NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
A britek első aranya ez a mostani?
iktriad
Első érme.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 911
Kiesett Djoko.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A britek első aranya ez a mostani?
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem lehetne a nyilatkozatok helyett a Djokovic-Del Potrót nézni kedves m4?
iktriad
Gyökerek, ne várj logikus kapcsolást.
gabokocka
Ott volt 2 percig a kép, aztán átkapcsoltak arra, ami az M5-ön is megy(!!!), utána bármikor leadható interjú jött. Van itt olyan, hogy szerkesztő? Nem úgy tűnik.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 244 — Keep pounding
Nem lehetne a nyilatkozatok helyett a Djokovic- Del Potrót nézni kedves m4?
iktriad
Gyökerek, ne várj logikus kapcsolást.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 244 — Keep pounding
Ez a második nap nem volt vmi fényes, remélem holnap javítunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem lehetne a nyilatkozatok helyett a Djokovic- Del Potrót nézni kedves m4?
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Babosnak (meg Janinak) nem sokáig tart az olimpia....mindjárt kiesnek .
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Odakapcsoltam a kézilabdaközvetítésre és pár pillanatig azt hittem, hogy Baggio a kommentátor. 😊 😊 😊
iktriad
mert amúgy ki?
baggio
elvileg Bartha Zoltán
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi lesz most uszasban?
Janek
Kapás Bogi döntőt úszik, Kozma Dominik és Katinka középdöntőzik.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Mi lesz most uszasban?

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Odakapcsoltam a kézilabdaközvetítésre és pár pillanatig azt hittem, hogy Baggio a kommentátor. 😊 😊 😊
iktriad
mert amúgy ki?
baggio
Nem tudom, de nagyon hasonló a hangzása a tiédhez.
több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Odakapcsoltam a kézilabdaközvetítésre és pár pillanatig azt hittem, hogy Baggio a kommentátor. 😊 😊 😊
iktriad
mert amúgy ki?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Odakapcsoltam a kézilabdaközvetítésre és pár pillanatig azt hittem, hogy Baggio a kommentátor. 😊 😊 😊
iktriad
FRA-TUN? 2. félidőt néztem végül, majdnem összejött a csoda 😕

Maggaiz egész jó volt, és a franciák elég haloványak (vagy Tunézia volt jó), de ez nagyon kevés lesz az elit csapatok ellen..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Odakapcsoltam a kézilabdaközvetítésre és pár pillanatig azt hittem, hogy Baggio a kommentátor. 😊 😊 😊
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szeretnéd, hogy már most megjinxeljem azt az eredményt is? 😊
iktriad
Ha sikerül, egy hónapig jaguáros avatarom lesz.
Kampman
Ez esetben nyerni fog a Packers. 😊
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
Szeretnéd, hogy már most megjinxeljem azt az eredményt is? 😊
iktriad
Ha sikerül, egy hónapig jaguáros avatarom lesz.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lassan népszavazást fogok kezdeményezni a "1perchiradós", "Tudta? kényszerbetelepítéses" spotok kiagyalóinak a kitelepítéséről....

Na nem baj, jön még a Jags a Lambeau-ra, megyünk mi még Floridába....
Kampman
Szeretnéd, hogy már most megjinxeljem azt az eredményt is? 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Wow - aki teheti nézze vissza az uccsó 10-15 percét a lökésnek súlyemelésben, hihetetlen nagy verseny volt.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
Súlyemelést nézek (pingpongot majd későbbi körökben), van valami egyéb érdekes amit lehet esetleg nézni úszásig, any ideas?
Igor
Colts - Packers 2-től. 😊
iktriad
és sikerült az ultimate jinx, grat!
baggio
A múlt héten ráadásul azt írtam, hogy ez volt az utolsó vasárnap futball nélkül februárig. Erre elmarad a mai Hall of Fame meccs. Tegnap Szász fordítása, ma ez. #Dontmesswithjinxtriad
iktriad
Na nem baj, jön még a Jags a Lambeau-ra, megyünk mi még Floridába....
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula horvátok. Ez nem volt semmi!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Súlyemelést nézek (pingpongot majd későbbi körökben), van valami egyéb érdekes amit lehet esetleg nézni úszásig, any ideas?
Igor
Colts - Packers 2-től. 😊
iktriad
és sikerült az ultimate jinx, grat!
baggio
A múlt héten ráadásul azt írtam, hogy ez volt az utolsó vasárnap futball nélkül februárig. Erre elmarad a mai Hall of Fame meccs. Tegnap Szász fordítása, ma ez. #Dontmesswithjinxtriad

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Súlyemelést nézek (pingpongot majd későbbi körökben), van valami egyéb érdekes amit lehet esetleg nézni úszásig, any ideas?
Igor
Colts - Packers 2-től. 😊
iktriad
és sikerült az ultimate jinx, grat!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Micsoda meccs lett belőle.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezd izgalmassá válni a horvát-spanyol kosárban.