NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na megnéztem 7szer Szász Emese 8szor pedig Katka teljes tegnapi napját az M4-en, meg a többi magyart is vagy 2szer fejenként. Borzasztó ötletesen van kitalálva a délelőtti műsor az M4-en, apósom pedig csak akkor kapcsolja el szerintem ha jönnek az UFO-k.
Bazzani
UFO-k=migránsok? 😊

Aranyos ez az olasz vívócsaj, én is nagyon örültem az ezüstjének 😊
Jakehomer
Néha megszakítják a migránskampányt némi sporttal. (:
Erre az egész közvetítésre amúgy tényleg nincsenek szavak.

A kedvencem az volt amikor az egyperces híreikben mutatták az olimpiai megnyitót, azon belül a kínai és a spanyol bevonulást. Egy magyar TV-n baszdmeg nem a mieinket mutatják.

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Kicsit összekapta magát Tobai-Sike Renáta, mostmár 209/220 - az elmúlt 10-ből az 8db 10-es és 2db 9-es... az nem rossz, ezzel már 16. hely környékén.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 547 — Panthers fan
Na megnéztem 7szer Szász Emese 8szor pedig Katka teljes tegnapi napját az M4-en, meg a többi magyart is vagy 2szer fejenként. Borzasztó ötletesen van kitalálva a délelőtti műsor az M4-en, apósom pedig csak akkor kapcsolja el szerintem ha jönnek az UFO-k.
Bazzani
UFO-k=migránsok? 😊

Aranyos ez az olasz vívócsaj, én is nagyon örültem az ezüstjének 😊

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Megnézhetjük harmincadjára is Katinka úszását, ami persze csodálatos, de élőben megy közbe lövészet, amiben van magyar érdekeltség, mégha nem is esélyes. Ez idegesít.
Hanni
Az egyik csaj esetében benne van h érmet nyer...
empty taxi
Really? Ezt hol olvastad..???

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Mivel nincs itt iktriad..

Eddig elég szarul selejteznek a hölgyek, Tobai-Sike-Renáta (121/130), Egri Viktória (102/110) - így biztos nem lesz meg a döntő...mondjuk a nagy nevek közül mások is szarul lőnek, a kétszeres címvédő is hasonlóan szarul kezdett.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Megnézhetjük harmincadjára is Katinka úszását, ami persze csodálatos, de élőben megy közbe lövészet, amiben van magyar érdekeltség, mégha nem is esélyes. Ez idegesít.
Hanni
Az egyik csaj esetében benne van h érmet nyer...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Megnézhetjük harmincadjára is Katinka úszását, ami persze csodálatos, de élőben megy közbe lövészet, amiben van magyar érdekeltség, mégha nem is esélyes. Ez idegesít.
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Mai nap megtudjuk mire lehet képes a 4x200-as váltónk. Ha Bogi érmet szerez, de legalábbis nagy harcban lesz érte és Ajna döntőzik, az óriási lenne.
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Na megnéztem 7szer Szász Emese 8szor pedig Katka teljes tegnapi napját az M4-en, meg a többi magyart is vagy 2szer fejenként. Borzasztó ötletesen van kitalálva a délelőtti műsor az M4-en, apósom pedig csak akkor kapcsolja el szerintem ha jönnek az UFO-k.
Bazzani
ugyanez itt is, csak másik vasárnapi családtaggal 😊

mikor kezdődik a rendes műsoruk?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
Köszi srácok, a proxy regisztráció is meg volt, lehet install után csak szimplán be kellett volna zárni a böngészőt, mert ma simán megy😊
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na megnéztem 7szer Szász Emese 8szor pedig Katka teljes tegnapi napját az M4-en, meg a többi magyart is vagy 2szer fejenként. Borzasztó ötletesen van kitalálva a délelőtti műsor az M4-en, apósom pedig csak akkor kapcsolja el szerintem ha jönnek az UFO-k.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
A mai napra nézve igyekszem mértéktartó lenni, egy két tovább jutásnak, elcsípett olimpiai pontnak örülni fogok. Aztán ha több jö ki belőle, az szuper lesz.

Katkával kapcsolatban tényleg csak attól tartok, hogy ki ne derüljön valami turpisság, vagy kreálnak ellene valamit. De ha lenne is mögött valami "anyag", akkor is óriási munkát tett bele.

