Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 13 éve
NB2 New England Patriots 29 057 — nabege2@yahoo.com
Svájciak megállíthatatlanok!
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Söprés! 😀 Lehet megint gyújtogatni Vancouverben 😂petey
Csak Stanley Cup döntő után szoktak. 😊danyly
a Sharksnak amúgy nem rossz ómen ez a győzelem, az utóbbi három alkalommal az a csapat nyerte a kupát, mely a Vancouvert kiütötte 😊jjncaa
Erre jók vagyunk. Még rúgjatok bele a fan-ba. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
Söprés! 😀 Lehet megint gyújtogatni Vancouverben 😂petey
Ez mar ijesztoen sima volt, mar elore felek a kovetkezo kortol😊
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
Söprés! 😀 Lehet megint gyújtogatni Vancouverben 😂petey
Csak Stanley Cup döntő után szoktak. 😊danyly
a Sharksnak amúgy nem rossz ómen ez a győzelem, az utóbbi három alkalommal az a csapat nyerte a kupát, mely a Vancouvert kiütötte 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Tegnap nyertek a ruszkik szerencsére az usákok ellen. Mondjuk még lesz két nehezebb meccsük először a finnek, majd a szlovákok ellen, de érzésem szerint az első két hely valamelyike meglesz így már. A gáz az, hogy a svájciak miatt valószínűsíthető, hogy a 3-4. helyen a másik csoportban egy erősebb ellenfél (svéd, kanada, cseh) jöhet a trojkának, ami végzetes lehet. De úgyis le kell verni mindenkit, ha világbajnokok akarnak lenni! 😊

Éjszaka pedig Red Wings @ Ducks, jól jönne egy idegenbeli győzelem most! 😊
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Söprés! 😀 Lehet megint gyújtogatni Vancouverben 😂petey
Csak Stanley Cup döntő után szoktak. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Söprés! 😀 Lehet megint gyújtogatni Vancouverben 😂

több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
de ez a Kings sem az, ami tavaly elsöpörte a Bluest.
mindenesetre érdekes lesz a párharc további része. "0-0 ról indul" kb most, csak aki botlik innentől, az valszeg búcsúzik is már.
GO KINGS!

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Na bakker kiegyenlített a Kings. Megint jó kis meccset produkáltak a fiúk. A négyből a harmadik meccset nézem ebből az összecsapásból, nagyon ráálltam. De két meccs még tuti lesz, de az én véleményem szerint 7 meccses lesz ez a series. Ez már nem az a Blues, akit tavaly elsöpört a második körben a Kings. Na én pont az ilyen kemény, ütközős (300 felett járnak hits-ben összesen a két csapat tagjai a 4 meccs alapján), gyors, feszült kis jégkorongot szeretem. A St. Louis nagyon kemény srácokból áll, nem riadnak vissza semmitől sem. Perron meg nincs kibékülve Quick-el. 😊

De úgy látom a Detroit is jót hajrázott.
Legalább ezek játékosok, nem úgy mint ez a nagypofájú Bieksa: "hogy, most már kemények leszünk, megmutatjuk mit tudunk", blablabla. Persze a bulizásnál Thornton olyan reakcióidővel suhant el mellette, hogy középre adott és gól lett , mert a kedves Bieksa-nak pihenni volt kedve és inkább a plekszit támasztotta (persze azon nyomban be is dobta a pakkot a bíró). Bocsánat, hogy elkalandoztam de ez a kép annyira megmaradt bennem a második meccsből, hogy még most is rohadtra idegesít.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Bazg, mi van a svájciakkal? 😮 beszarás.berger90
nincs ott a kapusuk meg a legjobb védőjük...csebi
meg Brunner is lehet, hogy tudna karcolni...
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Bazg, mi van a svájciakkal? 😮 beszarás.berger90
nincs ott a kapusuk meg a legjobb védőjük...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 13 éve
NB2 New England Patriots 29 057 — nabege2@yahoo.com
Bazg, mi van a svájciakkal? 😮 beszarás.berger90
banyek, most meg a csehek
félek a csehek ki fognak pottyanni (nem jutnak tovább)
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Bazg, mi van a svájciakkal? 😮 beszarás.

Mindig jövőre
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
közben a kacsák is szépen visszavették a hazai pálya előnyét szerencsére, Abdelkadert meg 2 meccsre eltiltotta Shanny (ami sztem picit erős, 1 meccs is elég lett volna)

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
3-0 Sharks, erről beszélek nyuszómuszó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
2-0 Sharks! Irány a 3-0-ért otthon! Torres valami nagyon jó egyensúlyt hozott a sorba, és a csapatba. minden megbocsátva.petey
Torres-t akkor is utáltam amikor nálunk volt, de most főleg. Kézzel akart gólt szerezni + winning goal ellenünk. Hah.
Gartula a Cápáknak, 4-0-al (max. 4-1-el továbbjutottak). Teszek rá 20 000 Ft, hogy jó nagyot kaszáljak.danyly
Nagy görény akármerre járt 😀

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
2-0 Sharks! Irány a 3-0-ért otthon! Torres valami nagyon jó egyensúlyt hozott a sorba, és a csapatba. minden megbocsátva.petey
Torres-t akkor is utáltam amikor nálunk volt, de most főleg. Kézzel akart gólt szerezni + winning goal ellenünk. Hah.
Gartula a Cápáknak, 4-0-al (max. 4-1-el továbbjutottak). Teszek rá 20 000 Ft, hogy jó nagyot kaszáljak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
2-0 Sharks! Irány a 3-0-ért otthon! Torres valami nagyon jó egyensúlyt hozott a sorba, és a csapatba. minden megbocsátva.petey
Nem láttam a második meccs, de akkor hatalmas öröm!!
több mint 13 éve
NB2 New England Patriots 29 057 — nabege2@yahoo.com
Svédek ma meg leverték a cseheket. Brutális körbeverések lesznek abban a csoportban.
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
2-0 Sharks! Irány a 3-0-ért otthon! Torres valami nagyon jó egyensúlyt hozott a sorba, és a csapatba. minden megbocsátva.

több mint 13 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A videó feltöltője nem tette elérhetővé videóját az országodban.

Van esetleg valami mód a youtube-on nézni a vb-t?
Közben a svédek megégnek az első napon?danyly
Külföldi proxy, pl www.anonymouse.org ?
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
A videó feltöltője nem tette elérhetővé videóját az országodban.

Van esetleg valami mód a youtube-on nézni a vb-t?
Közben a svédek megégnek az első napon?danyly
meg. a svejciaknak nincs annyi emberük a tengeren túl, mint nekik.
a rájátszásban ott van Zetterberg, Franzen, Ericsson és Kronwall, Fasth, a Sedin-tesók, Berglund, Alfredsson, Lundqvist, Backström, stb... igen, ha nem mindig a rájátszásra szerveznék a vébét, akkor ilyen Svájcok nem rúgnának labdába (korongba) túl sokszorslowmotion
Azért nem minden az NHL (mondjuk én is azt szeretem a legjobban), mert a svéd elitligából 10-en vannak (átlagéletkoruk 26,9 év). Annyira nem tapasztalatlanok, bár abban igazad van a klasszis egyelőre az NHL-ben PO-zik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
sima győzelem Vancouverben. el kéne hozni a 2. W-t is de ha splitelünk sem gáz. Torontót és az Islest lesimázták rendesenpetey
a tegnapi játékkal simán meglehet a 2. is. ettől függetlenül szinte biztos vagyok benne, hogy minimum elmegy ez a széria 6 meccsig.shawnka
hát Lou extra napot fogott ki, így is kapott hármat. azért lenne jó ha megütnénk mégegyszer a Nuckst mert a hazai pályán be tudjuk húzni, nagyon jó a mérlegünk otthon. de biztos vagyok benne hogy négynél több csata lesz.petey
Tetszett nagyon a csapat, eléggé egyben volt, most valahogy olyan playoffszagunk volt tényleg.😊 Nagy ütközések, betunkolt gól, erős kapusteljesítmény! Mondjuk a 2. harmad azért a Canucks-é volt bőven, ott jól jött az egyenlítő gól.zavi27
Kicsit erősnek érzem a "sima" győzelem kifejezést a meccsre. Szerintem partiban voltunk, max. a 3. harmadra fogyott el a koncentráció. Az utolsó két Sharks gól azért potyaízű volt, de nagy részben a mi védelmünk szerencsétlenkedése miatt. Az hit-ek megvoltak, de több bulielhozatal és jobb PP kihasználás kell (utóbbi kettő kategória sttisztikájában a liga alsó harmadába tartoztunk sajnos az alapszakaszban). Abban egyelőre nem látok változást, de lehet nem is fog már változni a PO során. Másban kell változni.
Többet kell a korongot mozgatni, a végtelenségig és a legjobb helyzetig ki kell játszani a helyzeteket és azt könyörtelenül kihasználni.
Luongo jó volt, de bőven kevesebb szerepet kapott idén, trade mizéria a vele kapcsolatban stb. Schneider ismeretlen sérüléssel (okból) távol (bár a ma reggeli edzésen már biztatóan korcsolyázott), így megint egy rookie G felhozva a farmcsapatból. Így azért nem fájintos a kapus poszt.

Time to get dirty.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
A videó feltöltője nem tette elérhetővé videóját az országodban.

Van esetleg valami mód a youtube-on nézni a vb-t?
Közben a svédek megégnek az első napon?danyly
meg. a svejciaknak nincs annyi emberük a tengeren túl, mint nekik.
a rájátszásban ott van Zetterberg, Franzen, Ericsson és Kronwall, Fasth, a Sedin-tesók, Berglund, Alfredsson, Lundqvist, Backström, stb... igen, ha nem mindig a rájátszásra szerveznék a vébét, akkor ilyen Svájcok nem rúgnának labdába (korongba) túl sokszor