Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Ez a feljutásos hajó elment, az olaszok igencsak gyengén álltak hozzá a tét nélküli meccsükhöz és simán nyertek a kazahok 3-0-ra.
Azért a japánok ellen győzni kellene és így zárni a VB-t, kérdés mi lesz a fejekben ezek után.
Az biztos, hogy jövőre se lesz könnyebb ha az ukránok vagy a lengyelek jönnek fel a B-ből és kiesnek a szlovénok meg az osztrákok.Bruschi85
vagy a franciák. de akkor is két csapat esik ki, és csak az egyiket kell megelőzni.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
ez elment, ha jól sejtem akkor a tegnapi vereség miatt nem a dél-korea elleni miatt ugye? az akkor nem számított ugye?

kár érte, mint 2 éve 1 meccs 1 gólján múlik. Mondjuk 1 góllal ritkán lehet meccset nyerni és mi tegnap csak annyit lőttünk.davemayer
Ha Koreat vertük volna akkor jobbak lennénk a kazahoknál az egymás elleni miatt.Bazzani
Ők meg az olaszoknál, az olaszok meg nálunk...szerintem nem lehetett volna egymás ellenit számolni. Körbeverésnél a gólarány jön, vagy rosszul tudom?clbass
A közvetítésben azt mondták, hogy csak nagyon nehezen tudtak volna minket kirakni, ha verjük Korea-t. (meg Japánt persze)Bazzani
ha sikerült volna Korea ellen nem elveszteni két pontot, akkor az olasz-kazah meccsen talán csak 2-3-mal vagy 3-4-gyel tudtak volna kirakni minket.
mondjuk nem mintha nem tartanám képesnek azt a két csapatot erre, de azért elég egy rosszul pattanó korong, aztán ugrik a a beállított eredmény...
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Ez a feljutásos hajó elment, az olaszok igencsak gyengén álltak hozzá a tét nélküli meccsükhöz és simán nyertek a kazahok 3-0-ra.
Azért a japánok ellen győzni kellene és így zárni a VB-t, kérdés mi lesz a fejekben ezek után.
Az biztos, hogy jövőre se lesz könnyebb ha az ukránok vagy a lengyelek jönnek fel a B-ből és kiesnek a szlovénok meg az osztrákok.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
ahogy azt várni lehetett,az olaszok nem izgulják túl a meccset 😕Kenny
Halálmindegy meccsre nehéz felpörögni.
Aki sportolt valamit az tudja.
Főleg egy életéért küzdő ellen.Bazzani
Ezért tartok az esti meccstől.

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
ez elment, ha jól sejtem akkor a tegnapi vereség miatt nem a dél-korea elleni miatt ugye? az akkor nem számított ugye?

kár érte, mint 2 éve 1 meccs 1 gólján múlik. Mondjuk 1 góllal ritkán lehet meccset nyerni és mi tegnap csak annyit lőttünk.davemayer
Ha Koreat vertük volna akkor jobbak lennénk a kazahoknál az egymás elleni miatt.Bazzani
Ők meg az olaszoknál, az olaszok meg nálunk...szerintem nem lehetett volna egymás ellenit számolni. Körbeverésnél a gólarány jön, vagy rosszul tudom?clbass
A közvetítésben azt mondták, hogy csak nagyon nehezen tudtak volna minket kirakni, ha verjük Korea-t. (meg Japánt persze)Bazzani
ha ez így van akkor nagyon mérges vagyok, nem mintha számítana 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
ez elment, ha jól sejtem akkor a tegnapi vereség miatt nem a dél-korea elleni miatt ugye? az akkor nem számított ugye?

kár érte, mint 2 éve 1 meccs 1 gólján múlik. Mondjuk 1 góllal ritkán lehet meccset nyerni és mi tegnap csak annyit lőttünk.davemayer
Ha Koreat vertük volna akkor jobbak lennénk a kazahoknál az egymás elleni miatt.Bazzani
Ők meg az olaszoknál, az olaszok meg nálunk...szerintem nem lehetett volna egymás ellenit számolni. Körbeverésnél a gólarány jön, vagy rosszul tudom?clbass
A közvetítésben azt mondták, hogy csak nagyon nehezen tudtak volna minket kirakni, ha verjük Korea-t. (meg Japánt persze)

több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 172 — Saints fan
ez elment, ha jól sejtem akkor a tegnapi vereség miatt nem a dél-korea elleni miatt ugye? az akkor nem számított ugye?

