Filmek

40 feliratkozó

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 428 — The Mathematician
függetlenség napja nem csüttől jön? én tervezek beülni rá

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki megnézte már a Senilla nyomában-t vagy a Függetlenség napja 2-t? mennyire érdemes beülni rá?
Mondjuk az elsőt a kislányom miatt mindenképpen megtekintjük de utóbbira csak akkor megyek ha nem katasztrófa az egész.

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 560
Szemekbe zárt titkok (argentin-spanyol változat) :

Utána olvasva a filmnek, mindenhol azt láttam, hogy mennyire zseniális. Gyakorlatilag nem láttam róla negatív véleményt, ami azért ritka.

Viszont én csalódtam benne. A sztori nem volt semmi extra. A csavar a végén gyenge közepesre sikerült.

Persze, voltak benne jó dolgok is, pl a színészi játék teljesen rendben volt, mint ahogy kevés humor is. Plusz a stadionos jelenetért külön jár egy piros pont, de nekem akkor is hiányérzetem maradt. Pár dolgot jobban kifejthettek volna benne.

Nem mondom, hogy rossz volt, csak nem hozta azt a szintet amire számítottam.
6,5/10
dugo93
Nézd meg az amerikai változatot, és azonnal jobban fogod értékelni az eredetit, ami azért rendben volt.
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Szemekbe zárt titkok (argentin-spanyol változat) :

Utána olvasva a filmnek, mindenhol azt láttam, hogy mennyire zseniális. Gyakorlatilag nem láttam róla negatív véleményt, ami azért ritka.

Viszont én csalódtam benne. A sztori nem volt semmi extra. A csavar a végén gyenge közepesre sikerült.

Persze, voltak benne jó dolgok is, pl a színészi játék teljesen rendben volt, mint ahogy kevés humor is. Plusz a stadionos jelenetért külön jár egy piros pont, de nekem akkor is hiányérzetem maradt. Pár dolgot jobban kifejthettek volna benne.

Nem mondom, hogy rossz volt, csak nem hozta azt a szintet amire számítottam.
6,5/10

Szerkesztette: dugo93

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
A visszatérő

Tetszett nagyon ,bár lassu és nagyon nem is bonyolult mégis ...

Mar mar dokumentarista akciók,tenyleg ilyen lehet ket ember küzdelme.
Csodás tájak,kegyetlen zord világ amiben minden nap küzdelem az életért.
A képi világa szinte művészi,elbűvölt a fákon áthatoló fények játéka,az olvadó jégcsapok csepegése.

Zenéje is a helyén van,hozza azt a pici pluszt ami egy kicsit misztikus mintha vissza tudna adni abból valamennyit mennyire tisztelték az őslakosok a természetet annak minden tagjával,szellemével.

A két férfit alakító színészek is hozzák amit kell ,de nekem ez azért nem volt olyan emlékezetes alakítás.

De ez a sokadik alkalom hogy egy alakításra díjat adnak mert már jár neki...

Élveztem minden percét a filmnek szinte észre sem vettem hogy két és fél órás...
Janek
Ritkán gondolunk mást filmról. Ezúttal így, óriás csalódás volt....

Játék, történet és cselekmény szempontjából is. Se íze-se bűze sztori lett, sokszor kiszámíthatóan, sokszor mégis azzal az érzéssel, hogy tart valahová ez az egész?
kishaszi
ja, mint a birdman.


Ezeket megcsinaljak olyanra hogy a kritikusok felmagasztalják külön külön részekre bontva. Azt elvigyenek egy csomó oszkárt. mindenért. De egyben egy kissé unalmas, se füle se farka.

ÉS IGEN A BIRDMANT IS VÉGIGNÉZTEM! És értékeltem magamban, hogy felőlem játszhatnak kurvajól a színészek attól még egy szar.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Cloverfield Lane 10

Egy jó thriller, ennyit tud.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
A visszatérő

Tetszett nagyon ,bár lassu és nagyon nem is bonyolult mégis ...

Mar mar dokumentarista akciók,tenyleg ilyen lehet ket ember küzdelme.
Csodás tájak,kegyetlen zord világ amiben minden nap küzdelem az életért.
A képi világa szinte művészi,elbűvölt a fákon áthatoló fények játéka,az olvadó jégcsapok csepegése.

Zenéje is a helyén van,hozza azt a pici pluszt ami egy kicsit misztikus mintha vissza tudna adni abból valamennyit mennyire tisztelték az őslakosok a természetet annak minden tagjával,szellemével.

A két férfit alakító színészek is hozzák amit kell ,de nekem ez azért nem volt olyan emlékezetes alakítás.

De ez a sokadik alkalom hogy egy alakításra díjat adnak mert már jár neki...

Élveztem minden percét a filmnek szinte észre sem vettem hogy két és fél órás...
Janek
Ritkán gondolunk mást filmról. Ezúttal így, óriás csalódás volt....

