Filmek

40 feliratkozó

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Leaving Las Vegas, 1995

Összességében tetszett, nekem tetszett benne Cage alakítása, bár egy-két jelenet számomra nem volt életszagú, és talán nem ütött akkorát sem, mint amekkorát előzetesen vártam. Persze megismerve a hátteret, azért más a helyzet.

Elizabeth Shue meg egyszerűen gyönyörű. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Kémek hídja - totál nem értem mire volt ez az irgalmatlan hype körülötte. Vontatott lagymatag valami minimális feszültség nélkül. Konkrétan leszartam, hogy mi lesz a szereplők sorsa annyira nem érdekelt, csak vártam a végét. Nagyon nem adta.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
és ilyen filmek nem kapnak Oscart 😀
NB2
ez a gond hálivúdda
Janek
Nem értékelik a filmművészetet, csak a sok klisé.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
és ilyen filmek nem kapnak Oscart 😀
NB2
ez a gond hálivúdda

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
és ilyen filmek nem kapnak Oscart 😀
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/13179587_1149498555071994_257212848_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=dbW2v9GAC54Q7kNvgH7VAUq&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYDBIYJQZbr4juU2w0FGD01v0mfjTmkrPWuNv2e9O2brxQ&oe=664AF4C9
Terminator from India | Hétvégi moziajánló következik. Nem Hollywood - Bollywood! Sokat kell még tanulnia Amerikának, az indiai Terminátornak a lába nyomába sem érnek. Nem... | By Bangkok Charlie - Thaiföld info & idegenvezetésFacebook
Hétvégi moziajánló következik. Nem Hollywood - Bollywood! Sokat kell még tanulnia Amerikának, az indiai Terminátornak a lába nyomába sem érnek. Nem...

több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
La Haine 1995

Igen, tudom, eddig kimaradt, nagyon-nagyon tetszett! Ha nyugodt vagy, nézd meg, és kicsit feltuningolod magad, aztán meg elmész edzeni kb. 😀

| Baaaaaaaa, és Kassowitz magát is belerakta a filmbe, alig esett le! | 😀

Erős 9-es!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Legenda - a film végén csak bosszankodni tudtam, egy képzettebb rendezővel és egy jobb forgatókönyvvel egy filmtörténeti alkotás is lehetett volna annyira jó az alap sztori. Erre sikerült egy unalomba fulladó romantikus valamit összetákolni, szétcsúszott történet vezetéssel, indokolatlan egyik percről a másikra történő jellem változásokkal, elmismásolt mellék karakter ábrázolásokkal. Az egész filmet csakis hardy zseniális játéka teszi egyszer nézhetővé. Nagy kár érte...
peach
Nekem olyan érzésem volt, mint a Tolvajok városa után, sok mindent akar mutatni, több dologba belekap, de épp ezért felszínes és elnagyolt lett a végeredmény. Klasszisokkal jobb dolgot ki lehetett volna ebből hozni.

Más:
Aljas nyolcas, na az valami zseniális, baromira bejött. Mindegyik karakter zseniális volt.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Legenda - a film végén csak bosszankodni tudtam, egy képzettebb rendezővel és egy jobb forgatókönyvvel egy filmtörténeti alkotás is lehetett volna annyira jó az alap sztori. Erre sikerült egy unalomba fulladó romantikus valamit összetákolni, szétcsúszott történet vezetéssel, indokolatlan egyik percről a másikra történő jellem változásokkal, elmismásolt mellék karakter ábrázolásokkal. Az egész filmet csakis hardy zseniális játéka teszi egyszer nézhetővé. Nagy kár érte...
peach
Pontosítsunk. Hardy „egyik fele”. Az őrültet remekül adta, de a romantikus gengszter viszont abszolút nem állt jól neki.
Stez
Van benne igazság, mondjuk én elfogult vagyok, évek óta a kedvenc színészem 😊
peach
Ja, nekem is. 8) Nem azért mondtam, csak valahogy nekem az a fél nem jött be. Érdekes volt nézni, ahogy az egyik oldala zseniális, a másik viszont igen gyenge, de nem azért, mert rosszul játszik, valahogy nem passzolt a karaktere ahhoz az elbaszott romantikus, ugyanakkor gengszter és „faszavagyok” gyerekhez. Felületes volt, de ezt nem az ő nyakába varrnám, amit lehetett, ő kihozta ebből. Alapból a forgatókönyv szar volt, klisé lett az egész, egy abszolút nem mély film. Ezeknek pont az volna a lényege, hogy valamilyen módon megismertessék a nézőkkel, kik is voltak ezek a formák, hogy némileg azonosulni lehessen velük. Ez viszont egy kalap kaka lett. Csupa klisé, felületes sztori, nulla.

