Filmek

40 feliratkozó

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Megnéztem a Dirty Grandpát. De Niro szépen lesüllyedt. A mélypont a "rázás" volt.
Z. Efron-tól nem vártam mást, az összes filmje egy kalap, ráadásul sz@r is, főleg a legújabb.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
A "Be kind rewind"-ba oltott Once, kihagyhatatlan 8)

 upload.wikimedia.org/wikipedia/en/2/2c/Sing_Street_poster.jpeg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 430 — The Mathematician
megnéztük félig részegen a Bikini Model Academy-t
hááát, aki teheti rá se nzézen 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 284
Annyi negatívat hallottam én is Az igazság hajnaláról, hogy félve ültem le ez elé a röpke 3 órás film elé. Aztán akkorát csalódtam benne pozitívan, hogy azt leírni nem tudom. Nagyon jó volt végig, egyedül annyi hogy kicsit talán ezt a Batman-Superman ellenségből barát dolgot összecsapták (3 órás filmre az összecsapott jelző kicsit fura tudom), de ezen kívül nekem végig tetszett. Affleck Batmanje és Eisenberg Luthorja tökéletes (na jó utóbbi néha kicsit túl lett tolva), de a hangulat, a sztori és az akció jelenetek is szinte kikezdhetetlenek. 😊 Vannak hibák persze benne, de nem annyi mint mondták.
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Arról nem tudtam, hogy így ekkora különbség van a két verzió között. Bár így is néhol kusza volt, nem tudnék kiválasztani 30 percet amit kilehetne vágni. Így legalább érdekes lesz szinkronosan újranézni, ott elvileg a kivágott részeket eredeti hang mellett csak feliratozzák.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem azért de a Batman vs Superman kurva jó lett.
Affleck jó denevér, a látványra nem lehet panasz, Zimmer megint zseniálisat alkotott. Kicsit értelmesebben lett volna előadva a "sztori", hozta volna a Nolan-féle Batman színvonalat.
Egyedül a páncélozott, lomha Batmant nem veszi be a gyomrom, de legalább a Supermannel való viaskodás enyhít rajta egy kicsit. Illetve kár a Wonder Womanes spoilerért. Viszont ezeket leszámítva nálam nagyon egyben volt az egész, szinte biztosan többször újranézős.

Mi lehet velem a baj shawnka? 😀
süti
gondolom nem moziban láttad
a "fanok" a dvd verzió után úgymond elnézést kértek
de szánalom h kell + fél óra h a film jó legyen és anélkül bevitték a moziba
Negritis
Mondjuk tény, én moziban láttam először, nem volt rossz, de vontatottnak véltem, nem igazán jutottam dűlőre úgymond a filmmel, mondjuk összességében így is azt mondtam, nem rossz.

Azóta megnéztem a bővített változatot, a plusz jelenetek kifejezetten sokat dobtak az összhatáson, magyarázatot adtak egy-két kérdésre. De utána meg már úgy vagyok vele, hogy a film nem maradt a „nem volt rossz” szinten, hanem nálam egyenesen jó lett.

A legtöbben egyébként a darkos, nyomott hangulat miatt sírtak, nekem az kifejezetten tetszett. Nem vagyok biztos benne, hogy az, hogy a nézők nyomására például a következő Snyder DC-film felületesebb, poénosabb lesz úgymond, az jót tesz majd az egésznek.

Összességében nagyon kellett ez a bővített változat, tök sok mindenre kapunk választ a pluszokból, meg maga a történés is érthető, rendezettebb, meg hát Lex mesterkedései is letisztultak, amire szükség is volt.

Én bírtam ezt a filmet. Ami számomra csalódás volt, az az X-Men Apocalypse. De az nagy.

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 430 — The Mathematician
Nem azért de a Batman vs Superman kurva jó lett.
Affleck jó denevér, a látványra nem lehet panasz, Zimmer megint zseniálisat alkotott. Kicsit értelmesebben lett volna előadva a "sztori", hozta volna a Nolan-féle Batman színvonalat.
Egyedül a páncélozott, lomha Batmant nem veszi be a gyomrom, de legalább a Supermannel való viaskodás enyhít rajta egy kicsit. Illetve kár a Wonder Womanes spoilerért. Viszont ezeket leszámítva nálam nagyon egyben volt az egész, szinte biztosan többször újranézős.

Mi lehet velem a baj shawnka? 😀
süti
gondolom nem moziban láttad
a "fanok" a dvd verzió után úgymond elnézést kértek
de szánalom h kell + fél óra h a film jó legyen és anélkül bevitték a moziba

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Nekem meg a deadpoolt volt szenvedés végignézni. Lehet elvitt a hype és sokat vártam, de nálam kb a külön farkas féle színvonalán mozog.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Linklater bezzeg nem tud hibázni, egy vérbeli feel good film lett ebből

 www.cw6sandiego.com/wp-content/uploads/2016/03/EverybodyWantsSome470.jpg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Viszont ezeket leszámítva nálam nagyon egyben volt az egész, szinte biztosan többször újranézős.
süti
wow, én öt percig bírtam nézni, ennyi időbe telt, hogy nulla elvárásból indulva mégis a végletekig felhúzzon, ahogy az irodaházakban és az utcán az emberek lazán sétálva, nézelődve élik meg (vagy épp halnak meg), hogy szétverik körülöttük a várost

képregényfilm oké, az ember tegye félre ilyenkor a realitásérzékét, de ez egyszerűen csak elmondhatatlanul fos rendezés, nem más


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem azért de a Batman vs Superman kurva jó lett.
Affleck jó denevér, a látványra nem lehet panasz, Zimmer megint zseniálisat alkotott. Kicsit értelmesebben lett volna előadva a "sztori", hozta volna a Nolan-féle Batman színvonalat.
Egyedül a páncélozott, lomha Batmant nem veszi be a gyomrom, de legalább a Supermannel való viaskodás enyhít rajta egy kicsit. Illetve kár a Wonder Womanes spoilerért. Viszont ezeket leszámítva nálam nagyon egyben volt az egész, szinte biztosan többször újranézős.

