Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 499 — !SuPeR6BoWL!
Mindenből egy érem! Nap elején aláírtam volna de a nap után is!!!!!!!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Szerintem addigra kipiheni magát, és meglehet.. a legfőbb riválisok Cseh/Gyurta-féle formában vannak (Seebohm, Missy) + van még Hocking, diRado, Zueva, Zevina, Ustinova.

Ez annyira nem acélos azért.. sztem bőven jobb az esély mint a 100 háton (volt), vagy a 200 pillén.
Igor
Hocking első és egyetlen száma lesz. Habár el is lehet izgulni. Nem egy rutinos versenyző. Mindenesetre ő a ranglista vezető. Ustinova is egy számos versenyző. Ő is ide hegyez. diRado hasonló terhelésen van, mint Katka, tőle nem annyira tartok. Zevina szerintem nem éremesélyes. Franklin és Seebohm, amolyan Lacisan, formán kívülinek tűnnek. Zueva meg szerintem nem indul.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Szerintem addigra kipiheni magát, és meglehet.. a legfőbb riválisok Cseh/Gyurta-féle formában vannak (Seebohm, Missy) + van még Hocking, diRado, Zueva, Zevina, Ustinova.

Ez annyira nem acélos azért.. sztem bőven jobb az esély mint a 100 háton (volt), vagy a 200 pillén.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Katinkát van aki megfoghatja 200 háton?
deyell
Van. Sajnos olyanok is, akik pihenten fognak rajtkőre állni. Persze simán van esélye aranyra is, de ahogy ma is látszott kezd fogyni a szufla.
dawyd728
3 arany után lehet is. Senki nem fog neki szemrehányást tenni, ha 'csak" dobogós, vagy az se lesz.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Katinkát van aki megfoghatja 200 háton?
deyell
Többen is. Szoros a dolog. Pihenten amondó vagyok megnyerné ezzel a mostani formájával, de 4 számként nagyon necces. Azért látszik, hogy fogy az erő....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Phelps amúgy hányadik lenne az összesített országonkénti örök olimpiai éremtáblázaton? .
iktriad
39.
Jughead
Durva 😊 De azért hozzá kell tenni, hogy a 20 aranyának a fele váltó arany. Ahol azért inkább csak a csúcs évei idején (Peking kb) szerepelt úgy, hogy ő húzta a váltót, a többinél elég volt benne lennie. A tíz perccel ezelőtti váltóarany is egy ilyen volt. Ebből a szempontból az amerikai sztárok rohadt szerencsések, semelyik más nemzet úszói nem halmozhatják így az aranyakat. Ha Egér amerikai lett volna, lenne vagy tizenvalahányszoros olimpiai bajnok...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Katinkát van aki megfoghatja 200 háton?
deyell
Szerintem Shane Tusupon kívül minden más próbálkozást zaklatásnak venne.
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Katinkát van aki megfoghatja 200 háton?
deyell
Van. Sajnos olyanok is, akik pihenten fognak rajtkőre állni. Persze simán van esélye aranyra is, de ahogy ma is látszott kezd fogyni a szufla.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Katinkát van aki megfoghatja 200 háton?
deyell
Egerszegi Krisztina? 😊
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 593
Katinkát van aki megfoghatja 200 háton?

choose life
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Annyival vitatkozom, Ajnának 4x200 lenne a főversenye az olimpián. Nem a hódmezővásárhelyi ifi eb, nem a londoni felnőtt eb. Ezt kellett volna egész évben szem előtt tartani, legalábbis mióta megúszta az olimpiai szintet.
dawyd728
Ez még összejöhet neki. Az egyéni csúcsa 1.58 eleje, most az előfutamban 1.59 elejét úszott ez már egész jó. Talán szokik hozzá a versenyhez, és a váltóra tudja majd hozni magát ennél is jobban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Amúgy Le Clos és Laci is ott rontotta el, hogy Phelps-szel akartak menni. Ha a saját versenyüket csinálják akkor verik az amerikait. De hát ez van akkor, ha ott úszik melletted egy ilyen kaliberű versenyző.
Jughead
Ez baromság, ha Laciról van szó .. szerintem megpróbálta azt az időt menni, amit tudott korábban idén, és "elkapni a ritmust", de ugye látszott hogy nem stimmel nála a dolog.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A legeredményesebb európai ország jelenleg az olimpián - Magyarország.
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 915
Phelps amúgy hányadik lenne az összesített országonkénti örök olimpiai éremtáblázaton? .
iktriad
39.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Ez a seggfej hogy mer emberek közé menni? Ha én égtem volna akkorát, mint ő, tuti elbujdostam volna.
több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Benne van Phelps is
 en.wikipedia.org/wiki/All-time_Olympic_Games_medal_table


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Phelps amúgy hányadik lenne az összesített országonkénti örök olimpiai éremtáblázaton?

