Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Cutoltuk Starks-t és Randle Elt.

Szerk.: A hírt a csapat hivatalos oldalán is megerősítették.vassadi
Starks több mint 7 millát fogyasztott volna a capből. Randle El is sztem legalább 3-at, de szerény - és egyáltalán nem biztos - számításaim szerint még így is cap felett vagyunk Ike és Suisham pénteki aláiratásával. Randle El nem meglepő, ez benne volt, Starksot azért még mindig furcsálom, kíváncsi vagyok, hogy a staff kiben gondolkodik, mint kezdő LT. Mindenesetre így megnyílt Colon előtt az út, hogy újraigazoljuk, és ő sztem olcsóbban jönne, mert ő az aki nagyon Pittsburgh-ben akar maradni, ergó szvsz akár egy picivel jobb ajánlatot is visszautasítana, hogy maradjon.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Cutoltuk Starks-t és Randle Elt.

Szerk.: A hírt a csapat hivatalos oldalán is megerősítették.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
James Walker megerősítette, hogy több más csapathoz hasonlóan mi is tárgyalunk Colonnal, nem újdonság.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Az érdekesség inkább az számomra, h egyik csapatnak sem need-je a WR 😊Szesze
Pittsburghben azért szükség lenne egy ilyen típusú elkapóra. Randle El cutolását már elkönyveltem, Sweeddel úgy vagyok, hogy a staff helyében megadnám neki azt a sokadik lehetőséget, de ha választhatnék, hogy Plaxico, vagy Randle El és Sweed, akkor gondolkodás nélkül az előbbi.vassadi
persze, nálunk is elférne nem arról van szó 😊 csak nem need
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem hiszem, h mentalitásbeli problémák lesznek Burress-el akármelyikünkhöz is kerül.. az, h mi volt régen már egyáltalán nem számít, ez most egy merőben más helyzet. Az érdekesség inkább az számomra, h egyik csapatnak sem need-je a WR 😊Szesze
viszont ami nem öl meg, az megerősít.
Tehát ha feltesszük, hogy az OL-ban szabad kezet kapott Kugler a fiatalokkal, akkor a powabekk plussz Plax elég jó húzás, aránylag kis zsozsóért - beálldozva Battle, Svéd, ElRendel meg ugye a "régi masszív fal" maradványai.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az érdekesség inkább az számomra, h egyik csapatnak sem need-je a WR 😊Szesze
Pittsburghben azért szükség lenne egy ilyen típusú elkapóra. Randle El cutolását már elkönyveltem, Sweeddel úgy vagyok, hogy a staff helyében megadnám neki azt a sokadik lehetőséget, de ha választhatnék, hogy Plaxico, vagy Randle El és Sweed, akkor gondolkodás nélkül az előbbi.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nem hiszem, h mentalitásbeli problémák lesznek Burress-el akármelyikünkhöz is kerül.. az, h mi volt régen már egyáltalán nem számít, ez most egy merőben más helyzet. Az érdekesség inkább az számomra, h egyik csapatnak sem need-je a WR 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
No meg az, hogy sztem nem igazán van (feltétlenül) szükségünk még egy WR-re, Ward, Wallace, plusz a tavaly draftolt két elkapónk és akkor még ott van Randle El is. Ez sztem bőven jó ötös, főleg hogy a tavalyi rookie-k azonnal bizonyítottak.Soldados
Randle El a spórolás (egyik) áldozata lesz.vassadi
Ha Burress jön, akkor tuti. Ha nem akkor, passz... Starks-ra sem számított senki.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Colont én spec többre is tartom mint Starksot.

Plaxxal kapcsolatban, ilyenkor nem gond vele kapcsolatosan a dicstelen távozás és a sötét múlt valamint a karakter problémái?Delonso_
Nem az van, hogy mi nem igazolunk problémás embert, hanem az van, hogy ha probléma van (főleg ha visszatérő, vagy esetleg súlyos), akkor jön a cut hadművelet. TO és Chad-féle bohócokat nem szoktunk igazolni, viszont sportmentalitási szempontból Burress abszolút problémamentes, igazi versenyző alkat, amely a legfontosabb szempont a Steelers igazolásainál.Soldados
Ne haragud Soldi,

de most niem értek Veled teljesen egyet. Bár elismerem, hogy a Giantsben nagyon sok pozitívumot véltünk felfedezni Plax munkamoráljában, de emlékezz, hogy pont Warddal (aki szerintem közös ikonunk) szemben mi mindent engedett meg magának, voltak ott sportmentalitási problémák. Nagyon nagyon rosszul viselte ő az 1. körös született zseni, hogy a kis második körös srác, aki lassabb volt int ő, alacsonyabb volt, mint ő, -és akkor még nem voltak ilyen kezei- szívós munkával- ott küzdött, és egyre többen kérdőjelezték meg, hogy ki is a Steeleres első számú célpontja.Helmut Zimmer
Így van, többek között emiatt kellett távoznia, amikor lejárt a szerződése.

