Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
 www.jegkorongblog.hu/2013/05/24/dacjuk-kazanyba-tart/

Pavel Dacjuk nyáron hazatér, 2+1 éves szerződést ír alá a KHL-es Ak Barsszal.

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
huhh csak most tudtam megnézni a meccset...ez vmi remek volt. szerencse is van bőven meg kell hagyni, de a srácok kaparnak is érte rendesen. Be kell fejezni minél előbb a szériát!
Let's go Red Wings!!!


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Jajj de félek a következő idegenbeli meccstől. Ha ott nyer a Blackhawks, akkor sztem 7. meccs lesz.
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
W! 3-0 (uccsó empty net)
KINGS!

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Volt ma PP és üres kapus gól is. Jimmy SO. Szóval minden, ami eddig hiányzott.

LGRW!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Go Kings Go!!! be kell húzni
--
közben a Detroit kurva közel van a 3-1hez. 8 perc van vissza és vezetnek.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
2-2!

Nagyon erősen kezdtünk be, nagyon el akartuk baszni a végét, de csak meglett az egyenlítés 😊shawnka
szerintem meg is lesz a 4 W. Sokat számíthat a plusz pihenő.

több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
2-2!

Nagyon erősen kezdtünk be, nagyon el akartuk baszni a végét, de csak meglett az egyenlítés 😊
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
Szerintem ha a következő kettőből egyet nyerünk akkor meglehet. Nagyon elkaptuk a fonalat.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Nocsak, még a végén kiejti a Wings a Hawks-t..
Bruce? 😀Bay Area
Hát azért az még nagyon messze van, de mindenesetre nagyon örülök hogy sikerült már 2 meccset is nyerni! 😊
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Quick nem is tudtam ilyen hisztis HP. kapott is egy GM-ot meccs után. behúzzuk a szériát a LAK ellen úgy érzem. itt Quick a kulcs, őt kell megtörni, ő az csapat sarokköve.petey
Hát visszajöttünk a szériába, de nagyon nem volt sima. Szerintem ennyitől nem tört meg az biztos.zavi27
be kéne fejezni az ajándék korongosztást a védőharmadban. amúgy most is szétlőtték Quicket. de nem féltem a srácokat, valahogy elég erősek és harapósak, totál más hokit nyomnak egy ideje.petey
ahhoz képest hogy "szétlőtték" elég jól 'bírta. volt vagy 40+ SOG. a 2 gólt meg nem mondanám olyan hatalmas teljesítménynek. de ez a széria inkább a Defensekről és a kapusteljesitményekről szól. nameg az ütközésekről 😊
fasza meccsek, élvezhetőek 😊
győzzön a jobb😊 GO KINGS!

több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Nocsak, még a végén kiejti a Wings a Hawks-t..
Bruce? 😀

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
El is dőlt nem hittem volna, hogy meglesz azt hiszem egy minikupát küldhetünk annak az NHL-s gárdának aki kiejtette a Vancuvert 😛 😀 juhííííííííííííídande
Vannak javítandó dolgok a hsz-ben, de most nem nyelvtanórán vagyunk.
Annyira én nem örültem, hogy a kedvenc csapatom kiesett a PO-ból, de teljesen igazad van abban, hogy a Sedin tesók nélkül szerintem sem nyertek volna a három koronások. A harmadik vancouveri játékos sajna nem sokat tett hozzá a győzelemhez.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
NB2 New England Patriots 29 058 — nabege2@yahoo.com
Szegény Svájc😕
Utálom az ilyen labdasportág lebonyolításokat, ahol ennyire nem számít az első heti teljesítmény. Pedig ma is szépen tolták.

Viszont én megtehetem, hogy szurkolok Svájcnak, de azért Kangyalék figyelhettek volna...
Jah mégvalami: ennyire egy 0 közönséget. VB-t nyernek otthon és tök csöndben ültek. A 3. harmad vége felé is a svájciakat lehetett hallani. Ide is beférkőzött az MLSZ?😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Quick nem is tudtam ilyen hisztis HP. kapott is egy GM-ot meccs után. behúzzuk a szériát a LAK ellen úgy érzem. itt Quick a kulcs, őt kell megtörni, ő az csapat sarokköve.petey
Hát visszajöttünk a szériába, de nagyon nem volt sima. Szerintem ennyitől nem tört meg az biztos.zavi27
be kéne fejezni az ajándék korongosztást a védőharmadban. amúgy most is szétlőtték Quicket. de nem féltem a srácokat, valahogy elég erősek és harapósak, totál más hokit nyomnak egy ideje.

több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 730 — Amerikai sportok rajongója
Quick nem is tudtam ilyen hisztis HP. kapott is egy GM-ot meccs után. behúzzuk a szériát a LAK ellen úgy érzem. itt Quick a kulcs, őt kell megtörni, ő az csapat sarokköve.petey
Hát visszajöttünk a szériába, de nagyon nem volt sima. Szerintem ennyitől nem tört meg az biztos.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
El is dőlt nem hittem volna, hogy meglesz azt hiszem egy minikupát küldhetünk annak az NHL-s gárdának aki kiejtette a Vancuvert 😛 😀 juhííííííííííííí
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Ez kezd eldőlni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Gerbernek leütik fejéről a sisakot, alig bírja újra felvenni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
ez az Edler a Canucksban is ilyen gyökér, vagy csak ennyire lefrusztrálta a 0-4? mégis mit hitt, hogy elnézik neki azért, mert hazai rendezésű a vb?slowmotion
Egyáltalán nem. Az egyik legjobb védő nálunk, jó előkészítő játékos, büntetés perce sincs sok. Két meccsre meszelték el, így sajna nem játszhat a döntőben. Remélem nyernek a svédek.danyly
kíváncsi leszek, hogy jövőre az első Canucks @ Hurricanes meccsen ráeresztik-e a hazaiak a verőemberüket
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Quick nem is tudtam ilyen hisztis HP. kapott is egy GM-ot meccs után. behúzzuk a szériát a LAK ellen úgy érzem. itt Quick a kulcs, őt kell megtörni, ő az csapat sarokköve.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
ez az Edler a Canucksban is ilyen gyökér, vagy csak ennyire lefrusztrálta a 0-4? mégis mit hitt, hogy elnézik neki azért, mert hazai rendezésű a vb?slowmotion
Egyáltalán nem. Az egyik legjobb védő nálunk, jó előkészítő játékos, büntetés perce sincs sok. Két meccsre meszelték el, így sajna nem játszhat a döntőben. Remélem nyernek a svédek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Hoz még meccset a Joe Louisból a Blackhawks.szaba
ja, az természetes. de idén először sikerült őket megverni 😊
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
Hoz még meccset a Joe Louisból a Blackhawks.szaba
Ebben én is biztos vagyok. De ennek a Red Wingsnek ez már örömjáték.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Hoz még meccset a Joe Louisból a Blackhawks.