NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mondjuk amugy haszi osztom a velemenyed sztem is eleg vicces h egy denver szurkalo osztja a kingst, wildst h mekkora parasztok
mikor az egesz div veluk egyutt ilyen kozonsegcsalogato fifikas korongot jatszik 😀
2000es evek elejen dan hinote, steve konowalchuk, shjon podein, brad larsen, de vries,
rob blake 😀, foote, es nem veletlen meg kasparaitis is jatszott coloradoban 😊Fake
Vissza is sírom azt a csapatot, azóta már négy éve elképesztő softok vagyunk, és csak minket bont mindenki, főleg a mocsokkingz és a buzivájd, ami tény.

De szerintem inkább a 100 milliós healthy scratch-etek hogylétéért aggódj. 😂TheMileHighCity
nem szorultam ra h aggodjak mi POban leszunk parise 3 honapjaval egyutt is
csak MB30 lene hentelodjon honapokra mert most nem annyira zsiros a vedelmunk
a 100 millas kovalchukot nemtudom h birtad idekeverni igyal kevesebbet
aggodjal inkabb te h egy ertelmes emberetek sincs
ja de van bocs
hejduk
😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igazi gyökereket hagytatok ki mint Jeff Odgers, na meg a csodálatos Worrell, bár ő már sajna 2000

Valóban volt pár zsírparasztunk, de tekintve hogy a Wild egész rostere csak abból állt megalakulásuk óta, mi nagyon soft csapat vagyunk 😛
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
mondjuk amugy haszi osztom a velemenyed sztem is eleg vicces h egy denver szurkalo osztja a kingst, wildst h mekkora parasztok
mikor az egesz div veluk egyutt ilyen kozonsegcsalogato fifikas korongot jatszik 😀
2000es evek elejen dan hinote, steve konowalchuk, shjon podein, brad larsen, de vries,
rob blake 😀, foote, es nem veletlen meg kasparaitis is jatszott coloradoban 😊Fake
Vissza is sírom azt a csapatot, azóta már négy éve elképesztő softok vagyunk, és csak minket bont mindenki, főleg a mocsokkingz és a buzivájd, ami tény.

De szerintem inkább a 100 milliós healthy scratch-etek hogylétéért aggódj. 😂


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mondjuk nem tudom minek fikkantod az LA-t folyamatosan, a 90-es évek kolorádója minden idők egyik legtirpákabb csapata volt élen Lemieuxvel ,Royjal, Footetalkishaszi
claude a mi kiralyunk volt kikerem magamnak az egesz devils nation neveben
h holmi lavinas buzikkal azonositod

mondjuk amugy haszi osztom a velemenyed sztem is eleg vicces h egy denver szurkalo osztja a kingst, wildst h mekkora parasztok
mikor az egesz div veluk egyutt ilyen kozonsegcsalogato fifikas korongot jatszik 😀
2000es evek elejen dan hinote, steve konowalchuk, shjon podein, brad larsen, de vries,
rob blake 😀, foote, es nem veletlen meg kasparaitis is jatszott coloradoban 😊Fake
Kasper király volt, és kolorádóban csak rövid ideig játszott. Szar is volt ott😊, de tény, hogy beleillett a norvégmintába.
A Devilsben még hokizott is néha klód😊

Filipke: ne keverd a mészárost a vajkéz prototípusával😛PP. Mindkettő használja a kezét, csak ki-ki a feljebbvalótól kapott tálentum kifejezésére😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk nem tudom minek fikkantod az LA-t folyamatosan, a 90-es évek kolorádója minden idők egyik legtirpákabb csapata volt élen Lemieuxvel ,Royjal, Footetalkishaszi
claude a mi kiralyunk volt kikerem magamnak az egesz devils nation neveben
h holmi lavinas buzikkal azonositod

mondjuk amugy haszi osztom a velemenyed sztem is eleg vicces h egy denver szurkalo osztja a kingst, wildst h mekkora parasztok
mikor az egesz div veluk egyutt ilyen kozonsegcsalogato fifikas korongot jatszik 😀
2000es evek elejen dan hinote, steve konowalchuk, shjon podein, brad larsen, de vries,
rob blake 😀, foote, es nem veletlen meg kasparaitis is jatszott coloradoban 😊
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Mondjuk nem tudom minek fikkantod az LA-t folyamatosan, a 90-es évek kolorádója minden idők egyik legtirpákabb csapata volt élen Lemieuxvel ,Royjal, Footetalkishaszi
Lemieux a ti köcsögötök volt. 😂


