Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
A védelem még mindig jónak tűnik. Egyre biztosabb vagyok benne, hogy eléri a régi színvonalát.
Az offense se lesz rossz, csak kicsit azért több kell majd ennél az alapszakaszban.
M. Williams helye szerintem már biztos a kezdő elkapók között, csak jó lenne, ha a többi WR is összeszedné magát.
Még egy előszezon hét és végre kezdődik az éles játék. 😀😀

több mint 13 éve
Glen Runciter 172
"Williams is the one sure starter, the No. 1 receiver - and he has never even played an NFL game."

http://www2.tbo.com/content/2010/aug/26/260815/sp-who-wants-it-most/news-breaking/JJ Tiller
"Posted by (poobao) on 08/26/2010 at 08:47 am.

Anyone else notice the 2 receivers catching footballs in the pictures while Clayton isn't?"

ololol


több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én sajnálom Sneadet.
Egy ps hely azért csak kinéz neki
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 219 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
"Williams is the one sure starter, the No. 1 receiver - and he has never even played an NFL game."

http://www2.tbo.com/content/2010/aug/26/260815/sp-who-wants-it-most/news-breaking/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Hát ha már egyszer kirostáltuk, akkor minek visszavenni.
Bőven elég a 3 QB is a rosteren.

több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Buccaneers will re-sign UDFA QB Jevan Snead. Former Mississippi QB was with them until 8/1.adam8
Ennek sem lesz sok értelme több mint valószínű...

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Buccaneers will re-sign UDFA QB Jevan Snead. Former Mississippi QB was with them until 8/1.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ne félj, biztosan tudom, hogy kezdődik mindjárt😊

Freemen meg.... azt hittem ellenállóbbak a fremenek, hamár víz nélkül is bírják...Delonso_
uhhh ez fájt 😀 😀 😀
Dune 😊briareos
😊 no pain, only pleasure
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 247 — StuG Life
Ne félj, biztosan tudom, hogy kezdődik mindjárt😊

Freemen meg.... azt hittem ellenállóbbak a fremenek, hamár víz nélkül is bírják...Delonso_
uhhh ez fájt 😀 😀 😀
Dune 😊

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ne félj, biztosan tudom, hogy kezdődik mindjárt😊

Freemen meg.... azt hittem ellenállóbbak a fremenek, hamár víz nélkül is bírják...
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Jó az új dizájn! 😀
Remélem az idei szezon alatt sok örömteli hírt tudunk majd megosztani a Buccaneers-el kapcsolatban.
Csak kezdődne már el végre az alapszakasz! 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
-