Mi lehet velem a baj shawnka? 😀
süti
Szenilis poldvizes: arcal a csempefelé!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem azért de a Batman vs Superman kurva jó lett.
Affleck jó denevér, a látványra nem lehet panasz, Zimmer megint zseniálisat alkotott. Kicsit értelmesebben lett volna előadva a "sztori", hozta volna a Nolan-féle Batman színvonalat.
Egyedül a páncélozott, lomha Batmant nem veszi be a gyomrom, de legalább a Supermannel való viaskodás enyhít rajta egy kicsit. Illetve kár a Wonder Womanes spoilerért. Viszont ezeket leszámítva nálam nagyon egyben volt az egész, szinte biztosan többször újranézős.

Mi lehet velem a baj shawnka? 😀
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
"Egyetlen lövéssel!"

nyugodjék...

Szerkesztette: slowmotion
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
 external-frt3-1.xx.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQBb_W72R-u9EcIn&url=http%3A%2F%2Fwww.daidegasforum.com%2Fimages2%2F376%2Fbud-spencer-terence-hill-abbigliamento-film.gif&ext=gif

több mint 7 éve
caseyjones Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 56
Egy toplista Bud Spencer és Terence Hill összes közös filmjéből:

 puffinlekvarhun.blog.hu/2016/07/01/az_internet_reakcioja_bud_spencer_halalara
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 430 — The Mathematician
szerettem imádtam a filmjeit, és nem tartom színész óriásnak mert valljuk be nem az
viszont nála szerethetőbb melák kevés volt a világon

RIP

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
caseyjones Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 56
 www.lokal.hu/2016-06-bud-spencer-halala-elott-meg-latni-akarta-karpati-gyorgyot/
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nem nagyon van olyan film aminek minden képkockáján mosolygok, az ...és megint dühbe jövünk ilyen.
RIP Charlie Firpo, RIP Bud Spencer 😕
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
Szerintem kevés olyan híresség volt/van, aki ennyire nem megosztó, filmjeit (bár nem Oscar díjas művek), mindenki ismeri, legtöbben szeretik. A 8 és 4 éves lányaimnak is meg mertem mutatni némelyik filmjét, szeretik is, igaz a kisebbik mindig megkérdezi, hogy melyik a Bud Spencer? Mondom a dagibb....😊

Másodikos általános iskolás voltam, amikor a Bombajó bokszolót vetíteni kezdték Magyarországon, anyám szegény kétszer állt sorba jegyért, nem kapott (volt, hogy majdnem verekedtek a jegyért), harmadszor már nem állt sorba..... Így arról lemaradtam, osztálytársam viszont látta, volt ám irigykedés.

Én szerettem, RIP Bud Spencer!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
"Kár érte, kiváló ügynök volt." 😕
Nyugodj békében, Bud Spencer!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 7 éve
caseyjones Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 56
Koromból fakadóan pont annak a generációnak vagyok része, akik totálisan az ő filmjeiken nőttek fel. Kb fél órája olvastam, azóta magam alatt vagyok, olyan volt basszus, mint egy harmadik nagyapa számomra, imádtam minden egyes filmjét, ugyanúgy Bulldózerként, mint Banános Joe-ként. Elképesztő. VIzsgaidőszaknak vége, három napra kioffolom a civilizációt, és amelyik filmjét megtalálom, azt meg is nézem. Nosztalgia, vagy mi.
dankodavid
Nekem már meg is van a program az elkövetkezendő napokra.
Megvan az összes önálló s egyben Terence Hill-lel együtt alkotott remekműve, amit magyarra leszinkronizáltak. Banános Joe, Piedone-filmek, Angyalok is esznek babot, Akit Buldózernek hívtak. Minimum, hogy ezeket mind megnézem.
több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 172
Koromból fakadóan pont annak a generációnak vagyok része, akik totálisan az ő filmjeiken nőttek fel. Kb fél órája olvastam, azóta magam alatt vagyok, olyan volt basszus, mint egy harmadik nagyapa számomra, imádtam minden egyes filmjét, ugyanúgy Bulldózerként, mint Banános Joe-ként. Elképesztő. VIzsgaidőszaknak vége, három napra kioffolom a civilizációt, és amelyik filmjét megtalálom, azt meg is nézem. Nosztalgia, vagy mi.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
caseyjones Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 56
Meghalt a filmvilág egyik legnagyobb alakja, Bud Spencer. 😕 Nem jutok szóhoz. Nem bírom elhinni.
És ez most nem álhír. Több olasz hírportál is megerősítette, emellett Magyarországon az Index és a HVG is írt róla.

Nyugodj békében, Carlo Pedersoli! Nekem örökre a kedvencem maradsz Terence Hill-lel együtt!
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Én is csütörtökön megyek a Függetlenség napjára. Majd írok milyen volt.