Így tovább!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Jól van Török Olivérnek az éremtáblázatba is sikerült belebakizni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 828 — Amerikai sportok rajongója
Hídvégi Vid-el mi lett, bejutott végül a döntőbe?
zavi27
Nem jutott döntőbe. A magyar tornász korábban az MTI-nek elmondta, hogy nagyon nehéz napokon van túl, gyomorhurutja volt, egy napig lázas is volt, így eléggé le volt gyengülve.
empty taxi
Oh, sajnálom, köszi az infót!
több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Most az ő jelenlegi helyzetében ti nem lennétek azok? Már az is csoda, hogy egyáltalán engedik még közvetíteni, erre ráadásul élőben lehet ott az olimpián az egyik legnézettebb sportág számai allat...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Tényleg Knezy elhallgatta a szír lány nevét?
Janek
Nézd meg a videón a zindexen... vagy nagyon idióta, vagy nagyon szervilis. Nem tudom melyik a rosszabb.

dawyd: teljesen egyetértünk. És köszi a részletes magyarázatot, teszek egy próbát az íjászattal (nem tudom a sportlövészetselejtezőját hogy adják, azt sztem nehéz lekövetni)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Tényleg Knezy elhallgatta a szír lány nevét?
Janek
Én bevallom nem láttam, de sixx írt egy cikket róla. Gondolom igaz. Habár amennyit magyar adásból elkaptam 400 vegyes előfutamában Jakabos Zsú egy mondatot nem kapott a közvetítés alatt. Pedig ugye ő döntőért harcolt. Crazy meg Katinka délelőtti erős úszásán rugózott elejétől kezdve. Mintha legalábbis egyedül lenne a medencében, még ha egyedüli magyar lett volna...
Én inkább a szokásos felkészületlenségének tudom be, aztán ki tudja?
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Ja és Verrasztó nagyon dühős lehet magára. Egy érem benne lehetett volna.
dawyd728
Hát.. max a bronz ugye, de szerintem az is csak azért, mert eltaktikázta Seto, és még így is elég jó időt úszott.
Nem baj, hogy nem lett egy 4-5. hely belőle...
Igor
Persze simán benne van, h ők hárman nagyon elmennek az elején, Dávid meg próbált volna velük menni, végül belehalt volna az iramba és úszik egy 4:14-et. Mindegy. A gond tényleg azzal van, amint nagy a tét, összetörik alatta és még 90%-ot se képes leadni. Mondjuk "szerencséjére" neki jó eséllyel nem lesz már több olyan olimpiája, ahol tét nyomná. :/
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Tényleg Knezy elhallgatta a szír lány nevét?

több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Valaki elmondhatná akkor a hülyének, hogy ezt a bbc-s stream-et hogy kell nézni😊

Köszi!
NB2
Először kell a  proxmate.me/ . Itt egy emailt megadsz. Bejövő üzenetben linkre katt és aktiválod. 14 napig használod.
Másodszor a BBC honlapján kiválasztod a sportágat, ami érdekel itt:  www.bbc.co.uk/sport/olympics/rio-2016/schedule
Én a tegnapi vívásra mentem és katt a watch again:..., élő adásnál értelemszerűen watch live:... vagy vmi ilyesmire.

Majd ez fogad:

Itt élő vagy visszanézett adásnál is csak a PLAY gombra kell nyomni. Utána pedig nézed itt:
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 244 — Keep pounding
Valaki elmondhatná akkor a hülyének, hogy ezt a bbc-s stream-et hogy kell nézni😊

Köszi!
NB2
Lenti linkről előbb telepíted a progit, majd mehet a bbc-s link

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
Valaki elmondhatná akkor a hülyének, hogy ezt a bbc-s stream-et hogy kell nézni😊

Köszi!
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 451 — Lucas Scott
Braziloknál ugye van egy Perrone, aki kb. a világ legjobbja jelenleg, a parton meg egy Rudics, aki szintén nem ma kezdte.
empty taxi
igen, Perrone jó játékos tényleg (bár nem a világ legjobbja), de számomra akkor is meglepetés. jó ez az auszi csapat főleg Kayes-szel.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 497 — !SuPeR6BoWL!
őt vertük meg 😊
 img.index.hu/imgfrm/4/1/9/6/THM_0013874196.jpg
NB2
NDK-san :

Ja gut, spriccön 😀
ThundersNFL
 www.instagram.com/p/BGYlUHoDKZv/
petey
Erre legalább tripla-tripla spriccön lenne a minimum. 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Katinka kemény volt. Jól megkomponált panorámakép kellett, hogy az őt második helyet üldözök is a képernyőre férjenek.