Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 6 éve
na de most tényleg komolyan, mégis most mi ez? ezt olvastad vagy saját tapasztalat?Ugy hirlik, hogy Marwin Lewis is ott van a fobb HC jeloltjeitek kozott.Hue Jacksont viszi magával?😂😂😂 annyira dilettáns a redskins tulaja.
Beki
Hightower94
több mint 6 éve
Olvastam twitteren egy szurkolótól, ami szerintem nem lenne rossz:Urban Mayer - President/GM
Ron Rivera - HC
Kevin O'Connell - maradna OC
Persze Bruce Allen és Manusky is menne.
Ez csak az ő (és szerintem rengeted szurkoló) vágya 😊
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 6 éve
Lesznek érdekességek.Ne idegesítsetek 😂No akkor egy kis idegnyugtató nektek (nekünk kevésbé 😊)
warr_b
twitter.com/RapSheet/status/1210994852898508800
dande
Azt olvastam Callahan szivesen maradna HC-nak.
Persze elsősorban GM és tulajváltás lenne üdvözítő...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Ne idegesítsetek 😂No akkor egy kis idegnyugtató nektek (nekünk kevésbé 😊)
warr_b
több mint 6 éve
Ne idegesítsetek 😂

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Ugy hirlik, hogy Marwin Lewis is ott van a fobb HC jeloltjeitek kozott.Akkor meg is lenne a Bengals partnere Daltonra 😀 😀
Beki
több mint 6 éve
Ugy hirlik, hogy Marwin Lewis is ott van a fobb HC jeloltjeitek kozott.Hue Jacksont viszi magával?😂😂😂 annyira dilettáns a redskins tulaja.
Beki
Szerkesztette: Hightower94
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ugy hirlik, hogy Marwin Lewis is ott van a fobb HC jeloltjeitek kozott.
több mint 6 éve
A fr punter már megvan 😊Zsír, az mvp-nk idén 😁
twitter.com/RapSheet/status/1210608212225003520
dande

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Az megvan, hogy Haskins jobb számokat hozott idegenben a Packers ellen, mint tegnap Kuzin? 🤣😊

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
természetesen Tua, ez tökéletesen beleillene a Snyderi mintasorba#2 pick jelenleg 😊Melyik QB-t húzzátok??? 😉
Terrynek már csak 81 yard kell az 1000-hez, az első rookie Redskin lehetne, akinek összejön, drukk drukk
Dallast azért valahogy verjük meg plz 🙄😆
warr_b
nagir
több mint 6 éve
#Redskins coach Bill Callahan says Dwayne Haskins’ rookie season is over. Haskins came on the last few weeks. https://t.co/V4mcIZjTcy
— Ian Rapoport (@RapSheet) December 23, 2019
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 6 éve
#2 pick jelenleg 😊Melyik QB-t húzzátok??? 😉
Terrynek már csak 81 yard kell az 1000-hez, az első rookie Redskin lehetne, akinek összejön, drukk drukk
Dallast azért valahogy verjük meg plz 🙄😆
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
#2 pick jelenleg 😊Plz 😊 😉 hajrá McLaurin 😛
Terrynek már csak 81 yard kell az 1000-hez, az első rookie Redskin lehetne, akinek összejön, drukk drukk
Dallast azért valahogy verjük meg plz 🙄😆
warr_b
több mint 6 éve
#2 pick jelenleg 😊 Terrynek már csak 81 yard kell az 1000-hez, az első rookie Redskin lehetne, akinek összejön, drukk drukk
Dallast azért valahogy verjük meg plz 🙄😆

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Manusky takarodj

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
AP-t nem lehet nem imádni 🥰
Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Coty Sensabaught az aktív keret tagja lett. Rá vagytok csavarodva a volt sec. játékosainkra, kb. mint a Sainst! 😉😊😀

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Tress Way és Scherff mehet a Pro Bowl-ra, remek punterünk kezdőként 😊

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Ahányszor csak kell! 😂In 2020, the #Redskins play the NFC West (Cardinals, Seahawks, 49'ers, Rams) and the AFC North (Steelers, Browns, Bengals, Ravens).magatokat nyolcszor is? 😊
Mindenkit megbaszunk! 🤣😜
warr_b
topin

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
In 2020, the #Redskins play the NFC West (Cardinals, Seahawks, 49'ers, Rams) and the AFC North (Steelers, Browns, Bengals, Ravens).magatokat nyolcszor is? 😊
Mindenkit megbaszunk! 🤣😜
warr_b
több mint 6 éve
In 2020, the #Redskins play the NFC West (Cardinals, Seahawks, 49'ers, Rams) and the AFC North (Steelers, Browns, Bengals, Ravens).Mindenkit megbaszunk! 🤣😜

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Gyors vagy mint a villám!A rutin meg az évek.
Ez a Micheliszes kurva jó lett!!!
Meg a Bullsos is... 😉
nagir
Kösz. A Michelisz sig már most az egyik all-time kedvenc.
Örülök hogy valaki használja a Bullsost is.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.