Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 296 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike Smith után a másik egykori Jags koordinátornak is meg lett köszönve az itteni munka.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1079532635372822528
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 296 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Winston marad ott jövőre is.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1079400639929700353
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Ennyire halott a topik, nem is néztem vagy két éve én sem 😕 Ahogy olvasom, odaát sem sokkal nagyobb a lelkesedés a csapatért.

Kár, pedig ügynök franchise volt.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Psszt, már alszik. Krisztofóóróóó

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Sehol senki?

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 503 — Colts Fan
 twitter.com/Buccaneers/status/1060636010915209216

😀
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 682
Abszulute ő a hibás, azt mondom, hogy így akakult az élet, szarul reagált a kihivásokra. Steve Smith-t én mint alfa emlitettem meg nem mint elkapó. Abban biztos lehetsz hogy Newton nem tudta azt mondani az a srác ott 89 esbe szarul futotta meg a routot, merthogy Smithy azonnal leharapta volna fejét. Egy pillanatra se érezhette magát nagyobb sztárnak mint ami, és ez neki baromira kellet.

Winston egy puha ember aki babusgatva volt.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Néztem itt a Winston témát és nekem elég markáns véleményem van róla. Nekem kicsit olyan a srác mint a legrosszabb Newton. A teljesitménye és a személyisége is katasztrofa. Benne lenne a legjobb és a legroszabb is de valahogy belőle az egész NFL és franchise a szart hozza ki. Az hogy 1/1 lett baromira nem tett jót neki, ahogy egy ilyen elégé bizonytalan edző se.

Szerintem ami Newtonnak megvolt Rivera és Steve Smith személyébenaz neki nem adatott meg
Turóczi Szabolcs
Nem? Hat nagyon tudom sajnalni, hogy karrierje alatt Mike Evansnek, Vincent Jacksonnak, DeSean Jacksonnak, Cameron Brate-nek es OJ Howardnak kellett dobalnia. Rengeteg iranyitonak fele ilyen elkapok sem jutnak.

Talan egy Riveraja valoban nem volt meg meg, de arrol nem az edzo tehet, ha az iranyito fent a palyan boduletesen fos donteseket hoz, meg hogy nem talalja el a total ures elkapot, meg hogy kulcshelyzetben folyton eladja a labdakat. Hogy nem veszi eszre az ures elkapot, vagy hogy 20 yardrol fogja, var ot masodpercet, totojazik, majd elkezd rohanni hatra, es meg mezonygol-tavolsagbol is kiszoritja a csapatat.

Mint ahogy arrol sem az edzo tehet, hogy emberunk a palyan kivul balhezik.

Szoval hadd ne sajnaljam meg Winstont, mint ha mindenki mas hibas lenne rajta kivul, o meg a szent tehen, az aldozat.

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 682
Néztem itt a Winston témát és nekem elég markáns véleményem van róla. Nekem kicsit olyan a srác mint a legrosszabb Newton. A teljesitménye és a személyisége is katasztrofa. Benne lenne a legjobb és a legroszabb is de valahogy belőle az egész NFL és franchise a szart hozza ki. Az hogy 1/1 lett baromira nem tett jót neki, ahogy egy ilyen elégé bizonytalan edző se.

Szerintem ami Newtonnak megvolt Rivera és Steve Smith személyébenaz neki nem adatott meg
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Evansnek a térde?
ThundersNFL
- - - - > fantasy topic

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
Evansnek a térde?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 004
Ryan Fitzpatrick to start at QB for Bucs vs. Panthers

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 004
DeSean Jackson requested trade from Buccaneers
KeyG
Pont ma gondoltam rá, hogy egy 3. vagy 4. vagy 5. körért elhozhatnánk, ha már néhányszor megszívatott minket, segíthetne is újra rajtunk 😊 T. Smith már nem nálunk játszik, tökéletes lenne.
dande
10-11 millás szerződése elférne a Capetekben? Egyébként Wentz-DJax páros bitang lenne.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
DeSean Jackson requested trade from Buccaneers
KeyG
Pont ma gondoltam rá, hogy egy 3. vagy 4. vagy 5. körért elhozhatnánk, ha már néhányszor megszívatott minket, segíthetne is újra rajtunk 😊 T. Smith már nem nálunk játszik, tökéletes lenne.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 004
DeSean Jackson requested trade from Buccaneers

