Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kézilabda

18 feliratkozó

több mint 2 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Ez a Chema egy vicc
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 003 — The Mathematician
7 vs 5-nél mi a halál faszáért van bent Sipos?
senkit nem képes elvinni támadásban mert 0 dolgot csinálni, nettó emberhátrány

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 264 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Kb 2 támadássak korábban Bánhidi baszta földhöz így a horvát gyereket azt megúsztuk....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 003 — The Mathematician
Szerintetek ha Fazekas többet játszik, megverjük a sógorokat?
Hanni
huhh, nemtom
Hanusznak se volt jó meccse
Fazekas meg nem volt elegt pályán

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 003 — The Mathematician
Lékait lekapta? Amennyit eddig láttam belőle bőven elég volt....
ThundersNFL a Paraszt
Fazekas jól szállt be most

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 739 — Poloska confirmed
Szerintetek ha Fazekas többet játszik, megverjük a sógorokat?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 003 — The Mathematician
Nekünk nem szabad emberelonybe kerülni
JC6 - a zsidó
hol a faszomba vannak ilyen szitura kidolgozott figurák?
Chema kurva kevés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 264 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Nekünk nem szabad emberelonybe kerülni
JC6 - a zsidó
Pontosan nekünk az csak hátrány....
Lékait lekapta? Amennyit eddig láttam belőle bőven elég volt....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Nekünk nem szabad emberelonybe kerülni
több mint 2 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Bartucz nélkül 9-12 lenne már most. Hogy sétál az ellenfél a falunk mögött, hihetetlen
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 003 — The Mathematician
Bánhidi megint úgy kapja a labdát hogy 2en csüngenek rajta és teljesen szar helyre jön
mondjuk Bodóé egy fokkal jobb volt mint Lékaié aki szembe a kapussal passzolja inkább le

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 003 — The Mathematician
Bartucz szépen javítja a védekezés hibáit
nagyot megy eddig

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 003 — The Mathematician
Lékai továbbra is kuka
viszont Imre iszonyat milyen fokon pörög

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 658 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Szólni kéne Gyuri bának, hogy Klárika ne játszon már a horvát válogatottban
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 003 — The Mathematician
Bodónak a fizikuma is adott lenne a beállóshoz, szép elfekvős gólt tolt
Imre mind2 gólja röfögött kicsit, de ha bent van kit érdekel?

mondjuk jó lenne ha a szélre és beállóba sikerülne minőségi labdákat eljuttatni mer középen eddig nagyon kell Bánhidi klasszisa hogy ne veszítsünk el minden labdát és forduljanak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 003 — The Mathematician
Ancsin a faszért nem engeded el....
ThundersNFL a Paraszt
mer egy kretén
nem véletlen cosplayezik Siposként

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 264 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ancsin a faszért nem engeded el....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 003 — The Mathematician
Szita ma nem lesz mert beteg 😕
zacknorb
amúgy is gyenge a kinti 3as
szal Ligetvári többet lesz támadásba, "yay"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 658 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Szita ma nem lesz mert beteg 😕
több mint 2 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Hát ezen beszarok😃
Teremben vagyok, megy a tévén a Szlovén-Portugál ismétlés.
Szlovén hetes, portugál kapus véd, elkezd örülni majd fogja az arcát.
Megáll a játék, kimennek a bírók videózni, közben mutatják a kapust, aki hatrahajtott fejjel fogja az orrát, mintha vérezne..
Jön az ismétlés, hát a labda a hónalját simogatta meg épp, csak elhúzta a karját az arca előtt…
Ekkora színészi teljesítményt rég láttam 😃 persze nem volt kiállítás, de úgy röhögtem 😃
több mint 2 éve
csipkelli 4 010
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/2024/01/noi-kezi-eltort-a-keze-a-ferencvaros-szerb-jatekosanak

Csodálatos a klub kommunikációja. Akarom mondani, a kurva anyátokért titkolóztok. Még 2024-ben is bazmeg.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 680

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 003 — The Mathematician
a vége kurva gáz volt, volt 12 mp, hogy egyenlítsünk és senkinek fogalma nem volt mi a fasz kegyen, togyogott mindenki mint kezdő buzi a gőzben. nem lehet olyan végjáték, hogy utolsó lövés ligetvárira jöjjön ki. chema is bőven benne van ebben, időkérésnél meg kellett volna beszélni, hogy ha így jön ki a végjáték akkor melyik figurát vesszük elő...
peach
nem értem Chema meccselését
Ancsin minden lövése betalál, alig lát pályát a második félidőben
Bánhidi jól kezd aztán jön Rosta aki szintén jó, Bence meg fagy a padon
aztán második félidőben Rosta az öltözőben vagy nemtom

a befejezés bőven szánalmas, van egy csomó kidolgozott figura előre ugye a 2 beállós meg a "fake 2 beállós" is
de az hogy egy ilyen szituban ahol amúgy még cseréltünk is!!!
Ligetvári meg Sipos fent marad az nonszensz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
a vége kurva gáz volt, volt 12 mp, hogy egyenlítsünk és senkinek fogalma nem volt mi a fasz kegyen, togyogott mindenki mint kezdő buzi a gőzben. nem lehet olyan végjáték, hogy utolsó lövés ligetvárira jöjjön ki. chema is bőven benne van ebben, időkérésnél meg kellett volna beszélni, hogy ha így jön ki a végjáték akkor melyik figurát vesszük elő...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 054 — nabege2@yahoo.com
pics, nyertek a germánok