Ha csak a filmet látom, akkor úgy állok fel a Tv elől, hogy fogalmam sincs, miért lehetett ez a két csóka ilyen faszagyerek. Mindeközben pedig Anglia kb. leghírhedtebb maffiozóiról van szó, elég hosszú és szép sztorikkal, amikből lehetett volna meríteni.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Legenda - a film végén csak bosszankodni tudtam, egy képzettebb rendezővel és egy jobb forgatókönyvvel egy filmtörténeti alkotás is lehetett volna annyira jó az alap sztori. Erre sikerült egy unalomba fulladó romantikus valamit összetákolni, szétcsúszott történet vezetéssel, indokolatlan egyik percről a másikra történő jellem változásokkal, elmismásolt mellék karakter ábrázolásokkal. Az egész filmet csakis hardy zseniális játéka teszi egyszer nézhetővé. Nagy kár érte...
peach
Pontosítsunk. Hardy „egyik fele”. Az őrültet remekül adta, de a romantikus gengszter viszont abszolút nem állt jól neki.
Stez
Van benne igazság, mondjuk én elfogult vagyok, évek óta a kedvenc színészem 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Legenda - a film végén csak bosszankodni tudtam, egy képzettebb rendezővel és egy jobb forgatókönyvvel egy filmtörténeti alkotás is lehetett volna annyira jó az alap sztori. Erre sikerült egy unalomba fulladó romantikus valamit összetákolni, szétcsúszott történet vezetéssel, indokolatlan egyik percről a másikra történő jellem változásokkal, elmismásolt mellék karakter ábrázolásokkal. Az egész filmet csakis hardy zseniális játéka teszi egyszer nézhetővé. Nagy kár érte...
peach
Pontosítsunk. Hardy „egyik fele”. Az őrültet remekül adta, de a romantikus gengszter viszont abszolút nem állt jól neki.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Legenda - a film végén csak bosszankodni tudtam, egy képzettebb rendezővel és egy jobb forgatókönyvvel egy filmtörténeti alkotás is lehetett volna annyira jó az alap sztori. Erre sikerült egy unalomba fulladó romantikus valamit összetákolni, szétcsúszott történet vezetéssel, indokolatlan egyik percről a másikra történő jellem változásokkal, elmismásolt mellék karakter ábrázolásokkal. Az egész filmet csakis hardy zseniális játéka teszi egyszer nézhetővé. Nagy kár érte...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Tejesember 256
Bone Tomahawk valaki? Vélemény?
Vrij6
Vannak hibái, de egy jól összerakott film.
több mint 8 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Bone Tomahawk valaki? Vélemény?
Vrij6
Kellően lassú és mocskos. Nekem tetszett.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Bone Tomahawk valaki? Vélemény?

