Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Nézegetem ezt a brazil-spanyol kézimeccset, nem sok idő telt el, de az hosszú távon biztató, hogy Amorim dinamikája jobban hasonlít a térdsérülés előtti énjére.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Vagy 30 mp csúszik az adás. Armstrong már beért a 2. ellenőrző ponthoz, de a közvetítés csak a kaptatón felfelé mutatta. Bár lehet én vagyok buta, és csak visszakapcsoltak. Mert mindent ők sem tudnak mutatni egyszerre.

Van Dijk beleerősített a végén.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 552 — Panthers fan
Tátrai "beszartam" Miklós első 10 lövésből 89-el kezdett. A következő 5x10-et 94-es átlaggal kellene hozni, h legyen esély.
dawyd728
Második sorozat 92, messze van az elejétől
Jakehomer
Azért most jobban áll.. s ha így javul, ilyen ütemben, beszarsz a meglepetéstől, hogy milyen jó helyen fog zárni.
Igor
Ha minden sorozatban javul három kört, akkor tényleg beszarok 😊

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Tátrai "beszartam" Miklós első 10 lövésből 89-el kezdett. A következő 5x10-et 94-es átlaggal kellene hozni, h legyen esély.
dawyd728
Második sorozat 92, messze van az elejétől
Jakehomer
Pont akartam írni, innentől 95 körüli sorozatok kellenének. Mindegy, legalább javított.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Tátrai "beszartam" Miklós első 10 lövésből 89-el kezdett. A következő 5x10-et 94-es átlaggal kellene hozni, h legyen esély.
dawyd728
Második sorozat 92, messze van az elejétől
Jakehomer
Azért most jobban áll.. s ha így javul, ilyen ütemben, beszarsz a meglepetéstől, hogy milyen jó helyen fog zárni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 552 — Panthers fan
Tátrai "beszartam" Miklós első 10 lövésből 89-el kezdett. A következő 5x10-et 94-es átlaggal kellene hozni, h legyen esély.
dawyd728
Második sorozat 92, messze van az elejétől

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nézem a kosár tabellákat
 www.eredmenyek.com/tabella/pvae7XfQ/8ClduF97/#table;overall
most komolyan a W-ért 2pont. L-ért 1pont jár?! 😀
braxa88
igen😊 ez a honi bajnokságokban is így van
mivel nagy összevisszaság szokott lenni, nem is a pontokkal sorolják be a csapatokat, hanem a megszerzett és a teljes pontok arányával
NB2
köszi.
hát európai kosár nem az erősségem 😀
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
nézem a kosár tabellákat
 www.eredmenyek.com/tabella/pvae7XfQ/8ClduF97/#table;overall
most komolyan a W-ért 2pont. L-ért 1pont jár?! 😀
braxa88
igen😊 ez a honi bajnokságokban is így van
mivel nagy összevisszaság szokott lenni, nem is a pontokkal sorolják be a csapatokat, hanem a megszerzett és a teljes pontok arányával
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Ez a seggfej hogy mer emberek közé menni? Ha én égtem volna akkorát, mint ő, tuti elbujdostam volna.
Kampman
ezt kire írtad? 😀
Löfli
dr. Schmitt Pálra, Katinka éremátadásánál
több mint 8 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 901
nézem a kosár tabellákat
 www.eredmenyek.com/tabella/pvae7XfQ/8ClduF97/#table;overall
most komolyan a W-ért 2pont. L-ért 1pont jár?! 😀
braxa88
Európában ez így szokás.

több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Tátrai "beszartam" Miklós első 10 lövésből 89-el kezdett. A következő 5x10-et 94-es átlaggal kellene hozni, h legyen esély.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nézem a kosár tabellákat
 www.eredmenyek.com/tabella/pvae7XfQ/8ClduF97/#table;overall
most komolyan a W-ért 2pont. L-ért 1pont jár?! 😀
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
és közben a japók vezetnek AUS ellen. nem semmi ez a polos csoport.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
van Dijk (arany)érmet dobott el ezzel a 20-30 seccel...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Ez mi volt a hollandtól? Hegyre fel bebukni a susnyásba?
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
PANG Wei 60p 6 lövésből...
Tátrai meg hátul
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Ne szarj be MIKI!!!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hoppá, közben látom kivették a pályából a macskaköves részt. Mellette haladnak az aszfaltozott részen. Mondjuk érthető is, mert kb. mindenki elesett volna ott (vagy jobb esetben defekt, lánc).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Pont jókor kezdett el esni az eső (országúti időfutamra). Lesz pár bukás biztos.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
Nagy a szél Rioban. plusz esik is az eső. Nem lesz ma evezés. Pétervári-Molnár Bendegúz max majd holnap evez C v D döntőért.

