Kézilabda
18 feliratkozó
több mint 2 éve
Ez a Tobias Wagner melyik NFL csapatban volt center ? 😀
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Bodó küzd továbbra is és brusztol mint végig a tornán, de nem érzem hogy annyira beindult volna ma
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Az osztrákok mióta ilyen jók? Spanyolokat kiütni nem kis teljesítmény.
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Bodó passza mutatja mennyire inkompetens a magyar csapat a szélsők megjátszásábanhihetetlen hogy ez milyen szintű probléma évtizedek óta
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
összezavar minket az emberelőny
"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 2 éve
mikor valaki azzal jön hogy Chema jól meccsel megkérdezni mivel lehet ezeket a félidő végefelé történő leolvadásokat magyarázni
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Emberelőnyben leadni +2-t, 7az5-ben...
több mint 2 éve
Látom a +3-at sikerült elkúrni 😕
több mint 2 éve
Rosta ha legalább egy közepes labdát kap akkor már tud hatékonyan dolgozni bent
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Bazzeg, megy a meccs és semmi itt?meetingem van épp
zacknorb
statok alapján Ancsin pl jól lő ma
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Bazzeg, megy a meccs és semmi itt?
több mint 2 éve
Elefantok otthon behúzzákFeszültségoldásként reggel kilenctől már kezdődik is az első meccs az Afrika-bajnokságon, jó szórakozást 😊Szerintetek van esély rá hogy megtörik az egyiptomi-tunéziai hegemónia?
warr_b
warr_b
szerk.: Ja ez másik sportág 😊
Sidenote, sok múlik azon az olimpiai selejtező csoport tekintetében, hogy Egyiptom nyer-e. Ha igen, garantáltan 3 európai csapat lesz a csoportunkban.
Szerkesztette: gabokocka
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Feszültségoldásként reggel kilenctől már kezdődik is az első meccs az Afrika-bajnokságon, jó szórakozást 😊Szerintetek van esély rá hogy megtörik az egyiptomi-tunéziai hegemónia?
warr_b

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
pláne, hogy emlékeim szerint ilyen dánok elleni ki-ki meccsekkel estek ki a negyeddöntőbenPortugálok nem pöcsöltek, elkenték a Norvégokat rendesenNorvégok miért ilyen szarok most? Legutóbbi EB-n ötödikek voltak, előtte bronzérmesek, két legutóbbi VB-n hatodikok, előtte ezüstérmesek...
petey
warr_b
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Portugálok nem pöcsöltek, elkenték a Norvégokat rendesenNorvégok miért ilyen szarok most? Legutóbbi EB-n ötödikek voltak, előtte bronzérmesek, két legutóbbi VB-n hatodikok, előtte ezüstérmesek...
petey

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
A negatív hangulatra valóban nincs semmi okunk, de a hurráoptimizmusra sem.Javarészt egyetértek, de azért érdemes visszaolvasni hogy az EB előtt mik voltak a várakozások az itteni közönségtől. Bőven az dominált, hogy bár nem tűnik lehetetlennek a csoport, ennek ellenére bőven benne van a 3 L.
Nem tudom honnan hallottátok azt, hogy semmi esélyünk a csoportban (max itt pár embertől, akik elég régen néznek kézilabdát ahhoz, hogy lássanak pár felsz.pott magyar csapatot lebőgni - btw én nem tudom őket elítélni ezért). Aki reálisan nézte a csopit az EB előtt, az igenis elvárta a továbbjutást innen, akár 3 győzelemmel is (bár nem vagyok szakértő, de ezt még én is be mertem kommentelni az eb előtt), a világranglista lóf.szt nem számít, butaság arra hivatkozni. Montenegró jó csapat, de nincsenek kiemelkedő játékosaik, szerbeknek vannak kiemelkedő játékosaik, de nem jó csapat - izland ellen meg 1-2 kivételtől eltekintve hagyományosan menni szokott.
