Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
@Robi mire számítasz a mai duplafejűn?

Ahogy nézem, a kezdő dobók Sale kivételével nem túl rutinosak a nagyok között. 😊
Itt akad egy szezon eleji formában lévő Abreu és egy sérülten talán játszó Avi García, és sanyi. 😀
több mint 8 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 357
Köszönöm a segítséget!
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Az RC(Royal Crown) az egy kóla márka,olyan,mint a Coca Cola,vagy a Pepsi. 😀
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Marry Sweepsmas, everybody. All hail the King.

Boxberger a két kezét összeteszi, hogy elhúzunk Tampából, az egész évben kapott be két runt, most 2 meccs alatt négyet. Nellie konkrétan a rájás medencéig baszta ki.😀

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
robiroboter 2 005 — Let's go O's!
statisztikával kapcsolatban szeretnék segítséget kérnilabo7
Az alapok itt vannak tök világosan, érthetően egy-egy tőmondatban:
 baseballfan.hu/index.php?p=11

Az RC meg krikett statisztika 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Sziasztok!
Nem rég kezdtem bele a sport nézésébe és a statisztikával kapcsolatban szeretnék segítséget kérni! Az RBI (run batted in), OBP, LOB (left on base), ERA, ER (earned run) és RC (run conceded), PO (putout) pontosan mit takar? A többit értettem angolul, de ezeket homály fedi.labo7
RBI: Futások, amiket az ütő behozott. Ha például két ember van bázison, és az ütő homerunt vág, az 3 RBI, hiszen saját magát is beüti. Egyébként teli bázisnál lévő séta vagy hit by pitch is ad egy RBI-t, tehát a "batted" szó megtévesztő.

OBP: On base percentage, azaz hány százalékban kerül az ütő bázisra. Az ütőátlaghoz hozzá kell adni a séták és a hit by pitchek számát, ám az at batek száma (amivel osztanak) nem változik.

ERA: Earned run average, a dobók statisztikája. Azt számolja ki, hogy 9 inning alatt átlagosan hány futást engednek.

ER: Bekapott futások pontos száma egy adott dobónál, amiről "csak ő tehet" (tehát nem volt védelmi hiba, ami elősegítette a futást).

RC: Erről nem is hallottam még.

PO: A putout valamilyen kiejtési forma, ez tartalmazza az összes outot, védekező statisztika. Például a levegőben elkapott labda is ez, de ha egy groundballt az elsőre dobnak az is putoutnak számít.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 357
Sziasztok!
Nem rég kezdtem bele a sport nézésébe és a statisztikával kapcsolatban szeretnék segítséget kérni! Az RBI (run batted in), OBP, LOB (left on base), ERA, ER (earned run) és RC (run conceded), PO (putout) pontosan mit takar? A többit értettem angolul, de ezeket homály fedi.
több mint 8 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Sweep baby 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
A Twins jön, mint a talajvíz, nem is értem...Jakehomer
Gyenge csoportban vannak. 😀
több mint 8 éve
robiroboter 2 005 — Let's go O's!
A Twins jön, mint a talajvíz, nem is értem...Jakehomer
Molitor Magic

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Ha így folytatódik a Rays-Mariners, akkor Felix dobhat ma 11-12 inninget is.Csifu
Legalább nem kell Rodneyval szenvedniük (mekkora mákja volt megint tegnap, hogy nem írták be neki az L-t) 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
A Twins jön, mint a talajvíz, nem is értem...

Perception is reality.
több mint 8 éve
Csifu 223
Ha így folytatódik a Rays-Mariners, akkor Felix dobhat ma 11-12 inninget is.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
@Mikey: De Aza DFArobiroboter
Szégyelljétek magatokat.
több mint 8 éve
robiroboter 2 005 — Let's go O's!
@Mikey: De Aza DFA

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
na végre, az első nullázás Kershaw-tól. kicsit sokáig tartott.

remélem, most beindul a henger.
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Kyle Seager, have a night. o_o

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Majdnem DJacks-eset játszott:
 m.mlb.com/video/v130994483/must-c-curious-davis-adventures-at-the-plate


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Az ilyen nulla-hatok és complete game shutoutok után komolyan mosoly ül ki az arcomra, hogy nem látom a csapat vergődését.
Kíváncsi vagyok, meddig tudja olyan jólhangzó közhelyekkel eladni a rossz eredményeket Ventura (és a játékosok), mint pl. az hogy "vissza kell térni az alapokhoz és akkor jó lesz," vagy "ez még csak április/május/június, van idő" vagy "keményen kell dolgozni, és akkor előbb-utóbb jönni fognak az eredmények."
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Remélem, nyáron kipucolja a tulaj a házat, semmi értelme erőlködni (mondjuk a csapat nagy része már nem is erőlködik)

Perception is reality.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
nnna.
Giants nem tudta megoldani Lohse-t (amikor Kershaw-t elvitték négy körre, értitek), aztán olyannyira sikerült nekik, hogy még két pitchert elfogyasztottak a hatodikban rajta kívül. ja, és 1-4-ből 8-4-et csináltak.
(mondjuk ha ezen jön a szelvényem, akkor már örülök)
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
bézból bölcsességek, első fejezet:
ha az ellenfeled kezdőcsapata már kétszer ütött, amíg a Tied csak egyszer, akkor valószínűleg ma Ti viselitek a szopóálarcot.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
na, hitting még mindig hiánycikk, de legalább nem a Giants az ellenfél.

Padres ma kemény egy hit (leadoff batter az elsőben, de egy DP-vel el is lett takarítva), utána 0 hit, 0 BB, 0 HBP. (az mekkora már, ha a hatodik pitch-ből megvan a game winning run?)

az meg külön vicces, hogy nem Kershaw a statisztika szerinti legjobb dobó, de még nem is Greinke. ez érdekes év lehet. lehet, hogy Kershaw most a playoffra élesedik be (ha bejutunk)? 😊
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Will Smith nyolc meccses eltiltást kapott, a zseni Matusz is szerintem ennyit fog kapni.robiroboter
Aham. Köszi az infót.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
robiroboter 2 005 — Let's go O's!
Will Smith nyolc meccses eltiltást kapott, a zseni Matusz is szerintem ennyit fog kapni.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.