Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
nyitottabb vagyok hinni benne,hogy ha Pete C. nem Russellt választja a csapattal szemben,akkor ,még lett volna élet 2015 után.
Zman77
-E.Thomasnak nem megy el az esze?
-K.Chancellor nem szenved carrier ending sérülést?
-Nem válunk meg méltatlan módon a klubikonoktól aprópénznyi plusz capért?
-M.Bennettből mintajátékos/vezér lesz, és nem dulakodik rendőrökkel az offseasonban?
-Schneider nem trollkodja meg a draftokat?
-Sherman leáll a trash talkkal, és nem pécéz ki később valaki mást?
-McDowell nem vágódik el az ATV-vel?
-Rawls, Prosise, meg Penny varázsütésre workhorse lesz?
-Passzolunk 1.re vagy 2.ra?
-P.Harvin nem tol egy Antonio Brownt?
-T.Cable hirtelen kompetens lesz?
-Nem basszuk el a világ pickkészletét faszságokra?
-W.Dissly nem hagy ki mérkőzést?
-J.Adams beválik?
-M.Kendricksnek törölték volna a priuszát?

Vagy szerinted mi történt volna RW hiányában? 😀

Tényleg érdekel.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
hajrá Astros vagy kik.
nem kéne azért fél12kor kezdeni a vasárnapi meccset

(ha seattlei bézbózcsapat nyer még egy meccset vagy fenese tudja hogy működik az a sport, akkor a vasárnapi seahawks meccs 1 órát csúszik, Mi ez amúgy? bézbózváros?!)
braxa88
Megnyugodhatsz.
Matthew99
Királyság
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 484 — Invisible man
hajrá Astros vagy kik.
nem kéne azért fél12kor kezdeni a vasárnapi meccset

(ha seattlei bézbózcsapat nyer még egy meccset vagy fenese tudja hogy működik az a sport, akkor a vasárnapi seahawks meccs 1 órát csúszik, Mi ez amúgy? bézbózváros?!)
braxa88
Megnyugodhatsz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Követitek a Sherman podcastet. Lynches rész erős lett, a a KJ-s sem lett gyenge..
Érdekelne a véleményetek akár PM-ben (nem akarom felgyújtani a topicot).
Szeretem Richardot, de kezd kicsit gondom lenni vele...jó, akkor ne hallgasd. Ok én nem hallgatom, de ő beszél, és beszél, és beszél, és még mindig beszél. és szerintem a bnap végén ő mindig ugyanarról beszél.
Helmut _Professional drinker
Kezd átmenni Ray Finklebe 😀 Nem tudom annak idején gondolom volt itt kibeszélés Wilson-L.O.B. ügyben,de... tudathasadásos állapotomban,már nyitottabb vagyok hinni benne (pedig szeretem RW-t ,és utólag könnyebb mondani),hogy ha Pete C. nem Russellt választja a csapattal szemben,akkor ,még lett volna élet 2015 után.
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Ha már Gino ilyen jó,akkor Christian McCaffrey-ért ,én tennék ajánlatot. Ésszerűen persze. Walkernek jó mentora lenne.
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
vasárnap bekerül a Ring of Honorba a játékos aki miatt ebbe a topicba sokat írok.


Szerkesztette: braxa88
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Követitek a Sherman podcastet. Lynches rész erős lett, a a KJ-s sem lett gyenge..
Érdekelne a véleményetek akár PM-ben (nem akarom felgyújtani a topicot).
Szeretem Richardot, de kezd kicsit gondom lenni vele...jó, akkor ne hallgasd. Ok én nem hallgatom, de ő beszél, és beszél, és beszél, és még mindig beszél. és szerintem a bnap végén ő mindig ugyanarról beszél.
több mint 3 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 107 — no es importante
hajrá Astros vagy kik.
nem kéne azért fél12kor kezdeni a vasárnapi meccset

(ha seattlei bézbózcsapat nyer még egy meccset vagy fenese tudja hogy működik az a sport, akkor a vasárnapi seahawks meccs 1 órát csúszik, Mi ez amúgy? bézbózváros?!)
braxa88


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
Rémlik, hogy régebben volt itt arról szó Wilsonnak hogy megy/nem megy a pre-snap read. Aki jobban ért hozzá, az mit lát Genonál? Nekem a walker TD-nél tűnt fel, hogy talán áthív, biztos volt több is csak nem vetem észre.

