Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Kompin (vagy arról tévére kötve) nézve én ezen nem nagyon aggódok. A GPS dolog csak a mobileszközöknél para.

Azt azért nem értem, hogy plö mi van, ha a melóm minden héten más és más országba (USÁban akár más és más államba) szólít, utazgatok, és azért fizetek elő MLB.tvre, hogy bárhonnan tudjam nézni az iPademen vagy bármin? (Nem az én sztorim, de nem is elképzelhetetlen szitu, sőt.)

Egyébként a net tele a mobilos megoldásokkal az amerikai blackout kicselezésére, ami itthon is működhet kamu címmel: Fake GPS, stb. De én ehhez tök láma vagyok, nem használok mobileszközt.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
ha ebből nem is következik, attól függetlenül úgy ráverik a 27%-os ÁFÁ-t, mint a szél. nézd meg magyar számlázási címmel a rendelést, aztán bármi mással. EU-s címmel ugrál az ár a helyi forgalmi adótól függően, zéró ÁFÁ-s címmel meg marad 129.99$robiroboter
Cselezni mindenesetre nem lehet vele, nem? Mármint GPS szerint tudod nézni, tehát, ha más országot adok meg, akkor nem engedi a közvetítést.

Bocsi, most olvastam csak vissza. Tavaly nekem jelzett olykor geo problémákat, mikor nem otthonról, hanem a munkahelyi gépről néztem. Szerintem ha változtatsz is címet, azért próbálj Európán belül maradni.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Persze,hogy nincs. Külföldrõl csak bankkártyával lehet rendelni. Vennék én is eredetit,de nincs felesleges 30.000 forintom(100 dodó egy mez+25 a szállítás,na meg ki tudja mit tesznek még rá vám gyanánt.). 😀
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Én most fogom megrendelni az aliexpressrõl,már ki is néztem magamnak.Nem eredeti ugyan,de ha jó eladótól veszed,akkor alig találni különbséget. És mivel Magyarországra ingyen szállítanak,így 25-27 dollárba fáj az egész.Nelson87
Én eredetiben gondolkoztam de szerintem az mlb-nél nincs utánvétel...

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Én most fogom megrendelni az aliexpressrõl,már ki is néztem magamnak.Nem eredeti ugyan,de ha jó eladótól veszed,akkor alig találni különbséget. És mivel Magyarországra ingyen szállítanak,így 25-27 dollárba fáj az egész.
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Sziasztok közületek van valakinek meze? Ha van akkor honnan rendelte?

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
ha ebből nem is következik, attól függetlenül úgy ráverik a 27%-os ÁFÁ-t, mint a szél. nézd meg magyar számlázási címmel a rendelést, aztán bármi mással. EU-s címmel ugrál az ár a helyi forgalmi adótól függően, zéró ÁFÁ-s címmel meg marad 129.99$

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
Jepp, idéntől a 27% ÁFÁ-t minden külföldről vásárolt online szolgáltatásra ráverik.
 inforadio.hu/hir/gazdasag/hir-668068robiroboter
nekem ebből nem következik ez. ebben csak annyi van, hogy EU-honos cégtől EU-honos felhasználó felé, tehát unión belül változik az áfa.
az MLB.tv, meg az NFL GamePass nem EU-n kívülről jön?
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
 www.baltimoresun.com/sports/orioles/bal-orioles-practice-catching-fly-balls-with-crowd-noise-20150227-premiumvideo.html

