NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Sziasztok!

Nagyon érdekel az MLB világa. Pár meccsbe belelestem, azt néztem, mint birka az új apura.
Aztán megtaláltam ezt:
 vasarhelybaseball.wordpress.com/baseball-szabalyai/

Hát ebből legalább valami lövésem lett a játékról, mielőtt megnéztem a 2013-as Cardinals - Red Sox World Series 6. meccsét, de még mindig sok a homály + a hitterek mutatásánál sem értem azt a néhány alap statisztikát. Jó, a HR az gondolom, hogy hány homerun-t ütött, vagy nem. Azt sem értem, néha miért nincs a pitcher mezére felvarrva a neve, néha meg igen. És a lineupoknál sem vágom a pozíciórövidítéseket.

Tudna valaki egy értelmes alapokat nyújtó oldalt linkelni? Angol is jöhet.
Előre is köszi.

több mint 8 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A reklám helye 😀

"A Lépés Rádió Addict című műsorának vendége lesz a New York Yankees Hungary csapata 2015.09.20-án. Ezáltal lehetőségetek nyílik élő adásban válaszokat kapni a kérdéseitekre. Beszélgetünk a sportról, a Yankees-ről és természetesen magáról az MLB-ről is szót ejtünk. Adam, András, DS! és Joci várja majd a hallgatói üzeneteket is. A műsorvezető: Mike! A műsor kezdete: 13:00! A srácok 14:00-tól kapcsolódnak be.

www.lepesradio.hu"

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Maka, Ruggiano-t miért cserélte el két marék szotyiért a Mariners?
slowmotion
Cseréltük? Szimplán kiraktuk a keretből.

Lousy outfielder kevés powerrel, én mondjuk örülök a fellendülésének így év végén.
Maka
mintha azt olvastam volna, hogy volt cash consideration, de lehet, hogy benéztem
slowmotion
A major league-es keretnek már hónapok óta nem tagja, nem tudom, hogy a klubnál maradt e valamilyen körülmények között. Benne van.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Maka, Ruggiano-t miért cserélte el két marék szotyiért a Mariners?
slowmotion
Cseréltük? Szimplán kiraktuk a keretből.

Lousy outfielder kevés powerrel, én mondjuk örülök a fellendülésének így év végén.
Maka
mintha azt olvastam volna, hogy volt cash consideration, de lehet, hogy benéztem
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Maka, Ruggiano-t miért cserélte el két marék szotyiért a Mariners?
slowmotion
Cseréltük? Szimplán kiraktuk a keretből.

Lousy outfielder kevés powerrel, én mondjuk örülök a fellendülésének így év végén.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 388
Minden évben van egy meccs, amikor kiéljük a Dodgersen az egész éves frusztrációnkat.

2. inning: 10-0
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Maka, Ruggiano-t miért cserélte el két marék szotyiért a Mariners?
több mint 8 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Bryant mekkora homárt ütött az előbb, az óriáskivetítőről pattant le a labda 😮

Szerkesztette: helmet
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Közben a Metsnél nem kicsit áll a bál Harvey miatt...

Perception is reality.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
@Jakehomer: miket csiripelnek már a verebek, új edzőtök lesz jövőre? Kit választanál?
robiroboter
Rossz handet kapott Price idén, de ezen kívül nem igazán lehet érveket találni a megtartása mellett, jól el lehet majd rajta verni a port, miközben feljebb legalább akkora faszságokat csináltak, mint ő. Mondjuk tankoláshoz tökéletes menedzser 😛 Utód passz, most Barry Larkin nevét olvastam bedobva, de kétlem, hogy ez nagyon komoly lenne.

Perception is reality.
több mint 8 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
@Jakehomer: miket csiripelnek már a verebek, új edzőtök lesz jövőre? Kit választanál?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Vicces fiú ez a Colon:
 m.mlb.com/video/topic/70087564/v454032083/nymmia-colon-makes-a-superb-behindtheback-play
danyly
Azért ez a Colon nem semmi,mindig csinál valami megmosolyogtatót. : )

A meccsről: 1 inninget bírtam nézni,ennek a Handnek nem szabadna baseball pálya közelébe mennie. Szinte minden alkalommal ez történik,amikor ő kezd(és ez még csak nem is a legrosszabb teljesítménye volt,a Jays ellen megcsinálta ezt is: 1.1 IP, 7 ER).
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Vicces fiú ez a Colon:
 m.mlb.com/video/topic/70087564/v454032083/nymmia-colon-makes-a-superb-behindtheback-play

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Kint voltam a Yankees-Raysen ma. Van egy rossz szokása a csapatnak, mindig kikapnak amikor ott vagyok. Gondoltam beválasztok egy jó Eovaldi(14-2) vs. Moore (1-3) párharcot, plusz úgyis lendületben van a csapat, a Rays is elég lófasz mostanság, végre megszakad a széria.