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
Winstonnak új edző, új környezet kéne, a Tampának meg egy új projekt, ez sztem egyértelmű. Ha nem jutnak PO-ba sztem el fogják cserélni a szezont követően. Mondjuk az simán benne van a pakliban, hogy utána meg hatalmas tanár lesz, mert még mindig olyan potenciál van benne, mint nagyon kevés QB-ban. Csak egy jó coachingra van sztem tőle, hogy kijöjjön belőle a maximum közeli teljesítmény.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Egy dolgot ne felejtsünk el...mégpedig azt, hogy Winstont sosem láttuk a.) egy jó támadófal mögött b.) egy jó futóval játszani. Ha ezt a kettőt mögé raknák (vagy RÁKnák 😀 )akkor szerintem sokat javulna a teljesítménye. Én azt látom, hogy sokszor belehajszolja magát a rossz döntésekbe. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok különösebben nagy rajongója a csávónak.
TheBerzerker
Doug Martin?
peach
Emlékeim szerint Martinnak a legjobb a rookie éve volt, amikor még sehol sem volt Winston. Nem gondolnám, hogy ő a jó futók kategóriájába tartozik.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 5 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Kwon Alexander season ending...
😓😓
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 623 — a new hope (again)
Egy dolgot ne felejtsünk el...mégpedig azt, hogy Winstont sosem láttuk a.) egy jó támadófal mögött b.) egy jó futóval játszani. Ha ezt a kettőt mögé raknák (vagy RÁKnák 😀 )akkor szerintem sokat javulna a teljesítménye. Én azt látom, hogy sokszor belehajszolja magát a rossz döntésekbe. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok különösebben nagy rajongója a csávónak.
TheBerzerker
Doug Martin?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Egy dolgot ne felejtsünk el...mégpedig azt, hogy Winstont sosem láttuk a.) egy jó támadófal mögött b.) egy jó futóval játszani. Ha ezt a kettőt mögé raknák (vagy RÁKnák 😀 )akkor szerintem sokat javulna a teljesítménye. Én azt látom, hogy sokszor belehajszolja magát a rossz döntésekbe. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok különösebben nagy rajongója a csávónak.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 004
Nem arrol volt szo, megkapna-e. Foles is megkapna, jo esellyel megis csak arnyeka lenne annak, amit az Eagles rendszereben kihoztak belole. Minden rendszer mas.

Csak epp ha a Tampa Baynel rebuiltbe kezdenek es uj iranyitoban kezdenek gondolkozni, akkor Winstont el lehet cserelni, marpedig a rengeteg QB-needes csapat kozul lesz, aki ad erte szerintem egy elso kort akar.

Az pedig azert kifejezetten jol jonne az uj stabnak, amelyik raadasul nem is Winstonban gondolkozik, mint jovo.
Stez
Nem gondolom h elküldenék, Winstonba is van potenciál ha szabnak rá egy playbookot. A TB-nél edzői kérdések vannak, illetve 1 bitang nehéz csoportban vannak évek óta. 24 éves Winston, rebuildnél is lehetne építeni rá, De ahányan vagyunk, annyiféleképpen látjuk. Én ezt úgy nézem, h mivan ha kirakjuk? Kirakjuk és van kb 8-10 csapat akik QB-t keresnek. Lecsapnak rá és kihozzák azt ami benne van. Akkor miért engedjük el? Az viszont benne van, h rebuild, 1 évet adnak Winstonnak, és draftolnak egy QB-t.
KeyG
Szerintem erthetoen irtam, hogy csererol van szo, es azt is, hogy mondjuk en egy elso korre gondoltam. Az pedig azert nem kis ertek.

Es ugyebar ez arra az esetre ertendo, hogyha a Buccaneers uj stabja nem benne latna a jovo iranyitojat. Mert ez siman megtortenhet. Winstonnak volt eleg lehetosege, semmi meglepot nem latnek benne, ha az amugy is rengetegszer sivar teljesitmenye, a rengeteg hibaja, plusz a balhei miatt valaki azt mondana, hogy koszi, nem.

Es most egy olyan faszirol beszelunk, akivel kapcsolatban ket hete meg fesztivaloztak a szurkolok, hogy miert jatszhat Fitzpatrick helyett, azert ezt ne felejtsuk el. Winston pontosan ennyire franchise kube sokak szemeben...
Stez
Igazad van a cserével kapcsolatban. Én siklottam át rajta.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem arrol volt szo, megkapna-e. Foles is megkapna, jo esellyel megis csak arnyeka lenne annak, amit az Eagles rendszereben kihoztak belole. Minden rendszer mas.

Csak epp ha a Tampa Baynel rebuiltbe kezdenek es uj iranyitoban kezdenek gondolkozni, akkor Winstont el lehet cserelni, marpedig a rengeteg QB-needes csapat kozul lesz, aki ad erte szerintem egy elso kort akar.

Az pedig azert kifejezetten jol jonne az uj stabnak, amelyik raadasul nem is Winstonban gondolkozik, mint jovo.
Stez
Nem gondolom h elküldenék, Winstonba is van potenciál ha szabnak rá egy playbookot. A TB-nél edzői kérdések vannak, illetve 1 bitang nehéz csoportban vannak évek óta. 24 éves Winston, rebuildnél is lehetne építeni rá, De ahányan vagyunk, annyiféleképpen látjuk. Én ezt úgy nézem, h mivan ha kirakjuk? Kirakjuk és van kb 8-10 csapat akik QB-t keresnek. Lecsapnak rá és kihozzák azt ami benne van. Akkor miért engedjük el? Az viszont benne van, h rebuild, 1 évet adnak Winstonnak, és draftolnak egy QB-t.
KeyG
Szerintem erthetoen irtam, hogy csererol van szo, es azt is, hogy mondjuk en egy elso korre gondoltam. Az pedig azert nem kis ertek.