De azt azért ne felejtsük el, hogy ők azóta réges régen kibékültek. A Steelers 1 évvel Burress távozása után SB-t nyert, majd 2007-ben egyemberként az egész csapat a Giants-nek szurkolt kimondottan Burress miatt, hogy elnyerje a gyűrűjét, s Ward elsők között gratulált neki. Tudtommal Ward azonnal felhívta őt, amikor Burresst kiengedték a börtönből. Ráadásul jelen helyzetben fel sem merülhet hasonló probléma, hisz tudja, ez az utolsó esélye, nem véletlen, hogy 2 volt csapatához szeretne menni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Colont én spec többre is tartom mint Starksot.

Plaxxal kapcsolatban, ilyenkor nem gond vele kapcsolatosan a dicstelen távozás és a sötét múlt valamint a karakter problémái?Delonso_
Nem az van, hogy mi nem igazolunk problémás embert, hanem az van, hogy ha probléma van (főleg ha visszatérő, vagy esetleg súlyos), akkor jön a cut hadművelet. TO és Chad-féle bohócokat nem szoktunk igazolni, viszont sportmentalitási szempontból Burress abszolút problémamentes, igazi versenyző alkat, amely a legfontosabb szempont a Steelers igazolásainál.Soldados
Ne haragud Soldi,

de most niem értek Veled teljesen egyet. Bár elismerem, hogy a Giantsben nagyon sok pozitívumot véltünk felfedezni Plax munkamoráljában, de emlékezz, hogy pont Warddal (aki szerintem közös ikonunk) szemben mi mindent engedett meg magának, voltak ott sportmentalitási problémák. Nagyon nagyon rosszul viselte ő az 1. körös született zseni, hogy a kis második körös srác, aki lassabb volt int ő, alacsonyabb volt, mint ő, -és akkor még nem voltak ilyen kezei- szívós munkával- ott küzdött, és egyre többen kérdőjelezték meg, hogy ki is a Steeleres első számú célpontja.Helmut Zimmer
No igen. Magam sem írhattam volna szebben.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Colont én spec többre is tartom mint Starksot.

Plaxxal kapcsolatban, ilyenkor nem gond vele kapcsolatosan a dicstelen távozás és a sötét múlt valamint a karakter problémái?Delonso_
Nem az van, hogy mi nem igazolunk problémás embert, hanem az van, hogy ha probléma van (főleg ha visszatérő, vagy esetleg súlyos), akkor jön a cut hadművelet. TO és Chad-féle bohócokat nem szoktunk igazolni, viszont sportmentalitási szempontból Burress abszolút problémamentes, igazi versenyző alkat, amely a legfontosabb szempont a Steelers igazolásainál.Soldados
Ne haragud Soldi,

de most niem értek Veled teljesen egyet. Bár elismerem, hogy a Giantsben nagyon sok pozitívumot véltünk felfedezni Plax munkamoráljában, de emlékezz, hogy pont Warddal (aki szerintem közös ikonunk) szemben mi mindent engedett meg magának, voltak ott sportmentalitási problémák. Nagyon nagyon rosszul viselte ő az 1. körös született zseni, hogy a kis második körös srác, aki lassabb volt int ő, alacsonyabb volt, mint ő, -és akkor még nem voltak ilyen kezei- szívós munkával- ott küzdött, és egyre többen kérdőjelezték meg, hogy ki is a Steeleres első számú célpontja.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
No meg az, hogy sztem nem igazán van (feltétlenül) szükségünk még egy WR-re, Ward, Wallace, plusz a tavaly draftolt két elkapónk és akkor még ott van Randle El is. Ez sztem bőven jó ötös, főleg hogy a tavalyi rookie-k azonnal bizonyítottak.Soldados
Randle El a spórolás (egyik) áldozata lesz.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
mert chad nem az, hagyjukmár ezt...gabtsi
ebbe nem megyek bele, de Chad nagyon messze van a jó versenyzőalkattól.Soldados
nagyon egyedül vagy ezzel a véleményeddel, persze ettől még a tied.gabtsi
Nem hinném, hogy egyedül vagyok vele. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát fene tudja...
Az igaz hogy egy olyan WR-re mint ő azért komoly igény van a csapatban.
De a pályán kívüli mentalitása elég problémás.
A meccseken pedig az időnként elég lukas keze döntő szituációkban, bár tény hogy fénykorában azért nem volt ügyetlen gyerek.Delonso_
Burress abszolút kiemelkedő WR. Az utolsó Giants-évét leszámítva végig fénykorának tekinthető. Csak hát ugye 2 év kimaradt, ez az egyetlen (de igen nagy) kérdőjel vele kapcsolatban. No meg az, hogy sztem nem igazán van (feltétlenül) szükségünk még egy WR-re, Ward, Wallace, plusz a tavaly draftolt két elkapónk és akkor még ott van Randle El is. Ez sztem bőven jó ötös, főleg hogy a tavalyi rookie-k azonnal bizonyítottak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
NT idén nem akkora gond, hoztunk egy tehetséges UDFA-t. 😊

