Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
18. inning, jézusshawnka
Nekem mondod? Mindjárt ébresztő van, pedig még le sem feküdtem. De legalább történelmet látok 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
18. inning, jézus
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Wong labda nélkül tagelt 😀 Nem is értem, hogy gondolta, mindenesetre egy runba került a Cardsnak.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ha Posey kicsit gyorsabb...

Zimmermann lehozatala nehéz döntés volt, nem akartak abba a hibába esni, mint a Dojers Kershaw-val, de Zim annyira dominált és az a walk is véleményes volt, hogy engem meglepett, mennyire gondolkodás nélkül kapják le. Persze utólag könnyű okosnak lenni.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A Giants sutba dobta a tegnapi taktikát, ma mindenre lengetnek, de képtelenek megütni Zimmerman magas fastballját.

Perception is reality.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Greinke halálpontos fastball-jai meg fogják hülyíteni a Cards ütőket.

Sorozatban 3 W.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 676 — Cowboys fan
mondjuk ha még tart a széria, mire Kershaw megint dobna, akkor meg csinál egy majdnem-shutoutot. ilyen ez, tavaly is belenézett 7 runba a Cards ellen.

akkor lesz baj, ha Greinke is veszít.
több mint 9 éve
robiroboter 2 008 — Let's go O's!
Jó, a Royals szerintem a WSig menetel extra inninges győzelmekkel 😀Dexxter Tailor
Ennek hadd mondjak ellent egy egyszerű stattal: az O's a hosszabításos meccseken a Buck-éra alatt 52-26 (.666) Ördögi, mi 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Jó, a Royals szerintem a WSig menetel extra inninges győzelmekkel 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
robiroboter 2 008 — Let's go O's!

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
robiroboter 2 008 — Let's go O's!
itt rendesen körbejárják a Kershaw (+ Mattingly) kérdést: What In The Holy Hell Just Happened

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
Kershaw lassan kialakítja a playoff choker legacyt, addig meg nem lehet a legnagyobbak közé sorolni.

Óriási hiba volt nem levenni, amikor teletette a bázisokat a hetedikben, bármelyik másik dobóját lehozta volna Mattingly.Jakehomer
már akkor le kellett volna venni igen.
de utána mikor bejött 2 run, és megint tele volt, fenn hagyni a legnagyobb hülyeség volt, ez a manager hibája egyértelműen ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mondtam hogy kemény menet lesz a Cards ellen.
Csak Kershaw-ra bízni az "egészet" badarság. OK, hogy ő az ász, de teret kell hagyni mindenkinek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Kershaw lassan kialakítja a playoff choker legacyt, addig meg nem lehet a legnagyobbak közé sorolni.

Óriási hiba volt nem levenni, amikor teletette a bázisokat a hetedikben, bármelyik másik dobóját lehozta volna Mattingly.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
Az Orioles után a Cardinals is megcsinálta a nagy fordítást, ráadásul ők Kershaw ellen
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 676 — Cowboys fan
na, alvás.
a következő két inningben szerintem elkapjáki Waino-t nagyon, főleg ha lemegy a nap.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 676 — Cowboys fan
pics, egy "rossz" dobása van Kershaw-nak, és azt ki is küldte ez a furanevű gyerek. hát, emlékezetes első karrier playoff AB, az biztos.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
mindjárt kezdődik a Waino vs. Kershaw, remélem lesz vagy 20 K a meccsen 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na, csak lesz itt is egy kis izgalom :p


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
wowwow 😊 írhatnám, hogy nincs jobb az októberi baseballnál, de azért az költői túlzás lenne xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
robiroboter 2 008 — Let's go O's!
Ez most dicséret akart lenni? o_odanyly
Doug Stanhope 😊

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jézusazégen, az mekkora homár volt 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan


Oriole Magic 😉

Mondjuk beleszaladunk egy rendes pitchingbe, vége a dalnak. A vicc, hogy az egész O's payroll kábé a Dodgers outfield + Greinke.robiroboter
Ez most dicséret akart lenni? o_o

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
robiroboter 2 008 — Let's go O's!
vazze, komoly a meccs. (és itt nincs 8. inning kibúvó)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
robiroboter 2 008 — Let's go O's!
Nem vágjátok, ki a negyedik a friscói PO rotációban? ma Peavy, holnap Hudson, de hétfőre megint Bum van írva. ki a negyedik? a Freak vagy Vogelsong?

oké, bocs, ennyit találtam: Bochy has not yet decided who would start a potential Game 4 or 5, but Peavy pitching on short rest is an option. The Giants also have pitcher Yusmeiro Petit.

csak nem már az NLCS-re matekol? 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.