Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kézilabda

18 feliratkozó

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/sport/2023/12/13/noi-kezilabda-vb-borsos-attila-elemzes-golovin
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-vb-a-fo-celkituzest-elertuk-de-maradt-bennem-hianyerzet-palinger-katalin-2993803

Borsos váltana, Pálinger franc tudja. Az egyik kevésbé számít.
csipkelli
Pálingert amennyire kedveltem játékosként, annyira antipatikus lett mára...

Közben Grönland Irántól is kikapott, utolsók lettek 😥
warr_b
Ha győri lennél, már játékosként is tudtad volna, hogy emberileg nem egy példakép típus, ahogy Görbicz is u.e. a kategória, sajnos!
nagir
Na mondjuk Görbiczet sose bírtam.

Persze nekem Erdős Éva az etalon 😊
(meg persze a kilencvenes évek közepének csapata, Siti Bea, Pádár Ildi, Farkas Andi...)


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
 telex.hu/sport/2023/12/13/noi-kezilabda-vb-borsos-attila-elemzes-golovin
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-vb-a-fo-celkituzest-elertuk-de-maradt-bennem-hianyerzet-palinger-katalin-2993803

Borsos váltana, Pálinger franc tudja. Az egyik kevésbé számít.
csipkelli
Pálingert amennyire kedveltem játékosként, annyira antipatikus lett mára...

Közben Grönland Irántól is kikapott, utolsók lettek 😥
warr_b
Ha győri lennél, már játékosként is tudtad volna, hogy emberileg nem egy példakép típus, ahogy Görbicz is u.e. a kategória, sajnos!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/sport/2023/12/13/noi-kezilabda-vb-borsos-attila-elemzes-golovin
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-vb-a-fo-celkituzest-elertuk-de-maradt-bennem-hianyerzet-palinger-katalin-2993803

Borsos váltana, Pálinger franc tudja. Az egyik kevésbé számít.
csipkelli
Pálingert amennyire kedveltem játékosként, annyira antipatikus lett mára...

Közben Grönland Irántól is kikapott, utolsók lettek 😥


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
csipkelli 4 010
 telex.hu/sport/2023/12/13/noi-kezilabda-vb-borsos-attila-elemzes-golovin
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-vb-a-fo-celkituzest-elertuk-de-maradt-bennem-hianyerzet-palinger-katalin-2993803

Borsos váltana, Pálinger franc tudja. Az egyik kevésbé számít.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 023 — "Montoya por favor!"
Norvég klasszisok lehozzák

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Háfra Nono másfél évre kölcsönbe a Bietigheimhez, azonnali hatállyal.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
fuh, ez botrány. mindkét k
lányom kézizik, de ezt nem akarom hogy átéljék 😀
JC6 - a zsidó
marmint azt, hogy milyen sosem feladni? h kuzdeni kell az utolso pillanatert? h nincs elveszett labda, tamadas, merkozes?
😊
csebi
azt, hogy egy elvakult hülye kipécézve egyiket magának egy fórumon megallás nélkül a testsúlya, kinézete, jatéka miatt szídja, röhögjön rajta....
peach
nem hiszem, hogy a gyerkocok olvassak a forumot 😉

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
fuh, ez botrány. mindkét k
lányom kézizik, de ezt nem akarom hogy átéljék 😀
JC6 - a zsidó
marmint azt, hogy milyen sosem feladni? h kuzdeni kell az utolso pillanatert? h nincs elveszett labda, tamadas, merkozes?
😊
csebi
azt, hogy egy elvakult hülye kipécézve egyiket magának egy fórumon megallás nélkül a testsúlya, kinézete, jatéka miatt szídja, röhögjön rajta....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
Otthagytam a pi...ba 12 perc után, az nso-n belenéztem az eredménybe mínusz 5, na mondom szokásos... most meg kereshetem hol tudom megnézni az uccsó 20 percet... nők...
gyurczi
mediaklikkre felrakják, még nincs fent
NB2
 m4sport.hu/video/2023/12/11/noi-kezilabda-vilagbajnoksag-magyarorszag-horvatorszag-kozepdonto-merkozes
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
fuh, ez botrány. mindkét k
lányom kézizik, de ezt nem akarom hogy átéljék 😀
JC6 - a zsidó
marmint azt, hogy milyen sosem feladni? h kuzdeni kell az utolso pillanatert? h nincs elveszett labda, tamadas, merkozes?
😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 266 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Hát ezt inkább a horvátok chokerkedték el....mi meg bemákoltuk....
Selejtezőn kik jöhetnek szembe?
ThundersNFL a Jobbágy
Talán japán, egy európai meg egy afrikai.