Játék, történet és cselekmény szempontjából is. Se íze-se bűze sztori lett, sokszor kiszámíthatóan, sokszor mégis azzal az érzéssel, hogy tart valahová ez az egész?
kishaszi
Nem is.
Maga a történet emlitesre sem meltó azert nem is hoztam szóba.
Szerintem ugyanazt éreztük csak én lattam benne szep dolgokat te meg nem sajna.
Van ilyen azert neha

több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A visszatérő

Tetszett nagyon ,bár lassu és nagyon nem is bonyolult mégis ...

Mar mar dokumentarista akciók,tenyleg ilyen lehet ket ember küzdelme.
Csodás tájak,kegyetlen zord világ amiben minden nap küzdelem az életért.
A képi világa szinte művészi,elbűvölt a fákon áthatoló fények játéka,az olvadó jégcsapok csepegése.

Zenéje is a helyén van,hozza azt a pici pluszt ami egy kicsit misztikus mintha vissza tudna adni abból valamennyit mennyire tisztelték az őslakosok a természetet annak minden tagjával,szellemével.

A két férfit alakító színészek is hozzák amit kell ,de nekem ez azért nem volt olyan emlékezetes alakítás.

De ez a sokadik alkalom hogy egy alakításra díjat adnak mert már jár neki...

Élveztem minden percét a filmnek szinte észre sem vettem hogy két és fél órás...
Janek
Ritkán gondolunk mást filmról. Ezúttal így, óriás csalódás volt....

Játék, történet és cselekmény szempontjából is. Se íze-se bűze sztori lett, sokszor kiszámíthatóan, sokszor mégis azzal az érzéssel, hogy tart valahová ez az egész?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
A BL döntő helyett megnéztem a Millió Dolláros Bébit.

Azt hiszem én "nyertem", KO-val.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 428 — The Mathematician
nekem is tetszett, egy jó fantasy lett de kell hozzá még 1-2 rész hogy epikus is legyen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Warcraft

Tegnap megvolt moziban. Féltem tőle, hogy ebből biztos valami oltári gagyi dolgot hoznak ki, de szerencsére kellemeset csalódtam. Volt benne 1-2 idegesítő karakter és jelenet. Volt ahol összecsapottnak éreztem pár dolgot. | Jobban kifejthették volna, hogy az Őrző miért segített az Orkoknak. Plusz a félig Ork félig Ember csaj a lánya?? Nem lehetett teljesen eldönteni. | Volt ahol indokolatlan dolgok történtek, pl: | Ork-Ember szerelmi szál... | de nekem összességében tetszett.

Visszaadta a régi Warcraft élményt, ami nálam még a játék második részével kezdődött. Külön piros pont, hogy leginkább a 2. és 3. részből próbáltak meríteni és kevésbé láttam benne wow-os kötődést. Bár utóbbival nem játszottam, leginkább csak hallottam róla. Ezen kívül a csaták is rendben voltak.

Szóval engem megint elkapott a nosztalgia és jó eséllyel ma fel is teszem a gépre. Természetesen a második részét! 😀

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
szenzációs lett

 images.starpulse.com/news/bloggers/985874/blog_images/all-the-way.jpg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 428 — The Mathematician
the 5th wave
2/10
rég láttam ennyire ótvar filmet
minden szinten elhasalt, és emellé még halál komolyan is gondolta
kriminális alapanyag, elbaszott párbeszédek
pocsék színészi alakítások, gyenge látvány
és mindemellé olyan életbölcsesség a végén amitől a hányinger kerülget

a legbosszantóbb mégis az, hogy az egésznek semmi értelme, egy jobb film a befejezés pontját tekintené az expocízió végének és lenne valami cselekmény hogy legyen egy fals sikerélmény
egy sorozat pilotjának talán elmenne ez a cselekmény de így meh

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
B.M.S: The Rise of Thadland
Az igazi főbb vonalai megmaradtak, szerintem vicces, nézhető volt egy nagy csavarral a végén.
| Konkrétan ez volt az utolsó BMS valaha is.. |

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 428 — The Mathematician
Egyiptom istenei :
6/10
egyszer nézhető valami, mozit nem ért
Negritis
Akadt benne egy-két jó dolog, én kifejezetten bírom az ilyen mitológiával foglalkozó filmeket, ahol feltűnnek istenségek, szörnyek, stb., de azért összességében olyan kurva rossz film volt, hogy igazából már a felénél ki akartam kapcsolni, csak ha már addig megnéztem… xd

A tolvajgyereknek például nemigen volt jelenete, ahol nem vertem volna jól pofán, annyira idegesítő volt végig. Néha nézek egy nagyot, hogy Gerard Butler is milyen szerepeket tud elvállalni. Ez a film igazából pont a Nikolaj Koster-Waldau féle B-kategóriás alkotás volt, amit pont eladtak Butler, meg a néha feltűnő normális színészek nevével.

A film egyetlen pozitívuma Elodie Yung volt, akibe beleszerettem. 8D
Stez
imádom a politeista mitológiát
de igen, a film gyenge ettől még szerettem pont ezért
viszont többet nem nézem meg 😀

akkor már inkább a 2 "titánok" filmet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyiptom istenei :
6/10
egyszer nézhető valami, mozit nem ért
Negritis
Akadt benne egy-két jó dolog, én kifejezetten bírom az ilyen mitológiával foglalkozó filmeket, ahol feltűnnek istenségek, szörnyek, stb., de azért összességében olyan kurva rossz film volt, hogy igazából már a felénél ki akartam kapcsolni, csak ha már addig megnéztem… xd

A tolvajgyereknek például nemigen volt jelenete, ahol nem vertem volna jól pofán, annyira idegesítő volt végig. Néha nézek egy nagyot, hogy Gerard Butler is milyen szerepeket tud elvállalni. Ez a film igazából pont a Nikolaj Koster-Waldau féle B-kategóriás alkotás volt, amit pont eladtak Butler, meg a néha feltűnő normális színészek nevével.

A film egyetlen pozitívuma Elodie Yung volt, akibe beleszerettem. 8D

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 428 — The Mathematician
Egyiptom istenei :
6/10
egyszer nézhető valami, mozit nem ért

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Veszett a világban (Wild at Heart ) is rendben volt szerintem
ozibozi
Hát ott azért eléggé elhomályosította őt jó pár nagyobb alakítás.

Janek
Ugyanez a helyzet a Tolvajtempóban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Veszett a világban (Wild at Heart ) is rendben volt szerintem
ozibozi
Hát ott azért eléggé elhomályosította őt jó pár nagyobb alakítás.
A szerepe sem volt olyan ,bar teny eleg erőszakos volt.

Azert ő sokat köszönhet a csaladi hatternek is.
De azert az ilyen szellemlovas stb filmek elegge legalja

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 428 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Veszett a világban (Wild at Heart ) is rendben volt szerintem
ozibozi
Az időjósban is kifejezetten jó volt, meg a pár évvel ezelőtti joe-ban is csakhogy a közelmúltból is legyen valami.Ráadásul ezek elég fasza filmek is. A szikla és az ál/arc szerű akció klasszikusokról nem is szólva. Sztem jó színész a csávó csak valami megmagyarázhatatlan karrier tiprásba kezdett a szellemlovassal. Sztem lesz még neki michael keaton szerű reneszánsza.

Sobri. Attól, hogy az a karakter tényleg jó és jól is játsza el rylance a film még lehet szar 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 560
Veszett a világban (Wild at Heart ) is rendben volt szerintem
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Leaving Las Vegas, 1995

Összességében tetszett, nekem tetszett benne Cage alakítása, bár egy-két jelenet számomra nem volt életszagú, és talán nem ütött akkorát sem, mint amekkorát előzetesen vártam. Persze megismerve a hátteret, azért más a helyzet.

Elizabeth Shue meg egyszerűen gyönyörű. 😊
Vrij6
Cage egyetlen igazán jó filmje szvsz.

Nekem nagyon tetszett nagyon keményen megmutatja miért is az egyik legkeményebb drog az alkohol.
Ahogy leépít anyagilag,erkölcsileg,elfordulnak a barátok,család....
A végén a tested is elhagy.

Ha valamit csinálsz csináld jól!
Janek
Szerintem a Fegyvernepperben is korrekt alakítást nyújt. 😊

Na igen, két olyan ember története ez, akik semmilyen segítséget sem kapnak már a világban a másik embertől, és az abszolút periférián léteznek.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Leaving Las Vegas, 1995

Összességében tetszett, nekem tetszett benne Cage alakítása, bár egy-két jelenet számomra nem volt életszagú, és talán nem ütött akkorát sem, mint amekkorát előzetesen vártam. Persze megismerve a hátteret, azért más a helyzet.

Elizabeth Shue meg egyszerűen gyönyörű. 😊
Vrij6
Cage egyetlen igazán jó filmje szvsz.

Nekem nagyon tetszett nagyon keményen megmutatja miért is az egyik legkeményebb drog az alkohol.
Ahogy leépít anyagilag,erkölcsileg,elfordulnak a barátok,család....
A végén a tested is elhagy.

Ha valamit csinálsz csináld jól!

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
Kémek hídja - totál nem értem mire volt ez az irgalmatlan hype körülötte. Vontatott lagymatag valami minimális feszültség nélkül. Konkrétan leszartam, hogy mi lesz a szereplők sorsa annyira nem érdekelt, csak vártam a végét. Nagyon nem adta.
peach
- Ön sosem aggódik?
- Használna?

Zseniális karakter.