Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra, köszi a türelmet!

Filmek

39 feliratkozó

5 órája
Nomac New England Patriots 4 528 — balazs.t85@gmail.com
Elég érdekesnek tűnik, szeretem az ilyen random világvége filmeket.


Nomac
Akkor ezt is csekkold

 youtu.be/2Y2Tao2z-wg?is=wGT_o3LXvevcjQgg
Negritis, a vajda
Uhh, dinók. Ez kötelező lesz moziban! Köszi.
5 órája
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 796 — The Mathematician
Elég érdekesnek tűnik, szeretem az ilyen random világvége filmeket.


Nomac
Akkor ezt is csekkold

 youtu.be/2Y2Tao2z-wg?is=wGT_o3LXvevcjQgg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 órája
Nomac New England Patriots 4 528 — balazs.t85@gmail.com
Elég érdekesnek tűnik, szeretem az ilyen random világvége filmeket.

1 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 796 — The Mathematician
The Killers Game
egy jó kis B akciófilm, van benne egy kis john wick a "titkos assassin" szervezettel
egy kis kreténség hogy működjön az alapfelállás és sok budapest
egy szép Sofia Boutella eye candynek
akcióra ott van Bautista, Adkins, Daniel Bernhardt
van egy kis Terry Crews
de nekem a kedvencem az Marko Zaror - Botas jelenetei voltak, meg a magyar kaszkadőr a crossmotorral
nem is hosszú, szal aki egy B akcióra vágyik nyugodtan lesse meg a prime videon
6/10

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 796 — The Mathematician
Az éjszakám a nappalod
kicsit úgy érzem hogy a készítők látták hogy mennyire szeretik a kontrollt ezért megpróbálták lemásolni kicsit máshogy
csak nem értették meg hogy mi a lényege és miért képes sokakat magával ragadni
a film amúgy 1x nézhető, a főszereplő itt jobb mint a Czukor showban
netflixen fent van kb 95 perc

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 605
Vészjelzés

Nem is tudtam, hogy Zoe Kravitz már filmeket is készít rendezőként a Max horror kínálatába találtam igaz ez nem horror.
A film amúgy egy jó témát dolgozz fel ami jobb lett volna ha komolyabb és mernek többet mutatni abból mi is az amire sose emlékeznek.

10/6

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
3 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 605
Szürke zóna

Könnyed, komolyan vehetetlen akciófilm, jó szórakozás.
Elkezded nézni kíváncsi vagy mi lesz a vége jó is, de úgy nyomot nem hagy.
A tömérdek jó filmje mellé szerintem Jake Gyllenhaal is “üdülésként” tekint egy ilyen filmre. Én mondjuk ezeket moziba semmiképp sem nézném meg, streamingre és ingyen jók egy délelőtt/délutánra.
Nálam ez ilyen 5.5-5.9 kategória igaz nagy elvárásaim nem voltak a filmmel kapcsolatban.

10/6

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
3 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 005 — Saturday Night Lights
A topikban is megtörtént a leleplezés napja.
Ez volt a legvárósabb filmem nyáron, de most lehet, hogy közösségi finanszírozást indítok (16 USD), hogy fizessenek be.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
3 napja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 243
Eleve rosszul indít. Az első 10 percben azt sem tudom ki kicsoda, mit akar, mit csinál, kinek az oldalán áll. Utána begyorsul, majd ismét belassul, de rosszkor, rossz helyen törik meg a lendülete. Aztán semmire sem kapunk választ. Esküszöm, egy óra után fogtam a fejem, mondom ezt nem hiszem el. Össze-vissza ugrál, sokszor próbál poénkodni, oda nem illő helyzetben. A CGI katasztrófa, a vonatos jelenet siralmas. Több szálon fut a cselekmény, de semmire sem kapunk választ, csak a végén, hogy mégis mire volt jó ez az egész. De a magyarázat is egy vicc. Az | eszköz használata siralmas, mikor egy egész bolygót fel tudnál vele robbantani, de nem teszed, viszont amikor elektromosság kell, hopp, hirtelen megvan | 😃
A vége meg… geccc… | végig egy ufót rejtegettek, aki egy percig magyaráz a gyereknek majd ennyit mond a csaj: figyeljenek..! |
Katasztrófa az egész.
3 napja
Nandito Tennessee Titans 3 342 — Titans fan
A leleplezés napja

Hát öregem, én nagyon régóta sajnáltam utoljára pénzt kiadott jegyért, de ezt most nagyon.
Fuuuu mekkora csalódás….
JC6 (Mr. Miele)
Minden szavaddal egyetertek. Logikatlan cselekedetek sorozata. A vege meg... jesszus... egyszeruen rossz...

