San Francisco 49ers
59 feliratkozó
több mint 10 éve
Az Eagles kitette Riley Coopert. Jöhet ide? XD
több mint 10 éve
Anquan Boldin = Walter Payton Man of the YearEddie DeBartolo = 2016 HoF Class
több mint 10 éve
Jók ezek a mock draftok, de igazából ez most nem több mint szórakozás. Combine és FA piac nyitása után már sokkal érdekesebb lesz. M.Jack izgalmas lenne Bowman mellett, bár ő ha jól tudom 4-3-as védelemben volt LB. Goffnak is örülnék, főleg, ha úgy tudnánk megszerezni, mint anno a Vikings Teddyt, valahol az első kör végén.Számomra nem a konkrét nevek miatt, hanem a O / D arány miatt érdekesek inkább most ezek a mock-ok. Jó lenne látni, hogy egy-egy - vagy több😊 - impact pass-rusherrel, illetve O-lineman-nel mire jutna pl. Kaep Chip rendszerében. De nem nagyon látni ezeket a posztokat a 49ers-hez írva, annak ellenére, hogy az 1-10. helyeken lehet azért belőlük látni.
SFGaben
baatmann
több mint 10 éve
www.csnbayarea.com/49ers/report-kap-wants-out-49ers-situation-prefers-jets...és persze Kaep dönti el hova akarna menni. Szerintem ez a hír jó nagy baromság.
hát szerintem is egy friss start kell neki, bár kíváncsi lennék mire menne Csippel.
Manzielt hagyjuk már, nem is értem miért kering a neve itt már mióta. Aldonnal beszoptuk, még egy ilyen kéne nem?
petey
Manziel-t meg hagyjuk már....képességei korlátozottak és annál már csak az agyi képességi kevesebbek.
több mint 10 éve
www.csnbayarea.com/49ers/report-kap-wants-out-49ers-situation-prefers-jetshát szerintem is egy friss start kell neki, bár kíváncsi lennék mire menne Csippel.
Manzielt hagyjuk már, nem is értem miért kering a neve itt már mióta. Aldonnal beszoptuk, még egy ilyen kéne nem?
több mint 10 éve
Manzielt valószínűleg Március 9-én kirakja a Browns..Szerintetek?Szerintem kirakják... 😀
Coolearie
több mint 10 éve
Manzielt valószínűleg Március 9-én kirakja a Browns..Szerintetek?
több mint 10 éve
Jók ezek a mock draftok, de igazából ez most nem több mint szórakozás. Combine és FA piac nyitása után már sokkal érdekesebb lesz. M.Jack izgalmas lenne Bowman mellett, bár ő ha jól tudom 4-3-as védelemben volt LB. Goffnak is örülnék, főleg, ha úgy tudnánk megszerezni, mint anno a Vikings Teddyt, valahol az első kör végén.teljes hulyesegnek tartom az egeszet. mindig az elso kettot sikerul eltalalni kb..
SFGaben
Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
A 49ers,com tegnapi cikkében egy tucat szaki véleményét szedték össze, hogy mit kellene a 7 helyen húzni.Én pl: Joey Bosa-t is szívesen látnám.
L. Treadwell , WR, Ole Miss - 5,
J. Goff, QB, California - 4,
M. Jack, LB, UCLA - 2,
C. Coleman, WR, Baylor - 1
szavazatot kapott.
www.49ers.com/news/article-2/San-Francisco-49ers-Mock-Draft-Monday-20/d4c11ff0-eed0-4ee4-a2e0-2fa4f0635a32
baatmann
több mint 10 éve
Jók ezek a mock draftok, de igazából ez most nem több mint szórakozás. Combine és FA piac nyitása után már sokkal érdekesebb lesz. M.Jack izgalmas lenne Bowman mellett, bár ő ha jól tudom 4-3-as védelemben volt LB. Goffnak is örülnék, főleg, ha úgy tudnánk megszerezni, mint anno a Vikings Teddyt, valahol az első kör végén.éssss igen, Jacknek szakadt ACL és szakadt porcgyűrűk - Baalke pick
SFGaben
én még mindig nem hoznám Goffot 7-re. Bosa, Ogbah, Bucker, Spence mind mind impact lenne...fontos a DL és pass rush. nulla, zéró, 0 ennyi volt tavaly
több mint 10 éve
Jók ezek a mock draftok, de igazából ez most nem több mint szórakozás. Combine és FA piac nyitása után már sokkal érdekesebb lesz. M.Jack izgalmas lenne Bowman mellett, bár ő ha jól tudom 4-3-as védelemben volt LB. Goffnak is örülnék, főleg, ha úgy tudnánk megszerezni, mint anno a Vikings Teddyt, valahol az első kör végén.
több mint 10 éve
A 49ers,com tegnapi cikkében egy tucat szaki véleményét szedték össze, hogy mit kellene a 7 helyen húzni.L. Treadwell , WR, Ole Miss - 5,
J. Goff, QB, California - 4,
M. Jack, LB, UCLA - 2,
C. Coleman, WR, Baylor - 1
szavazatot kapott.
