Demoff is vele példálózott. 😊
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
"There’s been no discussion yet, but I’d say it’s highly likely that was because of the lockout. We’d be open to it, sure," Polamalu’s agent Marvin Demoff told the Pittsburgh Tribune-Review. "Troy’s played there eight years and wants to finish his career in Pittsburgh."vassadi
Erre mondjuk újmagyarosan, hogy like. Egyébként ez így természetes, vannak játékosok akiket el sem tudnék képzelni más csapat mezében. Persze vannak akik azután megmutatják, hogy fel tudják venni, lásd Favre.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
"There’s been no discussion yet, but I’d say it’s highly likely that was because of the lockout. We’d be open to it, sure," Polamalu’s agent Marvin Demoff told the Pittsburgh Tribune-Review. "Troy’s played there eight years and wants to finish his career in Pittsburgh."
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
http://www.sportpost.com/video/view/Troy+Polamalu+Gets+His+Million+Dollar+Hair+Buzzed+Off+By+A+Teammate

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Harrison ott lesz Big Ben mai esküvőjén:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d820ec2ac/article/harrison-among-steelers-who-could-attend-big-bens-wedding?module=HP11_headline_stack