Starks kivágásával lehet mégis visszahozzuk Colont, s akkor gondolom, így spórolunk a capen, mert Colon szvsz olcsóbb lenne, mint Starks, ez esetben sztem Colon lenne az LT és Flozell az RT.

Plaxicónak én is örülnék, mégiscsak egykori Steeler, de a baj az, hogy mi nagyon keveset tudunk neki fizetni, a Giants állítólag többet adna neki, mint mi.Soldados
akkor a 9 OT a rüszteren is kimeríti a több, mint sok kategóriát


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mert chad nem az, hagyjukmár ezt...gabtsi
ebbe nem megyek bele, de Chad nagyon messze van a jó versenyzőalkattól.Soldados
nagyon egyedül vagy ezzel a véleményeddel, persze ettől még a tied.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
mert chad nem az, hagyjukmár ezt...gabtsi
ebbe nem megyek bele, de Chad nagyon messze van a jó versenyzőalkattól.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát fene tudja...
Az igaz hogy egy olyan WR-re mint ő azért komoly igény van a csapatban.
De a pályán kívüli mentalitása elég problémás.
A meccseken pedig az időnként elég lukas keze döntő szituációkban, bár tény hogy fénykorában azért nem volt ügyetlen gyerek.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mert chad nem az, hagyjukmár ezt...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Colont én spec többre is tartom mint Starksot.

Plaxxal kapcsolatban, ilyenkor nem gond vele kapcsolatosan a dicstelen távozás és a sötét múlt valamint a karakter problémái?Delonso_
Nem az van, hogy mi nem igazolunk problémás embert, hanem az van, hogy ha probléma van (főleg ha visszatérő, vagy esetleg súlyos), akkor jön a cut hadművelet. TO és Chad-féle bohócokat nem szoktunk igazolni, viszont sportmentalitási szempontból Burress abszolút problémamentes, igazi versenyző alkat, amely a legfontosabb szempont a Steelers igazolásainál.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Starks kivágásával lehet mégis visszahozzuk Colont, s akkor gondolom, így spórolunk a capen, mert Colon szvsz olcsóbb lenne, mint Starks, ez esetben sztem Colon lenne az LT és Flozell az RT.Soldados
Starks 5.14 milliót keresne idén.

Pittsburgh Post-Gazette beat writer Ed Bouchette recently suggested Starks might be pushing 400 pounds after an apparent offseason on the couch recovering from neck surgery.

Plaxxal kapcsolatban, ilyenkor nem gond vele kapcsolatosan a dicstelen távozás és a sötét múlt valamint a karakter problémái?Delonso_
Ezek szerint nem.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Colont én spec többre is tartom mint Starksot.

Plaxxal kapcsolatban, ilyenkor nem gond vele kapcsolatosan a dicstelen távozás és a sötét múlt valamint a karakter problémái?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
NT idén nem akkora gond, hoztunk egy tehetséges UDFA-t. 😊

Starks kivágásával lehet mégis visszahozzuk Colont, s akkor gondolom, így spórolunk a capen, mert Colon szvsz olcsóbb lenne, mint Starks, ez esetben sztem Colon lenne az LT és Flozell az RT.

Plaxicónak én is örülnék, mégiscsak egykori Steeler, de a baj az, hogy mi nagyon keveset tudunk neki fizetni, a Giants állítólag többet adna neki, mint mi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
a magam esze szerint a top prioritás a NOSE lenne. BB lemond a fizetésirűl, csak tarcsuk meg Colont? A Stark vs. Colon- nál számomra nincs egyértelműbb, vagy kimaradtunk egy körből?!sutianap
Én is ugyanígy vagyok vele, de látod, állítólag a csapatnál is Colon megtartását tartják a legfontosabbnak.

NT pedig majd jövőre a drafton.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
a magam esze szerint a top prioritás a NOSE lenne. BB lemond a fizetésirűl, csak tarcsuk meg Colont? A Stark vs. Colon- nál számomra nincs egyértelműbb, vagy kimaradtunk egy körből?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak