NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 649 — Bears & Illinois fan
Egész napos piázós családi program után korán le kellett feküdnöm...😊
Hajnalban ébredtem fel, így meglepődve tudtam meg Emese aranyát, ő a meglepetés kategória volt azok közül, akiknek akármikor bejöhetett és most sikerült is. Gratula!

Katinkát élőben láttam és Egerszegi 96-os 200 hát döntője jutott eszembe, amit szintén így egyedül néztem, hajnalban. Az volt a különbség, hogy ott nem fostam, mert tudtam, hogy megcsinálja, most azért egy kicsit igen, hátha nem bírja a tempót.....

Szép kezdés, brávó!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért az kemény Katar-Horv ffi kézilabda 30-23... Tudni kell honosítani na

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
pedokon kívül ki élvezi a tornát?😊
NB2
Na, az üzbég Okszana Csuszovityina, aki ott van a mezőnyben még Ónodi Henriettával(1992!!!) együtt is tornázott. 😊
iktriad
Annyit kellett volna írni h 41 éves 😊
Igor
Próbáltam kontextusba helyezni a dolgot. 😊
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
pedokon kívül ki élvezi a tornát?😊
NB2
Torna engem a 4 évvel ezelőtti Epke Zonderland nyújtó gyakorlata óta érdekel valamelyest. Persze a női torna és főleg ezek a kislányok engem is taszítanak.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Elkezdtem női íjászatot nézni közben - de pechemre, pont brazil-olasz meccsbe néztem bele, azért nem egy koreai színvonal... 😀
Igor
Nézz inkább női strandröpit : D
Hanni
pedokon kívül ki élvezi a tornát?😊
NB2
Na, az üzbég Okszana Csuszovityina, aki ott van a mezőnyben még Ónodi Henriettával(1992!!!) együtt is tornázott. 😊
iktriad
Annyit kellett volna írni h 41 éves 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
pedokon kívül ki élvezi a tornát?😊
NB2
Itt mindenki pedo.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
pedokon kívül ki élvezi a tornát?😊
NB2
várjuk mustafinát
eaglesmcnabb
Ponor(aki a románok zászlóját vitte a megnyitón, és már Athénban nyert 3 aranyat) se rossz csaj.
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
pedokon kívül ki élvezi a tornát?😊
NB2
várjuk mustafinát

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
pedokon kívül ki élvezi a tornát?😊
NB2
Na, az üzbég Okszana Csuszovityina, aki ott van a mezőnyben még Ónodi Henriettával(1992!!!) együtt is tornázott. 😊
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Elkezdtem női íjászatot nézni közben - de pechemre, pont brazil-olasz meccsbe néztem bele, azért nem egy koreai színvonal... 😀
Igor
Nézz inkább női strandröpit : D
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Elkezdtem női íjászatot nézni közben - de pechemre, pont brazil-olasz meccsbe néztem bele, azért nem egy koreai színvonal... 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vid még lehet döntős elsőszámú tartalék. A 9. helyen áll. Hátha.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
pedokon kívül ki élvezi a tornát?😊
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
ZDF-en lovassport van
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
Eddig azt hittem az RTL 2006-os vb-közvetítéseit nem lehet alulmúlni. Ennél még London is jobb volt, Mezei Dániellel meg Deák Horváth Péterrel....
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
Ezek az ázsiai tornász kislányok nincsenek 10 évesek komolyan mondom.
Hanni
Az afrikai futballistáknál és az ázsiai tornászoknál sose lehet tudni
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ezek az ázsiai tornász kislányok nincsenek 10 évesek komolyan mondom.
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Na Olivértől megtudhattuk, h Vid volt az egyetlen magyar tornászunk, aki képviseli a magyar színeket. Szerencse, h őt nem zavarja Kovács Zsófia, aki btw a baromsága közepette kezdi a Rio-i szereplését.
dawyd728
Nem férfit mondott?
Hanni
Nem. 2x is visszahallgattam.
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Na Olivértől megtudhattuk, h Vid volt az egyetlen magyar tornászunk, aki képviseli a magyar színeket. Szerencse, h őt nem zavarja Kovács Zsófia, aki btw a baromsága közepette kezdi a Rio-i szereplését.
dawyd728
Nem férfit mondott?
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Na Olivértől megtudhattuk, h Vid volt az egyetlen magyar tornászunk, aki képviseli a magyar színeket. Szerencse, h őt nem zavarja Kovács Zsófia, aki btw a baromsága közepette kezdi a Rio-i szereplését.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
Megint tegnapi esemény az m4-en mikor élőben is zajlanak események!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Sajnos elszállt közben mindkét magyar, de sok más nagy név is.. elég komoly szintet lőnek, ha Franquet/Mengxue jól lő, lehet hogy 386 kell a döntőhöz.. különben valszeg 384-en vagy 385-ön lesz szétlövés.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Gondoltam megnézem mi van kézilabdában, erre látom h azt adja az m5, mondom klassz, de ez a csávó vmi kegyetlen vakegér amelyik közvetít.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
 www.google.co.nz/?gws_rd=ssl#q=10m+air+pistol&mie=oly%2C%5B%22%2Fm%2F07f3m6%22%2C6%2C%22w%22%2C1%2C%22%2Fx%2F394mptgr_2l9v%22%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2C0%5D

Itt frissítgetek

3 körrel van a 8. hely mögött 299/310 Velickovic, neki 296/310 volt.

Nehéz lesz, mert Korakaki már kilőtte magát és van 3-4 ember, aki szintén bőven fölötte van, és kevés lövése van hátra... szerintem 12-14. között végez és kb 2 körrel kiszorul 😕

PS: Pekingben 384, Londonban 385 kellett a döntőbe jutáshoz, ergo 1 kilencesnél több nem fér bele.. és még úgyis necces lehet.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kicsit összekapta magát Tobai-Sike Renáta, mostmár 209/220 - az elmúlt 10-ből az 8db 10-es és 2db 9-es... az nem rossz, ezzel már 16. hely környékén.
Igor
Mennyi megy a döntőbe?