Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 619 — a new hope (again)
Ez a seggfej hogy mer emberek közé menni? Ha én égtem volna akkorát, mint ő, tuti elbujdostam volna.
Kampman
ezt kire írtad? 😀
Löfli
Gondolom verrasztó vagy crazy. Ők most itt az aktuális sithek 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 758 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ez a seggfej hogy mer emberek közé menni? Ha én égtem volna akkorát, mint ő, tuti elbujdostam volna.
Kampman
ezt kire írtad? 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
valahogy sok úszó elmaradt a saját legjobbjátol a fontos futamokban.

ez azért elég nagy visszajelzés az edzőknek....


de lehet csak nekem tűnik rossz eredménynek közben mindenki PB,SB-t úszik

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Ma lesz két reális éremesély (Tóth és Szilágyi) három pontszerzésre esély (a két tőröző és a női váltó).
Remélem ebből legalább egy érem lesz, illetve a pólósoknak nyerni kéne.
Ja, Érdi Máriának és Berecz Zsombornak meg jó szelet, ott röhögnék vmi szép helyezésen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Katinkát van aki megfoghatja 200 háton?
deyell
Van. Sajnos olyanok is, akik pihenten fognak rajtkőre állni. Persze simán van esélye aranyra is, de ahogy ma is látszott kezd fogyni a szufla.
dawyd728
3 arany után lehet is. Senki nem fog neki szemrehányást tenni, ha 'csak" dobogós, vagy az se lesz.
iktriad
hidd el, hogy saját nemzetünkből kiindulva, tuti lesznek olyanok, akik sírnak, ha Katinka nem nyer 200 háton. Ez olyan dolog, mint, hogy Gyurta edzője sem vállalta a felelősséget tanítványa "leszerepléséért". Ez olyan Magyar dolog. Sajnos.
Habi
Tartok tőle igazad lenne Habi.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Ma Szilágyi Áronban és Tóth Krisztiánban bízhatunk, remélem mindkettő hoz érmet.
braxa88
A 2 női tőrözőt ne feledd, bennük is lehet érem.
empty taxi
Really??
Bár bizonyos szempontból, Aida aranyérme mondjuk odaverne.. 😀 bár legjobb érme világversenyről egy ezüst 23(!!) évvel ezelőttről...

Majd Pjongchangban Liu Shaolinék 😀
Igor
Géza is egyet javított Atlantához képest 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Ma Szilágyi Áronban és Tóth Krisztiánban bízhatunk, remélem mindkettő hoz érmet.
braxa88
A 2 női tőrözőt ne feledd, bennük is lehet érem.
empty taxi
Really??
Bár bizonyos szempontból, Aida aranyérme mondjuk odaverne.. 😀 bár legjobb érme világversenyről egy ezüst 23(!!) évvel ezelőttről...

Majd Pjongchangban Liu Shaolinék 😀
Igor
A veterán vívóinknak eddig ment az olimpián | másképpen fogalmazva csak Márton Anna szerepelt le 😀 | szal miért ne? 😊

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ma Szilágyi Áronban és Tóth Krisztiánban bízhatunk, remélem mindkettő hoz érmet.
braxa88
A 2 női tőrözőt ne feledd, bennük is lehet érem.
empty taxi
Really??
Bár bizonyos szempontból, Aida aranyérme mondjuk odaverne.. 😀 bár legjobb érme világversenyről egy ezüst 23(!!) évvel ezelőttről...

Majd Pjongchangban Liu Shaolinék 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
YoungZeeZee 8 410
Imre Geza ezzel fog almodi evekig...tudja jol h nem fogja tudni kijavitani.Nagyon feszult volt az elejetol kezdve.Emese pont azert nyert mivel mondta h ket olimpiat vegiggorcsolt..ezt nevetve vivta vegig
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Katinkát van aki megfoghatja 200 háton?
deyell
Van. Sajnos olyanok is, akik pihenten fognak rajtkőre állni. Persze simán van esélye aranyra is, de ahogy ma is látszott kezd fogyni a szufla.
dawyd728
3 arany után lehet is. Senki nem fog neki szemrehányást tenni, ha 'csak" dobogós, vagy az se lesz.
iktriad
hidd el, hogy saját nemzetünkből kiindulva, tuti lesznek olyanok, akik sírnak, ha Katinka nem nyer 200 háton. Ez olyan dolog, mint, hogy Gyurta edzője sem vállalta a felelősséget tanítványa "leszerepléséért". Ez olyan Magyar dolog. Sajnos.