kár érte, mint 2 éve 1 meccs 1 gólján múlik. Mondjuk 1 góllal ritkán lehet meccset nyerni és mi tegnap csak annyit lőttünk.davemayer
Ha Koreat vertük volna akkor jobbak lennénk a kazahoknál az egymás elleni miatt.Bazzani
Ők meg az olaszoknál, az olaszok meg nálunk...szerintem nem lehetett volna egymás ellenit számolni. Körbeverésnél a gólarány jön, vagy rosszul tudom?
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
ahogy azt várni lehetett,az olaszok nem izgulják túl a meccset 😕Kenny
Halálmindegy meccsre nehéz felpörögni.
Aki sportolt valamit az tudja.
Főleg egy életéért küzdő ellen.

több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
ahogy azt várni lehetett,az olaszok nem izgulják túl a meccset 😕

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
ez elment, ha jól sejtem akkor a tegnapi vereség miatt nem a dél-korea elleni miatt ugye? az akkor nem számított ugye?

kár érte, mint 2 éve 1 meccs 1 gólján múlik. Mondjuk 1 góllal ritkán lehet meccset nyerni és mi tegnap csak annyit lőttünk.davemayer
Ha Koreat vertük volna akkor jobbak lennénk a kazahoknál az egymás elleni miatt.

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
ez elment, ha jól sejtem akkor a tegnapi vereség miatt nem a dél-korea elleni miatt ugye? az akkor nem számított ugye?

kár érte, mint 2 éve 1 meccs 1 gólján múlik. Mondjuk 1 góllal ritkán lehet meccset nyerni és mi tegnap csak annyit lőttünk.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
Ez a hajó nagyon elmenőben van sajnos...

több mint 13 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 015 — The Mathematician
azért milyen szar lehet a kint lévő magyaroknak hogy most a tegnap még 'gyűlölt' olaszoknak kell szurkolni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
Most nem vagyok józan, de komolyan, történt ezen a meccsen valami érdemleges? Úgy tűnik, mintha semmi nem lett volna, nemtom hogy lett egyáltalán három gól, ennek 0-0-nak kellett volna lennie.Rajna
Nem is mertem beírni, hogy halálosan unalmas meccs volt, be is aludtam rajta.Jakehomer
Nem tudom miről beszéltek, végig szoros, kiélezett meccs volt, voltak emberelőnyök is, meg persze jól védekezett mindkét csapat, kapusok is amikor kellett nagyokat fogtak. Utolsó pillanatokig voltak izgalmak.zavi27
Izgalom persze volt mert tét is, meg a kapusbravúrokon kívül volt minden amit írtál, csak épp helyzet nem akadt. Egy semleges nézőnek egy életre elmehetett a kedve a B-csoportos hokitól ezek után. Csak nézd meg, milyen helyzetek voltak a szintén 2-1-es kazah-magyaron meg ezen, össze sem lehet hasonlítani.Rajna
Volt ott semleges néző?😊 Nekem amúgy ez sokkal jobb volt, mitn a 6-5ös mindnen lövésből gól lesz japán-korea.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Most nem vagyok józan, de komolyan, történt ezen a meccsen valami érdemleges? Úgy tűnik, mintha semmi nem lett volna, nemtom hogy lett egyáltalán három gól, ennek 0-0-nak kellett volna lennie.Rajna
Nem is mertem beírni, hogy halálosan unalmas meccs volt, be is aludtam rajta.Jakehomer
Nem tudom miről beszéltek, végig szoros, kiélezett meccs volt, voltak emberelőnyök is, meg persze jól védekezett mindkét csapat, kapusok is amikor kellett nagyokat fogtak. Utolsó pillanatokig voltak izgalmak.zavi27
Izgalom persze volt mert tét is, meg a kapusbravúrokon kívül volt minden amit írtál, csak épp helyzet nem akadt. Egy semleges nézőnek egy életre elmehetett a kedve a B-csoportos hokitól ezek után. Csak nézd meg, milyen helyzetek voltak a szintén 2-1-es kazah-magyaron meg ezen, össze sem lehet hasonlítani.

több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
Most nem vagyok józan, de komolyan, történt ezen a meccsen valami érdemleges? Úgy tűnik, mintha semmi nem lett volna, nemtom hogy lett egyáltalán három gól, ennek 0-0-nak kellett volna lennie.Rajna
Nem is mertem beírni, hogy halálosan unalmas meccs volt, be is aludtam rajta.Jakehomer
Nem tudom miről beszéltek, végig szoros, kiélezett meccs volt, voltak emberelőnyök is, meg persze jól védekezett mindkét csapat, kapusok is amikor kellett nagyokat fogtak. Utolsó pillanatokig voltak izgalmak.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Az IIHF-összefoglaló alapján jól láttam, a gólokon kívül talán egy helyzet volt, amikor a kapushibán kívül volt más sansz is a gólra. Azonkívül full átlagos szitukból könnyen fogható lövések kerültek bele.

Hári amúgy nagy csalódás nekem, az olimpiai selejtezőn megmutatta, hogy a tudása kimagaslik a válogatottból, most viszont a cselei nagyon ritkán ülnek. Igazából a legjobb csatárainknak nincs jó vébéjük (támadásban legalábbis), így különösen szép, amit csináltunk eddig.

