Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 13 éve
Ott a söprés, Rask ismét kapott gól nélkül.(kifejezetten büszke vagyok magamra, hogy már az NHL előtt is kifigyeltem kivételes tehetségét 😛 nekem ő most kb. olyan, mint az NFL-ben Spiller, tehát go Bruins! 😀 )
több mint 13 éve
Kivételen nagyon fogok drukkolni a nyugati csapatnak, félek ezért fognak nyerni a pici macik.... 😛
több mint 13 éve
Nananana...
Négy meccsen két kapott gól, nem rossz.
Tepper takarodj!
több mint 13 éve
sargulok. hol lotted ?Pedig még jövő évtől még egy főcsoportba is lesznek aminek én finoman fogalmazva sem örülök annak meg pláne nem ha Julien megint SC-nyer mi meg ekűdtük grrrrrrrrrrrrrr azért Go Habs
edit mondjuk en ilyet azert tartozkodassal vennek fel, rw ml logo egyszerre megfekudne a gyomromat 😀 de a hoodie nagyon asz valoban es kivancsi vagyok.MMMS
több mint 13 éve
ty
the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 13 éve
footballfanatics

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
sargulok. hol lotted ?edit mondjuk en ilyet azert tartozkodassal vennek fel, rw ml logo egyszerre megfekudne a gyomromat 😀 de a hoodie nagyon asz valoban es kivancsi vagyok.
the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 13 éve
Erik az Original6 donto 😊 Ahogy neztem Keith nelkul is igen jol vedekezett a Chicago es mintha Quick is megrogyott vna. Innet sztem mar nem hozza vissza az LA.MMMSaz időjárás miatt mostanában úgyis sokat viselhettem még kedvenc pulóveremet :cool:

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Erik az Original6 donto 😊 Ahogy neztem Keith nelkul is igen jol vedekezett a Chicago es mintha Quick is megrogyott vna. Innet sztem mar nem hozza vissza az LA.
the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 13 éve
Elég zilált, feszült kis meccs volt ez a BOS-PIT 3. összecsapás. Nem mintha a többi meccs nélkülözte volna a keménységet, de ez már + azért is volt durva, mert 2x hosszabbításban dőlt el.Hiába,a rossz beidegződések... 10 percen keresztül a "rossz" csapatnak drukkoltam,mire rájöttem a Pittsburgh-Boston meccsen,hogy mi vagyunk fekete-sárgában...
Pedig már az gondoltam, hogy Malkin hülyesége miatt hátrányban fejezi be a meccset a PIT, és persze ezt kihasználja a BOS. Nem használta, de utána jött Jagr szemfülessége, valamint Marchand-Bergeron páros szép befejezése. Sajnálom a PIT-et, én őket vártam a döntőbe (a CHI együtt; abból még lehet valami). Csak a BOS nem akartam látni a döntőben erre tessék. 😕
Akkor is hajrá Canucks, és várom az új head coach-t és a segítőit.danyly
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 13 éve
Elég zilált, feszült kis meccs volt ez a BOS-PIT 3. összecsapás. Nem mintha a többi meccs nélkülözte volna a keménységet, de ez már + azért is volt durva, mert 2x hosszabbításban dőlt el.Pedig már az gondoltam, hogy Malkin hülyesége miatt hátrányban fejezi be a meccset a PIT, és persze ezt kihasználja a BOS. Nem használta, de utána jött Jagr szemfülessége, valamint Marchand-Bergeron páros szép befejezése. Sajnálom a PIT-et, én őket vártam a döntőbe (a CHI együtt; abból még lehet valami). Csak a BOS nem akartam látni a döntőben erre tessék. 😕
Akkor is hajrá Canucks, és várom az új head coach-t és a segítőit.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Egyik csapatot se szeretem, de ez a keleti döntő nagyon fasza, ezerszer élvezhetőbb, mint a Hawks szenvedése a Kings trapje ellen.
Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Jimmy adom! Mi a tét?Na, lehúztalak volna egy doboz Borsodival. Mostmár mindegy. Kings ellen kíváncsi vagyok, teljesen más stílusú csapat, és a tavalyi rájátszás megmutatta, egy ilyen formában lévő kapus meg tudja törni ezt a csapatot.
(ja és megy egy PM)Bazzani
I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.
- Abe Simpson
több mint 13 éve
jkb-n nem szoktak hülyeséget írni, de nem lehet mindenki olyan tájékozott mint te, ez nyilvánvaló 😛peteyJaja, biztosan így van ha te mondod. Kár hogy azóta minden létező fórumon hülyeségnek nyilvánították, ráadásul nem engedi az NHL-KHL transzferegyezmény.
A jkb egész csapata jöhet egy NHL vetélkedőre, bármikor.
Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
több mint 13 éve
szemét amerikaiak, nem képesek dél és délután kettő között kezdeni?! 😊kösz 😊 csak nézd meg azt is, hogy a többi meccs hány órára van kiírva...jjncaatessék:Hm azért az érdekes az elmúlt négy év bajnokai a két konferenciadöntőben.dandewow, akkor összejött a négyes szuperdöntő, most dől el, hogy ki az igazi bajnok 😊
pár meccs mondjuk lehetne kicsit korábban is néha a hajnali kettes/hármas kezdés helyett...jjncaa
LA @ CHI első meccs, június 1. szombat, 23:00 😊slowmotion
(azt már hozzá sem teszem, hogy ez a meccs is csak azért került magyar idő szerint este 11-re, mert három órával később kezdődik a keleti döntő)
több mint 13 éve
Így kellett lennie, mert a Wings csak 1 évvel maradt volna el és a 4 5-re változott volna😊Hm azért az érdekes az elmúlt négy év bajnokai a két konferenciadöntőben.dandewow, akkor összejött a négyes szuperdöntő, most dől el, hogy ki az igazi bajnok 😊
pár meccs mondjuk lehetne kicsit korábban is néha a hajnali kettes/hármas kezdés helyett...jjncaa
Szóval főcsop. döntő előtti ucsó pillanatig az utóbbi 5 év bajnokai versengtek...
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Dettó. Vizsgaidőszakban meg pláne necces lenne minden másnap éjszakázni...
több mint 13 éve
A det-chi széria első mérkőzése is ET 13.00-kor volt, jah, csak a többi volt az éjszaka közepén... 😀dcsicsakazt az egyet láttam... mikor futballszezon van, akkor át lehet állni a hétvégi éjszakázásra, de így egy-egy meccsért nekem abszolút nem megy, hiába érdekel, mire leszáll az est, már más a helyzet 😊