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így fog kinézni az Assassin's Creed a mozivásznon:
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 357 — Omar's Coming Yo!
CW

Valahogy többet gondoltam róla,kicsit faék lett a történet.
Janek
hát nemtom, a sztori levégén a kisebb csavar engem meglepett
és összességében elégedett voltam a filmmel
Negritis
Melyik csavarra gondolsz?
| arra ,hogy neki is meghalt valakije ezért áll bosszút? vagy Buckyra vs starks anya ?vagy az altatásra? |
Janek
| a standard lefolyás az lett volna hogy az 5 szuper katonát kiereszti és jön egy brutál csata
de nem, nem a ment át abba a dolog hogy végülis van egy szupergonosz aki világuralomra tör
csupán, az a cél hogy egymást emésszék fel lehetőség szerint és a megléfő ellentétekre tettek rá pár lapáttal
|
Negritis
| Szokásos marvel kliséhalmaz volt a film,DE még mindig ez volt az egyik legjobb.Black Panther tökéletes,nagyon várom az ő filmjeit,Zemo is nagyon jó cast volt.Mondjuk én vártam a végére az igazi csattanót,de nem jött.Összességében nekem talán ez a film tetszett legjobban az eddigi kiadott MCU univerzumból,remélem a phase 3 hasonló filmekkel lesz tele.Mondjuk a második end credit scene kicsit komikusra sikerült,én ott vártam egy Thanost megint. |

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Zseniális.
 24.hu/kultura/2016/05/10/ilyen-lenne-a-birodalom-visszavag-focime-a-james-bond-stilusaban/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 437 — The Mathematician
CW

Valahogy többet gondoltam róla,kicsit faék lett a történet.
Janek
hát nemtom, a sztori levégén a kisebb csavar engem meglepett
és összességében elégedett voltam a filmmel
Negritis
Melyik csavarra gondolsz?
| arra ,hogy neki is meghalt valakije ezért áll bosszút? vagy Buckyra vs starks anya ?vagy az altatásra? |
Janek
| a standard lefolyás az lett volna hogy az 5 szuper katonát kiereszti és jön egy brutál csata
de nem, nem a ment át abba a dolog hogy végülis van egy szupergonosz aki világuralomra tör
csupán, az a cél hogy egymást emésszék fel lehetőség szerint és a megléfő ellentétekre tettek rá pár lapáttal
|

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
CW

Valahogy többet gondoltam róla,kicsit faék lett a történet.
Janek
hát nemtom, a sztori levégén a kisebb csavar engem meglepett
és összességében elégedett voltam a filmmel
Negritis
Melyik csavarra gondolsz?
| arra ,hogy neki is meghalt valakije ezért áll bosszút? vagy Buckyra vs starks anya ?vagy az altatásra? |

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 437 — The Mathematician
CW

Valahogy többet gondoltam róla,kicsit faék lett a történet.
Janek
hát nemtom, a sztori levégén a kisebb csavar engem meglepett
és összességében elégedett voltam a filmmel

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Batman vs. Supermanről a kritikák többsége negatív, nekem pont, hogy tetszett (vagyis a pontosság kedvéért: a film első fele rohadt unalmas volt, de aztán beindult és onnan bejött, így összességében szintén), a Captain America új részéről pozitív visszhangok voltak, na az meg annyira nem jött be, többet vártam.

Rossz kritikus lennék.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
CW

Valahogy többet gondoltam róla,kicsit faék lett a történet.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Enyhén szólva túldramatizáltnak tűnik...

Aki jó Snowden-filmet akar nézni, nézze meg a Citizenfourt.
És nem kell aggódni, hogy dokumentumfilm - mert azok közül épp a magával ragadó fajta..
Igor
én láttam,majdnem olyan jó volt mint az inside job.tetszett nagyon.
Kenny
Én konkrétan untam. 😊
peach
akkor nezd meg a margin callt,hasonlo tema,de kevesbe szaraz.
Kenny
Igyekszem, de mostanában sajna alig-alig tudok filmet nézni. De köszi a tippet.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 357 — Omar's Coming Yo!
Enyhén szólva túldramatizáltnak tűnik...

Aki jó Snowden-filmet akar nézni, nézze meg a Citizenfourt.
És nem kell aggódni, hogy dokumentumfilm - mert azok közül épp a magával ragadó fajta..
Igor
én láttam,majdnem olyan jó volt mint az inside job.tetszett nagyon.
Kenny
Én konkrétan untam. 😊
peach
akkor nezd meg a margin callt,hasonlo tema,de kevesbe szaraz.