Ahogy arra is számítani lehetett, nem a támadójáték húzta a csapatot, inkább védekezésből próbáltunk építkezni, de itt nagy kérdés volt a kapusok teljesítménye - ilyen szempontból valóban pozitív meglepetés a válogatott játéka, főleg Palasicsé. De arra számítani - sajnos - hogy egy 21 éves kapus egy EGÉSZ eb-n képes konzisztens, kiegyensúlyozott teljesítményre, nagy dőreség lenne, a tapasztalatok legalábbis ezt mutatják . aztán ne legyen így. A csapatvédekezés ugyanis túl sokat köszönhet a kapus teljesítményének ahhoz, hogy ha az visszaesik, akkor ugyanúgy legyen védekezés, ha padig nincs def, akkor a rozoga támadójátékunk is össze fog omlani mint a kártyavár, mert elől nem lesz meg a türelem végigjátszani a játékokat.
Ha mindezt végiggondoljátok, már könnyebben érthető, hogy miért ellenszenves az embereknek azt hallani - akár a tv-ben, akár itt, hogy leuraltuk ezt a csoportot. Nem. Nem mondom azt hogy szerencsénk volt (bár a bíráskodásra nem lehet szavunk, akármit is mondjon a világtalan m4-es kommentátor), de a magyar csapat működése nagyon nüanszoktól függ, amelyek meccstől - meccsre változhatnak, így én azért nem merném kijelenteni, hogy klasszis csapatunk van. Nem, ez egy középcsapat, amelyik időnként képes ilyen teljesítményekre is (ahogy más középcsapatok is időnként - lásd: izland, vagy portugália), de sajnos képes a másik irányba is kilengeni. Ha már reális képet akarunk nézni, a realitás ez.
Ami a középdöntős meccseket illeti, Ausztria és Horvátország ellen 50-50% esélyünk van (az osztrákok ellen kicsit több talán, de őket meg nagyon vinni fogja a lendület, mi meg bármikor elhihetjük, hogy a bab is hús), a németek és a franciák természetesen óriási favoritok, ott már kevés lesz a "magyaros virtus" előreláthatólag - aztán ne legyen igazam. Ettől függetlenül, ha az 5. helyért játszunk majd, az egy óriási teljesítmény lesz.
Antonius
Elég ha az oddsokat megnézzük, csak Montenegró ellen voltunk esélyesebbek a bukik szerint is. Ennek ellenére ott lehoztuk a "kötelezőt", Szerbeket megvertük simábban, mint amit az eredmény végül mutatott, Izlandot pedig nagyon megvertük, mindezt a világklasszis beállónk nélkül, akire amúgy épül a támadásaink nagy része.
Egyik sem volt olyan meccs előzetesen, amire azt lehetett mondani, hogy ez kötelező győzelem és nagyobb erőfeszítés nélkül le kell hozni, innentől pedig az, hogy 3/3 a mérlegünk, igenis megsüvegelendő és lehet neki örülni mezei szurkolóként.
Nekem javarészt azzal a mentalitással van bajom, hogy csak szélsőségekben tudunk gondolkodni, vagy EB (aktuális világverseny) győzelemre esélyes a csapat vagy szar minden. Igenis egy ilyen középcsapatnak, aki nem tartozik a szűk elitbe nagy teljesítmény hogy a hasonló erőt képviselő csoportból 100%-os teljesítménnyel jut tovább. És ezt akkor sem szabad elvitatni, hogyha a középdöntőben jön majd 4L vagy esetleg nagyon kikapunk a ki-ki meccseken az osztrákok vagy horvátok ellen.
Néha érdemes értékelni az apróbb sikereket is, nem csak mindenben azt látni, hogy mivel nincs reális esély a végső győzelemre ezért szar minden.
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 2 éve
antonius leírta a lényegét annak amit akartam, nagy pacsi +1. annyival egészítenén ki, hogy divat lett lékait kutyázni, de nincs az az edző aki leültetné az utóbbi 15 év top5 magyar játékosát, a csapat kapitányát, meg a kb 170 szeres válogatottsággal járó rutint. Elismert remek játékos, akit tisztelnek az ellenfelek, ellenben a "nevenincs" fiatal csikókkal. Továbbá ilyen fiatalon nemhiszem, hogy akár fazekas, akár hanusz képes lenne kiemelkedő teljesítményt nyújtani 60 percen és 7-8 meccsen keresztül. egyszerűen a rutint nem lehet egyik napról a másikra megszerezni. viszont
azokban a 10-15 percekben amit kapnak tudnak segíteni, lendíteni a játékon. a jövő az övéké, szerintem chema tudja mit csinál, higgyünk neki. persze azt adom, hogy lékainak eddig nincs jó tornája, rengeteg az egyéni hiba a játékában, de simán benne van, hogy megrázza magát és a kövi a meccsen dob 10 gólt...