JT Daniels fan
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Éjjelről meg még I.G.-ről:
Géza nem normális😊 Így nem lehet nyilatkozni, higgadtan, korrekten. Hát én olyan Anakinosan szétkardoztam volna a fél lelátót😊
Úszás:
Cseh Laci: a "szokásos?" betli a döntőben. Sajnos a sportban fej is kell a győzelemhez, a londoni idejénél rosszabbat úszott. Ezért is írják most már egyre többen, hogy valami nem kerek itt az úszóknál...*
Kenderesi: övé a jövő, laza a srác nagyon, kérdés városom meddig képes felkészíteni és mikor megy ő is el mint Zsu
Katka: fantasztikus, de Jencike majdnem eljinxelte ezt is. 360-nál kijelentette, hogy innen nem lehet baj, aztán Sinead O'Connor rávert 4 tizedet gyorson. JÓ nem lett baj, de azért, nah😊
Lilliána: nem jött össze, kár, de én azért annyira nem kárhoztatom

* mondom ezt úgy, hogy kurva világban élünk, a NOB is lefekszik a pénznek, csak azért, hogy embertelen időben legyenek a versenyek!

A mai nap nagyon durva lesz, ezt nem tudom hogy fogom itt átvészelni melóhelyen😊
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
azért az nem semmi, hogy németeknek, franciáknak és briteknek eddig összesen annyi aranyuk van mint nekünk 😊
braxa88
Hanyatló nyugat!
empty taxi
A lóf...t. A bevándorlók😊 ott van, itt nincs😀
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
azért az nem semmi, hogy németeknek, franciáknak és briteknek eddig összesen annyi aranyuk van mint nekünk 😊
braxa88
Hanyatló nyugat!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
azért az nem semmi, hogy németeknek, franciáknak és briteknek eddig összesen annyi aranyuk van mint nekünk 😊
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ma Szilágyi Áronban és Tóth Krisztiánban bízhatunk, remélem mindkettő hoz érmet.
braxa88
A 2 női tőrözőt ne feledd, bennük is lehet érem.
empty taxi
igaz!
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Cseh Laci úszása nagy csalódás volt, azért én egy bronzban legalább bíztam, de ha vki azt mondja tegnap h Laci bronz és Kenderesi 7.hely, akkor nem azt mondom h elfogadom, de abban volt realitás. ez msot csalódás, de Kenderesi utolsó 50 méterei miatt érdemes úszást nézni
Imre Géza után meg mérges voltam, így nem lehet kikapni. Tegnap itt is elfogadtam volna az ezüstöt, de így soha. akko inkább kapott volna ki az elődöntőben és egy szép vívással bronz.
Gyurtát nem értem mi lelte. Csalódás, talán vmi változtatással uj edzővel 4 év mulva ujra.
Női polosokat nemnagyon írtátok, de szép győzelmet arattak a nem gyenge kínaiak ellen.


Ma Szilágyi Áronban és Tóth Krisztiánban bízhatunk, remélem mindkettő hoz érmet.
braxa88
plusz bízzunk, hogy a fiúk is nyernek végre

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Ma Szilágyi Áronban és Tóth Krisztiánban bízhatunk, remélem mindkettő hoz érmet.
braxa88
A 2 női tőrözőt ne feledd, bennük is lehet érem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Cseh Laci úszása nagy csalódás volt, azért én egy bronzban legalább bíztam, de ha vki azt mondja tegnap h Laci bronz és Kenderesi 7.hely, akkor nem azt mondom h elfogadom, de abban volt realitás. ez msot csalódás, de Kenderesi utolsó 50 méterei miatt érdemes úszást nézni
Imre Géza után meg mérges voltam, így nem lehet kikapni. Tegnap itt is elfogadtam volna az ezüstöt, de így soha. akko inkább kapott volna ki az elődöntőben és egy szép vívással bronz.
Gyurtát nem értem mi lelte. Csalódás, talán vmi változtatással uj edzővel 4 év mulva ujra.
Női polosokat nemnagyon írtátok, de szép győzelmet arattak a nem gyenge kínaiak ellen.


Ma Szilágyi Áronban és Tóth Krisztiánban bízhatunk, remélem mindkettő hoz érmet.
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 649 — Bears & Illinois fan
Imre Géza ezüstje így utólag fizikailag fáj.......Így utólag, de jó, hogy nem láttam élőben!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az úszóversenyek érem-ranglistája. Katka ernyő ide vagy oda, ezek alapján olyan sok fanyalogni valónk nem lehet 😊 (Németek sehol, olaszok, spanyolok 1 bronzzal, franciák, oroszok 1 ezüsttel, svédeket egyedül Sjostrom viszi, a briteket Peatty és O'Connor, a kínaiakat Sun, japánt Hagino. Az amcsikon kívül mindenhol lényegében 1 sztár termel, a többi "csak úszik". Pedig az angoloknál, kínaiaknál, franciáknál, ausziknál azért tolonganak a sztár úszók.)



Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Azért az megnyugtató, h Katka belülről rossz úszásnak érezte a mait. Ez azért a 200 hátra jó előjel.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Cseh Lacinak 1.52.9-es volt idénről...
PS: értem mit írsz.. de sztem várjuk meg az előfutamokat, és ott kidobhatjuk ezeket az idei időket.
Igor
Ott a pont. Az időket csak azért írtam, hogy aki kérdezte, az kb. belőhesse a számon belül a "viszonyokat". Hogy ez nem egy 200 vegyes, amiben másodpercekkel a mezőny előtt jár, hanem van rajta kívül még 5-6 potenciális ellenfél, akik kb. hasonlót tudnak. Plusz Missy, aki sokkal jobb, de nincs formában.

Aztán, hogy közülük ki fog egyáltalán úszni, és ténylegesen ki mit tud, azt valóban majd a pénteki előfutamok után érdemes csak találgatni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Szerintem addigra kipiheni magát, és meglehet.. a legfőbb riválisok Cseh/Gyurta-féle formában vannak (Seebohm, Missy) + van még Hocking, diRado, Zueva, Zevina, Ustinova.

Ez annyira nem acélos azért.. sztem bőven jobb az esély mint a 100 háton (volt), vagy a 200 pillén.
Igor
A két ausztrálnak van idénről 2.06 feles ideje, Katkának, DiRadonak, Ustinovának meg 2.07 körül/picit belül/kívül. Missy szerencsére formán kívül, mert ő csúcsformában 2.04 elejét tud, megfoghatatlan lenne. Seebohm tud még 06-on belül, kérdés, hogy idén is tud-e ennyit. Eddigiek alapján nem úgy tűnik.

Katka egyéni csúcsa egyébként asszem Kazanyból van, 2:06 eleje. Hocking legjobbja is kb. ennyi, századokat nem tudok. Szóval szoros. Amondó vagyok, első számként hozná Katka, 4. számként lehet akár 5. is sajna. De reméljük a legjobbat. Mindenesetre én holnap pihentetném, vigye kánya a váltót, aztán holnap után csak a két hát előfutam, és holnapután, pihenten, este a döntő.
peterk2005
Cseh Lacinak 1.52.9-es volt idénről...

PS: értem mit írsz.. de sztem várjuk meg az előfutamokat, és ott kidobhatjuk ezeket az idei időket.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Szerintem addigra kipiheni magát, és meglehet.. a legfőbb riválisok Cseh/Gyurta-féle formában vannak (Seebohm, Missy) + van még Hocking, diRado, Zueva, Zevina, Ustinova.

Ez annyira nem acélos azért.. sztem bőven jobb az esély mint a 100 háton (volt), vagy a 200 pillén.
Igor
Hocking első és egyetlen száma lesz. Habár el is lehet izgulni. Nem egy rutinos versenyző. Mindenesetre ő a ranglista vezető. Ustinova is egy számos versenyző. Ő is ide hegyez. diRado hasonló terhelésen van, mint Katka, tőle nem annyira tartok. Zevina szerintem nem éremesélyes. Franklin és Seebohm, amolyan Lacisan, formán kívülinek tűnnek. Zueva meg szerintem nem indul.
dawyd728
Ausztálok közül is elég soknak volt gondja a formával (gyorsúszók se hozták azt, amit vártak tőlük), Ustinovát szerintem meg egy top formában lévő Katka ver - rá max egy top Franklin/Seebohm/Hocking lenne veszélyes szvsz.

Meglátjuk, én azt mondtam 2-6. hely közt bármi a 100 hát előtt, itt azért 1-4. helyet vártam már olimpia előtt is. És ugye Franklin tuti kihúzható, Seebohm-nél még várnék azért picit..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem addigra kipiheni magát, és meglehet.. a legfőbb riválisok Cseh/Gyurta-féle formában vannak (Seebohm, Missy) + van még Hocking, diRado, Zueva, Zevina, Ustinova.

Ez annyira nem acélos azért.. sztem bőven jobb az esély mint a 100 háton (volt), vagy a 200 pillén.
Igor
A két ausztrálnak van idénről 2.06 feles ideje, Katkának, DiRadonak, Ustinovának meg 2.07 körül/picit belül/kívül. Missy szerencsére formán kívül, mert ő csúcsformában 2.04 elejét tud, megfoghatatlan lenne. Seebohm tud még 06-on belül, kérdés, hogy idén is tud-e ennyit. Eddigiek alapján nem úgy tűnik.

Katka egyéni csúcsa egyébként asszem Kazanyból van, 2:06 eleje. Hocking legjobbja is kb. ennyi, századokat nem tudok. Szóval szoros. Amondó vagyok, első számként hozná Katka, 4. számként lehet akár 5. is sajna. De reméljük a legjobbat. Mindenesetre én holnap pihentetném, vigye kánya a váltót, aztán holnap után csak a két hát előfutam, és holnapután, pihenten, este a döntő.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)