Másrészt tegnaphoz képest ez az erős szél lehet hátrányosan fogja érinteni a vitorlázóinkat. Berecz Zsombort és Érdi Mária tegnap kifejezetten jó mentek a gyenge szélben. Mária tegnapelőtt mikor szelesebb volt, akkor csak középmezőnyben volt.
dawyd728
pedig pont azt mondták, hogy a szelesebb a jó, mert az hasonlít a balatoni körülményekhez
Wester
Hát szerintem a tenger szelesebb hullámosabb. Lehet a 3 vitorlásunk és 2 szörfösünk közül egyiknek a testfelépítése miatt kedvez az erős szél, de maga a Balaton, a Velencei-tó kanyarba sincs olyan szeles, mint 1-1 tenger.
dawyd728
off
de mióta kanyarodik a tenger? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Nagy a szél Rioban. plusz esik is az eső. Nem lesz ma evezés. Pétervári-Molnár Bendegúz max majd holnap evez C v D döntőért.

Másrészt tegnaphoz képest ez az erős szél lehet hátrányosan fogja érinteni a vitorlázóinkat. Berecz Zsombort és Érdi Mária tegnap kifejezetten jó mentek a gyenge szélben. Mária tegnapelőtt mikor szelesebb volt, akkor csak középmezőnyben volt.
dawyd728
pedig pont azt mondták, hogy a szelesebb a jó, mert az hasonlít a balatoni körülményekhez
Wester
Hát szerintem a tenger szelesebb hullámosabb. Lehet a 3 vitorlásunk és 2 szörfösünk közül egyiknek a testfelépítése miatt kedvez az erős szél, de maga a Balaton, a Velencei-tó kanyarba sincs olyan szeles, mint 1-1 tenger.
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 254 — Jó ötletnek tűnt!
Nagy a szél Rioban. plusz esik is az eső. Nem lesz ma evezés. Pétervári-Molnár Bendegúz max majd holnap evez C v D döntőért.

Másrészt tegnaphoz képest ez az erős szél lehet hátrányosan fogja érinteni a vitorlázóinkat. Berecz Zsombort és Érdi Mária tegnap kifejezetten jó mentek a gyenge szélben. Mária tegnapelőtt mikor szelesebb volt, akkor csak középmezőnyben volt.
dawyd728
pedig pont azt mondták, hogy a szelesebb a jó, mert az hasonlít a balatoni körülményekhez

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Nagy a szél Rioban. plusz esik is az eső. Nem lesz ma evezés. Pétervári-Molnár Bendegúz max majd holnap evez C v D döntőért.

Másrészt tegnaphoz képest ez az erős szél lehet hátrányosan fogja érinteni a vitorlázóinkat. Berecz Zsombort és Érdi Mária tegnap kifejezetten jó mentek a gyenge szélben. Mária tegnapelőtt mikor szelesebb volt, akkor csak középmezőnyben volt.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 470 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 9gag.com/gag/aB1dXdx/michael-phelps-is-at-it-again

Lehet Phelpset az egekig magasztalni, de egy sportoló sem engedhet meg magának ilyen undorító viselkedést...Az olimpia szégyene!

| sarcasm |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez a seggfej hogy mer emberek közé menni? Ha én égtem volna akkorát, mint ő, tuti elbujdostam volna.
Kampman
ezt kire írtad? 😀
Löfli
Lehet hogy a 7 törzs egyikére? Ha igen, akkor szerintem nem Megyer, Nyék, Tarján, Kér, Keszi vagy Kürt-Gyarmat volt.

szerk: megelőztek 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)