a másik amit nem értek az sipos anyázása. lehet, hogy nem szimpatikus valakinek, de lekiabálni a pályáról óriási butaság, kimagasló hármas védő. a védekezésünk alapja, hozzá igazodik mindenki. nélküle nem nyertünk volna hármat.
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Én egy jó 10 éve azt érzem, hogy a ffiak csapatsportversenye tök lutri, főleg egy középcsapatnak.Elég ha csak a mi 3 meccsünket nézzük 😊
A fórumra amúgy néha jellemző ez a totál negatívkodás, emlékszem a fociválogatottnál is sokszor volt, hogy úgy lettek szidva, mintha csoport utolsók lettek volna! Igaz azt is a közmédia közvetíti 😊
több mint 2 éve
A negatív hangulatra valóban nincs semmi okunk, de a hurráoptimizmusra sem. Nem tudom honnan hallottátok azt, hogy semmi esélyünk a csoportban (max itt pár embertől, akik elég régen néznek kézilabdát ahhoz, hogy lássanak pár felsz.pott magyar csapatot lebőgni - btw én nem tudom őket elítélni ezért). Aki reálisan nézte a csopit az EB előtt, az igenis elvárta a továbbjutást innen, akár 3 győzelemmel is (bár nem vagyok szakértő, de ezt még én is be mertem kommentelni az eb előtt), a világranglista lóf.szt nem számít, butaság arra hivatkozni. Montenegró jó csapat, de nincsenek kiemelkedő játékosaik, szerbeknek vannak kiemelkedő játékosaik, de nem jó csapat - izland ellen meg 1-2 kivételtől eltekintve hagyományosan menni szokott.
Ahogy arra is számítani lehetett, nem a támadójáték húzta a csapatot, inkább védekezésből próbáltunk építkezni, de itt nagy kérdés volt a kapusok teljesítménye - ilyen szempontból valóban pozitív meglepetés a válogatott játéka, főleg Palasicsé. De arra számítani - sajnos - hogy egy 21 éves kapus egy EGÉSZ eb-n képes konzisztens, kiegyensúlyozott teljesítményre, nagy dőreség lenne, a tapasztalatok legalábbis ezt mutatják . aztán ne legyen így. A csapatvédekezés ugyanis túl sokat köszönhet a kapus teljesítményének ahhoz, hogy ha az visszaesik, akkor ugyanúgy legyen védekezés, ha padig nincs def, akkor a rozoga támadójátékunk is össze fog omlani mint a kártyavár, mert elől nem lesz meg a türelem végigjátszani a játékokat.
Ha mindezt végiggondoljátok, már könnyebben érthető, hogy miért ellenszenves az embereknek azt hallani - akár a tv-ben, akár itt, hogy leuraltuk ezt a csoportot. Nem. Nem mondom azt hogy szerencsénk volt (bár a bíráskodásra nem lehet szavunk, akármit is mondjon a világtalan m4-es kommentátor), de a magyar csapat működése nagyon nüanszoktól függ, amelyek meccstől - meccsre változhatnak, így én azért nem merném kijelenteni, hogy klasszis csapatunk van. Nem, ez egy középcsapat, amelyik időnként képes ilyen teljesítményekre is (ahogy más középcsapatok is időnként - lásd: izland, vagy portugália), de sajnos képes a másik irányba is kilengeni. Ha már reális képet akarunk nézni, a realitás ez.
Ami a középdöntős meccseket illeti, Ausztria és Horvátország ellen 50-50% esélyünk van (az osztrákok ellen kicsit több talán, de őket meg nagyon vinni fogja a lendület, mi meg bármikor elhihetjük, hogy a bab is hús), a németek és a franciák természetesen óriási favoritok, ott már kevés lesz a "magyaros virtus" előreláthatólag - aztán ne legyen igazam. Ettől függetlenül, ha az 5. helyért játszunk majd, az egy óriási teljesítmény lesz.
Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Baszki én nem értem az embereket....8-cal verjük Izlandot, még soha nem zárt hibátlan csoportkört kontinensviadalon a csapat, erre itt oldalakon keresztül csak a hőbörgés.
Legalább akkor örüljünk felhőtlenül, amikor vmi jó, lesz még elég szar úgy is.
Nyilván a közmédiában gyökerek vannak, de őszintén, ilyenkor ki a faszt érdekel.
Ezzel a játékosállománnyal simán benne volt a pakliban, hogy kiesünk a faszba a csoportból, ehhez képest most az a téma, mi kell az elődöntőhöz a következő négy meccsen...
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Feszültségoldásként reggel kilenctől már kezdődik is az első meccs az Afrika-bajnokságon, jó szórakozást 😊

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Amiket kigyűjtöttem abban semmi kritika nem volt, csak fröcsögés, de lehet én nem vagyok tisztában a kritika szó jelentésével.Sipos egy hentes baromTehát akkor jobb lenne, ha nem menne a csapatnak, mert akkor lehetne nyugodtan fröcsögni és károgni, ahogy tetted (tettétek Negritissel) eddig végig?Szóval ha leírom hogy valaki szar és megdicserem aki jó az frocsoges?
ervinator
Mkay
Negritis, a vajdabiztos én vagyok a geci, de egy másodpercig nem tudom sipost sajnálni
Negritis, a vajdami a faszombat csinált Bartók Donát hogy ebbe a nullába nem fér be?
Negritis, a vajdami a faszt keres a válogatottban?De valóban voltak tőled elismerő hozzászólások is.
egy utolsó suttyó pöcs
Negritis, a vajda
ervinator
Amikor Bartókot kértem Lékaiek épp mindent megtettek kint hogy kikapjunk
Szidtam én még több kinti játékost is
Viszont Imre, szita, palasics meg dicséretet kapott
Sztem az a normális ha dícsérem aki jó és szidom aki nem
De lehet csak elélvezni lehet a csapattól és nem szabad kritizálni...
Negritis, a vajda
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 2 éve
Sipos egy hentes baromTehát akkor jobb lenne, ha nem menne a csapatnak, mert akkor lehetne nyugodtan fröcsögni és károgni, ahogy tetted (tettétek Negritissel) eddig végig?Szóval ha leírom hogy valaki szar és megdicserem aki jó az frocsoges?
ervinator
Mkay
Negritis, a vajdabiztos én vagyok a geci, de egy másodpercig nem tudom sipost sajnálni
Negritis, a vajdami a faszombat csinált Bartók Donát hogy ebbe a nullába nem fér be?
Negritis, a vajdami a faszt keres a válogatottban?De valóban voltak tőled elismerő hozzászólások is.
egy utolsó suttyó pöcs
Negritis, a vajda
ervinator
Amikor Bartókot kértem Lékaiek épp mindent megtettek kint hogy kikapjunk
Szidtam én még több kinti játékost is
Viszont Imre, szita, palasics meg dicséretet kapott
Sztem az a normális ha dícsérem aki jó és szidom aki nem
De lehet csak elélvezni lehet a csapattól és nem szabad kritizálni...
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Tehát akkor jobb lenne, ha nem menne a csapatnak, mert akkor lehetne nyugodtan fröcsögni és károgni, ahogy tetted (tettétek Negritissel) eddig végig?Szóval ha leírom hogy valaki szar és megdicserem aki jó az frocsoges?
ervinator
Mkay
Negritis, a vajda
biztos én vagyok a geci, de egy másodpercig nem tudom sipost sajnálni
Negritis, a vajda
mi a faszombat csinált Bartók Donát hogy ebbe a nullába nem fér be?
Negritis, a vajda
mi a faszt keres a válogatottban?De valóban voltak tőled elismerő hozzászólások is.
egy utolsó suttyó pöcs
Negritis, a vajda
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"