Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
A San Jose-t mindenképp el akartam kerülni, de jobb mint ha az LA ellen játszanánk. Az alapszakaszban 0-3 a mutató a mi szemszögünkből. Talán azt ki lehet használni, hogy a Sharks annyira nem veretes társaság idegenben. Mondjuk az ő oldalukon is van egy kiváló kapus Niemi személyében. Joe Thornton is megmondta, hogy ha nincs egy ilyen jó kapusuk, lehet nem is jutnak PO-ba. Jó azért ez lehet erős túlzás, de nagyon sokat számít egy kapus, főleg egy ilyen rövid alapszakaszban.danyly
Hát én pedig nagyon nem örültem a Canucksnak, nagyon nehéz lesz!
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
A San Jose-t mindenképp el akartam kerülni, de jobb mint ha az LA ellen játszanánk. Az alapszakaszban 0-3 a mutató a mi szemszögünkből. Talán azt ki lehet használni, hogy a Sharks annyira nem veretes társaság idegenben. Mondjuk az ő oldalukon is van egy kiváló kapus Niemi személyében. Joe Thornton is megmondta, hogy ha nincs egy ilyen jó kapusuk, lehet nem is jutnak PO-ba. Jó azért ez lehet erős túlzás, de nagyon sokat számít egy kapus, főleg egy ilyen rövid alapszakaszban.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Majd most megint beszélünk sokat, megint lesznek véleményes ítéletek, és ezek a vélemények véletlenül sem fognak egyezni. De, hogy jól fogunk szórakozni az teljesen biztos.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Szerintem is hagyjuk, mert beszéltünk róla sokat és én el is ismertem hogy voltak véleményes ítéletek.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 997 — Detroit vs. everybody
Én nem örülök. Utálom a Detroitot. Mindig beszopatnak minket.Shawn84
Az rég volt, amikor a rájátszásban szopatták a Duckst. '97-ben és '99-ben söpréssel ők mentek tovább, eddig igazad is van.
Aztán '03-ban a Ducks söpörte a Wingst (később döntőzött), '07-ben 4-2-re verte a konfdöntőben (később bajnok lett).
Majd '09-ben 4-3-mal ment tovább a Wings úgy, hogy 3 perccel a meccs vége előtt ütötte a győztes gólt Cleary...
Szóval a '90-es évekre igaz amit mondasz, a 2000-es évekre már abszolút nem, sőőt!Mikey
Hagyjuk az elcsalt 2007-et mert felmegy a cukrom...meg a kávém...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Devils meg kb jobban összezuhant mint Giants szokott...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Huhh azután a szerencsétlenkedés után amit az utolsó másfél hónapban leműveltünk még van esélyünk rá, hogy megnyerjük a csoportot csoda. Már csak az a kérdés az Ottawával járunk e jobban vagy a Torontóval, akik a tegnapi meccset leszámítva végig szívattak minket. Mindegy csak azt sajnálom az Islander-l már nem kerülhetünk össze mert a 8-ból egyedül sztem náluk vagyunk erősebbek, főleg ha Price nem szedi gyorsan össze magát. Remélem azért egy kört megyünk, így is nagy az előrelépés tavalyhoz képest:

Go Habs gyerünk Montreal!
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Csóri Columbus... de szar lehet így nem bejutni PO-ba, azonos pontszámmal.. nem lennék a szurkolóik helyében.
nade, GO KINGS!

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
22 in a row 😊 Kacsavadászatra fel!gdavid
Z és Dats rendesen odateszik magukat mostanság... 😊 nem mondom, hogy Mi lennénk az esélyesebbek, de azért javultak az esélyek. Nagy széria lesz


