Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 12 éve
Van olyan is meg rendes angol is. Ebből is van többféle verzió. Van ahol választható a hang. A meccs nevének legvégét kell megnézni. Ha RU akkor orosz, ha EN akkor angol. A ruszki általában gyengébb minőségű képpel van. Ruszki kommentárt én sem bírom hallgatni. Az angolon kívül még a spanyolt bírom, de azok meg hokit ugye soha 😀 Viszont ezen az odlalon nem csak az van hanem minden a filmektől a sorozatokon át minden szirszar.Orosz a kommentárral tolják fel a mérkőzéseket? Mert azt ki nem állhatom 😀MikeA gyorsasággal vitatkoznék, mert sokszor fél napot kell várni mire van rendes sebesség, és lejön. Én ezt a ruszki oldalt jobban szeretem: rutracker.org/ Gyorsabban fenn vannak, többféle minőségben és jobban seedelik is. ja és ez is ingyenes.Shawn84Ti honnan szoktatok letölteni mérkőzéseket? Mennyivel a lejátszásuk után szoktak fenn lenni a jobb torrent oldalakon? Nem biztos, hogy megtudom nézni a hajnali Rangers-Coyotes találkozót, így délelőtti programnak pont meg is felelne nekem.MikeÉn innen szoktam:
sport-video.org.ua/hockey.html
Gyors és nem csak hoki van. Én mindig innen töltök.danyly
több mint 12 éve
Orosz a kommentárral tolják fel a mérkőzéseket? Mert azt ki nem állhatom 😀A gyorsasággal vitatkoznék, mert sokszor fél napot kell várni mire van rendes sebesség, és lejön. Én ezt a ruszki oldalt jobban szeretem: rutracker.org/ Gyorsabban fenn vannak, többféle minőségben és jobban seedelik is. ja és ez is ingyenes.Shawn84Ti honnan szoktatok letölteni mérkőzéseket? Mennyivel a lejátszásuk után szoktak fenn lenni a jobb torrent oldalakon? Nem biztos, hogy megtudom nézni a hajnali Rangers-Coyotes találkozót, így délelőtti programnak pont meg is felelne nekem.MikeÉn innen szoktam:
sport-video.org.ua/hockey.html
Gyors és nem csak hoki van. Én mindig innen töltök.danyly
több mint 12 éve
Érdekességek Rangers oldalról a szezonnyitok kapcsán:- Amikor a csapat először szerzett pontot a szezonnyitón a mérleg: 18-2-1 volt (2. ligán belül)
- Miután az 1. negyedben vezetett: 13-0-1 (2. a ligában)
- Miután a 2. negyedben vezetett: 16-0-0 (1. a ligában)
- Amikor első találkozón hosszabbításra került sor, mindig nyert a csapat: 4-0-0
- Amikor felül múlta lövésben az ellenfele a Rangerst:15-9-3 (13. a ligában)
- Amikor felül múlta ellenfele gólokat érő lövésekkel a Rangerst:12-1-1
- 1 pontos mérkőzésekből is sok volt: 12-5-4 (9. a ligában)
- 4-nél több gólos mérkőzéseken is mindig nyert a csapat: 17-0-0
- Amikor 2 ponton, vagy kevesebben tartotta az ellenfelet a New York, akkor: 22-1-1
- Amikor pedig 1 ponton, vagy 0-án: 14-0-0
Egy-két játékos mérföldkőhöz érkezhet a találkozón:
Arron Asham — 10 perc büntetés hiányzik neki az 1000.-hez NHL karrierjében
John Moore — 1 mérkőzésre a 100. NHL mérkőzéséhez
Marc Staal — 3 pont még és megszerzi a 100.-at NHL karrierjében
Anton Stralman — 1 pont még és megszerzi a 100.-at NHL karrierjében
(Bocsi ha valakit zavart volna, hogy csak Rangers oldalról néztem a dolgokat.)