Az a legszebb, hogy a meccs után is képes volt az ellen kapitánya sírni, hogy milyen keveset pihenhetnek a holnapi meccsre, béna a menetrend. Hihetetlen marhaság azon parádézni, hogy a házigazdákkal vívott meccs után kevesebb a pihenésre szánt idő, mint amúgy, nem mintha ez bárkinek máshogy lenne.

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Most nem vagyok józan, de komolyan, történt ezen a meccsen valami érdemleges? Úgy tűnik, mintha semmi nem lett volna, nemtom hogy lett egyáltalán három gól, ennek 0-0-nak kellett volna lennie.Rajna
Nem is mertem beírni, hogy halálosan unalmas meccs volt, be is aludtam rajta.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Most nem vagyok józan, de komolyan, történt ezen a meccsen valami érdemleges? Úgy tűnik, mintha semmi nem lett volna, nemtom hogy lett egyáltalán három gól, ennek 0-0-nak kellett volna lennie.

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
amúgy várható volt, hogy egy-két fifty-fifty esetet befújnak a végén ellenünk, meg hogy az olaszok ellen nem szól majd annyit a síp. az első két harmadban volt négy kiállítás oda, egy ide, meg három páros, ezt simán közelítik egy ikszes meccsen. kicsit hajaz a vízilabdára, ez van, én azon csodálkoztam, hogy az elején szinte semmit nem fújtak.

már írtam, hogy sebességet kell szereznünk, nagyon sok kiállítást azért kapunk, mert a védők sokkal lassabbak az ellenfél támadóinál, és rákényszerülnek a szabálytalanságra. a mai győztes (vesztes) gól előtti emberelőny is abból lett, hogy az olasz szélső - egyáltalán nem gyorsan! - körbekörcsolyázta Horváthot, ő egy kicsit kitolta, a - szerintem - kétes szituációt meg egyből megfújta a bíró.

gratulálok a fiúknak, nem volt olyan messze az az A-csoport...
több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
Sajnos nem jött össze, nagyon kiegyenlített meccs volt, semmivel sem voltak jobbak az olaszok. Ami összejött tegnapelőtt, az most nem nekünk kedvezett,de le a kalappal a fiúk előtt, hatalmasat küzdöttek megint. Kazah csapat szeritnem alapból is jobb az olasznál, de így meg ezer százalák biztos vagyok benne, hogy nyernek holnap sajnos. Majd pont az olaszok ne adnák le... Ez a feljutás sajnos Korea ellen ment el.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Zsinórban harmadik éve mi vagyunk az épphogy lemaradók, ha nem jönne össze.
Nem tudom miért, de vmi azt súgja, holnap rommá izguljuk magunkat Japán ellen.gabokocka
Csak akkor fogunk izgulni(de akkor nagyon),ha az olaszok verik a kazahokat.Kenny
nyilván ezért írtam, tisztában vagyok vele...
valami azt súgja alatt azt értem, hogy az olaszok nyerni fognakgabokocka
dehogy fognak... miért hajtsanak? azért nem kapnak semmit, ha megnyerik a csoportot, másik kalapba sem kerülnek a jövő évi vb sorsolásánál. az meg, hogy azért kellene minket feljuttatniuk, hogy jövőre ne essenek ki: semmi sem garantálja, hogy jövőre nem nekünk pattan a korong, és nem pont mi küldenénk vissza őket az IA-ba.
sajnos lefőtt a kávé, de azért két A-csoportos szintű ellenféllel szemben partiban voltunk. jövőre fiatalítani kell, sebességet és korongkezelést finomítani csapatszinten, és akkor egyszer feljuthatunk.
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Zsinórban harmadik éve mi vagyunk az épphogy lemaradók, ha nem jönne össze.
Nem tudom miért, de vmi azt súgja, holnap rommá izguljuk magunkat Japán ellen.gabokocka
Csak akkor fogunk izgulni(de akkor nagyon),ha az olaszok verik a kazahokat.Kenny
nyilván ezért írtam, tisztában vagyok vele...
valami azt súgja alatt azt értem, hogy az olaszok nyerni fognak

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
na az mondjuk világszenzáció lenne, ha holnap az olasz-kazah meccsre is összejönne a telt ház, a szurkolók pedig fordított magyar zászlóval a győzelembe hajszolnák az olaszokat 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Zsinórban harmadik éve mi vagyunk az épphogy lemaradók, ha nem jönne össze.
Nem tudom miért, de vmi azt súgja, holnap rommá izguljuk magunkat Japán ellen.gabokocka
Csak akkor fogunk izgulni(de akkor nagyon),ha az olaszok verik a kazahokat.