Barnaby
Korai lenne még nagy dolgokat kijelenteni, de Genonak úgy néz ki, hogy egyelőre nincs ezzel gondja...ami amúgy természetes, mert sok évig koptatta a padot, és ilyenkor a csere QB sokat elemez. Nem véletlen, hogy a csere QB-k és az OL játékosok adják ki a karriert befutó OC-k nem jelentéktelen hányadát.
Helmut _Professional drinker
én bírom Genot-t. semmi nanobubis csodavíz, nercbunda, keddi mesedélutánok. teszi a dolgát, közben üldögél a padon csendben, nem teszi a fejét 😀

több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916

több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
(ha seattlei bézbózcsapat nyer még egy meccset vagy fenese tudja hogy működik az a sport, akkor a vasárnapi seahawks meccs 1 órát csúszik, Mi ez amúgy? bézbózváros?!)
braxa88

több mint 3 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 725 — Amerikai sportok rajongója
hajrá Astros vagy kik.
nem kéne azért fél12kor kezdeni a vasárnapi meccset

(ha seattlei bézbózcsapat nyer még egy meccset vagy fenese tudja hogy működik az a sport, akkor a vasárnapi seahawks meccs 1 órát csúszik, Mi ez amúgy? bézbózváros?!)
braxa88
Óriási hogy a Mariners 2001 után bejutott, sőt tovább is jutott első körben, idegenben nyerve párharcot, így ráadásul lehet hazai meccs is. Teljesen érthető döntés lenne, egy sima mezei NFL meccset csúsztatni ezért.
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
hajrá Astros vagy kik.
nem kéne azért fél12kor kezdeni a vasárnapi meccset

(ha seattlei bézbózcsapat nyer még egy meccset vagy fenese tudja hogy működik az a sport, akkor a vasárnapi seahawks meccs 1 órát csúszik, Mi ez amúgy? bézbózváros?!)
több mint 3 éve
Nuvanda Seattle Seahawks 13
Bruce Irvin ...
Zman77
Gary Kasparov
Helmut _Professional drinker
Ő is Seahawks lett ? 😀
Zman77
Lehet több haszna lenne... több stratégiai érzéke van, mint Carrollnak....vagy úgy bárkinek az NFL környékén.
Helmut _Professional drinker
Az NFL-ben mennyire használnak programokat a játékok megtervezéséhez? Létezik olyan, hogy egy "MI" talál ki egy trükkös játékot vagy egy stratégiát egy adott ellenfél ellen?
Egy csapatsport human faktorral jóval kiszámíthatatlanabb, mint egy táblajáték (pl. sakk, go), de látnék fantáziát abban edzőként, hogy számítógép segítsen új utak keresésében*. Adatmennyiség és pénz van dögivel, így sok akadálya nem lehet a dolognak. Persze egy sakkfutó sose fumblizik, így egyszerűbb a programozó dolga. 😊

* | Nekem elvenné az alkotás és a játék örömét, ha helyettem egy gép gondolkozna, de megértem, ha valaki használna ilyen segítséget a győzelméhez. |
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Rémlik, hogy régebben volt itt arról szó Wilsonnak hogy megy/nem megy a pre-snap read. Aki jobban ért hozzá, az mit lát Genonál? Nekem a walker TD-nél tűnt fel, hogy talán áthív, biztos volt több is csak nem vetem észre.

Barnaby
Korai lenne még nagy dolgokat kijelenteni, de Genonak úgy néz ki, hogy egyelőre nincs ezzel gondja...ami amúgy természetes, mert sok évig koptatta a padot, és ilyenkor a csere QB sokat elemez. Nem véletlen, hogy a csere QB-k és az OL játékosok adják ki a karriert befutó OC-k nem jelentéktelen hányadát.
Helmut _Professional drinker
Továbbmegyek, én egyelőre más területen sem látok erős limitációkat, másszóval a padlója abszolút rendben van.
Az is látszik hogy Waldronnal azért alapvetően jó dolgokat főztek ki, és olyan meccseken ahol az ellenfél védelme nem billent ki túlságosan a komfortzónából több mint rendben lesz ez, hiába volt backup QB.

Számomra és szerintem a csapat számára is az a fő kérdés, hogy hol van pontosan a plafon?