Nah közben itt ár írják:

 m.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezilabda-a-legkonnyebb-csoportba-kerulunk-az-olimpiai-selejtezon-2993525

Japán, Kamerun meg egy európai.
warr_b
Akik megverték a Dánokat, na szép lesz...😞
nagir
Attól függ ki lesz a harmadik európai....
ThundersNFL a Jobbágy
A vb ezüstérmes
zacknorb
Nem biztos. A franciák és a norvégok vannak már kint. Ha a norvégok nyerik a VB-t, akkor a dánok is.
Így marad opciónak Svédország, Montenegró, Németország, Dánia, Hollandia és Csehország. De mivel a négyes csoportokból az első kettő jut ki, így elég megverni Japánt és Kamerunt.
warr_b
Azért Japán nem lesz egyszerű menet....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
Otthagytam a pi...ba 12 perc után, az nso-n belenéztem az eredménybe mínusz 5, na mondom szokásos... most meg kereshetem hol tudom megnézni az uccsó 20 percet... nők...
gyurczi
mediaklikkre felrakják, még nincs fent
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hát ezt inkább a horvátok chokerkedték el....mi meg bemákoltuk....
Selejtezőn kik jöhetnek szembe?
ThundersNFL a Jobbágy
Talán japán, egy európai meg egy afrikai.

Nah közben itt ár írják:

 m.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezilabda-a-legkonnyebb-csoportba-kerulunk-az-olimpiai-selejtezon-2993525

Japán, Kamerun meg egy európai.
warr_b
Akik megverték a Dánokat, na szép lesz...😞
nagir
Attól függ ki lesz a harmadik európai....
ThundersNFL a Jobbágy
A vb ezüstérmes
zacknorb
Nem biztos. A franciák és a norvégok vannak már kint. Ha a norvégok nyerik a VB-t, akkor a dánok is.
Így marad opciónak Svédország, Montenegró, Németország, Dánia, Hollandia és Csehország. De mivel a négyes csoportokból az első kettő jut ki, így elég megverni Japánt és Kamerunt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Végülis papírforma.
Akiknél jobbak voltunk, azokat megvertük, akiknél nem, azoktól kikaptunk, sima selejtezős hely.

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Kellene honosítási itt is párat 😉
több mint 2 éve
csipkelli 4 010
Na de ki legyen a Mester a pótvizsgán? Én Elekre szavazok, Németh András azért durva lenne.
csipkelli
???

Meglepő lenne ha nem Golo
dande2
Én cserélnék, de majd az okosok eldöntik.
Elekkel pótvizsga, olimpia, aztán hoznék egy külföldit. És akkor most el lehet köszönni Golovintól.
csipkelli
Tök mindegy kit hozol, amíg a Nagy, Pálinger, Mocsai trió szívja a kézilabda vérét...
Szokol
Nekik nem, mentené a seggüket a kijutás. Ezért nem tartom kizártnak, hogy lépnek.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Na de ki legyen a Mester a pótvizsgán? Én Elekre szavazok, Németh András azért durva lenne.
csipkelli
???

Meglepő lenne ha nem Golo
dande2
Én cserélnék, de majd az okosok eldöntik.
Elekkel pótvizsga, olimpia, aztán hoznék egy külföldit. És akkor most el lehet köszönni Golovintól.
csipkelli
Tök mindegy kit hozol, amíg a Nagy, Pálinger, Mocsai trió szívja a kézilabda vérét...
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Lehet értékelni a játékosokat 😀

 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezilabda-vb-ertekelje-a-magyar-jatekosok-teljesitmenyet-2993485


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Otthagytam a pi...ba 12 perc után, az nso-n belenéztem az eredménybe mínusz 5, na mondom szokásos... most meg kereshetem hol tudom megnézni az uccsó 20 percet... nők...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Legyen Mocsai... az Ő hangja mélyebb.
Sonics
Én Laurencz Laci bácsira szavazok.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 515 — Seahawks fan
Legyen Mocsai... az Ő hangja mélyebb.

több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Golot akkor kuldenem el, ha Elek jonne. Elek rendszeret ismerik a lanyok.

több mint 2 éve
csipkelli 4 010
Na de ki legyen a Mester a pótvizsgán? Én Elekre szavazok, Németh András azért durva lenne.
csipkelli
???

Meglepő lenne ha nem Golo
dande2
Én cserélnék, de majd az okosok eldöntik.
Elekkel pótvizsga, olimpia, aztán hoznék egy külföldit. És akkor most el lehet köszönni Golovintól.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na de ki legyen a Mester a pótvizsgán? Én Elekre szavazok, Németh András azért durva lenne.
csipkelli
???

Meglepő lenne ha nem Golo
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Hát ezt inkább a horvátok chokerkedték el....mi meg bemákoltuk....
Selejtezőn kik jöhetnek szembe?
ThundersNFL a Jobbágy
Talán japán, egy európai meg egy afrikai.

Nah közben itt ár írják:

 m.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezilabda-a-legkonnyebb-csoportba-kerulunk-az-olimpiai-selejtezon-2993525

Japán, Kamerun meg egy európai.
warr_b
Akik megverték a Dánokat, na szép lesz...😞
nagir
Attól függ ki lesz a harmadik európai....
ThundersNFL a Jobbágy
A vb ezüstérmes