NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Panda egy balett-táncos o_o

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Hát elcseszte, nem meglepő sajnos. Mondjuk Bumgarnert ma mindenképp nehéz lett volna megverni, berosálok, ha megint megcsinálja a Giants egy ilyen szezon után, amikor csak tavasszal játszottak jól.

Perception is reality.
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
És GS 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Alakul.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A Bucsban van minden reményem az NL-ben... Gyerünk Volquez, ne cseszd el

Perception is reality.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 562
Ha másért nem is, ezért már megérte felkelni ma. 😀
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
😀 YE2 😀



via KorkedBats

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
@Maka: így lenne lottóötösöm, csak annyira tudatos karrierépítő Jeter, hogy máris elindította a "sportolóktól szurkolóknak" médiaoldalát:
 www.thescore.com/news/593032
Gebedjek meg, akármennyire rühellem a Yankst, de kiváncsian várom, hogy Jeter mekkora sikereket fog elérni az üzleti életben.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Az MLB.comnál is nagyon unták a tegnapi bénázást, ki is tették, hogy kevés volt a kilencedikben a Royals-rally, és 7-6 lett a vége az Oaklandnek 😀 😀

Deadspin: MLB.com Runs "Royals Lose" Game Story

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Szórakoztató meccs volt, meg kell hagyni! Persze ennyi balfaszkodást csak egy klasszikus NFC East rangadón látni 😀gdavid
ilyenkor sajnálom nagyon, hogy semelyik csatorna nem ad itthon baseballt... pedig a rájátszás az kihagyhatatlanbaggio
nem szokták feltenni valahova a teljes meccseket? év közben, most hogy nincs ESPN America, én sem néztem semmit, de a PO-t valahol csak megnézném...Gyurma Pappa
 sport-video.org.ua/baggio
nagyon kösz!

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Szórakoztató meccs volt, meg kell hagyni! Persze ennyi balfaszkodást csak egy klasszikus NFC East rangadón látni 😀gdavid
ilyenkor sajnálom nagyon, hogy semelyik csatorna nem ad itthon baseballt... pedig a rájátszás az kihagyhatatlanbaggio
nem szokták feltenni valahova a teljes meccseket? év közben, most hogy nincs ESPN America, én sem néztem semmit, de a PO-t valahol csak megnézném...Gyurma Pappa
 sport-video.org.ua/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Szórakoztató meccs volt, meg kell hagyni! Persze ennyi balfaszkodást csak egy klasszikus NFC East rangadón látni 😀gdavid
ilyenkor sajnálom nagyon, hogy semelyik csatorna nem ad itthon baseballt... pedig a rájátszás az kihagyhatatlanbaggio
nem szokták feltenni valahova a teljes meccseket? év közben, most hogy nincs ESPN America, én sem néztem semmit, de a PO-t valahol csak megnézném...

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Szórakoztató meccs volt, meg kell hagyni! Persze ennyi balfaszkodást csak egy klasszikus NFC East rangadón látni 😀gdavid
ilyenkor sajnálom nagyon, hogy semelyik csatorna nem ad itthon baseballt... pedig a rájátszás az kihagyhatatlan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Jó kis leképezése volt ez a meccs az A's egész szezonjának. Choke city

Perception is reality.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 562
Az komoly, hogy Adam Dunn nem kapott egy AB-et sem? Csórikám 13. szezonjában vége bejut a rájátszásba, erre nem játszik, és így vonul vissza. ._.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 012 — Lucas Scott
mennyi lopott bázis volt itt, ez hihetetlen ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Szórakoztató meccs volt, meg kell hagyni!gdavid
Remélem a ma hajnali NLWC komolyabb műsor lesz. Kiváncsi leszek, ki mit virít, hogy a Nats-szal meccselhessen.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Te jó ég mit művelt a KC! A nyolcadik tetején még 3-7 volt.
Én örülök, hogy még mehetnek egy kört.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
The A’s post-All Star Break winning percentage (.443) is the worst of any playoff team in baseball history.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Az A's mindent megtett a deadline óta, hogy ne nyerjék meg a World Seriest. Ezen a meccsen is.

Irónikus, hogy Hammelről jött be a winning run. Ezért nem játszatsz Cubokat októberben...

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
az Angelsnek sok gondja nem lesz ezzel a Royals-szalrobiroboter
Hát nem, összvissz a base runningot kell kontrollálniuk és sima 3-0 lesz.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
az Angelsnek sok gondja nem lesz ezzel a Royals-szal

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Szórakoztató meccs volt, meg kell hagyni! Persze ennyi balfaszkodást csak egy klasszikus NFC East rangadón látni 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ki más, mint hammel...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nem hiszem el...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!