Kamu közönség hang a flyballok elkapásának nehezítéséért.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Oké, akkor egy rövid felsorolás:
Idén lesz tíz éves a Play ball! blog:  playball.baseball.hu/
Három éve jobbára csak a Facebook-oldalra posztolunk napi híreket:  www.facebook.com/PlayBallBaseballBlog
Van ugye a csoport mindenkinek:  www.facebook.com/groups/127809367231343/
És ott vannak a jankecek, akik szintén elég komolyan tolják:  www.facebook.com/NewYorkYankeesHungary
Aki meg innen kimaradt, az mind ott van a blog jobb oldali linkfalán 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Egy pár éve működik már csoport 250+ taggal:  www.facebook.com/groups/127809367231343/Egy pár éve működik már csoport 250+ taggal:  www.facebook.com/groups/127809367231343/
És ezt nekem csak most kell megtudnom? 😊 Minden vágyam volt egy aktív MLB csoport,rengeteg taggal.Már be is léptem.
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
 www.facebook.com/groups/1595946717283591 MLB Hungary néven csináltam Facebook csoportotnigga hering
Király,már csatlakozom is.
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
 www.facebook.com/groups/1595946717283591 MLB Hungary néven csináltam Facebook csoportotnigga hering
Egy pár éve működik már csoport 250+ taggal:  www.facebook.com/groups/127809367231343/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
nigga hering Green Bay Packers 28
 www.facebook.com/groups/1595946717283591 MLB Hungary néven csináltam Facebook csoportot
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Jepp, idéntől a 27% ÁFÁ-t minden külföldről vásárolt online szolgáltatásra ráverik.
 inforadio.hu/hir/gazdasag/hir-668068

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
Az MLB.tv előfizetők ne felejtsék átírni a számlázási címüket az MLB.com Payment Profile-jukban, mert az új EU-szabályok szerint a magyar ÁFÁ-t kell fizetni a külföldről vásárolt online szolgáltatások után, ez pedig 165 dollárra löki az árat. Ha átírod a számlázási címedet pl. Makaóra, USÁ-ra, akkor megúszod a horror ÁFÁ-s árat.robiroboter
zsír. ez várható majd az NFL GamePass-nél is?
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Kaptál valaha a címedre levelet az MLB.TV-től? Én nem 😊 Párunknak már benyelte a nem magyar címet.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Az MLB.tv előfizetők ne felejtsék átírni a számlázási címüket az MLB.com Payment Profile-jukban, mert az új EU-szabályok szerint a magyar ÁFÁ-t kell fizetni a külföldről vásárolt online szolgáltatások után, ez pedig 165 dollárra löki az árat. Ha átírod a számlázási címedet pl. Makaóra, USÁ-ra, akkor megúszod a horror ÁFÁ-s árat.robiroboter
A jó édes ku... öhm, mennyire tuti ez a kamucímes megoldás? 😊
több mint 9 éve
Csifu 223
Király, köszi szépen az infókat.
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Duties and Value-Added Taxes (VAT)  www.uscib.org/?documentID=1676

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Csifu 223
😀 És Makaón biztos, hogy nem kell sok százalékos adót fizetni? Mert azzal sem lennénk előrébb. 😊
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Én Google Maps Street View-ban kerestem magamnak egy tetszetős makaói utcát, és azt adtam meg 😀 Irányítószámot (ZIP code) ne felejts el keresni a címhez.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Csifu 223
Az MLB.tv előfizetők ne felejtsék átírni a számlázási címüket az MLB.com Payment Profile-jukban, mert az új EU-szabályok szerint a magyar ÁFÁ-t kell fizetni a külföldről vásárolt online szolgáltatások után, ez pedig 165 dollárra löki az árat. Ha átírod a számlázási címedet pl. Makaóra, USÁ-ra, akkor megúszod a horror ÁFÁ-s árat.robiroboter
Ez nekem új infó, köszi. Csak simán beírom, hogy USA és megadok egy random címet ott az elég?
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Az MLB.tv előfizetők ne felejtsék átírni a számlázási címüket az MLB.com Payment Profile-jukban, mert az új EU-szabályok szerint a magyar ÁFÁ-t kell fizetni a külföldről vásárolt online szolgáltatások után, ez pedig 165 dollárra löki az árat. Ha átírod a számlázási címedet pl. Makaóra, USÁ-ra, akkor megúszod a horror ÁFÁ-s árat.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Ichiro nagyot dobhat a csapaton, ...Nelson87
Nem ismerem a-tól z-ig a Marlinst, de ha Ichiro nagyot tud majd dobni rajta, akkor ott nem biztos hogy általános boldogság lesz úrrá a szurkolókon.Mikey
Úgy vagyok vele,hogy jó az öreg a háznál. Ha épp nem megy Stantonnak,lehet,hogy ő üt párat. A Braves ellen például sosem hoz jó átlagot Stanton. Idén nagyon bizakodó vagyok,legyen már április! 😊