Nem így történt.
több mint 8 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
 www.businessinsider.com/chart-2015-mlb-payroll-cost-per-win-2015-9

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Garantálod? És mi van, ha nem, mit fizetsz? :p
A karrier számok mindig többet mondanak egy játékosról, mint egy szezon statjai (nyilván ha már jó pár évet eltölt valaki a ligában), persze ha Gordon tud évekig ilyen szinten játszani, akkor kalap le, de az eddigiek alapján ez egy magasan kiugró év tőle, és szerintem valószínűbb az, hogy jövőre szépen visszatér az átlagához.
Jakehomer
Ha lenne mit feltennem,akkor fogadnék veled szívesen,mert én szinte biztos vagyok benne,hogy évekig ilyen lesz. : D Ez neki az ún. breakout season(bár lehet,hogy már a tavalyi az volt),innentől csak felfelé vezet az út,természetesen nem azt mondom,hogy 3 év múlva .350 feletti átlaggal fog zárni,hanem,hogy kiegyensúlyozottan tudja hozni az ideihez hasonló számokat.
Hidd el nekem,nagyon tuti kis játékos Dee,és ahogy olvasgatom a külföldi fórumokat,a Dodgers szurkolók is nagyon hiányolják.
Nelson87
Majd minden év végén számot vetünk : )

Az viszont egy más kérdés, hogy a Dodgers jól jön-e ki a csapat átalakításából, ha egy-két éven belül bajnokok lesznek, akkor mindenképp. Gordon ráadásul csúnyán beégett a Cards elleni a tavalyi seriesben, lehet, ez is benne volt az elboltolásában.
Jakehomer
Olyan igazolásokkal nehéz lesz WS-t nyerni,mint Latos,vagy Utley. Úgy örültem,mikor előbbit elvitték tőlünk. : D
Az utóbbi időben a Dodgers olyan,mint a Penguins az NHL-ben.Mindig fasza alapszakaszt hoznak össze,de a rájátszásban véget ér a mutatvány.Pedig a világon semmi problémám nincs az LA-vel,ha már mi be sem jutunk,legalább nyerjenek ők,már csak Vin Scully miatt is. : )
Nelson87
Latos és Utley is nyilván kényszerből jött a sérülések miatt, a bullpenbe hoztak jó karokat. Latos pl biztos nem fog playoff meccsen kezdeni, de addig is fel kell valakit küldeni ötödikként 😊 Ez az idei Dodgers nagyon más, mint a korábbi években, kevésbé flashy, de összességében erősebb. Aztán majd meglátjuk, ez mit ér majd a Cards/Bucs ellen.
Jakehomer
Utley a gyenge baserunning miatt lett hozva. Már 36 éves és nyílván nem a gyorsaságára kell alapozni, hanem az okos, intelligens és agresszív játékára. Meglátja a kínálkozó lehetőségeket és lecsap rá. Bár ez nála már kicsit lutri.
Nem hiába lett új third base coach sem a Dodgers-nél. Mindenképpen javítani kell a bázis végjátékot. Azt azért hozzátenném, hogy nem a szélsebes Gordon-hoz kell hasonlítani a játékát.

Mattingly is elmondta, nem az a lényeg, hogy szélvész gyors játék v. játékos legyen a bázisokon, hanem a tudatosság, a koncentráció a lényeg. De akár úgy is vehetjük a kis mondandóját, hogy ez van, ebből kell gazdálkodni. A bázis játékunk idén gyenge, itt kell nagyon odatennie magát a csapatnak. Fontos tényező lesz ez a PO-ban.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Latos és Utley is nyilván kényszerből jött a sérülések miatt, a bullpenbe hoztak jó karokat. Latos pl biztos nem fog playoff meccsen kezdeni, de addig is fel kell valakit küldeni ötödikként 😊 Ez az idei Dodgers nagyon más, mint a korábbi években, kevésbé flashy, de összességében erősebb. Aztán majd meglátjuk, ez mit ér majd a Cards/Bucs ellen.
Jakehomer
300 millióból legyen is erős egy csapat 😀 Amúgy nem kettős mérce csak a Yankst Evil Empire-ozni? Vicces lesz, amikor a két tömött bukszát sima söpréssel kicsapja már a divízószériában egy feleannyiból összerakott, sokkal jobb csapat 😀

Szerkesztette: robiroboter

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
a mostani boston-yankees 2. meccsen a bíró mit ítélt a legutolsó dobásnál?
 m.mlb.com/video/v438446483/nyybos-miller-fans-side-in-order-to-secure-the-save/?game_pk=415622

itt az utolsó dobás: ez most benn volt vagy a swing miatt lett a strike? nem igazán értem, ugye reklamálnak is.
csebi
Ha figyeled, az ump rámutat a játékosra, mielőtt bemondja a strike 3-t, tehát úgy ítélte meg, hogy belengetett.
Jakehomer
köszi szépen. mondjuk sztem az ump ezt nem ítélhette meg igazán maximum az elsőnél lévő bíró, de nem baj, minden győzelem jó most.
csebi
Az ump mindent megítélhet 😀

Perception is reality.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Garantálod? És mi van, ha nem, mit fizetsz? :p
A karrier számok mindig többet mondanak egy játékosról, mint egy szezon statjai (nyilván ha már jó pár évet eltölt valaki a ligában), persze ha Gordon tud évekig ilyen szinten játszani, akkor kalap le, de az eddigiek alapján ez egy magasan kiugró év tőle, és szerintem valószínűbb az, hogy jövőre szépen visszatér az átlagához.
Jakehomer
Ha lenne mit feltennem,akkor fogadnék veled szívesen,mert én szinte biztos vagyok benne,hogy évekig ilyen lesz. : D Ez neki az ún. breakout season(bár lehet,hogy már a tavalyi az volt),innentől csak felfelé vezet az út,természetesen nem azt mondom,hogy 3 év múlva .350 feletti átlaggal fog zárni,hanem,hogy kiegyensúlyozottan tudja hozni az ideihez hasonló számokat.
Hidd el nekem,nagyon tuti kis játékos Dee,és ahogy olvasgatom a külföldi fórumokat,a Dodgers szurkolók is nagyon hiányolják.
Nelson87
Majd minden év végén számot vetünk : )

Az viszont egy más kérdés, hogy a Dodgers jól jön-e ki a csapat átalakításából, ha egy-két éven belül bajnokok lesznek, akkor mindenképp. Gordon ráadásul csúnyán beégett a Cards elleni a tavalyi seriesben, lehet, ez is benne volt az elboltolásában.
Jakehomer
Olyan igazolásokkal nehéz lesz WS-t nyerni,mint Latos,vagy Utley. Úgy örültem,mikor előbbit elvitték tőlünk. : D
Az utóbbi időben a Dodgers olyan,mint a Penguins az NHL-ben.Mindig fasza alapszakaszt hoznak össze,de a rájátszásban véget ér a mutatvány.Pedig a világon semmi problémám nincs az LA-vel,ha már mi be sem jutunk,legalább nyerjenek ők,már csak Vin Scully miatt is. : )
Nelson87
Latos és Utley is nyilván kényszerből jött a sérülések miatt, a bullpenbe hoztak jó karokat. Latos pl biztos nem fog playoff meccsen kezdeni, de addig is fel kell valakit küldeni ötödikként 😊 Ez az idei Dodgers nagyon más, mint a korábbi években, kevésbé flashy, de összességében erősebb. Aztán majd meglátjuk, ez mit ér majd a Cards/Bucs ellen.

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
kicsi Seager 😊
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
a mostani boston-yankees 2. meccsen a bíró mit ítélt a legutolsó dobásnál?
 m.mlb.com/video/v438446483/nyybos-miller-fans-side-in-order-to-secure-the-save/?game_pk=415622

