Kézilabda
18 feliratkozó
több mint 2 éve
Tehát akkor jobb lenne, ha nem menne a csapatnak, mert akkor lehetne nyugodtan fröcsögni és károgni, ahogy tetted (tettétek Negritissel) eddig végig?Szóval ha leírom hogy valaki szar és megdicserem aki jó az frocsoges?
ervinator
Mkay
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Srácokkal nincs bajom....na jó Lékaival van....Tehát akkor jobb lenne, ha nem menne a csapatnak, mert akkor lehetne nyugodtan fröcsögni és károgni, ahogy tetted (tettétek Negritissel) eddig végig?Azzal van bajom sokadjára,hogy megy a csapatnak kiszakad minden jó irányba minden fasza mindenki magasztal majd kapunk egy Istenes pofont és mind kommentátor, szakértő csak hápog,hogy ezt nem értik....Dehogy mondod ugyanezt...Elismerem, kellemes meglepetés eddig a csapat, de a neheze most jön sajna 😕Ugyanezt mondom.
Igazándiból az lehet a probléma, hogy a magyar tv nem egyszer totálisan felszopja a honi csapatokat, aminek tényleg 1-2x egyenes következménye a nagy arc, aztán a nagy pofára esés. Persze nem azt mondom, hogy most nem kell őket dicsérni, mert kell, de tényleg az elmúlt években azért a fideszmédia nem mindig jó irányba terelte a dolgokat.
NB2
ThundersNFL a Fikázó 😂
Te azt mondod, hogy minden szar, mert pont abba esel bele ami ellen fel akarsz szólalni, hogy egyik szélsőségből átesel a másik szélsőségbe. Mert nem lehet reálisan értékelni, és elmondani, hogy ez valóban csapatszinten kiemelkedő teljesítmény volt, amit eddig nyújtottak, és teljesen mindegy, hogy mi lesz a középdöntőben és hogyan árazzák be a csapatot.
ervinator
ThundersNFL a Fikázó 😂
A média így működik, el kell adni a sikert és ezt a sikert most el is lehet adni, mert valóban csapatszinten teljesítettek jól a srácok. De mégis azt várnád, hogy mindenki búval baszottan értékeljen, hogy majd a középdöntőben úgyis elpicsáznak. És akkor mi van, ha elpicsáznak majd? - attól kevesebbet ér az, amit eddig nyújtottak a srácok?
ervinator
Abban is igazad van,hogy ha siker van azt a média megpróbálja eladni olyan hangosan és habosan ahogy csak lehet.
Meglátjuk mit hozz a középdöntő.
Ha azt hozzák mint Izland ellen akkor nagy baj nem lehet.
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Tehát akkor jobb lenne, ha nem menne a csapatnak, mert akkor lehetne nyugodtan fröcsögni és károgni, ahogy tetted (tettétek Negritissel) eddig végig?Azzal van bajom sokadjára,hogy megy a csapatnak kiszakad minden jó irányba minden fasza mindenki magasztal majd kapunk egy Istenes pofont és mind kommentátor, szakértő csak hápog,hogy ezt nem értik....Dehogy mondod ugyanezt...Elismerem, kellemes meglepetés eddig a csapat, de a neheze most jön sajna 😕Ugyanezt mondom.
Igazándiból az lehet a probléma, hogy a magyar tv nem egyszer totálisan felszopja a honi csapatokat, aminek tényleg 1-2x egyenes következménye a nagy arc, aztán a nagy pofára esés. Persze nem azt mondom, hogy most nem kell őket dicsérni, mert kell, de tényleg az elmúlt években azért a fideszmédia nem mindig jó irányba terelte a dolgokat.
NB2
ThundersNFL a Fikázó 😂
Te azt mondod, hogy minden szar, mert pont abba esel bele ami ellen fel akarsz szólalni, hogy egyik szélsőségből átesel a másik szélsőségbe. Mert nem lehet reálisan értékelni, és elmondani, hogy ez valóban csapatszinten kiemelkedő teljesítmény volt, amit eddig nyújtottak, és teljesen mindegy, hogy mi lesz a középdöntőben és hogyan árazzák be a csapatot.
ervinator
ThundersNFL a Fikázó 😂
A média így működik, el kell adni a sikert és ezt a sikert most el is lehet adni, mert valóban csapatszinten teljesítettek jól a srácok. De mégis azt várnád, hogy mindenki búval baszottan értékeljen, hogy majd a középdöntőben úgyis elpicsáznak. És akkor mi van, ha elpicsáznak majd? - attól kevesebbet ér az, amit eddig nyújtottak a srácok?
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 2 éve
Azzal van bajom sokadjára,hogy megy a csapatnak kiszakad minden jó irányba minden fasza mindenki magasztal majd kapunk egy Istenes pofont és mind kommentátor, szakértő csak hápog,hogy ezt nem értik....Dehogy mondod ugyanezt...Elismerem, kellemes meglepetés eddig a csapat, de a neheze most jön sajna 😕Ugyanezt mondom.
Igazándiból az lehet a probléma, hogy a magyar tv nem egyszer totálisan felszopja a honi csapatokat, aminek tényleg 1-2x egyenes következménye a nagy arc, aztán a nagy pofára esés. Persze nem azt mondom, hogy most nem kell őket dicsérni, mert kell, de tényleg az elmúlt években azért a fideszmédia nem mindig jó irányba terelte a dolgokat.
NB2
ThundersNFL a Fikázó 😂
Te azt mondod, hogy minden szar, mert pont abba esel bele ami ellen fel akarsz szólalni, hogy egyik szélsőségből átesel a másik szélsőségbe. Mert nem lehet reálisan értékelni, és elmondani, hogy ez valóban csapatszinten kiemelkedő teljesítmény volt, amit eddig nyújtottak, és teljesen mindegy, hogy mi lesz a középdöntőben és hogyan árazzák be a csapatot.
ervinator
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Dehogy mondod ugyanezt...Elismerem, kellemes meglepetés eddig a csapat, de a neheze most jön sajna 😕Ugyanezt mondom.
Igazándiból az lehet a probléma, hogy a magyar tv nem egyszer totálisan felszopja a honi csapatokat, aminek tényleg 1-2x egyenes következménye a nagy arc, aztán a nagy pofára esés. Persze nem azt mondom, hogy most nem kell őket dicsérni, mert kell, de tényleg az elmúlt években azért a fideszmédia nem mindig jó irányba terelte a dolgokat.
NB2
ThundersNFL a Fikázó 😂
Te azt mondod, hogy minden szar, mert pont abba esel bele ami ellen fel akarsz szólalni, hogy egyik szélsőségből átesel a másik szélsőségbe. Mert nem lehet reálisan értékelni, és elmondani, hogy ez valóban csapatszinten kiemelkedő teljesítmény volt, amit eddig nyújtottak, és teljesen mindegy, hogy mi lesz a középdöntőben és hogyan árazzák be a csapatot.
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 2 éve
Chema nagyot nőne a szememben, ha le merné ültetni Lékait. Szemmel láthatóan jobbak vagyunk, ha nincs fent..Fizetek neked egy karton Coronitat ha megteszi
JC6 - a zsidó
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Chema nagyot nőne a szememben, ha le merné ültetni Lékait. Szemmel láthatóan jobbak vagyunk, ha nincs fent..
több mint 2 éve
Elismerem, kellemes meglepetés eddig a csapat, de a neheze most jön sajna 😕Ugyanezt mondom.
Igazándiból az lehet a probléma, hogy a magyar tv nem egyszer totálisan felszopja a honi csapatokat, aminek tényleg 1-2x egyenes következménye a nagy arc, aztán a nagy pofára esés. Persze nem azt mondom, hogy most nem kell őket dicsérni, mert kell, de tényleg az elmúlt években azért a fideszmédia nem mindig jó irányba terelte a dolgokat.