Kb egy 1,5/10.
Toto21
Szereposztás parádés, rendező top, imdb-n 7 pontnál, nem írod le részleteiben, egzaktul, hogy mitől ennyire rettenetes?
Őszentsége Sobri Jóska
Nekem sem tetszett. Körülményes, vontatott, a jó akciókat felesleges dráma töri meg. A film rossz történetet mesél el, bár a végére a lényegi kérdések előkerülhetnének, de akkor még egyszerűen elvágják a filmet. Spielberg sajnos megöregedett, mint rendező megkopott. Tudom, mi is megöregszünk egyszer, csak mi nem rendezünk filmet... A Harmadik típusú találkozások klasszisokkal jobb volt. Jó indulattal adok rá egy négyest, többet szerintem nem ér.

Music City Miracle
3 napja
Toto21 Chicago Bears 8 534
A leleplezés napja

Hát öregem, én nagyon régóta sajnáltam utoljára pénzt kiadott jegyért, de ezt most nagyon.
Fuuuu mekkora csalódás….
JC6 (Mr. Miele)
Minden szavaddal egyetertek. Logikatlan cselekedetek sorozata. A vege meg... jesszus... egyszeruen rossz...

Kb egy 1,5/10.
Toto21
Szereposztás parádés, rendező top, imdb-n 7 pontnál, nem írod le részleteiben, egzaktul, hogy mitől ennyire rettenetes?
Őszentsége Sobri Jóska
Amennyiben logikusan cselekednének egyes szereplők ( a hivatásukból kiindulva például), akkor nagyjából az első 5 percben vége kellett volna, hogy legyen a filmnek. Nem spoilerezek de bemutatom egy példával.

Van egy légy a szobádban ami nem hagyhatja el a teret, mert abból világ méretű katasztrófa lesz. Van nálad légycsapó, rovarirtó vegyszer, de még egy öngyújtó és spray kombi is. Valamint még 13 másik haverod is akik nagyobbak, képzettebbek és erősebbek is, mint a légy. Viszont ti úgy gondoljátok, hogy az a legjobb megoldás, hogy megpróbáljátok kézzel elkapni a levegőben. Miután látjátok, hogy ez így nem megy hagyjátok inkább mégis menjen el ahova akar. Sőt még az ablakot is kinyitod neki.

Ez az első öt perc. Több példát is írhatnék, de körülbelül hasonló mértékű. Annak aminek lenni akart a film, annak is rossz... Ez egy nem vagyunk egyedül lévő film. Ahhoz nagyon rossz lett. A szereplők alakítása gyenge, a cselekedeteik sokszor értelmezhetetlenek, nincs benne ráció. Szerintem ez egy hosszabb film akart lenni, ahol bemutatják más szereplők esetleges háttereit, akkor több értelmet kaphatott volna. Így az egész egy nagy katyvasz.

Nem ajánlom senkinek. Nem vagyunk egyedül filmnek rossz. Akció filmnek rossz. Sci-Fi-nek is rossz.

Csak azért adtam másfél pontot, mert folyamatosan ez az interjú jutott eszembe Emily Bluntról és a férjéről és ez megnevettet mindig:

2:51-től ajánlom



Szerkesztette: Toto21
3 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 234 — #NoStress
A leleplezés napja

Hát öregem, én nagyon régóta sajnáltam utoljára pénzt kiadott jegyért, de ezt most nagyon.
Fuuuu mekkora csalódás….
JC6 (Mr. Miele)
Minden szavaddal egyetertek. Logikatlan cselekedetek sorozata. A vege meg... jesszus... egyszeruen rossz...

