Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kézilabda

18 feliratkozó

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Az elmúlt 10 évben az volt a narratíva, hogy na most továbbjutunk, dark horse csapat, stb. Egyszer volt olyan férfi és női mezőnyben hogy nem volt csalódás akármilyen torna? Talán Bánhidivel mentek egyszer nagyot a fiúk egy EB-n.
Heisman nádor
Utóbbi 4-5 évben mindig hypeolták a csajokat, pofár esés, fiúk meg relatíve mentek
Aztán jött az EB a Domeban és az se jött
több mint 2 éve
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
Na gyerünk, most megcsíphetők
több mint 2 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Édes istenem ezt ujra kell néznem valahogy hogy el higgyem egy ekkora birodalmi lépegető magyar válogatott lehet
Bohócok
több mint 2 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Geccccc
Albrech Anna vagy ki. Hogy a rákba lehet válogatott? 80 éves nagymamám legutná
Jézus Krisztus hogy mozgott
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 024 — "Montoya por favor!"
Az elmúlt 10 évben az volt a narratíva, hogy na most továbbjutunk, dark horse csapat, stb. Egyszer volt olyan férfi és női mezőnyben hogy nem volt csalódás akármilyen torna? Talán Bánhidivel mentek egyszer nagyot a fiúk egy EB-n.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
Mondjuk, ha minden második támadásunk eladott labda, akkor mindegy is
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 024 — "Montoya por favor!"
Gondoltam mostmár bekapcsolom hogy milyen is ez… 4 perc alatt gondolkozom rajta hogy elég is volt

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Hihetetlen, hogy BL-ben edződő játékosok így be vannak szarva....
Sonics
női csapatsport.

több mint 2 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 515 — Seahawks fan
Hihetetlen, hogy BL-ben edződő játékosok így be vannak szarva....

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 404 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nyolc lőtt gól egy félidő alatt... kurva kevés


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 404 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egy jó ideje nem nézek nő kézit, de most bekapcsoltam. Ránézek a magyar csapatra, nem vagyunk kicsit túlsúlyosak? 😀
Nomac
Szerintem épp ellenkezőleg, a legtöbben kicsik.
warr_b
Kicsik és töpszlik.
Nomac
No igen. Magasságra is kb Albek van meg csak szemre, de súlyra ő se.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Egy jó ideje nem nézek nő kézit, de most bekapcsoltam. Ránézek a magyar csapatra, nem vagyunk kicsit túlsúlyosak? 😀
Nomac
Szerintem épp ellenkezőleg, a legtöbben kicsik.
warr_b
Kicsik és töpszlik.
több mint 2 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 515 — Seahawks fan
Hát ha Bíró nem védene extrán, már lefőtt volna a kávé.... így még maradt egy halvány esély.

több mint 2 éve
csipkelli 4 010
Mártonnak sincs nagy szezonja. Hozza is a várhatót.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
17ből 10et védett a horvát kapus.
Lófasz lesz itt nem olimpia.
több mint 2 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
fuh, ez botrány. mindkét k
lányom kézizik, de ezt nem akarom hogy átéljék 😀
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 404 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egy jó ideje nem nézek nő kézit, de most bekapcsoltam. Ránézek a magyar csapatra, nem vagyunk kicsit túlsúlyosak? 😀
Nomac
Szerintem épp ellenkezőleg, a legtöbben kicsik.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 057 — nabege2@yahoo.com
bízzunk benne, hogy most a meccs első felére tartogatjuk a balfaszkodást, hogy aztán a második félidőben lendületből megfordítsuk
mondjuk addig azért jó lenne, ha nem dőlne el 😊
több mint 2 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 515 — Seahawks fan
Eddig rettenet ez a meccs.... ahogy az egész vb.

több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Egy jó ideje nem nézek nő kézit, de most bekapcsoltam. Ránézek a magyar csapatra, nem vagyunk kicsit túlsúlyosak? 😀
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 404 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jezicset hogy utálom...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 404 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kuczora bazmeg továbbra is siralom. Szégyellem, hogy Vasas nevelés...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
csipkelli 4 010
Diadalmenet eddig.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 057 — nabege2@yahoo.com
himnuszba belepofázni...
avagy a faxé nem kapcsolnak ki időben???
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
Nem tudom miért néz még bárki is magyar női válogatott meccset. Alacsony vérnyomásra felírható
Nomac
ez az első világverseny kb 30 éve, amit már én se nézek. Elegem van a szokásos magyarázkodásokból, szimplán nem ütjük meg a mércét, szarok vagyunk. Ha egy csapat 3 meccsen kikap és 1-en nyer, akkor sajnálom, de nem az 1 nyertes meccs az igaz arca, hanem a 3 vesztes. Ez van. De ezt már a torna előtt is megmondtam...

Cowboys 4ever.