www.49ers.com/news/article-2/San-Francisco-49ers-Mock-Draft-Monday-20/d4c11ff0-eed0-4ee4-a2e0-2fa4f0635a32
baatmann
több mint 10 éve
azért én reménykedem Smelterben is. na ha ő felépül csont nélkül az fasza egy addition lenne. de én nem húznám be Treadwellt, bármekkora tehetség, mikor a def romokban és itt lehetne húzni egy impact playert.
több mint 10 éve
Treadwell pont olyan játékos, amilyet egyet sem draftolt Kelly alatt az Eagles.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Ha 7.-nek benn lesz Treadwell tényleg megérné őt vinni?Szenzációs játékos, ráadásul óriási küzdő, a 2014-es Auburn elleni súlyos lábsérüléséből olyan formában tért 2015-ben vissza, mint korábban soha. Bármilyen game tape-et keresel róla, azt hinnéd, hogy egy összevágott highlights-ot nézel. Nem mellesleg Kelly alatt a Philly red zone offense sok pontot hagyott kihasználatlanul, egy ilyen ember eléggé hiányzott onnan.
baatmann

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Chad Reuter 4 körös mockja az nfl.com-on:Az nfl.com ot hozza mint legjobb elkapo es gondolom Reuter is ismeri, szoval valszeg megeri. Cashtree ota varunk egy igazi franchise elkapora, es azert Cashtree nalunk nem valtotta be a hozza fuzott remenyeket, nem azt mondom hogy bust volt termeszetesen, de nem egy Calvin Johnson v Julio Jones. Es az indoklasa is megallja a helyet szerintem. Ugyan ebben a szezonban nem voltam nagy Kaep fan, de mindenki megerdemel meg egy eselyt. (Aldon nem is tudom mennyit kapott, meg talan a szertaroset is elhasznalta)
"...
7. Laquon Treadwell - WR, Ole Miss
...
37. Vernon Butler DT, Louisiana Tech
...
68. Artie Burns CB, Miami (FL)
...
103. Vernon Adams, Jr., QB, Oregon
..."
Jó lenne ez a 49ers-nek?
Treadwell indoklás:
"Chip Kelly finds a superstar in Laquon Treadwell to help out Colin Kaepernick return to his early career form."
Bírnám, ha ez sikerülne, de nem tudom, hogy képes-e rá, és főleg Colin képes-e visszatérni régi - nagyon régi - önmagához.
Ha 7.-nek benn lesz Treadwell tényleg megérné őt vinni?
baatmann
több mint 10 éve
Chad Reuter 4 körös mockja az nfl.com-on:"...
7. Laquon Treadwell - WR, Ole Miss
...
37. Vernon Butler DT, Louisiana Tech
...
68. Artie Burns CB, Miami (FL)
...
103. Vernon Adams, Jr., QB, Oregon
..."
Jó lenne ez a 49ers-nek?
Treadwell indoklás:
"Chip Kelly finds a superstar in Laquon Treadwell to help out Colin Kaepernick return to his early career form."
Bírnám, ha ez sikerülne, de nem tudom, hogy képes-e rá, és főleg Colin képes-e visszatérni régi - nagyon régi - önmagához.
Ha 7.-nek benn lesz Treadwell tényleg megérné őt vinni?
baatmann
több mint 10 éve
Béczkó
1 264
Chip effect D XO XO
több mint 10 éve
En a QB corpnak adnek meg egy evet, jovore ott lesz Dashaun Watson, akit erdemes lesz draftolni, iden nagy a kockazat az elso korben. Szemely szerint en is OL-t huznek, de ha Joey Bosa jon se bankodok (bar lehet hamarabb elviszik). Aztan tenyleg egy rogton bevetheto CB kellene, mert az iden volt ott baj boven, meg ha a passrush hianya nem is segitette oket.
több mint 10 éve
Ezt én is így gondolom, csak Goffra lenne érdemes 1. kört áldozni. Lynch szerintem nem megoldás, Wentzből nem sokat láttam, de szerintem csak porhintés, hogy a Browns Goff elé helyezi. Persze kellene egy stabil QB, de nem mindenáron, jövőre is lesz draft. Addig pedig építeni kell a csapatot, igazából nekem teljesen mindegy, hogy OL, WR, vagy DL jön az a lényeg, hogy playmaker legyen. Idén én nem preferálnám elöl a secondary húzást. Egyrészt a legjobbnak tartott CB -Ramsey- nagyon jó játékos, de inkább FS,ott pedig jól állunk. Másrészt én még adnék lehetőséget a fiataljainknak, csak kellene melléjük egy sokkal jobb pass rush. Ott sokkal rosszabbul állunk, gyakorlatilag Lynch az egyetlen aki nyomást tudott gyakorolni. Azt kizártnak tartom, hogy Brooks 9 milkáért maradni fog, Limonádé felejtős. Tank keresi önmagát, talán még E.Haroldból lesz valami.
több mint 10 éve
Goff talán első körös, de más nem szerintem. Aki elöl húz QB-t sokat kockáztat. Szerintem.