Es ugyebar ez arra az esetre ertendo, hogyha a Buccaneers uj stabja nem benne latna a jovo iranyitojat. Mert ez siman megtortenhet. Winstonnak volt eleg lehetosege, semmi meglepot nem latnek benne, ha az amugy is rengetegszer sivar teljesitmenye, a rengeteg hibaja, plusz a balhei miatt valaki azt mondana, hogy koszi, nem.

Es most egy olyan faszirol beszelunk, akivel kapcsolatban ket hete meg fesztivaloztak a szurkolok, hogy miert jatszhat Fitzpatrick helyett, azert ezt ne felejtsuk el. Winston pontosan ennyire franchise kube sokak szemeben...

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 004
Nem arrol volt szo, megkapna-e. Foles is megkapna, jo esellyel megis csak arnyeka lenne annak, amit az Eagles rendszereben kihoztak belole. Minden rendszer mas.

Csak epp ha a Tampa Baynel rebuiltbe kezdenek es uj iranyitoban kezdenek gondolkozni, akkor Winstont el lehet cserelni, marpedig a rengeteg QB-needes csapat kozul lesz, aki ad erte szerintem egy elso kort akar.

Az pedig azert kifejezetten jol jonne az uj stabnak, amelyik raadasul nem is Winstonban gondolkozik, mint jovo.
Stez
Nem gondolom h elküldenék, Winstonba is van potenciál ha szabnak rá egy playbookot. A TB-nél edzői kérdések vannak, illetve 1 bitang nehéz csoportban vannak évek óta. 24 éves Winston, rebuildnél is lehetne építeni rá, De ahányan vagyunk, annyiféleképpen látjuk. Én ezt úgy nézem, h mivan ha kirakjuk? Kirakjuk és van kb 8-10 csapat akik QB-t keresnek. Lecsapnak rá és kihozzák azt ami benne van. Akkor miért engedjük el? Az viszont benne van, h rebuild, 1 évet adnak Winstonnak, és draftolnak egy QB-t.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem arrol volt szo, megkapna-e. Foles is megkapna, jo esellyel megis csak arnyeka lenne annak, amit az Eagles rendszereben kihoztak belole. Minden rendszer mas.

Csak epp ha a Tampa Baynel rebuiltbe kezdenek es uj iranyitoban kezdenek gondolkozni, akkor Winstont el lehet cserelni, marpedig a rengeteg QB-needes csapat kozul lesz, aki ad erte szerintem egy elso kort akar.

Az pedig azert kifejezetten jol jonne az uj stabnak, amelyik raadasul nem is Winstonban gondolkozik, mint jovo.

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 004
Valamiert nem gondolom, hogy egy uj GM, illetve stab Winstonnak megadna ismet az eselyt, igy, hogy ot hamarosan nagyon meg kell fizetni. Az elmult masfel idenyben ez a pali fejlodott folyamatosan, a problema az, hogy visszafele, lepesrol lepesre. Donteshozatalban egy nudli, nem olvassa jol a vedelmeket, nem kepes tobb celpontot figyelni a szemevel es valtani egyikrol a masikra, raadasul pontatlan, szamomra mar meglepoen az.

Az egyetemen ennek teljesen a forditottja volt, baromira tudott nyerni, rohadt jol es pontosan dobalta a hosszu es a 13-20 yardos labdakat. Kis tulzassal minden meccsen van egy TD, ami a kezebe marad, mert nem talalja el a wide open WR-jet.

Sokkal tobbet vartam tole, jo nagy csalodas szamomra.

Jovore mar lehivtak az 5. eves opciojat, ami 21 millio. Csak kerdes, er o ennyit? Meg plusz egy ev balfaszkodas, amikor balhes, eltiltjak, raadasul szar is gyakran? Illetve kerdes az is, vajon a franchise-nak ez kell, hogy o kapjon uj szerzodest, o legyen a jovo?

Tudom, hogy 1/1 volt, oriasi potenciallal es remenyekkel, de en sokkal de sokkal tobbet vartam es varnek tole, foleg a liga egyik legjobb WR-corpjaval a hata mogott.
Stez
A GM az első, akinek repülnie kell. Draftok 60%-a totális kudarc, sorolni lehetne a bustokat egymás után. De a legnagyobb gond, hogy még én is tudom, hogy egy nfl csapatot a támadó és a védőfal építésénél kell kezdeni. Évek óta olyan fos a OL, hogy az valami kritikán aluli, Warhopp még mindig a helyén van.

Tudom, hogy Winston csalódás, és van igazság abban, amit mondasz. Szerintem sok múlik azon, hogy hol végez a csapat. Ha jó draft pozícióban lesznek akkor benne van, hogy Winston repül. Ha így lesz, akkor ide a rozsdás bökőt, hogy valaki lecsap rá, és sokkal többet hoznak majd ki belőle, mint ez a kutyaütő stáb.
TheBerzerker
Winston megkapná az esélyt más csapatoknál. Pl. Giants, Jags. És csak kettőt soroltam. Sztem több van benne mint ami , de tény h vannak eszméletlen hibái.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers