Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
Chicago, nem lesz nektek csikánó!
Ez meg atyaég kategória:

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 997 — Detroit vs. everybody
korrekt fújás a LAK-SJS meccsen. nehéz hegynek felfelé koriznipetey
a 2010-es playoff runotok azt mondja sziaMacPhisto
namer?petey
mernem?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ott is van a W Habi! 😊

Ennek örömére ma az első körben leteszem magam mellé a lőszeres ládát és csak lövöldözök az égbe 😀

LGRW!gdavid
Left Wing pozícióban jövök majd melletted 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Ott is van a W Habi! 😊

Ennek örömére ma az első körben leteszem magam mellé a lőszeres ládát és csak lövöldözök az égbe 😀

LGRW!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
4-1, 1perc hátra, ezt elhoztuk 😊
bizakodó vagyok, piszok kemény széria lesz ez
Let's go Red Wings!!!


JT Daniels fan
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
nem is lenne rossz jégkorongszakértő Kovács Kálmán


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Csak nem olyan rossz ez a Svájc.danyly

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
ez a Chicago ma bőven verhető lenne
és teljesen megérdemeltem vezetünk a 2. harmad után 😊 13 lövése volt a Blackhawsksnak az első 2 harmadban...
el kell hozni ezt a meccset!!! csak így továbbHabi
A 3. harmadban 8 perc alatt egy kapura lövés és ebből rögtön gól. Nem semmi.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Csak nem olyan rossz ez a Svájc.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ez a Chicago ma bőven verhető lenne
és teljesen megérdemeltem vezetünk a 2. harmad után 😊 13 lövése volt a Blackhawsksnak az első 2 harmadban...
el kell hozni ezt a meccset!!! csak így tovább


JT Daniels fan
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Minden harmadban egy gól a svédek érme lehet (lesz!) aranyból 😛 😀
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
korrekt fújás a LAK-SJS meccsen. nehéz hegynek felfelé koriznipetey
a 2010-es playoff runotok azt mondja sziaMacPhisto
namer?

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 997 — Detroit vs. everybody
korrekt fújás a LAK-SJS meccsen. nehéz hegynek felfelé koriznipetey
a 2010-es playoff runotok azt mondja szia

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Kikapott a Red Wings simán! Jajj mi lesz itt...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
korrekt fújás a LAK-SJS meccsen. nehéz hegynek felfelé korizni

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én viszont örvendek jihááááááááááááááá nincsenek oroszok nincsenek kanadaiak, most aztán már tessék megnyerni hajrá svédek 😀
több mint 13 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Kanada 😕
Tudtam, hogy a svédeknek csak emberelőnyből fog menni...
Most már csak az USA maradt...
GO!

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
basszus, ritkán nézek hokit, de azért jó volt látni Steve Y-t 😊
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
ez az Edler a Canucksban is ilyen gyökér, vagy csak ennyire lefrusztrálta a 0-4? mégis mit hitt, hogy elnézik neki azért, mert hazai rendezésű a vb?
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Fordítva nem működik sajnos. Ezért nem írom le szerintem ki fog nyerni. De a Wingsnek szurkolok alapból természetesen.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
egyébként Titeket nem emlékeztet a svájciak menetelése egy pöttyet a 2004-es görög focicsapatra?
mindenki lesajnálta őket, aztán pont eljutottak a bajnoki címig...
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Aztabetyárját, tudtam hogy ha leírom, hogy esélyesek a ruszkik, akkor kiesnek azonnal. 😀
Ezért nem szoktam leírni nagyon semmit, mert akkor tuti hogy nem jön be. Így a sportfogadás sem az én asztalom 😀Bruce
és szerinted ki az esélyes a Hawks-Wings párharcban? 😀slowmotion
mindenki tudja, hogy a Wingsnek szurkol, szóval simábban jut tovább majd a Chicago, mint azt vártam 😊jjncaa
ki tudja, hátha irányítottan is működik a jóslás 😊
nem néztem, Wings vs Ducksra mit tippelt, remélem Ducksot...
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
Aztabetyárját, tudtam hogy ha leírom, hogy esélyesek a ruszkik, akkor kiesnek azonnal. 😀
Ezért nem szoktam leírni nagyon semmit, mert akkor tuti hogy nem jön be. Így a sportfogadás sem az én asztalom 😀Bruce
és szerinted ki az esélyes a Hawks-Wings párharcban? 😀slowmotion
mindenki tudja, hogy a Wingsnek szurkol, szóval simábban jut tovább majd a Chicago, mint azt vártam 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Aztabetyárját, tudtam hogy ha leírom, hogy esélyesek a ruszkik, akkor kiesnek azonnal. 😀
Ezért nem szoktam leírni nagyon semmit, mert akkor tuti hogy nem jön be. Így a sportfogadás sem az én asztalom 😀Bruce
és szerinted ki az esélyes a Hawks-Wings párharcban? 😀slowmotion
Azt kéne mondania, hogy mindkettő😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Aztabetyárját, tudtam hogy ha leírom, hogy esélyesek a ruszkik, akkor kiesnek azonnal. 😀
Ezért nem szoktam leírni nagyon semmit, mert akkor tuti hogy nem jön be. Így a sportfogadás sem az én asztalom 😀Bruce
és szerinted ki az esélyes a Hawks-Wings párharcban? 😀