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Én nem örülök. Utálom a Detroitot. Mindig beszopatnak minket.Shawn84
Az rég volt, amikor a rájátszásban szopatták a Duckst. '97-ben és '99-ben söpréssel ők mentek tovább, eddig igazad is van.
Aztán '03-ban a Ducks söpörte a Wingst (később döntőzött), '07-ben 4-2-re verte a konfdöntőben (később bajnok lett).
Majd '09-ben 4-3-mal ment tovább a Wings úgy, hogy 3 perccel a meccs vége előtt ütötte a győztes gólt Cleary...
Szóval a '90-es évekre igaz amit mondasz, a 2000-es évekre már abszolút nem, sőőt!Mikey
Nekem az nagyon megmaradt 😀 De idén ettől függetlenül továbbjutást várok persze, de simán el tudom képzelni hogy 7 meccses lesz a széria
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Én nem örülök. Utálom a Detroitot. Mindig beszopatnak minket.Shawn84
Az rég volt, amikor a rájátszásban szopatták a Duckst. '97-ben és '99-ben söpréssel ők mentek tovább, eddig igazad is van.
Aztán '03-ban a Ducks söpörte a Wingst (később döntőzött), '07-ben 4-2-re verte a konfdöntőben (később bajnok lett).
Majd '09-ben 4-3-mal ment tovább a Wings úgy, hogy 3 perccel a meccs vége előtt ütötte a győztes gólt Cleary...
Szóval a '90-es évekre igaz amit mondasz, a 2000-es évekre már abszolút nem, sőőt!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Örülnék, ha bejutna a DET és utoljára játszana egy szériát egymással a Ducks és a Red Wings a Nyugati Konf. rájátszásában.Mikey
Minden kívánságom így teljesüljön.
Megjósolhatatlan mi lesz, csak az biztos, hogy kiváló széria lesz.Mikey
Én nem örülök. Utálom a Detroitot. Mindig beszopatnak minket.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Örülnék, ha bejutna a DET és utoljára játszana egy szériát egymással a Ducks és a Red Wings a Nyugati Konf. rájátszásában.Mikey
Minden kívánságom így teljesüljön.
Megjósolhatatlan mi lesz, csak az biztos, hogy kiváló széria lesz.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
Olyan formában van a csapat, hogy nem vagyunk esélytelenek. Jobb mint ha a Chicago ellen kellene menni.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Na fajin hogy mégis sikerült bejutni és nem is utolsó helyen 😊
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
22 in a row 😊 Kacsavadászatra fel!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
 www.albavolanhockey.hu/index.php?pg=news_1_4597

ez igen

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
ha bejut a Wings, akkor Chicago-Detroit, és noha a rájátszás más játszótér, ez nem jelent túl sok jót a Wingsnek.
mennyit is tudtak OT-ra vinni a Hawks ellen a négy meccsből, talán egyet?slowmotion
Nagyon rosszul emlékszel, mert két SO L, egy OT L volt. Persze az 1-7-es bukta is ott volt. De nem vitatom, hogy esélyünk egy fikarcnyi sem lenne.gdavid
a fikarcnyi sem az azért túlzás, de egy-két százaléknál több talán tényleg nem.
mondjuk az vicces lenne, hogy a szezonban csak szopó volt Kane-éktől, aztán az első két meccset meg hozná a csapat. tudom, a Hawks komoly csapat, de nem megyek jobban vissza egy évnél, Canucks (1) vs Kings (8) 1:4.
sokat segíthet, hogy a Minnesota-Columbus-Detroit-Dallas négyesnek a rájátszás lényegében már úgy négy-öt meccse tart, egyszerűen nem tudnak bealudni a playoffra, maximum elfáradni.
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
ha bejut a Wings, akkor Chicago-Detroit, és noha a rájátszás más játszótér, ez nem jelent túl sok jót a Wingsnek.
mennyit is tudtak OT-ra vinni a Hawks ellen a négy meccsből, talán egyet?slowmotion
Nagyon rosszul emlékszel, mert két SO L, egy OT L volt. Persze az 1-7-es bukta is ott volt. De nem vitatom, hogy esélyünk egy fikarcnyi sem lenne.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
zsír, Sharks a PO-ban kicsit döcögősen de megcsinálták. ha így tudnak korizni a rájátszásban ahogy ma, szép év menet lesz.
Torressnek megbocsátva minden, kellett ő ide nagyon.

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Vajon megszakad e a Red Wings nagy sorozata a PO-ba jutás tekintetében?

21 szezon óta mindig bejutottak a rájátszásba, viszont most nagyon borotvaélen táncolnak viszont egy mérkőzéssel több van még nekik hátra, mint a Columbus-nak, de már nem fér bele botlás (ezt az LA ellen nehéz lesz szvsz teljesíteni, bár az LA már bejutott, de akkor is)Bruce
Örülnék, ha bejutna a DET és utoljára játszana egy szériát egymással a Ducks és a Red Wings a Nyugati Konf. rájátszásában.
Mindenképp sajnálom hogy átkerül keletre a szent csapat, mert ezután csak a nagydöntőben kerülhetnek össze...Mikey
ha bejut a Wings, akkor Chicago-Detroit, és noha a rájátszás más játszótér, ez nem jelent túl sok jót a Wingsnek.
mennyit is tudtak OT-ra vinni a Hawks ellen a négy meccsből, talán egyet?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Vajon megszakad e a Red Wings nagy sorozata a PO-ba jutás tekintetében?

21 szezon óta mindig bejutottak a rájátszásba, viszont most nagyon borotvaélen táncolnak viszont egy mérkőzéssel több van még nekik hátra, mint a Columbus-nak, de már nem fér bele botlás (ezt az LA ellen nehéz lesz szvsz teljesíteni, bár az LA már bejutott, de akkor is)Bruce
Örülnék, ha bejutna a DET és utoljára játszana egy szériát egymással a Ducks és a Red Wings a Nyugati Konf. rájátszásában.
Mindenképp sajnálom hogy átkerül keletre a szent csapat, mert ezután csak a nagydöntőben kerülhetnek össze...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Vajon megszakad e a Red Wings nagy sorozata a PO-ba jutás tekintetében?

21 szezon óta mindig bejutottak a rájátszásba, viszont most nagyon borotvaélen táncolnak viszont egy mérkőzéssel több van még nekik hátra, mint a Columbus-nak, de már nem fér bele botlás (ezt az LA ellen nehéz lesz szvsz teljesíteni, bár az LA már bejutott, de akkor is)Bruce
A szezon kezdete óta pengeélen táncolunk, mert gyenge a csapat nagyon. A fő gond a védelem ponterőssége, illetve egész pontosan annak hiánya 😕 Szombaton Dallasban remélem még úgy léphetünk jégre, hogy van esélyünk.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Rajnához ma Godó ennyit tett még hozzá: "Azt sajnálom csak a Korea elleni meccsben, hogy Rajna Mikit szarban hagytuk."

Ennyi történt, na, szépeket fogtt egyébként szerintem, egyik gólt sem írnám a számljára, bár tökéletes nyilván nem volt

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Nekem bizonytalannak tunt Rajna a Korea meccsen, csomo midnen kijott rola, ha egy Szuper van ott, akkor megnyerjuk azt is szerintem, de ez csak megerzes. Nyilvan nem vedhetett ott persze o, hiszen kell a pihenes. Azt az extra teljesitmenyt nem latom egyik kapusban sem, amit Levi hozza tudott adni mar nagyon sokszor. A 17 evesnel is erre gondoltam, hogy gyakorlatilag egyedul nyerte meg a Fradinak azt a meccset a sokkal erosebb Ujvaros ellen, ha jol remlik. A mostani kapusaink kozul senkiben nem latom ezt 22 evesen sem, pedig anelkul nem fog menni sose az A csoport, foleg hogy a vedelem is egyre gyengulni fog valszeg.zavi27
Az az Újváros kb. a jelenlegi UTE szintje, egész más a szitu. Hete az SM-liigában hozott bravúrmeccseket tavaly, a szurkolók máig imádják. Rajnát amúgy nemtom milyen, mert nem néztem EBYSLt, de a vb-n elég fasza volt, Szuper sem lett volna sokkal jobb Korea ellen sztem. Bálizs is hozott már extrát bőséggel, bár ő kétségtelenül kiegyensúlyozatlan.

Az A csoport pedig simán mehet anélkül, hogy valaki 98%-al védjen. Most is volt esélyünk az olaszok ellen enélkül. A védelem talán romlik, de a csatárok javulása talán ezt kompenzálja. Amúgy meg az átmeneti időszakban Levi még simán lehet, ha a Docler Bp. elindul jövőre.