Amúgy 4 nap után HARMADIKAK vagyunk az éremtáblázaton!!!!
iktriad
Megismétlődik London és több érmünk lesz, mint a 7 szomszédunknak összesen
Kampman
Ne jinxeld el.
iktriad
Csak te és Horváth Mariann tudtok.
Kampman
Mindenhol vannak tehetséges padawanok.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Amúgy 4 nap után HARMADIKAK vagyunk az éremtáblázaton!!!!
iktriad
Megismétlődik London és több érmünk lesz, mint a 7 szomszédunknak összesen
Kampman
Ne jinxeld el.
iktriad
Csak te és Horváth Mariann tudtok.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy 4 nap után HARMADIKAK vagyunk az éremtáblázaton!!!!
iktriad
Megismétlődik London és több érmünk lesz, mint a 7 szomszédunknak összesen
Kampman
Ne jinxeld el.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Amúgy 4 nap után HARMADIKAK vagyunk az éremtáblázaton!!!!
iktriad
Megismétlődik London és több érmünk lesz, mint a 7 szomszédunknak összesen
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy 4 nap után HARMADIKAK vagyunk az éremtáblázaton!!!!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
És ott is lett a 2:06-os O'Connor idő. Az is látszik, h ez már Katka 3. száma 8. úszása. Kazanyban első nap pihenten úszott a mainál jobbat, pedig most jobb formában van. Én holnap nem indítanám délelőtt a váltóban. Ha többi 4 nem tud továbbjutni, akkor egyrészt döntőben se lenne 4-6-ra esélyünk, másrészt fölösleges megszakítani Katinkát a 200 hát előtt 2db 1:56-os 200 gyorssal.
dawyd728
Egyre gondolunk. Ha Katka érmet tudna nyerni (még arany se kell), azzal az olimpia legeredményesebb úszója lehet. Ennyit megér az a váltó....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
És ott is lett a 2:06-os O'Connor idő. Az is látszik, h ez már Katka 3. száma 8. úszása. Kazanyban első nap pihenten úszott a mainál jobbat, pedig most jobb formában van. Én holnap nem indítanám délelőtt a váltóban. Ha többi 4 nem tud továbbjutni, akkor egyrészt döntőben se lenne 4-6-ra esélyünk, másrészt fölösleges megszakítani Katinkát a 200 hát előtt 2db 1:56-os 200 gyorssal.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Liliána ennel sztem 1-2 mp-cel úszott jobbat az EB-n. Akkor csak beszélhetünk elbaszott formaidőzítésről...
gabokocka
Az EB-n 2:08.63-at úszott, másfél másodperccel rosszabbat, mint ma este. Amúgy ott is rosszabbat úszott este, mint reggel.
peterk2005
Nem tudom, melyik eb-t nézted de az idein 2.07.24-et úszott a döntőben.
somoskovig
Én az elődöntős idejét írtam. Mint amit most úszott. A döntőben úszta az általad írt időt. Ami annyi, amennyit most este (és gyengébb, mint amit reggel úszott).
peterk2005
És milyen információtartalma van az eb elődöntős idejének?
somoskovig
Mert egy úszónak 3-szor kell úsznia, ha döntőbe jut, és ott eredményt akar elérni. Itt az elődöntőből nem tudott továbbmenni, lényegében takkra olyan idővel, mint amivel az EB-n ezüstöt nyert. Gabokocka azt írta, Lilu másfél másodperccel úszott jobbat az EB-n. Ez korrigáltam csak, hogy nincs erről szó, nehogy oda jussunk, hogy Lilu is leszerepelt. Egyszerűen az EB-n az olimpiához képest elég volt az első két futamban "lubickolni", és egyszer nagyot úszni. Itt meg az EB ezüstérmes idejével se jutott döntőbe.

(Az más kérdés, hogy a reggeli idejével viszont bejutot volna. De azért ha egy úszó az egyéni csúcsa környékén úszik kétszer is, akkor az egyrész nem leszereplés, másrészt simán annak a számlájára is írható, hogy tudta, jobb idő kell, ezért próbált gyorsabb tempót úszni, amit nem bírt, és ettől lett végül rosszabb az idő. Fejlődő úszónál ez simán előfordul. Például Boginak is volt fiatalon több ilyen világversenye.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Pfúúúú. Azért volt értelme azt a pillét kihagyni 😊
peterk2005
Igen, meg kellett húzni.
És Jakabos is full korrekten nyilatkozott, respekt neki is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.