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
A det-chi széria első mérkőzése is ET 13.00-kor volt, jah, csak a többi volt az éjszaka közepén... 😀
több mint 13 éve
kösz 😊 csak nézd meg azt is, hogy a többi meccs hány órára van kiírva...tessék:Hm azért az érdekes az elmúlt négy év bajnokai a két konferenciadöntőben.dandewow, akkor összejött a négyes szuperdöntő, most dől el, hogy ki az igazi bajnok 😊
pár meccs mondjuk lehetne kicsit korábban is néha a hajnali kettes/hármas kezdés helyett...jjncaa
LA @ CHI első meccs, június 1. szombat, 23:00 😊slowmotion

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tessék:Hm azért az érdekes az elmúlt négy év bajnokai a két konferenciadöntőben.dandewow, akkor összejött a négyes szuperdöntő, most dől el, hogy ki az igazi bajnok 😊
pár meccs mondjuk lehetne kicsit korábban is néha a hajnali kettes/hármas kezdés helyett...jjncaa
LA @ CHI első meccs, június 1. szombat, 23:00 😊
több mint 13 éve
Hm azért az érdekes az elmúlt négy év bajnokai a két konferenciadöntőben.dandewow, akkor összejött a négyes szuperdöntő, most dől el, hogy ki az igazi bajnok 😊
pár meccs mondjuk lehetne kicsit korábban is néha a hajnali kettes/hármas kezdés helyett...

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Hm azért az érdekes az elmúlt négy év bajnokai a két konferenciadöntőben. Iginla miatt talán a Pensnek szurkolok. A Bostonnak itt az NHL-ben a Habs miatt nem igazán tudok és hogy pláne a tőlünk elküldött Juliennel hasítanak mi meg azóta is csak vergődünk jószerivel....