több mint 12 éve
A gyorsasággal vitatkoznék, mert sokszor fél napot kell várni mire van rendes sebesség, és lejön. Én ezt a ruszki oldalt jobban szeretem: rutracker.org/ Gyorsabban fenn vannak, többféle minőségben és jobban seedelik is. ja és ez is ingyenes.Ti honnan szoktatok letölteni mérkőzéseket? Mennyivel a lejátszásuk után szoktak fenn lenni a jobb torrent oldalakon? Nem biztos, hogy megtudom nézni a hajnali Rangers-Coyotes találkozót, így délelőtti programnak pont meg is felelne nekem.MikeÉn innen szoktam:
sport-video.org.ua/hockey.html
Gyors és nem csak hoki van. Én mindig innen töltök.danyly
több mint 12 éve
Ti honnan szoktatok letölteni mérkőzéseket? Mennyivel a lejátszásuk után szoktak fenn lenni a jobb torrent oldalakon? Nem biztos, hogy megtudom nézni a hajnali Rangers-Coyotes találkozót, így délelőtti programnak pont meg is felelne nekem.MikeÉn innen szoktam:
sport-video.org.ua/hockey.html
Gyors és nem csak hoki van. Én mindig innen töltök.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Ti honnan szoktatok letölteni mérkőzéseket? Mennyivel a lejátszásuk után szoktak fenn lenni a jobb torrent oldalakon? Nem biztos, hogy megtudom nézni a hajnali Rangers-Coyotes találkozót, így délelőtti programnak pont meg is felelne nekem.
több mint 12 éve
Ezt a fost amit a Ducks elsőre előadott... pfffShawn84Ezt a meccset letöltöttem és megnéztem, mert kíváncsi voltam az idei 1/1-re.
Nagyon finom keze van a srácnak, kiosztott két olyan asszisztot, hogy a Ducks védők le sem tudták követni. Egyébként nem volt nagy hajtás, olyan jó kis délutáni program chipsszel, maggal nézős kezdőmeccs. 😊
Egyébként tényleg nagyon gyenge volt a Ducks, mind támadásban, mind védekezésben. Olyan "öregurasan"' mozogtak. Fight is volt bőven (főleg a legvégén), és persze Lovejoy is megtalálta MacKinnon-t. A védők közül főleg Beuchemin nem volt képben, de a többieket is iszonyat megkeverték ezekkel a pontos, kis rövid passzokkal a coloradói támadók. Hiába lőtt többet kapura és volt jobb a bulielhozatalban a Ducks, nem sokat ért vele.
Szegény Varlamov, aki nagyon jó védett végig, csak 7 mp-et kellett volna kibírni, de nem sikerült az SO.
De persze van még 81 meccs, amin lehet javítani.
Roy amúgy kicsit feszengett a kispadon, de a végére teljesen beleélte magát. 😛
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Ezt a fost amit a Ducks elsőre előadott... pfff
több mint 12 éve
Összefoglalva a Phoenix, egy fiatalos, feltörekvő gárda, melyet a kemény védekezés jellemez. Ribeiro érkeztével, pedig a pontgyártás is megoldódni látszik.danylyKicsit így most tartok tőlük, de bízom a Rangers-ben,
több mint 12 éve
Közben Roy is "megőrült" egy kicsit:
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Rangers: Ryan Callahan IR-re került. Még több edzésre van szüksége ahhoz, hogy újra játékba állhasson. Jelen körülmények között úgy néz ki, hogy a hétfői mérkőzésen már szóhoz juthat a Kings ellen. Meglátjuk. Az első találkozón mindenesetre biztosan nélkülöznie kell a csapatnak Ryan-t a Pheonix Coyotes ellen.Én így gondolom:
Rick Nash játéka továbbra is kérdéses, egyelőre DTD. Neki pénteken a Kings elleni barátságos mérkőzésen a lába sérült, miután eltalálták a koronggal.