Kb egy 1,5/10.
Toto21
Szereposztás parádés, rendező top, imdb-n 7 pontnál, nem írod le részleteiben, egzaktul, hogy mitől ennyire rettenetes?

3 napja
Toto21 Chicago Bears 8 534
A leleplezés napja

Hát öregem, én nagyon régóta sajnáltam utoljára pénzt kiadott jegyért, de ezt most nagyon.
Fuuuu mekkora csalódás….
JC6 (Mr. Miele)
Minden szavaddal egyetertek. Logikatlan cselekedetek sorozata. A vege meg... jesszus... egyszeruen rossz...

Kb egy 1,5/10.
3 napja
Nomac New England Patriots 4 528 — balazs.t85@gmail.com
Jónak tűnik az előzetes alapján.

4 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 604
Micheal a virágboltban (már reggel akartam írni)
NB2
Ő már alulról szagolja az ibolyát, nem lehet a virágboltban.
Vagy MJ az új Elvis?!
4 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 796 — The Mathematician
Micheal a virágboltban (már reggel akartam írni)
NB2
már hét eleje óta, rtam is 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 napja
NB2 New England Patriots 28 888 — nabege2@yahoo.com
Micheal a virágboltban (már reggel akartam írni)
5 napja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 243
Pedig elég lassított felvétel az eleted, tudtommal, lenne ra ido
5 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 072 — Cowboys fan
A leleplezés napja

Hát öregem, én nagyon régóta sajnáltam utoljára pénzt kiadott jegyért, de ezt most nagyon.
Fuuuu mekkora csalódás….
JC6 (Mr. Miele)
Hát akkor nehogy megnézd még egyszer!
slowmotion
Neked tetszett slow?
JC6 (Mr. Miele)
nekem ilyenekre nincs időm 😮
5 napja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 243
A leleplezés napja

Hát öregem, én nagyon régóta sajnáltam utoljára pénzt kiadott jegyért, de ezt most nagyon.
Fuuuu mekkora csalódás….
JC6 (Mr. Miele)
Hát akkor nehogy megnézd még egyszer!
slowmotion
Neked tetszett slow?
5 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 072 — Cowboys fan
A leleplezés napja

Hát öregem, én nagyon régóta sajnáltam utoljára pénzt kiadott jegyért, de ezt most nagyon.
Fuuuu mekkora csalódás….
JC6 (Mr. Miele)
Hát akkor nehogy megnézd még egyszer!
5 napja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 243
A leleplezés napja

Hát öregem, én nagyon régóta sajnáltam utoljára pénzt kiadott jegyért, de ezt most nagyon.
Fuuuu mekkora csalódás….
5 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 796 — The Mathematician
He Man
huhh, hát ez a film segghülye, de nem úgy lazán hanem fullba tolva
minden karakter ostoba, aminek néhol van egy bája de ...
a látvány egész jó, főleg mikor praktikus maszkmunkát látunk az elit
viszont tele van ótvar CG-vel is ami leugrik sokszor
a zene viszont kibaszott jóó, nyilván Jacko + Queen bármit elvinne, de ettől még rohadt jó itt is
a színészek kb Leto kivételével nem jók, a főszereplő csávó borzalmas
de Elba is épphogy okés

összességében 1x talán nézhető volt, de a 140 perc kurvasok főleg hogy | az egész HRes baromkodás hót felesleges cringe volt | és jót tett volna a filmnek ha feszesre vágják és jobban pörög

4.5/10

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 605
Post Mortem

Tegnap túlpontoztam eggyel a Holnap Meghalok filmet, mert az igazából 4-es még egyszer nem fogom azért mert valami magyar. Nagyon tetszett ez a sötét komor hangulat illetve a látványvilága a falunk. Viszont hosszú is volt illetve unalmas, teljesen feleslegesen húzták két órát.
De ez legalább horror.

10/5

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
6 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 605
Magyar horrorbol nekem a Martfűi rém adta de az is inkább durva krimi thriller
Negritis, a vajda
Azt láttam annó, nekem is nagyon tetszett

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!