Mit tud hozzátenni akkor, amikor a rendszer majd nem segíti, mi lesz ha az ellenfél DC-je outcoacholja Waldront?
Amikor egy Ramsey egy komplett meccsre lekapja Metcalfot, amikor nem lesznek szabad célpontok, amikor a védőfal a komfortosnál 3x több nyomást tud generálni.
Tud-e AKKOR hozzátenni valami pluszt, vagy kidobálja meg kisackelik?
Lesznek-e akkor 0-ás félidők?
A tape is egyre több lesz, előbb utóbb meg is kell újulni.

Meg ott lesz a Helm által gyakran emlegetett első 5-6 meccs, ami sokszor még béta verziós D#-eket vonultat fel, ennek is most vagyunk a határán.
Mi lesz a bye után?

Ezeket érdemes figyelni, kiemelt tekintettel a fennmaradó 5 csoportmeccsre, az lesz a puding igazi próbája, mert csoporton belül azért vannak védelmek, meg edzők is.

Akárhogyis lesz, az biztos, hogy nagyon respectálandó az, amit Geno eddig nyújtott/adott nekünk, mert tényleg 110%-on ég.

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Rémlik, hogy régebben volt itt arról szó Wilsonnak hogy megy/nem megy a pre-snap read. Aki jobban ért hozzá, az mit lát Genonál? Nekem a walker TD-nél tűnt fel, hogy talán áthív, biztos volt több is csak nem vetem észre.

Barnaby
Korai lenne még nagy dolgokat kijelenteni, de Genonak úgy néz ki, hogy egyelőre nincs ezzel gondja...ami amúgy természetes, mert sok évig koptatta a padot, és ilyenkor a csere QB sokat elemez. Nem véletlen, hogy a csere QB-k és az OL játékosok adják ki a karriert befutó OC-k nem jelentéktelen hányadát.
több mint 3 éve
Barnaby Seattle Seahawks 29
Rémlik, hogy régebben volt itt arról szó Wilsonnak hogy megy/nem megy a pre-snap read. Aki jobban ért hozzá, az mit lát Genonál? Nekem a walker TD-nél tűnt fel, hogy talán áthív, biztos volt több is csak nem vetem észre.

Szerkesztette: Barnaby
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
 kepkuldes.com/images/ddc8851b97f77c55611f30ef33d7b171.png
Zman77
- Örvendetes, hogy ők is látják, és próbálják is kezelni ezt a problémát.
- Szomorú, hogy így.

Mint amikor újfent Vanczákot kellett a kezdőbe beerőszakolni, annyira nem volt senki balbunkóban.
Meg lett oldva, állt ott valaki, de mégsem volt igazi az öröm.

Ilyenkor kéne tradelni, persze ésszel.

több mint 3 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 767
Ehehe, úgy látszik feltűnt másnak is hogy a LB sor enyhén szólva sem acélos...
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
 kepkuldes.com/images/ddc8851b97f77c55611f30ef33d7b171.png

Szerkesztette: Zman77
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Egy jó Jamal Adamst trade is kéne. Hátha valaki elvinné.
Zman77
Hát, szerintem neki annyi. Amúgy szerintem Pennynek is. Hiába jönnek vissza, hiába jó játékosok, nem workhorse egyikük sem.

Nagyon nagy kár. Én néztem Adams meccseit a jetsben, és igen ott volt benne....
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Bruce Irvin ...
Zman77
Gary Kasparov
Helmut _Professional drinker
Ő is Seahawks lett ? 😀
Zman77
Lehet több haszna lenne... több stratégiai érzéke van, mint Carrollnak....vagy úgy bárkinek az NFL környékén.
Helmut _Professional drinker
Most akartam én is,ezt írni.
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Egy jó Jamal Adamst trade is kéne. Hátha valaki elvinné.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Bruce Irvin ...
Zman77
Gary Kasparov
Helmut _Professional drinker
Ő is Seahawks lett ? 😀
Zman77
Lehet több haszna lenne... több stratégiai érzéke van, mint Carrollnak....vagy úgy bárkinek az NFL környékén.
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
egy kis jövőbenézős optimizmus:

Van 6 rookie aki sok évig lesz/lehet jobb kezdő:
Ken Walker RB
Abe Lucas RT
Charles Cross LT
Boye Mafe EDGE
Tariq Woolen CB1
Coby Bryant nCB

23-as drafton van/lehet 4db pickünk a top50ben(amilyen jó a seahawks és a broncos a top40ben is lehetséges), ha nem basszuk el, akkor eléggé jó alapja lehet a jövőnek.

+rengeteg cap space, a lejáróak közül meg csak Geno(?) az akit megtartanék.