Nálam hozzáértőbbekhez: A Coyotes milyen idén? Mennyit erősödtek a szünetben, vagy éppen mennyit gyengültek?Mike
Phoenix Coyotes
Nem a legmélyebb sorokkal rendelkező gárda, de mindenképpen kiemelendő Oliver Ekman-Larsson és Keith Yandle. Dave Tipett legényei jobbára a védekező hokit játsszák és ennek a fajta stílusnak a két jeles képviselője az imént leírt két úriember.
Ekman-Larsson egy fiatal feltörekvő játékos, tele energiával, aki kiválóan és gyorsan korizik a pályán. Yandle pedig 10 góllal és 20 asszisztal vezette a házi pontversenyt. Az emberelőnyös játékoknál általában együtt vannak benn. Nagyon jól megértik egymást, és a HC sem választja szét őket ha lehet.
Nagy kő esett le a franchise szívéről, mikor nyáron többségi tulajdonba (megvették) került a klub. Tehát nem költöznek sem Seattle-be, sem Quebec City-be, sem pedig Hamilton-ba, Ontario államba, Kanadába. Mert erről is volt szó. Végül is Phoenix-ben sem maradhatott a franchise, így „kiköltözött” Glendale-be, ami tkp. Phoenix külvárosa, agglomerációs körzetének része. Így igazából Arizona Coyotes-nek kellene őket hívni.
Hogy, most már megvan a szilárd háttér, nyugodtabban lehet dolgozni, készülni és teljes erőből a hokira lehet koncentrálni. De mondjuk ilyen körülmények között is sikerült 2012-ben egy divízió elsőséget begyűjteni. A Sharks, a Kings és a Ducks előtt!
Idén sok ember nem jött a csapathoz, az eddig lévőket gyúrják tovább. A kapusposzt nem valami stabil, de ha Mike Smith hozza a 2012-es formáját (ahol az alapszakaszban ill. a rájátszásban is 93 % alatt nem volt (!) a védési hatékonysága), akkor rendben lehet hátul a gárda (persze megtámogatva ezzel a fiatal, robbanékony, feltörekvő és kemény védelemmel).
A német Greiss jött backup-nak Smith mögé, de neki 90 % felett nem nagyon járt a védési hatékonyság mutatója a különböző ligákban ahol védett (német, svéd, ECHL, AHL, NHL).
A legnagyobb név, aki érkezett Mike Ribeiro. A támadó szekció vele fel fog pörögni, hiába, hogy már 33 éves. A csapatban nála csak az „örök” Coyote, Shane Doan és a kiváló védő Derek Morris (aki 1044 meccsen már majdnem elérte az 1000 perc büntetést) idősebb. Sokáig a Dallas-ban termelte a pontokat, de tavaly a Capitals-ban játszott, ahol 48 meccsen, 49 pontot termelt. Ide 4 évre jött 22 millió $-ért + limited no-movement clause.
Összefoglalva a Phoenix, egy fiatalos, feltörekvő gárda, melyet a kemény védekezés jellemez. Ribeiro érkeztével, pedig a pontgyártás is megoldódni látszik.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Rangers: Ryan Callahan IR-re került. Még több edzésre van szüksége ahhoz, hogy újra játékba állhasson. Jelen körülmények között úgy néz ki, hogy a hétfői mérkőzésen már szóhoz juthat a Kings ellen. Meglátjuk. Az első találkozón mindenesetre biztosan nélkülöznie kell a csapatnak Ryan-t a Pheonix Coyotes ellen.Rick Nash játéka továbbra is kérdéses, egyelőre DTD. Neki pénteken a Kings elleni barátságos mérkőzésen a lába sérült, miután eltalálták a koronggal.
Nálam hozzáértőbbekhez: A Coyotes milyen idén? Mennyit erősödtek a szünetben, vagy éppen mennyit gyengültek?
több mint 12 éve
A Penguins rögtön meglőve: kidőlt Vokoun min. 3 hónapra (de lehet akár 6 is ebből).Ha jól értelmeztem volt valami beavatkozás, és a vérének az alvadásával van valami probléma, ami miatt akár trombózist is kaphat. Azért ez egy komoly dolog.
Ha Fleury szar lesz, a backup az abszolút NHL újonc amerikai Zatkoff lesz. 26 éves és azért egy jó pár AHL-es meccset már lejátszott, de az persze nem az NHL.
Shero azt is hozzátette, hogy nem akarnak mást (másik) kapust igazolni.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
na, jól kezdték a fiúk a szezont a Joe-ban, kb. 3 perc után kettős emberhátrány - más kérdés, hogy kivédekezték, aztán vertek kettőt.Jól tetted, hogy az alvást választottad. Volt még egy kivédekezett kettős hátrány, de 3. harmadban jött a szokásos taktika: próbáljunk annyira belealudni a meccsbe, hogy az ellen is ezt tegye, majdnem össze is jött. Aztán Jimmy úgy gondolta, hogy nem kell neki a SO-t. De nyertünk, és ez a lényeg!
a csúcson kell abbahagyni, megyek is aludni asszem...slowmotion
LGRW!
u.i.: helló sz@r Kelet :cool:
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
na, jól kezdték a fiúk a szezont a Joe-ban, kb. 3 perc után kettős emberhátrány - más kérdés, hogy kivédekezték, aztán vertek kettőt.a csúcson kell abbahagyni, megyek is aludni asszem...
több mint 12 éve
Habs meccs:| Hát ez sajnos nagyon nem úgy indult ahogy vártam de kb úgy ahogy szokott..... harmadik 3d-t már nem is néztem meg mert éreztem, hogy bukó lesz. Kihagyott rengeteg helyzet gólok melykeben azért némileg persze Price is benne van csak a szokásos Na mindegy gyerünk tovább.... |
több mint 12 éve
a volt Oilers-es David Perron is a St. Louis-t választotta.Ez ugyebár fordítva történt meg. Viszont ment a Bluesba Roy aki elég jó kis playmaker lehet a sok csattogtatással és lövéssel foglalkozó srác között.
danyly
több mint 12 éve
Kérem szépen elindulunk nem is akármilyen felvezetéssel. Kíváncsi vagyok az ismétlésben mutatják-e majd ezt a bemutatást. Hiába no az elmúlt húsz év végső győzelmi sikertelensége ellenére mégiscsak itt van többek között otthon a Hockey hihetetlen hangulattal, Még a tévén is átjön. Jó lenne ha a végén a kupa hazajönne annak ellenére, hogy jelen pillanatban kevésnek tűnik is az esély rá.Go HABS!!!!
több mint 12 éve
Még három csapat akikkel számolni lehet:Anaheim Ducks
Hatalmas csalódás volt a tavalyi PO-ban, hogy a Red Wings-től 3-2-es vezetésről kikaptak az első fordulóban. Pedig többre volt hivatott ez a csapat.
Az előző évben a kapusok villogtak Jonas Hiller és Viktor Fasth személyében, és egy jó szezont produkáltak a fiatalok, úgymint Emerson Etem, Matt Beleskey, Kyle Palmieri és Andrew Cogliano. A veterán védő Francois Beauchemin vitathatatlanul a legjobb szezonját futotta.
Ha ezek közül a játékosok közül valaki „visszafejlődik” máris gondba kerülhet a gárda.
Corey Perry és Ryan Getzlaf még most is iszonyat tehetségesek, de Teemu Selanne és Saku Koivu is már egy évvel idősebbek (43 és 38), és itt van a pont gyártó Sheldon Souray is, aki súlyos csukló sérülése miatt nagy valószínűséggel csak decemberben térhet vissza a jégre.
A Ducks egy hagyományosan „le-föl”csapat, így ennek fényében talán az várható, hogy idén nem fog úgy remekelni a csapat mint tavaly. De lehet, hogy jobb lesz.
Minnesota Wild
Beléptünk a Parise/Sutter éra második évébe, és a fiatalok beinvesztálásával már megtették a következő lépést a fejlődéshez. Vezető szerep hárul Jason Pominville-re, aki mögött a fiatal tehetségek, úgymint Jonas Brodin, Charlie Coyle, Mikael Granlund és Matthew Dumba meg fogják kapni a lehetőséget. Kérdés, élnek-e vele? Lehet idén még érnie kell a gárdának, de jövőre már elég biztos PO tagnak fog látszani, ha a kijelölt úton jól haladnak előre.
Detroit Red Wings
Új divízió és új konferencia. Meg kell szoknia a csapatnak, de nem lesz probléma az „átállással”. Mindig nehéz őket legyőzni, mert az egyik legjobb edző irányítja a gárdát Mike Babcock személyében. Iránta továbbra is meg van a bizalom és tehetséges edző.
Volt egy kis izgalom mikor Nicklas Lidstrom elköszönt, de úgy tűnik „túlteszik” magukat rajta. Azért tavaly rezgett a léc, de az alapszakasz utolsó hetében megszerezték a jogot a PO indulásra.
Újjáépítési folyamatról nem beszélhetünk a csapattal kapcsolatban. Maradtak a sztárok, Hernik Zetterberg, Pavel Datsyuk és Niklas Kronwall személyében, akik törik az utat a fiatalok előtt. A kicsit lesajnált Jimmy Howard (2.13 GAA, .923 % védési hatékonyság), az egyik legjobb kapussá avanzsált.
Vannak még bizonyos kérdések, főleg a fiatal védőjátékosokkal kapcsolatban, de nagy jövő előtt áll Jonathan Ericsson, Jakub Kindl, Brendan Smith és Danny DeKeyser (ő akár a jövőbeli detroiti szupersztár is lehet). Tavaly még csak bontogatta a szárnyait, de idén nagy dobásra készül.
A Red Wings méltó ellenfele lesz a Boston-nak és a többi PO-ra pályázó csapatnak a divízióban.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Ezek a divízók egyébként nekem nagyon bejönnek. Már azzal örömet szereztek, hogy a Detroitot külön rakták az Anaheimtől, és most többet láthatom majd az Edmontont is 😀
több mint 12 éve
ESPN tippek:aranyos dolog, hogy hárman is azt jósolják, hogy a Wings nem nyeri meg a csoportját, viszont surranópályán bejut a döntőbe 😊
espn.go.com/nhl/preview2013/story/_/id/9719419/stanley-cup-awards-predictionsdanyly
több mint 12 éve
Végre kezdődik! GO LIGHTNING!!!
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
ESPN tippek:espn.go.com/nhl/preview2013/story/_/id/9719419/stanley-cup-awards-predictions
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Akkor a fontos játékosmozgások:Daniel Alfredsson elhagyta az Ottawa-át és a Detroit-hoz távozott, mert már szeretne Stanley Cup-ot nyerni. A Red Wings megszerezte a korábbi Panthers-es Stephen Weiss-t is.
Miután évekig ment a pletyka, hogy az Anaheim eltradeli Bobby Ryan-t, az most bekövetkezett. Ahogy Alfredsson-t elvesztette a Senators, a GM Bryan Murray azonnal lecsapott Ryan-re.
A Boston eltradelte még a nyár folyamán a tehetséges Tyler Seguin-t Dallasba, cserébe többen is jöttek (meg mentek is), de ebből Loui Eriksson nevét érdemes kiemelni. Továbbá még elment Columbus-ba Nathan Horton.
A kapus Bernier a Kings-től érkezett a Torontóba. Ez mindenkinek jó üzlet volt, mert Bernier Quick mögött nem sok szerepet kapott, míg a Toronto megoldotta a kapusgondját. Hét év után „hazatér” a jobb szélső David Clarkson (Torontóban született). Az Ördögöket hagyta ott a Maple Leafs kedvéért (7 évre 36.75 millió $; nem volt ez rossz üzlet szerintem). De 10 meccse eltiltással kezdi a szezont. Ő is részt vett a Buffalo elleni tömegverekedésben szeptember 22-én + még fizetnie kell 269 ezer $-t, ami a Players' Emergency Assistance Fund-ba megy. Egyébként ebben a tömegverekedésben a két kapus is kivette a részét, ahol Bernier fölényesen nyert Miller ellen.