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Wayne 😀 Hát ő ilyen.. Egyébként nem tartozik a kedvenceim közé, de bátor gyerek, sokat balhézik a jégen, ezt bírom benne, mondjuk az unfairséget nem. 😊Bay Area
Valami pillanatnyi elmezavar lehetett (LA-ben valami van a levegőben, szóval nem csodálom 😛), mert egyébként a pályán kívül ők jóban vannak, nyáron együtt is edzettek, meg Simmonds és a mi Stewart-unk is kifejezetten jóbarátok.TheMileHighCity
Mondjuk nem tudom minek fikkantod az LA-t folyamatosan, a 90-es évek kolorádója minden idők egyik legtirpákabb csapata volt élen Lemieuxvel ,Royjal, Footetal

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Wayne 😀 Hát ő ilyen.. Egyébként nem tartozik a kedvenceim közé, de bátor gyerek, sokat balhézik a jégen, ezt bírom benne, mondjuk az unfairséget nem. 😊Bay Area
Valami pillanatnyi elmezavar lehetett (LA-ben valami van a levegőben, szóval nem csodálom 😛), mert egyébként a pályán kívül ők jóban vannak, nyáron együtt is edzettek, meg Simmonds és a mi Stewart-unk is kifejezetten jóbarátok.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Wayne 😀 Hát ő ilyen.. Egyébként nem tartozik a kedvenceim közé, de bátor gyerek, sokat balhézik a jégen, ezt bírom benne, mondjuk az unfairséget nem. 😊

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hétvégén jön a paraszt kingz... 😐TheMileHighCity
DD valszeg akkor még nem játszhat, de nélküle is jó formába vagyunk.. 😊 el lesztek kenve. 😊Bay Area
Ez a két héttel ezelőtti hétvégére vonatkozott... 😀 Egyébként lemészároltátok újfent a fél csapatunkat, ilyen és ehhez hasonló díjnyertes húzásokkal, de már csak írom a többihez, nem akadok ki rajtuk:
http://www.youtube.com/watch?v=nt2oNqYzDYo


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Hétvégén jön a paraszt kingz... 😐TheMileHighCity
DD valszeg akkor még nem játszhat, de nélküle is jó formába vagyunk.. 😊 el lesztek kenve. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
bazzeg parizsi 3 honapra out a jobb terdeben vmi porcserulessel
zsenialis szezonkezdesunkre mar csak ez hianyzott
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 715 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy látom ez a topic kevésbé pörög mint a régi fórumon de sebaj Go Habs ott folytatjuk ahol tavaly a rájátszásban abbahagytuk még ha a Philly ellen ki is estünk akkor. Nem reménykedtem ebben (ahogy a tavalyi menetelésben sem) de bízom benne kitart a lendület egészen a SC-ig 😊 S remélem Price is idén már felnő teljesen a feladathoz nemcsak örök ígéret marad. Azért én sajnálom hogy Halakot eltékozoltuk. Így tovább fiúk!

deeee
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hat meccsből négyet nyertünk, mindet komolyabb ellenfél ellen, szóval nem volt rossz a rajt idén sem:

http://denversports.blog.hu/2010/10/19/avalanche_korut_new_york_ban

Hétvégén jön a paraszt kingz... 😐


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Leafs hosszabbításban ütötte a Rangerst és ezzel 4-0. 😊 17 éve nem volt ilyen jó szezonkezdés... De ezek ellenére is a reális cél egy PO helyet elcsípni. De legalább már lehet látni a fényt az alagút végén, és végre van eredménye a több éves tudatos építkezésnek. Még nyáron kell egy jó offseason meg pl Kadrit be kellesz építeni, és akkor következő szezontól lehetnek komolyabb tervek. Jah és Kessel egy állat! 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
Kovalchuk elkezdte ledolgozni az árát, az ő góljával győzött OT-ban a Devils.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Slash játszotta el a himnuszt fuckniában:
http://video.nhl.com/videocenter/console?catid=35&id=78338
:cool:

Vertük a Wings-t sima meccs volt, előző nap meg csak balszerencsével kaptunk ki a Flyers-nél.TheMileHighCity
a sima meccs azért vicces kijelentés 😛
főleg hogy 1x sem vezettünk és a köcsögök uralták még az OT-t isharomt
Irónia, de azt hittem Mac fog először belekötni. 😀TheMileHighCity
értem én az iróniát, de te egy akkora pszichopata vagy, hogy már én sem tudom eldönteni mikor beszélsz komolyan 😛
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Slash játszotta el a himnuszt fuckniában:
http://video.nhl.com/videocenter/console?catid=35&id=78338
:cool:

Vertük a Wings-t sima meccs volt, előző nap meg csak balszerencsével kaptunk ki a Flyers-nél.TheMileHighCity
a sima meccs azért vicces kijelentés 😛
főleg hogy 1x sem vezettünk és a köcsögök uralták még az OT-t isharomt
Irónia, de azt hittem Mac fog először belekötni. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Slash játszotta el a himnuszt fuckniában:
http://video.nhl.com/videocenter/console?catid=35&id=78338
:cool:

Vertük a Wings-t sima meccs volt, előző nap meg csak balszerencsével kaptunk ki a Flyers-nél.TheMileHighCity
a sima meccs azért vicces kijelentés 😛
főleg hogy 1x sem vezettünk és a köcsögök uralták még az OT-t is
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Szerintem jól kezdtünk:

http://denversports.blog.hu/2010/10/13/avalanche_sikerek_a_rajton

😊

Amennyire undorral vártam a szezont, három annyira élvezetes meccset játszottunk. Olyan ellenfeleink voltak eddig, akikkel lehetett játszani (mondjuk a Philly favágó csapat, de most észnél voltak 😛), de sajnos nem lesz mindig így, az első kingz-meccs már a láthatáron van. :/


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Slash játszotta el a himnuszt fuckniában:
http://video.nhl.com/videocenter/console?catid=35&id=78338
:cool:

Vertük a Wings-t sima meccs volt, előző nap meg csak balszerencsével kaptunk ki a Flyers-nél.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 822 — Amerikai sportok rajongója
fura svéd himnuszt hallgatni nhl meccs előtt 😀
de maga a nyelv is eléggé furcsa, bár bejön 😊

Modano első lövése góóól :cool:
szépen rajtoltunk a Kacsák ellen, bár a parizerizmus ott volt náluk Getzlaf személyében, Perry meg azt hitte, hogy majd megveri Datsyukot 😀
I am a Duck fan,,, but come on,,,when we have to dress Parros and Brookbank against the Wings then try to fight Datsyuk,,,we are a JOKE. No class - jópofa 😀Habi
Éőben a helyszínen viszont hátbotzongató volt a svéd himnusz!! Jó meccs volt, örök élmény, ráadásul Sharks győzelemmel, sose felejtem!! Akármerre néztem cápasereg volt!! Na jó néhány Blue Jacket is! 😊
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 523
Ja, mert emlékeim szerint előtte Zetterberg nem éppen szabályos módon ütközte le Beleskeyt a pálya közepén.

Egyébként, ha már nem nyerünk, legalább legyünk köcsögök. :cool:
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
bár a parizerizmus ott volt náluk Getzlaf személyébenHabi
??Mikey
amikor Z-t sípszó után hátulról ütötte meg, abból lett a Dats-Perry bunyó
parizerizmus= nálam a parasztkodás szép szóval


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 523
bár a parizerizmus ott volt náluk Getzlaf személyébenHabi
??