itt az utolsó dobás: ez most benn volt vagy a swing miatt lett a strike? nem igazán értem, ugye reklamálnak is.
csebi
Ha figyeled, az ump rámutat a játékosra, mielőtt bemondja a strike 3-t, tehát úgy ítélte meg, hogy belengetett.
Jakehomer
köszi szépen. mondjuk sztem az ump ezt nem ítélhette meg igazán maximum az elsőnél lévő bíró, de nem baj, minden győzelem jó most.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Garantálod? És mi van, ha nem, mit fizetsz? :p
A karrier számok mindig többet mondanak egy játékosról, mint egy szezon statjai (nyilván ha már jó pár évet eltölt valaki a ligában), persze ha Gordon tud évekig ilyen szinten játszani, akkor kalap le, de az eddigiek alapján ez egy magasan kiugró év tőle, és szerintem valószínűbb az, hogy jövőre szépen visszatér az átlagához.
Jakehomer
Ha lenne mit feltennem,akkor fogadnék veled szívesen,mert én szinte biztos vagyok benne,hogy évekig ilyen lesz. : D Ez neki az ún. breakout season(bár lehet,hogy már a tavalyi az volt),innentől csak felfelé vezet az út,természetesen nem azt mondom,hogy 3 év múlva .350 feletti átlaggal fog zárni,hanem,hogy kiegyensúlyozottan tudja hozni az ideihez hasonló számokat.
Hidd el nekem,nagyon tuti kis játékos Dee,és ahogy olvasgatom a külföldi fórumokat,a Dodgers szurkolók is nagyon hiányolják.
Nelson87
Majd minden év végén számot vetünk : )

Az viszont egy más kérdés, hogy a Dodgers jól jön-e ki a csapat átalakításából, ha egy-két éven belül bajnokok lesznek, akkor mindenképp. Gordon ráadásul csúnyán beégett a Cards elleni a tavalyi seriesben, lehet, ez is benne volt az elboltolásában.
Jakehomer
Olyan igazolásokkal nehéz lesz WS-t nyerni,mint Latos,vagy Utley. Úgy örültem,mikor előbbit elvitték tőlünk. : D
Az utóbbi időben a Dodgers olyan,mint a Penguins az NHL-ben.Mindig fasza alapszakaszt hoznak össze,de a rájátszásban véget ér a mutatvány.Pedig a világon semmi problémám nincs az LA-vel,ha már mi be sem jutunk,legalább nyerjenek ők,már csak Vin Scully miatt is. : )
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Garantálod? És mi van, ha nem, mit fizetsz? :p
A karrier számok mindig többet mondanak egy játékosról, mint egy szezon statjai (nyilván ha már jó pár évet eltölt valaki a ligában), persze ha Gordon tud évekig ilyen szinten játszani, akkor kalap le, de az eddigiek alapján ez egy magasan kiugró év tőle, és szerintem valószínűbb az, hogy jövőre szépen visszatér az átlagához.
Jakehomer
Ha lenne mit feltennem,akkor fogadnék veled szívesen,mert én szinte biztos vagyok benne,hogy évekig ilyen lesz. : D Ez neki az ún. breakout season(bár lehet,hogy már a tavalyi az volt),innentől csak felfelé vezet az út,természetesen nem azt mondom,hogy 3 év múlva .350 feletti átlaggal fog zárni,hanem,hogy kiegyensúlyozottan tudja hozni az ideihez hasonló számokat.
Hidd el nekem,nagyon tuti kis játékos Dee,és ahogy olvasgatom a külföldi fórumokat,a Dodgers szurkolók is nagyon hiányolják.
Nelson87
Majd minden év végén számot vetünk : )

Az viszont egy más kérdés, hogy a Dodgers jól jön-e ki a csapat átalakításából, ha egy-két éven belül bajnokok lesznek, akkor mindenképp. Gordon ráadásul csúnyán beégett a Cards elleni a tavalyi seriesben, lehet, ez is benne volt az elboltolásában.

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
a mostani boston-yankees 2. meccsen a bíró mit ítélt a legutolsó dobásnál?
 m.mlb.com/video/v438446483/nyybos-miller-fans-side-in-order-to-secure-the-save/?game_pk=415622

itt az utolsó dobás: ez most benn volt vagy a swing miatt lett a strike? nem igazán értem, ugye reklamálnak is.
csebi
Ha figyeled, az ump rámutat a játékosra, mielőtt bemondja a strike 3-t, tehát úgy ítélte meg, hogy belengetett.

Perception is reality.
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
a mostani boston-yankees 2. meccsen a bíró mit ítélt a legutolsó dobásnál?
 m.mlb.com/video/v438446483/nyybos-miller-fans-side-in-order-to-secure-the-save/?game_pk=415622

itt az utolsó dobás: ez most benn volt vagy a swing miatt lett a strike? nem igazán értem, ugye reklamálnak is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.