Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
A videó feltöltője nem tette elérhetővé videóját az országodban.

Van esetleg valami mód a youtube-on nézni a vb-t?
Közben a svédek megégnek az első napon?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
na, nem tudtam követni a Kingst, mert a Warriors meccsen tépkedtem a hajam, most nézem 2-0ra viszi a szériát a Blúz.. nemfincsi. Go Kings!Bay Area
Szinte ua. volt mint az első meccsen: kemény, ütközéses, gyors hokis game. Quick nem tavalyi PO formában nyomja, Elliot-nak viszont nagyon jó a védési hatékonysága. Regular végi formáját átmentette. Négyet sorban nem tud hozni a Kings (4-2-őt tippeltem nekik), így most már lehet félni a Blues-tól.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
NYQUIST 1st playoff goal!

Idegenben egyenlítettünk 😊Bruce
mekkora meccs kerekedett ki 😀 😛
NYQUIST pedig *urva jó lesz rövid időn belül 😊


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
na, nem tudtam követni a Kingst, mert a Warriors meccsen tépkedtem a hajam, most nézem 2-0ra viszi a szériát a Blúz.. nemfincsi. Go Kings!

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
NYQUIST 1st playoff goal!

Idegenben egyenlítettünk 😊
több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 730 — Amerikai sportok rajongója
sima győzelem Vancouverben. el kéne hozni a 2. W-t is de ha splitelünk sem gáz. Torontót és az Islest lesimázták rendesenpetey
a tegnapi játékkal simán meglehet a 2. is. ettől függetlenül szinte biztos vagyok benne, hogy minimum elmegy ez a széria 6 meccsig.shawnka
hát Lou extra napot fogott ki, így is kapott hármat. azért lenne jó ha megütnénk mégegyszer a Nuckst mert a hazai pályán be tudjuk húzni, nagyon jó a mérlegünk otthon. de biztos vagyok benne hogy négynél több csata lesz.petey
Tetszett nagyon a csapat, eléggé egyben volt, most valahogy olyan playoffszagunk volt tényleg.😊 Nagy ütközések, betunkolt gól, erős kapusteljesítmény! Mondjuk a 2. harmad azért a Canucks-é volt bőven, ott jól jött az egyenlítő gól.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
sima győzelem Vancouverben. el kéne hozni a 2. W-t is de ha splitelünk sem gáz. Torontót és az Islest lesimázták rendesenpetey
a tegnapi játékkal simán meglehet a 2. is. ettől függetlenül szinte biztos vagyok benne, hogy minimum elmegy ez a széria 6 meccsig.shawnka
hát Lou extra napot fogott ki, így is kapott hármat. azért lenne jó ha megütnénk mégegyszer a Nuckst mert a hazai pályán be tudjuk húzni, nagyon jó a mérlegünk otthon. de biztos vagyok benne hogy négynél több csata lesz.

több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
sima győzelem Vancouverben. el kéne hozni a 2. W-t is de ha splitelünk sem gáz. Torontót és az Islest lesimázták rendesenpetey
a tegnapi játékkal simán meglehet a 2. is. ettől függetlenül szinte biztos vagyok benne, hogy minimum elmegy ez a széria 6 meccsig.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
sima győzelem Vancouverben. el kéne hozni a 2. W-t is de ha splitelünk sem gáz. Torontót és az Islest lesimázták rendesen

több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Quick szépen elintézte az LA első meccsét. 😊
Egyébként nagyon jó kis meccs volt, hajtós, rengeteg ütközéssel. Meg fog szenvedni az LA a továbbjutással.danyly
előzetesen az LA-t vártam volna, de a "legkönnyebb" meccset nem hozta el, ennél csak nehezebbek lesznek...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
a Chicagonak csak meglett csücskösen az első hazai, lehet hogy mégse lesz olyan egyszerű sétagalopp ez a kör sem... a felkészülés mondjuk jó volt :cool:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Quick szépen elintézte az LA első meccsét. 😊
Egyébként nagyon jó kis meccs volt, hajtós, rengeteg ütközéssel. Meg fog szenvedni az LA a továbbjutással.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 730 — Amerikai sportok rajongója
Chicago, Penguins hozhatja az első meccset otthon? Szerintem a Boston is.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
imádom az ilyen videókat:


JT Daniels fan
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Arra közel se fogadjatok, hogy a Sens kizúg, úgy érzem, elkapkodott döntés és felesleges pénzkidobás lenne. 😊agent T
Az a baj, hogy minket elnézve én is ettől tartok 😛

De azért Go Habs!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Arra közel se fogadjatok, hogy a Sens kizúg, úgy érzem, elkapkodott döntés és felesleges pénzkidobás lenne. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Eastern Conference
PIT-NYI 4-1
MTL-OTT 4-3
WSH-NYR 4-2
BOS-TOR 4-3

Western Conference
CHI-MIN 4-1
ANA-DET 4-2
VAN-SJS 4-2
STL-LAK 1-4

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nálam:

Chicago in 5
LA in 6
Anaheim in 6
Vancuver in 7

Boston in 6
Pittsburgh in 4
Montréal in 7
Washington in 7

Let's go Red Wings!!!


JT Daniels fan
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Wings in 6
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
CHI in 5
ANA in 7
VAN in 6
LA in 5

PIT in 4
MTL in 7
NYR in 6
BOS in 5

Goo Ducks!!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Szerintem:

Kelet:
Penguins in 5
Senators in 6
Rangers in 7
Bruins in 5
Nyugat:
Blackhawks in 5
Ducks in 6
Canucks in 7
Kings in 6

több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 730 — Amerikai sportok rajongója
islanders hogy keveredett be a playoffba, ennyire feljavultak, mit tudnak?
több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 730 — Amerikai sportok rajongója
A San Jose-t mindenképp el akartam kerülni, de jobb mint ha az LA ellen játszanánk. Az alapszakaszban 0-3 a mutató a mi szemszögünkből. Talán azt ki lehet használni, hogy a Sharks annyira nem veretes társaság idegenben. Mondjuk az ő oldalukon is van egy kiváló kapus Niemi személyében. Joe Thornton is megmondta, hogy ha nincs egy ilyen jó kapusuk, lehet nem is jutnak PO-ba. Jó azért ez lehet erős túlzás, de nagyon sokat számít egy kapus, főleg egy ilyen rövid alapszakaszban.danyly
Hát én pedig nagyon nem örültem a Canucksnak, nagyon nehéz lesz!zavi27
ez nem a tavaly előtti Canucks. ha tudunk tolni egy olyan játékot mint a legutóbbi W7-es sorozat akkor lesz sansz, ez a csapat most a végére nagyon egybeállt.petey
Na, ez jó hír, mostanában nem voltam annyira napi szinten képben. Akkor bizakodok.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Szerintem is hagyjuk, mert beszéltünk róla sokat és én el is ismertem hogy voltak véleményes ítéletek.Mikey
sztem nem kellene hagyni 2007-et... azért mert egyeseknek a mai napig fáj, sztem mi emlékezzünk a szépre, ahogyan később mki JSG nyakába ugrik, meg ahogy Scotty a magasba emeli...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
A San Jose-t mindenképp el akartam kerülni, de jobb mint ha az LA ellen játszanánk. Az alapszakaszban 0-3 a mutató a mi szemszögünkből. Talán azt ki lehet használni, hogy a Sharks annyira nem veretes társaság idegenben. Mondjuk az ő oldalukon is van egy kiváló kapus Niemi személyében. Joe Thornton is megmondta, hogy ha nincs egy ilyen jó kapusuk, lehet nem is jutnak PO-ba. Jó azért ez lehet erős túlzás, de nagyon sokat számít egy kapus, főleg egy ilyen rövid alapszakaszban.danyly
Hát én pedig nagyon nem örültem a Canucksnak, nagyon nehéz lesz!zavi27
ez nem a tavaly előtti Canucks. ha tudunk tolni egy olyan játékot mint a legutóbbi W7-es sorozat akkor lesz sansz, ez a csapat most a végére nagyon egybeállt.