NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Jó is az. Mi éppen az utolsó szögeket verjük a Giants koporsójába
Kampman
Dbacks? .)

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 388
@ Blue Jays
W 7-6

Muhahha! Most már csak annak lehet örülni, hogy akinek lehet, megkeserítsük kicsit a szezonját.
Minitron
Jó is az. Mi éppen az utolsó szögeket verjük a Giants koporsójába
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
@ Blue Jays
W 7-6

Muhahha! Most már csak annak lehet örülni, hogy akinek lehet, megkeserítsük kicsit a szezonját.

több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
4 séta egyetlen inningben(köztük a szökőévente base hit-et szerző Werth)? Igen,ez csak is Brad Hand lehet.
Állítólag néhány csapat adott volna érte egy marék szotyit,2 pár ütőkesztyűt,és egy kulacsot.Mi a fenéért nem cserélték el? Komolyan,csak 1 hét próbaidőt kapnék a Marlins front officeban(vagy edzőként),sokkal jobban összeraknám a dolgokat.Tele vagyok jobbnál jobb ötletekkel,ezek meg Ozuna elcserélését fontolgatják....készüljön fel mindenki,télen elcseréljük két 4.50 feletti ERA-val rendelkező Double-A prospectre.
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Tegnap jól el is picsáztak és ma-holnap is ez lesz :/

több mint 8 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Hogy lehet, hogy ezek a kanadaiak ilyen jók? .)
Minitron
Kábé:  news.nationalpost.com/sports/mlb/how-the-toronto-blue-jays-turned-a-series-of-bad-breaks-into-good-opportunities-and-kept-playoff-hopes-alive

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
nekünk sanyi.

gyere fácséra ( on.fb.me/1QJHi8S), kicsit többen reagálnak újoncoknak, itt inkább a szakértés folyik, nem akarok belezavarni a playoffdrukkerek körömrágásába 😀 Astros vs Yanks AL WC 😀 és a győztese a Royals-szal meccsel majd, huh, de izgi 😀 nézem inkább majd az NL playoffot 😀
robiroboter
Szóval regisztráltam a facse csoportba, de azt a közeget én másra használom és arra se sűrűn. Ezt az oldalt/fórumot meg szeretem. Nem tudom magam megosztani annyi helyre, szóval jó itt. Te reagáltál rögtön a kérdéseimre, ami nekem több, mint elég. Ha meg a jelenlegi PO esélyes csapatok drukkerei úgy érzik, baj ha itt épp most felbukkant egy újonc, hát...nem érdekel XD Bízom benne, hogy nem ilyen a legtöbb kedves baseball rajongó.

Szóval továbbra is ide fogok írni baseballal kapcsolatban, elsősorban.

Szerkesztette: Minitron

több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Hogy lehet, hogy ezek a kanadaiak ilyen jók? .)

több mint 8 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Astros vs Yanks AL WC 😀robiroboter
Mármint úgy érted, hogy lehajrázzuk a BJ's-t és behúzzuk a csoportot ugye? 😛 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Ok, regisztráltam a csoportba.

több mint 8 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
nekünk sanyi.

gyere fácséra ( on.fb.me/1QJHi8S), kicsit többen reagálnak újoncoknak, itt inkább a szakértés folyik, nem akarok belezavarni a playoffdrukkerek körömrágásába 😀 Astros vs Yanks AL WC 😀 és a győztese a Royals-szal meccsel majd, huh, de izgi 😀 nézem inkább majd az NL playoffot 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Az szép. A napokban is a Sox ellen toltátok, de ahogy elnézem a csoport állását, innen nektek is nagy bravúr kellene a PO-hoz.

több mint 8 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
azaz 😀 idén nem sok csapat ellen pozitív a mérlegünk (pl. Tribe, A's), de a BoSox ellen egyenesen 11-5 😀 😀 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Te az Orioles-nek szorítasz? Próbálom kisilabizálni az avatárodból és összehozni csapatlogóval.

Szerkesztette: Minitron

több mint 8 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
és én ebből off, van itt épp elég jenki 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
 www.wikiwand.com/en/Yankees%E2%80%93Red_Sox_rivalry 😉
robiroboter
Ja, ez a Bambino átok vagy mifene. Erről olvastam. Eladtuk egy egy sztárjátékosunkat a Yankees-nek és jött a nagy aszály. Sokan úgy vélték, elátkoztuk magunkat a húzással. Erről van szó, ha jól sejtem.
A cikkből meg látom, hogy az egyik legnagyobb rivalizálás megy a felek között.

Köszönöm a linket ^^

több mint 8 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
 www.wikiwand.com/en/Yankees%E2%80%93Red_Sox_rivalry 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Én mostanság folyok bele ebbe a világba és elsősorban tanulom még a dolgokat, de a 2013-as meccseikkel a Red Sox engem megvett kilóra +ha már NFL-ben vagy 5 éve a Pats-nek szurkolok, gondoltam, a bostoni gárda meccseivel kezdem a baseball pályafutásom. Be is jött. De idén tényleg röhöghetnek a yenkik. Van egy érzésem, hogy a new yorkereket itt sem fogom szeretni XD

Szerkesztette: Minitron

több mint 8 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Ha nem baj, mi tele szájjal röhögtünk az idei éveteken 😀 Aztán az én fejemről letörölte a vigyort az augusztusunk. De a jankecek még röhögnek 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Ki fog esni a Red Sox, ha még ki nem esett a PO-ba jutásért folyó harcban. Már nem tudom feldolgozni ezeket a tized meg század % esélyeket XD

több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Mi el balfaszkodtunk 2 meccset is az Orioles ellen, 0-2 ill. 5-6-ra, aztán tegnap meg bevertük őket 10-1-re.
Pedroia most is a csapat lelke, de idén valahogy hullámzó a teljesítmény. Uehara kiesésének nagyon nem örülök, de idén kb. már mindegy.

több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Mi meg nagyon nagyot megyünk,így a szezon végén. Utolsó 15 meccsből 11-et nyert a csapat,és az egész ligára nézve mi nyeltük be a legkevesebb futást. Az utolsó 30 meccset tekintve pedig épp becsúsznánk a rájátszásba,szerintem fényes jövő vár a Marlinsra. : )

Offseason célok:
- Megtartani a kulcsembereket
-Szerezni néhány minőségi RP-t,és legalább egy jó SP-t.
-Kivágni Brad Hand-et.
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Hát a Red Sox-nak idén a playoffba jutni csak matematikai esélye van és az sem valami nagy szám XD
Aszondja, legalább 19 meccset kellene hozni a következő 23-ból. Ha jól láttam, a closer Uehara keze meg szarrá ment.

több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Szasz, a blog ( playball.baseball.hu/) jobb oldalán az archívum alatt van egy csomó link. Ott pont az érthetőbbekkel kezdődik 😉
robiroboter
Nagyon szépen köszönöm. Meló után beleásom magamat.

több mint 8 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Szasz, a blog ( playball.baseball.hu/) jobb oldalán az archívum alatt van egy csomó link. Ott pont az érthetőbbekkel kezdődik 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.