A Nagy-tavak másik oldaláról érkezett Dave Bolland is, 3 draftcetli ellenében. Ugye emlékezünk rá, ő szerezte az előző idény utolsó gólját június 24-én a Stanley Cup 6. meccsén. Nyert a Chicago-val 2 db Stanley-t, így neki már nincs mit bizonyítania, és hazatért Ontario államba, ahonnét származik. Igazából Torontói (Mimico-ban született, ami Toronto külső agglomerációja), ugyanúgy ahogy Clarkson is. Így jól fogják ismerni egymást.
A Wild-ból trade formájában a Jets-hez került Setoguchi, Clutterbuck pedig az Islanders-be távozott Niederreitter-ért cserébe. Cullen a hetedik csapatát fogyasztja (most a Nashville-be került), Matt Cooke pedig a Pittsburgh-öt hagyta ott (9 idényt a Vancouver-ben játszott, eredetileg mi draftoltuk 1997-ben, de 2008-ban eltradeltük Washington-ba, majd onnan ment a következő évben a Pingvinekhez, akikkel Stanley-t is nyert).
A Nashville még megszerezte Cullen mellett, a balszélső Viktor Stalberg-et (a Chicago-ból, 4 évre 12 millió $-ért), a center Matt Hendricks-et (Washington-ból; de eredetileg a Nashville draftolta 2000-ben, de sosem játszott itt) és a balszélső Eric Nystrom-öt (a Dallasból, 4 évre 10 millió $-ért).
10 idény után Pierre-Marc Bouchard elhagyta a Wild-ot és az Islanders-hez szerződött, 1 évre 2 millió $-ért.
A Tampa Bay volt kapitánya Vincent Lecavalier aláírt a Flyers-hez, Ribeiro Coyote lett, Morrow pedig Blue, és a volt Oilers-es David Perron is a St. Louis-t választotta.
Ha már Ilya Kovalchuk „eltűnt” a Devils-ből, jött helyette Ryane Clowe, Jaromir Jagr és Damien Brunner.
Az egyik legrégebb óta egy csapatnál regnáló NHL edző Lindy Ruff, otthagyta a Buffalo-t és Dallas kispadját foglalta el. A Hall of Fame kapus Patrick Roy lett a Colorado új edzője.
Dallas Eakins (ő volt az aki a 6-os mezszámát a 37-re cserélte 2003-ban amikor az AHL-es Chicago Wolves-ban játszott, Dan Snyder emlékére; Snyder csapattársa volt korábban, és pont most volt lesz október 5-én 10 éve, hogy Snyder meghalt; szeptember 29-én autóbalesetet szenvedett, aminek Dani Heatley is a részese volt) lett az Edmonton új edzője, Jon Cooper lett az új edző Tampa Bay-ben és Brian Burke lett a president Calgary-ban.
Divízió és PO változások: Nyugaton 14 csapat lett, Keleten pedig 16.
Négy új divízió keletkezett, Pacific, Central, Atlantic (bizarr módon nem tartalmaz 5, volt Atlantic csoportba tartozó csapatot) és Metropolitan. Minden divízióból az első három csapat jut tovább. A másik két hely a konferencián belül (WC hely), az alapszakaszban gyűjtött több pont alapján kerül kiválasztásra, a divíziótól függetlenül. Tehát előfordulhat olyan is, hogy egyik divízióból 3 csapat, míg a másikból 5 csapat jut be a PO-ba.
A rájátszás első fordulója a divízión belül zajlik. Persze csak akkor, ha négy csapat jut be egy divízióból, mert ha csak 3, akkor már a másik csoportból választanak ellenfelet, erősorrend alapján (több-kevesebb pont).
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Azt utána 8 napig semmi. Röhej. Tudom pénz, de éjjel 1-kor semmi nincs...