Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 13 éve
Chicago, nem lesz nektek csikánó!Ez meg atyaég kategória:
több mint 13 éve
mernem?namer?peteykorrekt fújás a LAK-SJS meccsen. nehéz hegynek felfelé koriznipeteya 2010-es playoff runotok azt mondja sziaMacPhisto
Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
több mint 13 éve
Ott is van a W Habi! 😊Left Wing pozícióban jövök majd melletted 😀
Ennek örömére ma az első körben leteszem magam mellé a lőszeres ládát és csak lövöldözök az égbe 😀
LGRW!gdavid


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Ott is van a W Habi! 😊Ennek örömére ma az első körben leteszem magam mellé a lőszeres ládát és csak lövöldözök az égbe 😀
LGRW!
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
4-1, 1perc hátra, ezt elhoztuk 😊bizakodó vagyok, piszok kemény széria lesz ez
Let's go Red Wings!!!


JT Daniels fan
több mint 13 éve
nem is lenne rossz jégkorongszakértő Kovács Kálmán

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
ez a Chicago ma bőven verhető lenneA 3. harmadban 8 perc alatt egy kapura lövés és ebből rögtön gól. Nem semmi.
és teljesen megérdemeltem vezetünk a 2. harmad után 😊 13 lövése volt a Blackhawsksnak az első 2 harmadban...
el kell hozni ezt a meccset!!! csak így továbbHabi
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Csak nem olyan rossz ez a Svájc.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
ez a Chicago ma bőven verhető lenneés teljesen megérdemeltem vezetünk a 2. harmad után 😊 13 lövése volt a Blackhawsksnak az első 2 harmadban...
el kell hozni ezt a meccset!!! csak így tovább


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Minden harmadban egy gól a svédek érme lehet (lesz!) aranyból 😛 😀
több mint 13 éve
namer?korrekt fújás a LAK-SJS meccsen. nehéz hegynek felfelé koriznipeteya 2010-es playoff runotok azt mondja sziaMacPhisto
több mint 13 éve
korrekt fújás a LAK-SJS meccsen. nehéz hegynek felfelé koriznipeteya 2010-es playoff runotok azt mondja szia
Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
több mint 13 éve
Kikapott a Red Wings simán! Jajj mi lesz itt...
több mint 13 éve
korrekt fújás a LAK-SJS meccsen. nehéz hegynek felfelé korizni
több mint 13 éve
Én viszont örvendek jihááááááááááááááá nincsenek oroszok nincsenek kanadaiak, most aztán már tessék megnyerni hajrá svédek 😀
több mint 13 éve
Kanada 😕Tudtam, hogy a svédeknek csak emberelőnyből fog menni...
Most már csak az USA maradt...
GO!
„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 13 éve
basszus, ritkán nézek hokit, de azért jó volt látni Steve Y-t 😊
több mint 13 éve
ez az Edler a Canucksban is ilyen gyökér, vagy csak ennyire lefrusztrálta a 0-4? mégis mit hitt, hogy elnézik neki azért, mert hazai rendezésű a vb?
több mint 13 éve
Fordítva nem működik sajnos. Ezért nem írom le szerintem ki fog nyerni. De a Wingsnek szurkolok alapból természetesen.
több mint 13 éve
egyébként Titeket nem emlékeztet a svájciak menetelése egy pöttyet a 2004-es görög focicsapatra?mindenki lesajnálta őket, aztán pont eljutottak a bajnoki címig...
több mint 13 éve
ki tudja, hátha irányítottan is működik a jóslás 😊mindenki tudja, hogy a Wingsnek szurkol, szóval simábban jut tovább majd a Chicago, mint azt vártam 😊jjncaaAztabetyárját, tudtam hogy ha leírom, hogy esélyesek a ruszkik, akkor kiesnek azonnal. 😀és szerinted ki az esélyes a Hawks-Wings párharcban? 😀slowmotion
Ezért nem szoktam leírni nagyon semmit, mert akkor tuti hogy nem jön be. Így a sportfogadás sem az én asztalom 😀Bruce
nem néztem, Wings vs Ducksra mit tippelt, remélem Ducksot...
több mint 13 éve
mindenki tudja, hogy a Wingsnek szurkol, szóval simábban jut tovább majd a Chicago, mint azt vártam 😊Aztabetyárját, tudtam hogy ha leírom, hogy esélyesek a ruszkik, akkor kiesnek azonnal. 😀és szerinted ki az esélyes a Hawks-Wings párharcban? 😀slowmotion
Ezért nem szoktam leírni nagyon semmit, mert akkor tuti hogy nem jön be. Így a sportfogadás sem az én asztalom 😀Bruce

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Azt kéne mondania, hogy mindkettő😀Aztabetyárját, tudtam hogy ha leírom, hogy esélyesek a ruszkik, akkor kiesnek azonnal. 😀és szerinted ki az esélyes a Hawks-Wings párharcban? 😀slowmotion
Ezért nem szoktam leírni nagyon semmit, mert akkor tuti hogy nem jön be. Így a sportfogadás sem az én asztalom 😀Bruce
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Aztabetyárját, tudtam hogy ha leírom, hogy esélyesek a ruszkik, akkor kiesnek azonnal. 😀és szerinted ki az esélyes a Hawks-Wings párharcban? 😀
Ezért nem szoktam leírni nagyon semmit, mert akkor tuti hogy nem jön be. Így a sportfogadás sem az én asztalom 😀Bruce