Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 13 éve
Én ezt most megkönnyeztem emberek... hihetetlen volt, akkor értem haza amikor bekaptuk az egyenlítő gólt. Amikor megláttam hogy így lett 1-1 már valahogy éreztem (anélkül hogy előtte egy percet is láttam volna ebből a meccsből) hogy ez meglesz. Egész más volt ami a jégen történt a dél-koreai meccshez képest. Ahogy az előző meccs után reálisan nem lehetett a feljutásról beszélni úgy bizonyították be ma ezzel a játékkal hogy érdemes. Remélem ez megmarad és a hazai pálya elég lehet az újabb csodához.
Ma reggel amikor tettem a mai mixemet ránéztem erre a meccsre és csakazértis megtettem 4.20ért a magyar válogatottat 😛
ez az utolsó itthoni sportélményem egy ideig, köszönöm a srácoknak hogy így álltak hozzá ehhez a meccshez...
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Ez óriási volt!!!! Meg kell fogni az olaszokat is, mert ezek a kazahok vért fognak inni ellenük a feljutásért. A mai játékkal meglehet! Gyerünk Fiúk!
több mint 13 éve
Kangyal már nem először nyilatkozik roppant szimpatikusan, érdemes hallgatni!Bruschi85Kangyal 4 Miniszterelnök! mindig is bírtam a fejét, nem hiába van visszavonultatva a meze Fehérváron 😀
áh, ahogy egész végig mondtam, ma nem létezik hogy kikapunk, nem lehetséges. Toki gólja meg a slusszpoén, ott tudtam meglesz..
több mint 13 éve
Kangyal már nem először nyilatkozik roppant szimpatikusan, érdemes hallgatni!


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 13 éve
nah ez aztán ki*aszottul rendben volt gyerekek!!!!peachtökéletes megfogalmazás
több mint 13 éve
most az lenne a legjobb ha először ütnénk az olaszokat is,aztán a kazahok ütnék az olaszokat.De szép is lenne.
több mint 13 éve
Azért ez nem semmi, hogy válogatottunk, milyen mélység után jelentkezett be ismét a feljutásért!Mégse ért véget 2 nap után a VB szerencsére 😊


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Szuper egyszerűen hihetetlen kapus,nem értettem eddig se mért nem ő védett mostmár pláne. Úúú csak ne szálljunk el mert az olasz meccsen fog múlni minden.De ez akkor is mese szép volt !
több mint 13 éve
Nem mertem odakapcsolni de csak nyertünk 😀Bennmaradunk 😊
Chernomaznak egy pirospont, pénteken begyűjtheti az ötöst is 😊
De még mindig nem kedvelem 😊
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
nah ez aztán ki*aszottul rendben volt gyerekek!!!!
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Ez egy fantasztikus győzelem volt és honnan jöttünk vissza.Szép volt Fiúk! 😊


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Ki az a három csaj, akiket a meccs végén mutattak? Ugyanúgy képernyőre kerültek legutóbb is...jjncaa3 korongos barátnői.
több mint 13 éve
Ki az a három csaj, akiket a meccs végén mutattak? Ugyanúgy képernyőre kerültek legutóbb is...jjncaaHokistafeleségek 😀
több mint 13 éve
Ki az a három csaj, akiket a meccs végén mutattak? Ugyanúgy képernyőre kerültek legutóbb is...

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Jéééh, mégsem úszott el a feljutás a második meccsen!Szép volt fiúk!
több mint 13 éve
Gyönyörű!!!! Nehéz lesz,de ez akkor is eszméletlen volt !
több mint 13 éve
Szép volt fiúk!
több mint 13 éve
Hát ezt sajnálattal hallom😀Hát esküszöm ha van még jegy az olaszok ellen akkor kimegyek.Legyen bármi a mai meccs végeredménye.KennyMár egy hete nem volt egyik meccsre se. 😀
Akartam volna menni.Hanni
Ezt már nem bukhatjuk el,emberelőnyben nem kaphatunk gólt!
több mint 13 éve
Két ilyen kiállítás, nem vagyok nagy hokifan, de ilyeneket azért még nem láttam...

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Hát esküszöm ha van még jegy az olaszok ellen akkor kimegyek.Legyen bármi a mai meccs végeredménye.KennyMár egy hete nem volt egyik meccsre se. 😀
Akartam volna menni.
több mint 13 éve
Hát esküszöm ha van még jegy az olaszok ellen akkor kimegyek.Legyen bármi a mai meccs végeredménye.
több mint 13 éve
BÁŐÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
több mint 13 éve
Szuper jó formában tolja. Gyerünk gyerekek.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Most értem haza, nem merek odakapcsolni, nehogy rontást hozzak a csapatra.... 😊gabokockaNE! 😀
félig off, 19:17nél épp a stadionoknál vágtáztam el, már az utcán szurkoltak a viliről leszálló emberek fájt a szívem hogy már egy hete nem lehetett jegyet kapni 😕