NB2
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Elismerem, kellemes meglepetés eddig a csapat, de a neheze most jön sajna 😕Igazándiból az lehet a probléma, hogy a magyar tv nem egyszer totálisan felszopja a honi csapatokat, aminek tényleg 1-2x egyenes következménye a nagy arc, aztán a nagy pofára esés. Persze nem azt mondom, hogy most nem kell őket dicsérni, mert kell, de tényleg az elmúlt években azért a fideszmédia nem mindig jó irányba terelte a dolgokat.
több mint 2 éve
Kellett egy jó Rosta ma, pedig sanyargatták rendesen. Ancsin góljai is aranyat értek. Tényleg Lékai és Ilics a 2 kézifék. Így bármi lehet a középdöntőben.Mondjuk a franciákat szeretjük meglepni....
petey
Osztrákokat elkaphatjuk...
Németek tuti megkapják majd a hazai pályát...
Horvátok meg so-so
Még a végén döntőért megyünk habár ahhoz mindennek jól kell állnia😉
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Kellett egy jó Rosta ma, pedig sanyargatták rendesen. Ancsin góljai is aranyat értek. Tényleg Lékai és Ilics a 2 kézifék. Így bármi lehet a középdöntőben.
több mint 2 éve
Meg is látszott,hogy Lékai nem volt fönt mert ha fent volt megakadt a támadasunk....Szerintem kifejezetten szimpatikus ez a csapat. Nekem Lékai és Ilics lóg ki, a többiek rendben vannak. Chema is jól mecccselt eddig.Hihetetlen itt pár ember a fórumon. 3/3 győzelem, két szoros meccset behúzva,most rommá verve Izlandot, erre megy itt a fikázás, alpári stílusban kommentek személyeskedve minden meccs után....Uralta....azt....nem sok kellett ,hogy kiszopjunk a szerbektől és a montiktól....Akkor nem ugyanazt a szerb meccset néztük.
Ezt uraltuk.....
Megint kezdjük a felszopást és kapunk egy nagy taslit majd lesünk mint a hal a szatyorban
ThundersNFL a Jobbágy
Picit azért tudsz ennek örülni, vagy ebben is kizárólag a szart vagy képes látni?
Bálesz
zavi27
Willie Parker
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Szerintem kifejezetten szimpatikus ez a csapat. Nekem Lékai és Ilics lóg ki, a többiek rendben vannak. Chema is jól mecccselt eddig.Hihetetlen itt pár ember a fórumon. 3/3 győzelem, két szoros meccset behúzva,most rommá verve Izlandot, erre megy itt a fikázás, alpári stílusban kommentek személyeskedve minden meccs után....Uralta....azt....nem sok kellett ,hogy kiszopjunk a szerbektől és a montiktól....Akkor nem ugyanazt a szerb meccset néztük.
Ezt uraltuk.....
Megint kezdjük a felszopást és kapunk egy nagy taslit majd lesünk mint a hal a szatyorban
ThundersNFL a Jobbágy
Picit azért tudsz ennek örülni, vagy ebben is kizárólag a szart vagy képes látni?
Bálesz
zavi27
több mint 2 éve
Most ha belegondolok ebbe a póló és kézi suhancokba azért itt még komoly örömöket hozhatnak nekünk a jövőben! 👍🙏
több mint 2 éve
már korábban mea culpáztamIktriad most büszke rád ❤️☺️lehet hogy papiron nem, de sima 3LMintenegró azért nem.Szerdán kezdődik a férfi EB, Montenegró, Szerbia és Izland az első ellenfelek.Mi az isten ez a csoport? Kb mind 3 jobb csapat nálunk, vagy nem?
warr_b
Sixo
warr_b
Negritis, a vajda
warr_b
a fiatalok szépen húzták a csapatot a "mag" sajnos pont olyan szar volt mint vártam
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Hihetetlen itt pár ember a fórumon. 3/3 győzelem, két szoros meccset behúzva,most rommá verve Izlandot, erre megy itt a fikázás, alpári stílusban kommentek személyeskedve minden meccs után....Uralta....azt....nem sok kellett ,hogy kiszopjunk a szerbektől és a montiktól....Akkor nem ugyanazt a szerb meccset néztük.
Ezt uraltuk.....
Megint kezdjük a felszopást és kapunk egy nagy taslit majd lesünk mint a hal a szatyorban
ThundersNFL a Jobbágy
Picit azért tudsz ennek örülni, vagy ebben is kizárólag a szart vagy képes látni?
Bálesz
több mint 2 éve
Hats off🎩
több mint 2 éve
Iktriad most büszke rád ❤️☺️lehet hogy papiron nem, de sima 3LMintenegró azért nem.Szerdán kezdődik a férfi EB, Montenegró, Szerbia és Izland az első ellenfelek.Mi az isten ez a csoport? Kb mind 3 jobb csapat nálunk, vagy nem?
warr_b
Sixo
warr_b
Negritis, a vajda

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Azt hittem Juditnak hívnak 😊Juditkából is már csak egy dolog hiányzik...Köszönöm, hogy eszedbe jutottam. 😀
Stoki
Bálesz
több mint 2 éve
De basszus. Háromból hármat nyertünk egy olyan csoportban, amiből simán ki is eshettünk volna három zakóval. Mit csináljanak, sírjanak a kezdőkörben?Azzal van bajom ,hogy ha már nagyon megy a szekér elkezd minden arcoskodni meg mindent rózsaszínben látni aztán ha pofon jön akkor nem értik mi történt....Uralta....azt....nem sok kellett ,hogy kiszopjunk a szerbektől és a montiktól....Akkor nem ugyanazt a szerb meccset néztük.
Ezt uraltuk.....
Megint kezdjük a felszopást és kapunk egy nagy taslit majd lesünk mint a hal a szatyorban
ThundersNFL a Jobbágy
Picit azért tudsz ennek örülni, vagy ebben is kizárólag a szart vagy képes látni?
Bálesz
ThundersNFL a Jobbágy

több mint 2 éve
EB-t nyertünk úgy ünnepelnek....őszintén kérdezem, mit szeretnél látni?
ThundersNFL a Jobbágy
megvertük esélyesként Montenegrót, megvertük underdog szerepben Szerbiát és Izlandot, ráadásul utóbbit elég simán, úgy hogy a világklasszis beállónk gyakorlatilag egész meccsen nem játszott. (és a szerbek ellen sem volt valójában izgalmas a vége).
Maximális ponttal megyünk a középdöntőbe. Mit szeretnél látni?
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 2 éve
Csak szeretnéd😂😂😂Juditkából is már csak egy dolog hiányzik...Köszönöm, hogy eszedbe jutottam. 😀
Stoki
Bálesz
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Azzal van bajom ,hogy ha már nagyon megy a szekér elkezd minden arcoskodni meg mindent rózsaszínben látni aztán ha pofon jön akkor nem értik mi történt....Uralta....azt....nem sok kellett ,hogy kiszopjunk a szerbektől és a montiktól....Akkor nem ugyanazt a szerb meccset néztük.
Ezt uraltuk.....
Megint kezdjük a felszopást és kapunk egy nagy taslit majd lesünk mint a hal a szatyorban
ThundersNFL a Jobbágy
Picit azért tudsz ennek örülni, vagy ebben is kizárólag a szart vagy képes látni?
Bálesz
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Osztrákok mentek tovább, kiestek a Spanyolok!
több mint 2 éve
Juditkából is már csak egy dolog hiányzik...Köszönöm, hogy eszedbe jutottam. 😀
Stoki
